|
Lotto Ekstraklasa -
16-19
września
- 9 kolejka
- Tabela
17.09. 18:00 Wisła Płock - Pogoń Szczecin
2:0 (0:0)
José Kanté 78', 85'
18.09. 18:00 Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
2:3 (0:2)
Jakub Czerwiński 49', Steeven Langil 57' - Jarosław Jach 17', Krzysztof
Janus 35' (rz.k.), samobójczy 71'
16.09. 18:00 Ruch Chorzów - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0:1 (0:1)
16.09. 20:30 Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 0:4 (0:2)
17.09. 15:30 Górnik Łęczna - Korona Kielce 4:0 (2:0)
17.09. 20:30 Wisła Kraków - Piast Gliwice 1:0 (0:0)
18.09. 15:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 2:1 (1:1)
19.09. 18:00 Arka Gdynia - Cracovia Kraków 1:0 (0:0)
1 liga -
16-18
września
- 9 kolejka
- Tabela
17.09. 18:00 Wisła Puławy - Znicz Pruszków
1:2 (1:0)
Sylwester Patejuk 34' (rz.k.) - Radosław Bartoszewicz 60', Adrian Paluchowski
81' (rz.k.)
18.09. 15:00 Pogoń Siedlce - Chrobry Głogów
2:0 (1:0)
Michał Bajdur 43', Marcin Burkhardt 48'
16.09. 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec 4:5 (1:3)
17.09. 18:00 Miedź Legnica - GKS Katowice 2:2 (2:2)
17.09. 18:00 Stal Mielec - Stomil Olsztyn 0:0
17.09. 18:00 Górnik Zabrze - Bytovia Bytów 0:0
17.09. 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Wigry Suwałki 2:1 (1:1)
18.09. 18:00 MKS Kluczbork - Olimpia Grudziądz 3:2 (2:1)
18.09. 18:00 GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice 0:2 (0:2)
2 liga -
16-18
września -
9 kolejka
- Tabela
16.09. 19:00 Polonia Warszawa - ROW 1964 Rybnik
0:1 (0:1)
Jan Janik 29'
17.09. 16:30 Legionovia Legionowo - Olimpia
Elbląg 2:2 (1:2)
Marcin Wodecki 39', Arkadiusz Ciach 90' - Patryk Sokołowski 25', Paweł
Piceluk 30'
18.09. 18:30 Radomiak Radom - Polonia Bytom
1:0 (0:0)
Kamil Cupriak 62'
17.09. 15:00 Rozwój Katowice - Kotwica Kołobrzeg 1:1 (1:1)
17.09. 15:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Olimpia Zambrów 0:0
17.09. 16:00 GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola 5:1 (2:0)
17.09. 16:00 Gryf Wejherowo - Warta Poznań 2:3 (1:2)
17.09. 16:00 Siarka Tarnobrzeg - Odra Opole 1:1 (0:1)
17.09. 17:00 Puszcza Niepołomice - Raków Częstochowa 0:2 (0:0)
3 liga
Grupa 1 - 14-18
września -
8 kolejka
- Tabela
14.09. 19:00 Świt Nowy Dwór - Ruch Wysokie
Mazowieckie 4:0 (1:0)
Krystian Pomorski 33', Adam Radwański 51', 74', Adrian Gapczyński 84'
17.09. 16:00 Motor Lubawa - Huragan Wołomin 0:2
(0:2)
Rafał Wielądek 29' (rz.k.), 34'
18.09. 11:00 Lechia Tomaszów Maz. - Legia II Warszawa
1:4 (0:1)
Jakub Rozwandowicz 70' - Sandro Kulenović 7', Stojan Vranješ 62' (rz.k.),
Konrad Michalak 72', Adam Ryczkowski 81'
18.09. 17:00 Widzew Łódź - Ursus Warszawa 2:1
(0:0)
Mateusz Michalski 47', 51' - Robert Słomka 65'
17.09. 16:00 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto - Huragan Morąg 1:1 (0:0)
17.09. 16:00 Sokół Aleksandrów Łódzki - Jagiellonia II Białystok 1:1 (1:0)
17.09. 16:00 Concordia Elbląg - ŁKS 1926 Łomża 0:0
17.09. 16:00 Pelikan Łowicz - MKS Ełk 1:0 (1:0)
18.09. 11:00 Sokół Ostróda - ŁKS Łódź 0:1 (0:0)
4 liga
Południowa - 17-18
września -
10 kolejka
- Tabela
17.09. 11:00 Błonianka Błonie - KS Konstancin 2:1 (2:0)
Damian Rakoczy 10', Tomasz Sieński 45' - Adrian Wiercioch 90'
17.09. 13:00 Start Otwock - Mszczonowianka Mszczonów 0:3 (0:1)
Marcin Gregorowicz 11', 84' (rz.k.), Dariusz Cackowski 61'
17.09. 13:00 Szydłowianka Szydłowiec - Grom Warszawa 3:1 (3:1)
Damian Szyszka 4' (rz.k.), Błażej Miller 39', Tomasz Zagórski 42' -
Damian Warmiak 21'
17.09. 14:00 KS Raszyn - Mazur Karczew 0:2 (0:1)
Kamil Gałązka 25', Maciej Bakuła 84'
17.09. 16:00 Energia Kozienice - Broń Radom 0:0
17.09. 16:00 Pilica Białobrzegi - Znicz II Pruszków 2:4 (2:2)
Zbigniew Obłuski 4', Marcin Bykowski 45' - Karol Podliński 10', Mateusz
Stryjewski 29', 89', Grzegorz Janiszewski 69'
17.09. 16:30 MKS Piaseczno - LKS Promna 0:3 (0:2)
Piotr Dąbrowski 10', Michał Orłowski 14', 74'
17.09. 19:00 Victoria Sulejówek - Oskar Przysucha 5:0 (2:0)
Wojciech Wocial 33' (rz.k.), 45', 61', Rafał Goluch 53', Wiktor Lach 90'
18.09. 16:00 Wilga Garwolin - Sparta Jazgarzew 2:5 (1:3)
Kamil Zawadka 4', 46' - Konrad Rudnicki 25', 54', 34', 42 ', Daniel Pyza
78'
18.09. 16:00 Proch Pionki - Orzeł Wierzbica 4:1 (3:1)
Michał Czerski 14', Mateusz Szczepański 16', Oskar Bawor 24', Emil
Kapusta 74' - Jakub Miałkowski 10'
_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem PIŁKA
NA MAZOWSZU
4 liga
Północna - 10-11 września -
9 kolejka
- Tabela
17.09. 11:00 Hutnik Warszawa - MKS Przasnysz 2:1 (2:1)
Bartłomiej Kucharski 9', Krystian Przyborowski 11' - Tomasz Urbański 32'
17.09. 11:00 KS Łomianki - Bug Wyszków 0:3 (0:0)
Maksymilian Vogtman 56', Mateusz Krawczyk 73', Maciej Bala 88'
17.09. 15:00 Delta Słupno - Czarni Węgrów 2:2 (1:1)
Kamil Staniszewski 39', Bartosz Komorowski 54' - Łukasz Supleński 35',
Dżamal Hawari 50'
17.09. 16:00 Bzura Chodaków - Unia Warszawa 1:1 (0:0)
samobójczy 46' - Przemysław Bosak 61' (rz.k.)
17.09. 16:00 Błękitni Raciąż - Mazovia Mińsk Maz. 4:2 (0:1)
Krzysztof Dąbkowski 55', Tomasz Grudzień 59', 71', 85' - Rafał Słowik
34', Michał Bondara 62' (rz.k.)
17.09. 16:00 MKS Ciechanów - Dolcan Ząbki 4:3 (1:3)
Konrad Cichowski 6', 66', 69', Łukasz Barankiewicz 64' (rz.k.) - Dariusz
Dadacz 28', Bartłomiej Bochenek 34', Patryk Szeliga 37'
17.09. 16:30 Pogoń Grodzisk Maz. - Ostrovia Ostrów Maz. 3:0 (2:0)
George Enow 16', Kacper Jadacki 32', Kamil Kamiński 79'
18.09. 11:00 Wisła II Płock - Ożarowianka Ożarów Maz. 2:1 (0:0)
Piotr Wlazło 55', 65' - Marcin Zawadzki 60'
18.09. 16:00 Podlasie Sokołów Podl. - Mławianka Mława 1:2 (1:1)
Marcin Siedlecki 15' - Szymon Masiak 7', Marcin Tomczak 60'
18.09. 18:00 Pogoń II Siedlce - Tęcza Łyse 5:2 (4:1)
samobójczy 29', Piotr Kurbiel 33', 44', Cezary Demianiuk 45', Piotr
Krawczyk 57' - Mateusz Sokołowski 1', Kacper Kardaś 75'
_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem PIŁKA
NA MAZOWSZU
liga
okręgowa Warszawa gr.1 - 17-18 września -
7 kolejka
- Tabela
17.09. 11:00 Legion Warszawa - Błyskawica Warszawa 0:2 (0:2)
Marcin Graczyk 23', Michał Kowalski 41'
17.09. 15:00 Marcovia 2000 Marki - Świt II Nowy Dwór 3:0
Michał Grykałowski (2), Dariusz Piwowarek
17.09. 16:00 Promnik Łaskarzew - Olimpia Warszawa 2:1 (1:1)
Adrian Hagno 24', Andrzej Sieradzki 76' - Bartosz Lewiński 30'
17.09. 16:30 Vulcan Wólka Mlądzka - Dąb Wieliszew 1:4 (1:3)
Jarosław Krawczyk 13' - Sebastian Ściechowicz 11', Rafał Jędrych 25',
44', 79'
17.09. 17:00 Sokół Celestynów - Victoria II Sulejówek 0:5 (0:2)
Julian Świątek 2', 53', 75', Cezary Kostrzewa 26', Karol Kopeć 72'
18.09. 11:00 Legionovia II Legionowo - Drukarz Warszawa 0:0
18.09. 15:00 Amur Wilga - Sokół Serock 2:2 (1:0)
Dawid Błaszkiewicz 25', Michał Zalewski 65' - Krzysztof Szymański 70',
Adrian Koza 90'
18.09. 17:00 Bóbr Tłuszcz - Agape Białołęka 1:2 (1:0)
Adam Matejak 18' - Mateusz Telakowiec 68', 89'
_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem PIŁKA
NA MAZOWSZU
liga
okręgowa Warszawa Gr.2 - 17-18 września -
7 kolejka
- Tabela
17.09. 11:00 Przyszłość Włochy - Pogoń II Grodzisk 4:2 (2:1)
Łukasz Bednarski 8', Przemysław Bałajzy 31', Jakub Łondka 64', Damian
Mrozik 71' - Daniel Pałuba 41', Tomasz Kołodziejski 90' (rz.k.)
17.09. 12:00 Promyk Nowa Sucha - Józefovia Józefów 0:0
17.09. 15:00 Piast Piastów - Naprzód Brwinów 0:1 (0:0)
Grzegorz Seremak 67'
17.09. 16:00 Ryś Laski - LKS Chlebnia 1:3 (0:0)
Mateusz Merda 55' - Daniel Paciorkowski 71', Michał Ocipka 73', 81'
17.09. 16:30 Perła Złotokłos - Milan Milanówek 5:2 (3:1)
Adam Piotrowski 5', 15', 88', Cezary Kur 40', Wojciech Piotrowski 84' -
Paweł Szewczak 30', Szymon Markiewicz 46'
18.09. 11:00 Żyrardowianka Żyrardów - Świt Warszawa 3:0 (2:0)
Jakub Wójcicki 10', Sebastian Szwaczyk 31', Dominik Marusiak 71'
18.09. 16:00 KS Teresin - Okęcie Warszawa 0:0
18.09. 18:30 SEMP Ursynów - FC Lesznowola 2:2 (1:0)
Paweł Rybak 40', Mateusz Szarpak 47' - Maciej Błachnio 78', Oskar
Śliwowski 89' (rz.k.)
_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem PIŁKA
NA MAZOWSZU
liga
okręgowa Płock - 17-18 września -
5 kolejka
- Tabela
17.09. 11:00 Skrwa Łukomie - Orzeł Goleszyn 0:2 (0:2)
Marcin Białek 17', Marcin Sprycha 41'
17.09. 11:00 Amator Maszewo - Świt Staroźreby 3:1 (1:0)
Radosław Wiśniewski 7', Damian Karasek 70', Tomasz Sudomir 72' - Damian
Kołeczek 49'
17.09. 15:00 Unia Iłów - Stegny Wyszogród 2:1 (2:1)
Tomasz Grzywacz 19', Tomasz Trafalski 33' - Michał Szymański 43'
17.09. 15:30 ULKS Ciółkowo - Zryw Bielsk 3:2 (1:0)
Michał Aronowski 3', Dawid Sumiński 46', Michał Aronowski 86' - Michał
Wochowski 61', Kamil Gapiński 66'
17.09. 16:00 Mazur Gostynin - Kasztelan Sierpc 2:2 (1:2)
Jakub Kustra 6', Piotr Wachaczyk 75' – Damian Kotkiewicz 21', Mateusz
Telesiewicz 43'
18.09. 16:00 Unia Czermno - Wicher Cieszewo 3:2 (0:1)
Marcin Dubielak 80', samobójczy90', Sebastian Zaleski 90' +4 - Krzysztof
Grotkiewicz 35', Mateusz Dopieralski 52'
18.09. 16:00 Skra Drobin - Spójnia Mała Wieś 4:1 (3:1)
Bartłomiej Mielczarski 11', Marcin Kowalski 27', 36', Jarosław Ciarkowski
80' - Tomasz Górecki 30' (rz.k.)
Klasa A Płock -
16-18 września -
4 kolejka
- Tabela
16.09. 17:00 Błyskawica Lucień - Błękitni Gąbin 3:2 (2:1)
Łukasza Kaczmarek 5', Kamil Surmak 18', Adrian Śmiałkowski 79' -
Maciej Piotrowski 35', Wojciech Górecki 49'
17.09. 14:00 Start Proboszczewice - Stoczniowiec Płock 2:3 (0:2)
Łukasz Trzciński 50', Marcin Sulkowski 70' - Adam Siemiński 35' (rz.k),
Patryk Gałamaga 45', 70'
17.09. 17:00 Wisła Duninów - Pogoń Słupia 1:2 (1:1)
Hubert Kwiatkowski 36' (rz.k.) - Radosław Goc 5', 90' +2
18.09. 11:00 Wisła Sobowo - Kasztelan Białe Błoto 2:1 (1:1)
Kamil Jaszczak 43', Łukasz Uzdowski 78' - Krzysztof Ciężkowski 20' (rz.k.)
18.09. 14:30 Huragan Bodzanów - GKS Góra 4:1 (4:0)
Jakub Sierpiński 15', 45', Norbert Skrzyński 23', 31' - Piotr
Ronczkowski 70' (rz.k.)
18.09. 16:00 Kormoran Łąck - Sparta Mochowo 5:1 (2:1)
Tomasz Uniszkiewicz 16', 77', 79', Adrian Matusiak 18' (rz.k.), Jacek Maślany
90' +2 - Adrian Paluszkiewicz 7'
Klasa B Płock -
17-18 września -
4 kolejka
- Tabela
17.09. 16:00 Lwówianka Lwówek - Orkan Lelice _ : _
goście nie dojechali na mecz
17.09. 16:30 Szopen Sanniki - Huragan II Bodzanów 8:1 (4:1)
Dariusz Bujakowski 15', Łukasz Wiśniewski 35', 40', 85', Mateusz
Porębski 41', Mateusz Gorzelewski 77', Mateusz Cieślak 88', 90' - Paweł Bąbała
4'
18.09. 11:00 Polonia Radzanowo - Zorza Szczawin 3:2 (0:0)
Krzysztof Stoparczyk 48', Kamil Zieliński 52', Hubert Budnicki 58' - Adam
Sarzała 73', Cezary Obszyński 90' +1
18.09. 14:00 Zjednoczeni Bulkowo - Relax Miszewo 8:2 (4:0)
Tomasz Zając 2', Marcin Przedpełski 5', 58', 59', Mateusz Łaciński 30',
85', Kamil Mazurkiewicz 45', Kamil Kądracki 71' - Daniel Tokarski
54',Radosław Kijoch 61'
18.09. 16:00 Mazowia Słubice - Orkan Sochaczew 4:2 (2:0)
Arkadiusz Smagała 8', 11', 52', Radosław Balcerzak 75' - Patryk Samoraj
78', Kamil Jeznach 86'
***
|