2010/11 - Klasa A Juniorzy Płock
1. Kolejka - 22.08.2010 do 22.08.2010
22.08. 13:00 Start Proboszczewice - Unia Czermno _ : _
22.08. 17:00 Kasztelan Białe Błoto - Wisła Sobowo _ : _
22.08. 13:00 ULKS Ciółkowo - Sparta Mochowo _ : _
Pauza: GOKSiR Młodzieszyn Mazovia Słubice SKS 70 Płock
Huragan Bodzanów
2. Kolejka - 29.08.2010 do 29.08.2010
29.08. 13:00 Wisła Sobowo - Mazovia Słubice _ : _
29.08. 13:30 Sparta Mochowo - Start Proboszczewice _ : _
29.08. 15:00 Huragan Bodzanów - ULKS Ciółkowo _ : _
Pauza: Unia Czermno GOKSiR Młodzieszyn Kasztelan Białe Błoto SKS 70 Płock
3. Kolejka - 04.09.2010 do 05.09.2010
04.09. 17:00 GOKSiR Młodzieszyn - Unia Czermno _ : _
05.09. 13:30 Sparta Mochowo - Huragan Bodzanów _ : _
05.09. 13:00 ULKS Ciółkowo - SKS 70 Płock _ : _
Pauza: Start Proboszczewice Kasztelan Białe Błoto Wisła Sobowo Mazovia
Słubice
4. Kolejka - 12.09.2010 do 15.09.2010
12.09. 13:00 Wisła Sobowo - ULKS Ciółkowo _ : _
12.09. 13:30 Unia Czermno - Kasztelan Białe Błoto _ : _
12.09. 15:00 Huragan Bodzanów - Start Proboszczewice _ : _
15.09. 17:00 SKS 70 Płock - Mazovia Słubice _ : _
Pauza: GOKSiR Młodzieszyn Sparta Mochowo
5. Kolejka - 18.09.2010 do 19.09.2010
18.09. 17:00 Mazovia Słubice - Unia Czermno _ : _
19.09. 11:00 Huragan Bodzanów - SKS 70 Płock _ : _
19.09. 13:00 Start Proboszczewice - Kasztelan Białe Błoto _ : _
19.09. 13:30 Sparta Mochowo - Wisła Sobowo _ : _
Pauza: GOKSiR Młodzieszyn ULKS Ciółkowo
6. Kolejka - 25.09.2010 do 26.09.2010
25.09. 11:00 SKS 70 Płock - Sparta Mochowo _ : _
26.09. 13:00 Wisła Sobowo - Huragan Bodzanów _ : _
26.09. 13:30 GOKSiR Młodzieszyn - Kasztelan Białe Błoto _ : _
Pauza: Start Proboszczewice Unia Czermno Mazovia Słubice ULKS Ciółkowo
7. Kolejka - 02.10.2010 do 03.10.2010
02.10. 11:00 Wisła Sobowo - SKS 70 Płock _ : _
02.10. 15:00 Mazovia Słubice - GOKSiR Młodzieszyn _ : _
(zmiana godziny)
03.10. 13:00 Start Proboszczewice - Kasztelan Białe Błoto _ : _
02.10. 13:00 ULKS Ciółkowo - Unia Czermno _ : _
Pauza: Sparta Mochowo Huragan Bodzanów
8. Kolejka - 09.10.2010 do 10.10.2010
09.10. 13:00 Unia Czermno - Sparta Mochowo _ : _
10.10. 13:00 Kasztelan Białe Błoto - Mazovia Słubice _ : _
10.10. 13:00 Wisła Sobowo - Start Proboszczewice _ : _
09.10. 11:00 SKS 70 Płock - GOKSiR Młodzieszyn _ : _
Pauza: Huragan Bodzanów ULKS Ciółkowo
9. Kolejka - 16.10.2010 do 17.10.2010
16.10. 11:00 Kasztelan Białe Błoto - SKS 70 Płock _ : _
17.10. 11:00 Huragan Bodzanów - Unia Czermno _ : _
17.10. 13:00 Start Proboszczewice - Mazovia Słubice _ : _
16.10. 16:00 ULKS Ciółkowo - GOKSiR Młodzieszyn _ : _
Pauza: Wisła Sobowo Sparta Mochowo
10. Kolejka - 24.10.2010 do 24.10.2010
22.09. 16:00 Start Proboszczewice - SKS 70 Płock _ : _
24.10. 13:00 GOKSiR Młodzieszyn - Sparta Mochowo _ : _
24.10. 13:00 Kasztelan Białe Błoto - ULKS Ciółkowo _ : _
Pauza: Unia Czermno Wisła Sobowo Mazovia Słubice
Huragan Bodzanów
11. Kolejka - 30.10.2010 do 31.10.2010
30.10. 11:00 Huragan Bodzanów - GOKSiR Młodzieszyn _ : _
30.10. 11:00 Wisła Sobowo - Unia Czermno _ : _
30.10. 13:00 ULKS Ciółkowo - Mazovia Słubice _ : _
31.10. 13:30 Sparta Mochowo - Kasztelan Białe Błoto _ : _
Pauza: Start Proboszczewice SKS 70 Płock
12. Kolejka - 07.11.2010 do 07.11.2010
12.09. 11:00 Mazovia Słubice - Sparta Mochowo _ : _
(zmiana daty i godziny meczu)
07.11. 13:00 Kasztelan Białe Błoto - Huragan Bodzanów _ : _
Pauza: Start Proboszczewice Unia Czermno GOKSiR Młodzieszyn Wisła Sobowo
SKS 70 Płock ULKS Ciółkowo
13. Kolejka - 14.11.2010 do 14.11.2010
24.10. 14:30 Huragan Bodzanów - Mazovia Słubice _ : _
(zmiana daty i godziny meczu)
14.11. 13:00 Wisła Sobowo - GOKSiR Młodzieszyn _ : _
14.11. 13:00 Start Proboszczewice - ULKS Ciółkowo _ : _
13.11. 11:00 SKS 70 Płock - Unia Czermno _ : _
Pauza: Kasztelan Białe Błoto Sparta Mochowo
|