ZIMA 2013
(klikając na datę sprawdzisz
szczegóły spotkań)
6 stycznia >>>
Huragan Bodzanów - Spójnia Mała Wieś 2:2 (1:0)
12 stycznia
>>>
Polonia Warszawa - Dolcan Ząbki 2:1 (1:0)
Radomiak Radom - Korona Kielce 1:1 (0:0)
19 stycznia
>>>
Lechia Gdańsk - Wisła Płock 1:1 (0:0)
GKS Bełchatów - Dolcan Ząbki 1:3 (0:2)
Znicz Pruszków - Świt Nowy Dwór 4:0 (0:0)
Polonia Warszawa - Arka Gdynia 1:3 (0:3)
Olimpia Grudziądz - Polonia Warszawa 1:1 (0:0)
Broń Radom - Wierna Małogoszcz 4:4 (2:1)
Pogoń Grodzisk - Mazovia Rawa Mazowiecka 0:2 (0:0)
Radomiak Radom - Wilga Garwolin 2:0 (2:0)
Dąb Wieliszew - Bóbr Tłuszcz 2:2
22-25 stycznia
>>>
Legia Warszawa - FC Aarau 4:2 (0:1)
Polonia Warszawa - Wisła Płock 1:3 (1:2)
Polonia Warszawa - Lechia Gdańsk 0:4 (0:2)
Józefovia Józefów - AON Rembertów 5:1
Mazur Karczew - Sparta Jazgarzew 3:3
Wisła II Płock - Football Club Poznaniak Poznań 5:2
Pilica Białobrzegi - Orzeł Wierzbica 3:1 (3:0)
26-27 stycznia
>>>
Broń Radom - Avia Świdnik 2:2 (1:0)
Gryf Wejherowo - Wisła Płock 0:2 (0:2)
Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn 1:1 (0:0)
Nadnarwianka Pułtusk - LKS Zatory 5:0
Legionovia II Legionowo - Bóbr Tłuszcz 2:4
Wilga Garwolin - Mazur Karczew 0:2
Narew Ostrołęka - Rzekunianka Rzekuń 9:0
Żyrardowianka Żyrardów - Mazovia Rawa Mazowiecka 1:0 (1:0)
ŁKS Łódź - Świt Nowy Dwór 5:0 (1:0)
Radomiak Radom - Pogoń Grodzisk 8:1 (6:0)
Polonia Warszawa - Bogdanka Łęczna 2:2
Legia Warszawa - FK Chimki 1:2 (1:0)
Start Otwock - PKS Radość 3:0 (2:0)
Józefovia Józefów - Vulcan Wólka Mlądzka 9:2
Błękitni Raciąż - Start Działdowo 2:4 (1:2)
Huragan Wołomin - KS Łomianki 4:6 (2:2)
Zaborowianka Zaborów - LKS Chlebnia 1:0 (0:0)
Legionovia Legionowo - ŁKS Łomża 11:2 (6:0)
Milan Milanówek - Przyszłość Włochy 4:4 (0:3)
Perła Złotokłos - Pilica Nowe Miasto 2:2
Watra Mrozy - Podlasie Sokołów Podlaski 2:3 (0:2)
Warta Sieradz - Mszczonowianka Mszczonów 1:2
Broń Radom '94 - Mazowsze Grójec 2:1 (1:0)
Szydłowianka Szydłowiec - Iłżanka Kazanów 4:0
Polinia Iłża - Kamienna Brody Iłżeckie 3:1 (3:0)
Energia Kozienice - MKS Kozienice 3:2 (1:2)
Wulkan Zakrzew - Proch Pionki 0:1 (0:1)
Ostrovia Ostrów Maz. - Makowianka Maków Maz. 3:3
Wektra Zbuczyn - Naprzód Skórzec 0:4
Legia Warszawa - Beijing Guoan 0:0
Sparta Brodnica Wkra Żuromin 2:1
Dąb Wieliszew - Mewa Krubin 3:0
Wisła Płock Jun. - Amator Maszewo 2:2
30 stycznia >>>
Polonia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko Biała 1:0 (1:0)
Radomiak Radom - Pilica Białobrzegi 3:2 (3:0)
Barciczanka Barcice – Mazowsze Grójec 2:1 (0:1)
Narew Ostrołęka - Tęcza Łyse 2:1
Żyrardowianka Żyrardów - MKS Skierniewice 3:0
Pogoń Siedlce - Huragan Wołomin 1:2 (0:1)
KS Raszyn - Pilica Nowe Miasto 4:3 (0:1, 1:1, 3:1)
Podlasie Biała Podlaska - Czarni Węgrów 3:1
(1:0)
Ursus Warszawa - Pelikan Łowicz 0:1 (0:1)
1 - 3 lutego >>>
Legia Warszawa - Bogdanka
Łęczna 4:0 (2:0)
Legia Warszawa - Dolcan Ząbki 3:3 (2:2)
Pogoń Siedlce - Legia Warszawa ME 0:1
Błękitni Gąbin - Amator Maszewo
3:2 (1:1)
Legionovia II Legionowo - Partyzant Leszno 4:3 (2:1)
Znicz Pruszków - Legionovia Legionowo 1:4 (0:1)
Wisła Płock - Pogoń Siedlce 1:1 (1:1)
Broń Radom - Lublinianka
Lublin 1:1 (0:1)
Victoria Sulejówek - Podlasie Sokołów Podlaski
7:2 (2:1)
Olimpia Zambrów - Mazur Karczew 4:1 (1:1)
Okęcie Warszawa - PKS Radość
0:5 (0:3)
Wicher Kobyłka - AON
Rembertów 4:2 (3:0)
Huragan Wołomin - Marcovia Marki
4:1 (2:1)
KSZO Ostrowiec - Żyrardowianka Żyrardów
1:2 (1:1)
Świt Nowy Dwór - Ursus Warszawa 2:2 (2:0)
Pilica Białobrzegi - Lechia Tomaszów
0:1 (0:0)
Makowianka Maków Mazowiecki
- MKS Małkinia 2:2 (1:1)
Perła Złotokłos - KS Warka
2:3
Wkra Żuromin - Wisła II Płock
0:0
Józefovia Józefów -
Legionovia Legionowo 3:4 (0:2)
Mławianka Mława - MKS Przasnysz
3:2 (1:1)
Dąb Wieliszew - Sokół Serock
2:2 (0:1)
Pogoń Grodzisk - Start Otwock
3:2
Sokół Celestynów - Orzeł Unin
1:0
Legion Warszawa - KS Raszyn
0:5 (0:1)
Wilga Garwolin - Proch Pionki
2:0 (1:0)
Kosa Konstancin - Bug Wyszków
1:1 (1:1)
Vulcan Wólka Mlądzka -
Mazovia Mińsk Mazowiecki 3:0
Zryw Sobolew - Burza Pilawa
2:5 (0:4)
Polonia Warszawa Jun. - Energia Kozienice 0:1 (0:0)
Broń Radom Jun. - Polonia Iłża 2:2 (1:1)
Czarni Węgrów - Watra Mrozy
1:1 (1:0)
Orzeł Goleszyn - pogoń Słupia
7:2
Nadnarwianka Pułtusk - Żbik Nasielsk
1:2 (1:0)
Milan Milanówek - KS Łomianki
4:8
Pogoń II Grodzisk - Relax Radziwiłłów 10:1 (5:0)
Legionovia U-17 Legionowo - PKS Radość 0:4 (0:2)
Wektra Dziewule - Naprzód Skórzec
1:4 (1:2)
Pogoń II Siedlce - Czarni
Węgrów 0:1
Wkra Sochocin - Kryształ Glinojeck 3:0
LKS Chlebnia - Walka Kosów 2:2
Bzura Chodaków - Promyk Nowa Sucha 2:1 (2:0)
Polonia Warszawa - Inter Baku 0:3 (0:0)
6 - 7 lutego >>>
Wisła Płock - MKS Kutno 3:0 (1:0)
Legia Warszawa - Rapid Bukareszt 2:0 (1:0)
Polonia Warszawa - Vojvodina Nowy Sad 2:3 (1:2)
Wisła Puławy - Mazur Karczew 2:0 (1:0)
Victoria Sulejówek - Marcovia Marki 3:3 (1:1)
Mszczonowianka Mszczonów - LKS Chlebnia 4:1
Znicz Pruszków - Pogoń Grodzisk 1:3 (0:1)
Pogoń Siedlce - GKP Targówek 5:2
Pogoń II Siedlce - Orlęta Łuków 0:0
Radomiak Radom - Granat Skarżysko-Kamienna 0:0
Broń Radom - Łysica Bodzentyn 4:4 (2:3)
Broń Radom Jun. - Gracja Tczów 9:0 (4:0)
Podlasie Sokołów Podlaski - Vulcan Wólka Mlądzka 2:4
Milan Milanówek - RKS Mirków 2:0
Korona HID Ostrołęka - MKS Przasnysz 0:9 (0:5)
Pilica Białobrzegi - Polonia Warszawa ME 3:1 (2:0)
Polonia '94 Warszawa - Wilga Garwolin 3:4 (3:1)
Huragan Wołomin - Hutnik Warszawa 2:3 (2:1)
KS Raszyn - UKS Łady 3:6 (3:3)
Stoczniowiec Płock - ULKS Ciółkowo 2:3 (2:1)
Drukarz Warszawa - Gwardia Warszawa 2:0 (1:0)
9 - 10 lutego >>>
Wisła Maciejowice - Sęp Żelechów 1:1
MKS Przasnysz - Start Działdowo 0:1 (0:1)
Polonia Warszawa ME - Dolcan II Ząbki 4:2 (3:2)
Znicz Pruszków - Dolcan Ząbki 1:1 (1:1)
KS Wąsewo - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0:1 (0:0)
Huragan Wołomin - Mazowsze Grójec 0:1 (0:0)
Sparta Kazimierza Wielka - Ursus Warszawa 1:3
Czarni Węgrów - Jabłonianka Jabłonna Lacka 2:2
Broń Radom - Żyrardowianka Żyrardów 3:1 (1:0)
Józefovia Józefów - GKP Targówek 3:1 (2:0)
Skrwa Łukomie - Boruta Kuczbork 1:0
Radomiak Radom - Mazur Karczew 4:0 (2:0)
Pogoń Grodzisk - Bug Wyszków 3:3
Pilica Białobrzegi - Oskar Przysucha 2:3 (1:0)
Zawisza Bydgoszcz - Wisła Płock 2:0 (1:0)
Nadnarwianka Pułtusk - Błękitni Raciąż 2:0
Wisła II Płock - Mazur Gostynin 4:0 (4:0)
Pogoń Grodzisk - Energia Kozienice 1:1 (0:1)
Wisła Puławy - Pogoń Siedlce 1:0 (0:0)
GKS Baruchowo - Amator Maszewo 1:3
Znicz II Pruszków - GLKS Nadarzyn 1:2 (1:1)
Korona HiD Ostrołęka - Jabłonianka Jabłonna Lacka 3:0
KS Warka - Mszczonowianka Mszczonów 0:3
Dąb Wieliszew - Wkra Pomiechówek 5:1
Polonia Warszawa - Dinamo Tbilisi 1:2 (1:1)
Zryw Sobolew - Mazowsze Stężyca 3:2 (2:0)
Wulkan Zakrzew - Orzeł Wierzbica 0:3
Okęcie Warszawa - GKP Targówek 6:2 (2:1)
ULKS Ciółkowo - Spójnia Mała Wieś 4:1 (2:1)
UKS Łady - PKS Radość 4:3 (0:0)
Olimpia Warszawa - KS Raszyn 5:2 (3:0)
Bóbr Tłuszcz - Korona Jadów 4:0
Legia Warszawa - Concordia Chiajna 2:1 (2:1)
Czarni Węgrów - Korona HID Ostrołęka 1:0
Tęcza Ojrzeń - Lwówianka Lwówek 5:1
Kormoran Łąck - Zorza Szczawin 3:2 (2:0)
Wisła Duninów - Błękitni Gąbin 0:5 (0:2)
Mławianka Mława - Wkra Żuromin 3:4 (1:1)
Narew Ostrołęka - Orzeł Kolno 3:0
Iłżanka Kazanów - Polonia Iłża 3:0 (1:0)
Proch Pionki - KS Łagów 3:0 (2:0)
Skra Konstancin - Drukarz Warszawa 5:3
Świt Nowy Dwór - Hutnik Warszawa 1:2 (1:0)
RKS Mirków - KS Piaseczno '94 4:1 (2:0)
Pogoń II Siedlce - Podlasie Sokołów Podlaski 2:3 (0:1)
Huragan Bodzanów - Promyk Nowa Sucha 0:7 (0:3)
Watra Mrozy - Zorza Sterdyń 4:2
Naprzód Skórzec - Wektra Dziewule 0:5 (0:0)
Orzeł Goleszyn - Skra Drobin 2:2 (0:2)
Sęp Żelechów - Promnik Łaskarzew 3:3 (1:2)
Wkra Sochocin - Mazowsze Jednorożec 4:1
Victoria Kałuszyn - ULKS Gołąbek 3:5
Piast Feliksów - Stegny Wyszogród 3:1
Pogoń II Grodzisk - KS Teresin 0:3
MKS Ciechanów - Kryształ Glinojeck 2:1 (0:1)
MKS Ciechanów - Polonia Warszawa '96 4:3 (1:1)
Polonia Warszawa '96 - Kryształ Glinojeck 1:1
Tęcza Łyse - Forty Piątnica 1:0
Tęcza Łyse - Rzekunianka Rzekuń 1:0
GKS Strzegowo - Iskra Krasne 1:5
Makowianka Maków - LKS Zatory 7:2
Sona Nowe Miasto - Orzyc Chorzele 1:1 (1:1)
Orzeł Sypniewo - GKS Pokrzywnica 0:1
Gladiator Słoszewo - Korona Karolinowo 1:2 (1:2)
Rzekunianka Rzekuń - Forty Piątnica 0:3
12 - 14 lutego >>>
Polonia Warszawa - FK Senica 2:2 (0:1)
Legia Warszawa - FK Krasnodar
1:1 (0:1)
Zaborowianka Zaborów - Gwardia
Warszawa 4:2 (2:1)
Zamłynie Radom - Zwolenianka Zwoleń 5:3
Pilica Nowe Miasto - Sparta
Jazgarzew 1:8
Stomil Olsztyn - Wisła Płock 1:2
(1:1)
Pilica Białobrzegi - Bzura Chodaków 4:1 (3:1)
Broń Radom - Granat Skarżysko-Kamienna
0:2 (0:1)
Znicz Pruszków - Ursus Warszawa
4:0 (0:0)
Wisła Puławy - Radomiak Radom 2:0 (2:0)
Szydłowianka Szydłowiec -
Neptun Końskie 1:0 (1:0)
Pogoń Siedlce - Olimpia Zambrów 1:2 (0:1)
Korona HID Ostrołęka - MKS
Małkinia 2:0
Mazowsze Grójec - KS Warka 3:1
(2:0)
Legionovia Legionowo - Hutnik Warszawa 2:0 (1:0)
MKS Ciechanów - MKS Przasnysz
1:1 (1:1)
Milan Milanówek - Olimpia Warszawa 1:2 (0:2)
Świt Nowy Dwór - ŁKS Łomża 3:0 (0:0)
Znicz II Pruszków - Legion
Warszawa 1:2
Wilga Garwolin - GKP Targówek
1:4 (0:1)
Żyrardowianka Żyrardów - Perła Złotokłos 8:1 (5:1)
Victoria Sulejówek - Bóbr Tłuszcz 6:0 (3:0)
Mszczonowianka Mszczonów - Unia Skierniewice
Varsovia 95 Warszawa - Gwardia Warszawa 4:0 (0:0)
Bug Wyszków - Sokół Serock
Stoczniowiec Płock - Świt Staroźreby 4:1 (1:0)
15 - 17 lutego >>>
Legia Warszawa - Ludogorec
Razgrad 1:0 (1:0)
Pogoń Słupia - Wicher Cieszewo 1:3 (0:2)
Wisła '94 Płock - Wisła Duninów 2:2 (1:0)
Pogoń II Siedlce - Wektra Zbuczyn 11:0 (7:0)
Perła Złotokłos - Mazowsze
Grójec 1:1 (1:0)
Wieczfnianka Wieczfnia - Boruta Kuczbork 4:3 (0:0)
MKS Ciechanów - Błękitni Raciąż 1:1 (0:1)
Polonia Warszawa ME - Ursus Warszawa 1:5 (0:2)
Wisła Płock - Pelikan Łowicz 2:0 (1:0)
Milan Milanówek - Okęcie Warszawa 1:1
(0:0)
Skra Konstancin - RKS Mirków
2:1 (1:0)
Huragan II Wołomin - Nadnarwianka Pułtusk
1:3
Pogoń II Grodzisk - LKS Chlebnia 0:5 (0:0)
PKS Radość - Kosa Konstancin
2:2 (1:0)
Broń Radom - Pilica Białobrzegi 3:1
Radomiak Radom - Podlasie Biała Podlaska 4:0 (2:0)
Radomiak '97 Radom -
Zwolenianka Zwoleń 7:2 (2:1)
Wda Świecie - Pogoń Grodzisk 7:0 (2:0)
Legionovia Legionowo - Żyrardowianka Żyrardów 1:3
Józefovia Józefów - Hutnik Warszawa 1:5 (0:1)
ŁKS Łódź - Znicz Pruszków 1:2 (0:1)
Jutrzenka Unieck - Gryf Kownaty Żędowe 2:1
Wisła II Płock - Błękitni Gąbin 3:2 (2:0)
Świt Nowy Dwór - Pogoń Siedlce 2:2 (1:1)
Dąb Wieliszew - Żbik Nasielsk 3:3
Sokół Grudusk - Mazowsze Jednorożec 2:3 (0:2)
Victoria Sulejówek - Mazur Karczew 1:1 (0:1)
Kormoran Łąck - Błyskawica Lucień 2:3 (1:1)
KS CK Troszyn - Kurpik Kadzidło
7:0
Zawisza Rzgów - Bzura Chodaków 1:2 (0:0)
Mławianka Mława - Start Nidzica 1:2 (1:2)
Ostrowia Ostrów Mazowiecka - Orzeł Kolno 1:0
Wilga Miastków - Watra Mrozy 1:3
Dolcan Ząbki - Motor Lublin 1:1 (0:0, 0:0, 0:1) 4 x 30
min.
Tęcza Ojrzeń - Skra Drobin 0:3
(0:1)
Korona Kielce - Polonia Warszawa 2:2 (0:1)
Iskra Kozłowo - Amator Maszewo
1:12 (0:5)
Znicz II Pruszków - GKP Targówek 3:4 (2:0)
Czarni Węgrów - Start Otwock
1:3 (0:2)
Energia Kozienice - Sokół Przytyk 2:1 (1:0)
Start Proboszczewice - Spójnia Mała Wieś 4:2
MKS Małkinia - Bóbr Tłuszcz 0:5
Start II Otwock - Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:3
Powiślanka Lipsko - MKS
Kozienice 4:0
Cresovia Siemiatycze - Podlasie Sokołów Podlaski 2:5 (2:1)
Olimpia Zambrów - MKS Przasnysz 1:3 (1:3)
Wilga Garwolin - Orlęta Łuków 2:5 (0:4)
Wkra Pomiechówek - KS Raszyn 1:6 (0:3)
Korona Ostrołęka - ŁKS Łochów 0:2 (0:1)
Polonia '94 Warszawa - Makowianka Maków 3:1
Wulkan Zakrzew - Jodła Jedlnia-Letnisko 8:0 (3:0)
Szydłowianka Szydłowiec - Łysica Bodzentyn 2:3 (0:2)
Hutnik Huta Czechy - Fenix Siennica 2:2 (1:0)
Legion Głowaczów - Sparta Jazgarzew 0:5
Skrwa Łukomie - Korona
Karolinowo 1:2
Wkra Sochocin - Sona Nowe Miasto 3:0
Olimpia Jeżów - Promyk Nowa Sucha 0:6 (0:4)
Wicher Kobyłka - Bug Wyszków 3:9 (2:4)
Nojszewianka Dobre - Tajfun Jartypory 0:2
Jutrzenka Cegłów - Kolektyw
Oleśnica 0:4 (0:1)
Unia Krzywda - Sęp Żelechów
3:5
Zryw Sobolew - Bizon Jeleniec 7:3 (3:1)
Wulkan Zakrzew - Ruszcovia Borkowice 2:1 (2:0)
Ożarowianka Ożarów - KS
Warka 3:1 (1:0)
Huragan Bodzanów - FK Rybno 3:0 (1:0)
Perła Złotokłos - LKS Promna
2:4
Victoria Jedwabne - Tęcza Łyse 3:5
Zryw Sobolew - Wisła Maciejowice 3:3 (1:0)
Legionovia II Legionowo -
Legion Warszawa 6:2
Wektra Dziewule - Jabłonianka Jabłonna Lacka 4:5 (1:0)
Orzeł Unin - Zorza Sterdyń 1:7
Orzeł Sypniewo - WKS Rząśnik 1:6 (1:3)
Wisła Duninów - Mazur Gostynin 1:2 (0:1)
Orzeł Goleszyn - Wkra Bieżuń 6:0
Gladiator Słoszewo - Gladiator Oldboys 4:1
Drukarz Warszawa - Tygrys
Huta Mińska 7:1 (3:0)
Stegny Wyszogród - Tajfun Brochów 4:2 (1:0)
KS Teresin - UKS Ołtarzew
8:3 (3:0)
Piast Feliksów - Korona
Wejsce 2:1 (1:1)
Kasztelan Sierpc - Kasztelan Białe Błoto 2:3
LKS Ostrówek - Miedzanka Miedzna
32:25 (w hali)
Miedzanka Miedzna - Rywal Ruchna 3:1
Polonia Radzanowo - Delta Miszewko 3:2
19 - 21 lutego >>> Legia Warszawa - Raków
Częstochowa 3:1 (1:0)
ULKS Ciółkowo - Świt Staroźreby 4:2 (2:1)
Legia Warszawa - Motor Lublin 2:1 (1:1)
Radomiak Radom - Lechia Tomaszów 2:0 (2:0)
Wisła II Płock - Kormoran Łąck 4:0 (1:0)
Orzeł Wierzbica - Mazowsze
Grójec 4:4 (3:4)
Wulkan Zakrzew - Zwolenianka
Zwoleń 3:3 (3:0)
Pogoń Siedlce - Start Otwock
0:2 (0:2)
Legionovia Legionowo - Huragan
Wołomin 6:1 (3:0)
Bóbr Tłuszcz - Bug Wyszków
2:5 (2:2)
Żyrardowianka Żyrardów -
Skra Konstancin 4:1
Sokół Ostróda - Mławianka Mława
1:2 (1:2)
LKS Chlebnia - UKS Łady 0:4
(0:2)
Korona HID Ostrołęka -
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3:4
Józefovia Józefów - PKS
Radość 1:1 (0:0)
Pilica Białobrzegi - Mazur
Karczew 2:6
KS Raszyn - Grom Lipowo 3:2
(2:1)
Sparta Szepietowo - MKS
Małkinia 5:2
Stoczniowiec Płock - Orzeł Goleszyn 3:4
Piast Feliksów - Bzura Chodaków 6:4 (3:2)
Ożarowianka Ożarów - UKS
Ołtarzew 7:1
22
- 25 lutego >>> Żyrardowianka Żyrardów - Oskar
Przysucha 2:2 (1:1)
Wisła '94 Płock - Skra Drobin 2:4 (1:2)
GKS Baruchowo - Wisła Duninów 4:2 (1:1)
Lider Włocławek - Mazur
Gostynin 5:0 (3:0)
Mazovia Rawa Mazowiecka - Mazowsze Grójec 0:2 (0:2)
Legionovia II Legionowo - Gladiator Słoszewo 12:4
Polonia Iłża - Oskar Przysucha
3:2 (2:1)
Milan Milanówek - Mszczonowianka Mszczonów 1:2 (0:1)
OKS Otwock - Pilica Białobrzegi 0:2
Pilica Białobrzegi - Świt Nowy Dwór 0:1
Świt Nowy Dwór - OKS Otwock 3:1
Victoria Sulejówek - Hutnik Warszawa 2:1 (1:1)
Józefovia Józefów - Marcovia Marki 2:1
Broń Radom - Orlęta Radzyń 4:1 (1:1)
Znicz Pruszków - Mazur Karczew 2:2 (0:0)
Pogoń Siedlce - Podlasie Biała Podlaska 3:3 (3:3)
Wda Świecie - Wisła Płock 0:1 (0:0)
MKS Ciechanów - Narew Ostrołęka 2:1 (2:0)
Ostrovia Ostrów Maz. - Warmia
Grajewo 2:1 (1:0)
MKS Przasnysz - Makowianka Maków 6:1 (3:0)
Wilga Garwolin - Ruch Ryki 5:1 (0:0)
Piast Feliksów - Anprel Nowa Wieś 3:3
Włocłavia Włocławek - Błękitni Gąbin 1:3 (0:1)
Pogoń II Siedlce - Podlasie II Biała Podlaska 4:4 (2:1)
Dąb Wieliszew - Legion Warszawa 2:3
Legionovia Legionowo - Pogoń Siedlce 1:2 (1:0)
Okęcie Warszawa - Podlasie Sokołów 4:0 (1:0)
GKP Targówek - Huragan Wołomin 1:2 (0:1)
Pogoń Grodzisk - Ursus Warszawa
3:1 (1:1)
Znicz II Pruszków - Ożarowianka Ożarów 3:2
OKS II Otwock - Vulcan Wólka Mlądzka 1:1
KS Teresin - LKS Chlebnia 6:2 (1:1)
Milan II Milanówek - LKS II Chlebnia 1:3
Wulkan Zakrzew - Orlęta Cielądz 4:1 (3:1)
Promnik Łaskarzew - Orzeł Unin 4:1
Wicher Sadowne - Korona Jadów 2:3 (1:1)
Orzeł Łosice - Grodzisk Krzymosze 3:3
ŁKS Łódź - Radomiak Radom 0:1
(0:1)
Iskra Kozłowo - Zryw Bielsk 3:4 (1:2)
Hutnik Huta Czechy - Dwernicki
Stoczek Łukowski 4:2
Unia Choceń - Amator Maszewo 0:9 (0:4)
Zryw Sobolew - Mazowsze Miętne
5:7 (2:5)
Zryw Sobolew -
Sokół Celestynów 1:5 (0:3)
Tajfun Jartypory - Zorza
Sterdyń 1:3
Watra Mrozy - Sęp Żelechów 3:3
Błękitni Raciąż - Żbik Nasielsk
7:2
Stegny Wyszogród - Spójnia Mała Wieś 2:6 (0:3)
Tęcza Stanisławów - Naprzód Skórzec 3:10 (3:4)
Nadnarwianka Pułtusk - Korona HID Ostrołęka 2:0 (0:0)
Orzeł Nieborów - Bzura Chodaków 1:4 (0:1)
Mazovia Mińsk Mazowiecki - ULKS Gołąbek 5:3
MKS Skierniewice - KS Raszyn 0:3
Stal Głowno - KS Raszyn 2:1
Pogoń Słupia - Zorza Szczawin
5:4 (3:0)
Pelikan II Łowicz - Unia Iłów 4:1 (2:1)
Korona Wejsce – Tajfun Brochów
5:0 (5:0)
Wkra Żuromin - Korona Szydłowo 3:2
Pogoń Siedlce '96 - Kolektyw
Oleśnica 6:1 (2:0)
Tajfun Jartypory - Rywal Ruchna 7:3
Wkra Sochocin - Iskra Krasne
1:1
Wektra Dziewule - Victoria Kałuszyn 2:1
Józefovia II Józefów - Gwardia Warszawa 4:0 (2:0)
Naprzód Skórzec - Legion Grębków 5:0 (0:0)
Legia Warszawa ME - Mazur Karczew 4:0 (0:0)
Mazowsze Jednorożec - Kurpik
Kadzidło 5:0 (2:0)
Orion Cegłów - Promyk II Nowa Sucha 2:1 (1:0)
Anprel Nowa Wieś - Bóbr Tłuszcz 0:9
Olimpia Chąśno - Promyk Nowa Sucha 3:4 (0:2)
Salos Żyrardów - FK Rybno 4:3 (2:3)
Świt Baranowo - Pełta Karniewo 3:6 (1:4)
Sparta Jazgarzew - PKS Radość 2:2 (2:0)
KS Wąsewo - GUKS Krasnosielc 4:2 (2:0)
Start Proboszczewice - Wisła '97 Płock 5:3
Wilga Miastków - Bór Regut 3:4
Tęcza Łyse - KS Miastkowo 10:1
Polonia '94 Warszawa - ŁKS Łochów 0:3
Czarni Węgrów - Polonia '94 Warszawa 0:0
Czarni Węgrów - ŁKS Łochów 1:1
ULKS Stara Wieś - Nojszewianka Dobre 4:5
Partyzant Leszno - KS Raszyn 4:4 (1:1)
Skrwa Łukomie - Orzeł Goleszyn 4:2 (3:0)
Wisła Duninów - Kormoran
Łąck 2:1
Kasztelan Sierpc - Kasztelan Białe Błoto 5:0 (2:0)
Kryształ Glinojeck - WKS Rząśnik 0:0
Sona Nowe Miasto - Wkra Andzin 3:0
Żbik Nasielsk – Wkra Pomiechówek 5:4
Opia Opinogóra - Orzyc Chorzele 1:4 (0:4)
Legia ME Warszawa - Mazur
Karczew 4:0
Lwówianka Lwówek - ULKS
Ciółkowo 2:2 (2:1)
Watra Mrozy - ŁKS Łochów 4:3 (1:1)
Mławianka Mława - Iskra Narzym 5:1
Mławianka Mława - Wieczfnianka Wieczfnia 2:1
Legia '94 Warszawa - Bug Wyszków 3:4 (0:3)
25 - 28 lutego >>>
Korona Kielce - Dolcan
Ząbki 1:3 (0:1)
Pelikan
Łowicz - Bzura Chodaków 1:0 (0:0)
Żyrardowianka Żyrardów - KS Warka 1:0
Józefovia Józefów - AON Sante Rembertów 1:3 (1:2)
ULKS Ciółkowo - Świt Staroźreby 3:4
Legionovia II Legionowo - Sokół Serock 1:2 (0:2)
Broń Radom - Siarka Tarnobrzeg 0:2 (0:1)
Sokół Przytyk - Mazowsze
Grójec 2:4 (1:2)
Znicz Pruszków - URSUS Warszawa 2:3 (1:3)
Wisła II Płock - Błękitni
Raciąż 1:2
Znicz II Pruszków -
Mszczonowianka Mszczonów 1:5
Victoria Sulejówek - Okęcie Warszawa 1:1 (0:0)
MKS Ciechanów - Nadnarwianka Pułtusk 0:0
LKS Chlebnia - Przyszłość Włochy 5:1 (1:0, 2:1) 3x30 min
Huragan Wołomin - Mazur Karczew 1:2 (0:1)
Gwardia '96 Warszawa - Gwardia Warszawa 1:1
Narew Ostrołęka - Korona HID Ostrołęka 4:1 (2:1)
Mławianka Mława - Polonia Iłowo 1:1
Legionovia Legionowo - Start Otwock 6:0 (2:0)
MKS Przasnysz - Omulew Wielbark 3:0 (1:0)
Polonia Warszawa '93 - Bug Wyszków 2:6 (1:4)
RKS Mirków - KS
Piaseczno '96 4:2 (0:1).
AON Sante Rembertów - Naprzód
Skórzec 1:2 (0:2)
1 - 3 marca >>>
Stegny Wyszogród - Huragan
Bodzanów 1:3 (1:2)
Ożarowianka Ożarów - Mazovia Mińsk 4:0
Watra Mrozy - Tygrys Huta Mińska
1:4
Makowianka Maków - Błękitni
Raciąż 2:4 (2:1)
Świt Baranowo - Mazowsze
Jednorożec 0:5
Legionovia II Legionowo - Dąb
Wieliszew 6:2
Legia Warszawa ME - Pogoń Grodzisk 6:0 (3:0)
Broń Radom - Stal Stalowa Wola 2:4 (0:0)
Laktoza Łyszkowice - Promyk Nowa Sucha 2:5 (2:2)
Kasztelan Sierpc - Skra Drobin 1:3 (0:2)
Wicher Kobyłka - GKP Targówek 1:4 (0:1)
Znicz Pruszków - Dolcan Ząbki 0:2 (0:0)
Hutnik Warszawa - Przyszłość Włochy 4:0 (2:0)
Drukarz Warszawa - ŁKS Łochów 4:2 (2:0)
Żyrardowianka Żyrardów - Okęcie Warszawa 1:1 (0:1)
Piast Piastów - LKS Chlebnia 0:2 (0:1)
Pogoń II Siedlce - Lutnia Piszczac 7:0 (2:0)
Stoczniowiec Płock - Stoczniowiec Płock Jun. 4:5
Victoria Sulejówek - PKS Radość 4:1 (2:1)
Polonia Iłża - Ruszcovia Borkowice 5:1
Ruch Ryki - Energia Kozienice 0:5
Wisła Płock Niebiescy - Wisła
Płock Żółci 4:1 (2:0)
Józefovia Józefów - Huragan Wołomin 2:7 (0:4)
Świt Nowy Dwór - Legionovia Legionowo 0:1 (0:0)
Pilica Białobrzegi - Ceramika Opoczno 8:0 (2:0)
Olimpia Zambrów - Ostrovia Ostrów Maz. 5:2 (3:0)
Bogdanka Łęczna - Radomiak Radom 3:2 (2:2)
MKS Ciechanów - Mławianka Mława 2:4 (0:1)
Żbik Nasielsk - Marcovia Marki 3:2
Jutrzenka Unieck - Korona Karolinowo 2:1
Bug Wyszków - Kosa Konstancin 4:0 (2:0)
Mazur Karczew - Dolcan Ząbki 0:1
Pogoń Siedlce - Mazur Karczew 1:0
Dolcan Ząbki - Pogoń Siedlce
0:0
Pogoń II Grodzisk - AON Rembertów 1:5
Mazowsze Grójec - Proch Pionki 4:1
Laura Chylice - Grom Lipowo 3:2 (1:2)
Orlęta Baboszewo - Spójnia Mała Wieś 3:5 (0:3)
Piast Feliksów - Unia Iłów 4:4
(1:3)
Świt Baranowo - Boruta Kuczbork 1:8 (0:4)
Znicz II Pruszków - KS Łomianki 3:3
Sokół Ostróda - MKS Przasnysz 2:0 (0:0)
Wulkan Zakrzew - Sokół Przytyk 1:2
GKS Baruchowo - Kormoran Łąck 1:1 (1:1)
Orzeł Łosice - Wektra Zbuczyn 1:3 (1:1)
GKS Bedlno - Unia Czermno 0:5
Józefovia II Józefów - Vulcan II Wólka Mlądzka 5:2
Sorento Skierniewice - Bzura Chodaków
2:2 (1:1)
Hutnik Huta Czechy - Vulcan
Wólka Mlądzka 2:6 (0:2)
Tęcza Ojrzeń - Krzyniak Krzynowłoga Mała 8:1 (0:1)
Gladiator Słoszewo - Kryształ Glinojeck 1:12
ULKS GOŁĄBEK - KOLEKTYW
OLEŚNICA 1:2 (1:0)
Legion Grębków - Nojszewianka
Dobre 1:5
Victoria Jedwabne - MKS
Małkinia 1:3
Błękitni Gąbin - Nadnarwianka Pułtusk 4:0 (2:0)
Perła Złotokłos - Sparta Jazgarzew 2:0
Narew Ostrołęka - Polonia Warszawa ME 3:0 (1:0)
Fenix Siennica - Snajper
Sośninka 5:1 (1:0)
Tajfun Jartypory - Wicher
Sadowne 2:1 (2:1)
Motor Lublin - Ursus Warszawa 4:0
Wilga Garwolin - Podlasie Sokołów Podlaski 7:2 (3:1)
Wieczfnianka Wieczfnia - Korona Szydłowo 0:1
Polonia Radzanowo - Delta
Miszewko 2:3
Świt Warszawa - LKS Zatory 3:2
Perła Złotokłos - Mogielanka
Mogielnica 2:0
START OTWOCK - PILICA NOWE
MIASTO 6:3 (1:2)
Skrwa Łukomie - Wkra Bieżuń 6:4
Czarni Węgrów - Cresovia Siemiatycze 4:1 (0:1)
Kasztelan Białe Błoto - Tłuchovia Tłuchowo 0:2
Wisła II Płock - Włocłavia Włocławek 2:0 (1:0)
Pelikan Łowicz - Mszczonowianka Mszczonów 4:0
Zryw Sobolew - KS Puznówka 6:6 (3:2)
Jutrzenka Unieck - LZS Świedziebnia 0:4 (0:0)
Kujawiak Kowal - Mazur Gostynin 2:3 (1:1)
Huragan Bodzanów - Relax Miszewo 10:2 (6:1)
Lwówianka Lwówek - Błyskawica Lucień 2:1
KS Wąsewo - KS Śniadowo 0:2 (0:2)
LKS II Chlebnia - Passovia Pass
4:3 (2:0)
Korona Wejsce - FK Rybno 1:1 (1:0)
Bór Regut - Orzeł Unin 1:1
Naprzód Skórzec - Grodzisk Krzymosze 2:1
Tęcza Łyse - Omulew Wielbark 3:0
Mazowsze Jednorożec -
Rzekunianka Rzekuń 5:1
Orzeł Sypniewo - Kurpik
Kadzidło 3:1
Sęp Żelechów - Dwernicki Stoczek Łukowski
6:0
Sona Nowe Miasto - Sokół
Grudusk 4:3
Wisła Duninów - Skra Drobin 1:4
(0:2)
Miedzanka Miedzna - Liwia Łochów 5:7 (1:5)
Promyk II Nowa Sucha -
Przyszłość II Włochy 4:2 (1:1)
Wkra Sochocin - Mewa Krubin 3:1
Iskra Kozłowo - Świt Staroźreby 0:8 (0:3)
KS Raszyn - RKS Mirków 4:0 (2:0)
Zryw Sobolew - ULKS Stanin 8:4 (6:1)
KS Raszyn - Dolcan Ząbki (jun.)
0:2 (0:1)
Sokół Celestynów - Tęcza
Stanisławów 3:0 (1:0)
Zorza Sterdyń - Tur Bielsk Podl.
4:0
Kosovia Kosów Lacki - Jabłonianka Jabłonna Lacka 1:1 (0:1)
Korona HID Ostrołęka - Wissa Szczuczyn 1:5 (1:2)
Orzeł Goleszyn - Spójnia Mała
Wieś 7:1
Lwówianka Lwówek - Unia
Czermno 1:2
5 - 7 marca >>>
Pogoń II Siedlce - Mazovia
Mińsk Maz. 1:1 (0:1)
Victoria Sulejówek -
Polonia Warszawa (JUN.) 3:1
ULKS Ciółkowo - Start Proboszczewice 3:2 (1:1)
Ożarowianka Ożarów - PKS Radość 2:1 (0:0)
Mławianka Mława - Kryształ Glinojeck 1:3
Mazowsze Grójec - Mazur Karczew 0:1 (0:1)
Świt Baranowo - GKS Lelis 3:4 (0:2)
OKS Otwock - Okęcie Warszawa 3:0 (1:0)
Victoria Sulejówek -
Nadnarwianka Pułtusk 7:0 (3:0)
Sokół Przytyk - Dnepr
Smoleńsk 0:2 (0:1)
Józefovia Józefów -
Mazovia Mińsk Maz. 3:2 (0:2)
Wicher Kobyłka - Dolcan Ząbki '94 4:1 (2:0)
Gryf Kownaty - MKS Ciechan Ciechanów '96 6:1
Tygrys Huta Mińska -
Świt Barcząca 4:0 (3:0)
Stoczniowiec Płock -
Kasztelan Sierpc 2:3 (2:1)
8 - 10 marca >>>
Skra Drobin - Iskra Kozłowo
13:2 (7:0)
Tajfun Jartypory - ŁKS
Łochów 1:2 (0:1)
Victoria Kałuszyn - Watra Mrozy 1:2 (0:1)
SEMP '95 Ursynów - Gwardia
Warszawa 3:6 (1:3)
Ostrovia Ostrów Maz. - ŁKS Łochów 3:2 (2:1)
Legionovia II Legionowo - WKS Rząśnik 1:3 (1:0)
UKS Ołtarzew - Anprel Nowa Wieś 5:8 (2:2)
Kasztelan Sierpc - Skra
Drobin 4:2 (0:1)
Broń Radom - Dnepr Smoleńsk 0:1 (0:1)
ŁKS Łomża - Narew Ostrołęka 1:1 (1:0)
Okęcie Warszawa - Mazur II Karczew 3:4 (1:1)
Legion Warszawa - Huragan Wołomin
2:1 (1:0)
Legionovia Legionowo - Pogoń Grodzisk
1:1 (0:1)
Józefovia Józefów - Mazur
Karczew 0:1 (0:0)
Milan Milanówek - Sokół Serock 1:2 (0:1)
SOKÓŁ PRZYTYK - ORZEŁ
WIERZBICA 3:3
ENERGIA KOZIENICE - PROCH
PIONI 2:0
MKS Ciechanów - Start Działdowo 1:3 (1:1)
MKS Skierniewice - LKS Osuchów 5:3
MKS Skierniewice – KS Warka
2:8 (2:1)
Polonia Radzanowo - Spójnia Mała Wieś 1:4 (1:1)
Wkra Sochocin - Gryf Kownaty Żędowe
5:3
Laktoza Łyszkowice - Bzura Chodaków 1:4 (1:1)
Skrwa Łukomie - Start Proboszczewice 6:4 (2:1)
Świt Warszawa - Zaborowianka Zaborów 3:4 (1:2)
Perła Złotokłos - Vulcan Wólka Mlądzka 2:3
Czarni Bednary - Unia Iłów 2:3
MKS Przasnysz - Orzeł Janowiec Kościelny 4:1
Tęcza Ojrzeń - Korona Szydłowo 2:5 (1:2)
Makowianka Maków - Mławianka Mława 3:9
Wisła Duninów - Orzeł Goleszyn 3:4 (1:2)
Promnik Łaskarzew - Tygrys Huta Mińska 7:3 (4:0)
Korona HiD Ostrołęka – KS
Wąsewo 3:1 (2:0)
Nadnarwianka Pułtusk - LKS Zatory 3:0
RKS Mirków - KS Teresin 2:2
(2:1)
Wilga Garwolin - Mazovia Mińsk Maz. 5:1 (2:0)
Mazovia II Mińsk Maz. - KS
Wesoła 8:0
KS Raszyn - KS Łomianki 3:2 (2:1)
Stegny Wyszogród '97 - Spójnia Mała Wieś JUN. 1:2
Nojszewianka Dobre - Liwia
Łochów 5:2 (2:1)
Drukarz Warszawa - Tęcza
Stanisławów 5:3 (5:0)
Kasztelan Białe Błoto -
Wisła Sobowo 5:0
Advit Wiązowna - Grom
Lipowo 2:4 (1:3)
Laura Chylice - UMKS '96
Piaseczno 6:1 (2:0)
Mazovia Mińsk Maz. -
Kolektyw Oleśnica 3:1 (2:1)
Huragan Międzyrzec - Orzeł
Łosice 6:2
Zorza Szczawin - Mazur Gostynin 1:3
Naprzód Brwinów - Wrzos Międzyborów 2:3
Sęp Żelechów - Mazowsze
Miętne jun. 0:5
Sęp Żelechów - Wisła
Maciejowice 3:2
Podlasie Sokołów Podlaski - Miedzanka Miedzna 8:3 (3:3)
Bartnik Myszyniec - Świt Baranowo 2:2 (1:1)
Bartnik Myszyniec -
Mazowsze Jednorożec 2:1
Mazowsze Jednorożec - Świt
Baranowo 5:0
Orlęta Baboszewo - Jutrzenka Unieck 4:5
Zryw Sobolew - Bór Regut 2:5
Kasztelan Białe Błoto - ULKS Ciółkowo 1:3 (0:1)
Polonia Iłowo - Wkra Bieżuń 3:4
Świt Staroźreby - Zryw
Bielsk 4:4
Grodzisk Krzymosze - Wektra Zbuczyn 1:3 (1:2)
Huragan Bodzanów - Wicher Cieszewo 3:3 (1:1)
Czarni Węgrów - Jabłonianka Jabłonna Lacka 2:0
Wisła '94 Płock - Błękitni Gąbin 1:1 (1:1)
Płomień Dębe Wielkie -
Jutrzenka Cegłów 2:4 (2:1)
Wicher Wielgie - Tłuchovia
Tłuchowo 1:3
Żyrardowianka Żyrardów - Promyk Nowa Sucha 7:0 (3:0)
Legion Grębków- ULKS
Gołąbek 0:11
Korona Wejsce - Zryw Wygoda
4:1 (3:0)
Guzovia Guzów - FK Rybno
7:1
Stegny Wyszogród - Gladiator Słoszewo
2:4
Sparingi 11 - 14 marca >>>
Świt Nowy Dwór - Znamia Truda 0:9 (0:2)
Pogoń II Siedlce - Orlęta Łuków 3:5 (1:2)
Laura Chylice - Jedność Żabieniec 3:2 (2:0)
Kosa Konstancin - Mazowsze
Grójec 2:5 (2:1)
Centrum Radom - BROŃ '94
Radom 3:0
Dolcan Ząbki JUN. - LKS Łochów 3:2 (3:2)
Korona Wejsce - Astra
Zduny 3:2 (1:0)
Piast II Feliksów –
Bzura II Chodaków 0:4 (0:2)
Hutnik Warszawa - Mazur
Karczew 2:0 (1:0)
Stoczniowiec Płock
- GKS Bedlno 4:0 (1:0)
Sparingi 15 - 18 marca >>>
Ostrovia Ostrów Maz. - Dąb Dąbrowa Biał. 1:2 (0:1)
Mławianka Mława - Wieczfnianka Wieczfnia 4:1 (0:1)
Znicz Pruszków - Motor Lublin 1:2 (0:0)
Błękitni Raciąż - Kryształ Glinojeck 2:0
MKS Ciechanów - GKS Strzegowo 14:0 (7:0)
Okęcie Warszawa - Sparta Jazgarzew 5:3 (2:0)
Energia Kozienice - Polonia Iłża 4:1
Pogoń Siedlce - Podlasie Biała Podlaska 1:0 (0:0)
Kasztelan Sierpc - Wisła Duninów 2:5 (1:5)
Hutnik Warszawa - Ursus Warszawa 1:1 (0:0)
Broń Radom - Dnepr Smoleńsk 0:3 (0:0)
Józefovia Józefów - Pilica Białobrzegi 0:7 (0:3)
Victoria Sulejówek - Bug Wyszków 2:0 (0:0)
Wisła Płock - Wisła II Płock 1:2 (1:1)
Oskar Przysucha - Mazowsze Grójec 0:0
Legionovia Legionowo -GKP Targówek 6:1 (3:0)
Laura Chylice - RKS Mirków 2:4 (0:2)
Pogoń Grodzisk - Błonianka Błonie 3:0 (2:0)
Start Otwock – Reprezentacja Polski U-17 0:3 (0:1)
Agape Białołęka U-19 - PKS Radość 0:8 (0:3)
Narew Ostrołęka - KS CK Troszyn 8:0
Perła Złotokłos - Legion Głowaczów 3:1
Znicz II Pruszków - Mszczonowianka Mszczonów 1:1
AON SANTE Rembertów - Naprzód Skórzec 1:5
Orzeł Łosice - Tęcza Korczew 6:1
Mazowsze Miętne- Wilga Garwolin 2:6 (1:1)
Świt Baranowo - Tamka Dzierzgowo 3:3 (1:1)
Milan Milanówek - GKP II Targówek 4:1 (1:0)
Vulcan Wólka Mlądzka - Burza Pilawa 1:0
Wicher Sadowne - Korona Jadów 2:1
Orzeł Unin - Nojszewianka Dobre 4:0 (1:0)
Tęcza Łyse - Orzyc Chorzele 0:0
Korona HID Ostrołęka - Iskra Krasne 4:2 (1:0)
Żyrardowianka Żyrardów - Bzura Chodaków 4:2 (3:0)
Błękitni Gąbin - Skra Drobin 3:0 (1:0)
Pogoń II Siedlce - Podlasie Sokołów Podlaski 4:1 (1:1)
Wkra Bieżuń - Boruta Kuczbork 6:1
Jutrzenka Unieck - Opia Opinogóra 5:2
Partyzant Leszno - Dąb Wieliszew 0:7
Tęcza Stanisławów - Victoria Kałuszyn 4:6 (0:3)
Piast Feliksów - Stegny Wyszogród 12:3
Korona II Wejsce - Naprzód Jamno 6:2 (3:0)
Perła Złotokłos - FC Lesznowola 7:2
Orion Cegłów - Unia Iłów 1:7 (1:5)
Huragan Bodzanów - Orkan Lelice 13:0 (7:0)
Watra Mrozy - Grodzisk Krzymosze 4:1 (1:0)
Skrwa Łukomie - Iskra Kozłowo 10:1 (3:0)
Zryw Sobolew - Promnik Łaskarzew 2:5
Spójnia Mała Wieś - Kasztelan Białe Błoto 3:1 (3:1)
Mazowsze Jednorożec - GUKS Krasnosielc 3:1
Salos Żyrardów - Bzura II Chodaków 0:4 (0:1)
KS Mielnik - Błękitni Stoczek 0:0
MKS Mielnik - Zorza Sterdyń 3:0
Zorza Sterdyń - Błękitni Stoczek 0:3
Wicher Kobyłka - Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:0 (0:0)
Polonia Radzanowo - Pogoń Słupia 3:1
Czarni Węgrów Jun. - Tajfun Jartypory 4:4 (2:2)
Wicher Sadowne - Liwia Łochów 1:1
Kormoran Łąck - ULKS Ciółkowo 1:1 (1:0)
Guzovia Guzów – Promyk II Nowa Sucha 0:2 (0:2)
Miedzanka Miedzna - ULKS Starawieś 1:2 (0:0)
COKIS Ciechanowiec-Jabłonianka Jabłonna Lacka 1:1
Start Proboszczewice - Orzeł Goleszyn 4:5 (2:1)
Nojszewianka Dobre - Rywal Ruchna 3:2 (1:1)
Płomień Dębe Wielkie - KS Glinianka 2:0 (1:0)
Ożarowianka Ożarów - Piast Piastów 7:1
Laktoza Łyszkowice - Amator Maszewo 0:8 (0:5)
Sęp Żelechów - Unia Krzywda 4:0
Korona Wejsce - Promyk Nowa Sucha 1:4 (1:1)
Wkra Sochocin - GKS Lipowiec 4:1
Szydłowianka Szydłowiec - Orlęta Kielce 3:0 (3:0)
Wektra Dziewule - Legion Grębków 10:3
Korona Szydłowo - MKS Przasnysz 0:3 (0:1)
Mazur Karczew - Huragan Wołomin 1:1 (0:0)
KS Teresin - Bzura Chodaków 1:2 (1:1)
Wisła '96 Płock - Kormoran Łąck 2:2 (1:1)
Sparingi 21 - 24 marca >>>
Zryw Sobolew - Czarni
Dęblin 94 3:2 (1:1)
Józefovia Józefów - Bór
Regut 11:2
Stoczniowiec Płock - Delta Miszewko 3:2 (0:1)
MKS Ciechanów - Błękitni
Raciąż 3:4 (1:0)
OKS Otwock - Sparta Jazgarzew 4:0
Świt Baranowo - Orzeł Sypniewo 2:2 (2:1)
Świt Nowy Dwór - Legia ME Warszawa 3:1 (1:0)
Victoria Sulejówek -
Dolcan Ząbki Jun. 1:1 (0:1)
GKP Targówek - Huragan Wołomin 3:3 (2:1)
Orzeł
Wierzbica - Centrum Radom 6:2 (2:0)
Pogoń Grodzisk - Mszczonowianka 2:3 (0:1)
Pilica Białobrzegi - Mazur Karczew 0:2 (0:0)
Legionovia Legionowo -
Dolcan Ząbki 2:4 (0:1)
Żyrardowianka Żyrardów - Ostrovia Ostrów Maz. 1:2 (1:1)
Wisła Płock - Błękitni Gąbin 9:0 (3:0)
Broń Radom - Mazowsze
Grójec 2:0 (1:0)
Sona Nowe Miasto - Sokół Serock 2:5 (0:2)
Świt II Nowy Dwór Maz. -
Żbik Nasielsk 1:2
Perła Złotokłos - LKS
oSuchów 1:3
LKS Chlebnia - Pogoń II Grodzisk Maz. 0:2 (0:1)
Perła Złotokłos - Sadownik Błędów 2:2
Narew Ostrołęka - Iskra Krasne 4:1 (2:0)
Okęcie Warszawa - Hutnik Warszawa 2:5 (2:1)
Polonia Iłża - Proch
Pionki 0:4 (0:0)
Józefovia Józefów - PKS Radość 3:6 (1:2)
Kosovia Kosów Lacki - COKIS Ciechanowiec 1:1 (0:1)
AON Rembertów - Victoria
Kałuszyn 6:1 (4:1)
Bzura Chodaków - Mazovia Rawa Maz. 1:1 (0:1)
Wisła '94 Płock - Mazur Gostynin 2:2 (1:0)
KS Wąsewo - KS CK Troszyn 5:6
Dąb Wieliszew - Mewa
Krubin 2:2 (1:0)
Okęcie II Warszawa – KS
Glinianka 1:4 (0:1)
Korona HID Ostrołęka - Kurpik Kadzidło 9:0 (3:0)
Mławianka Mława - Korona Szydłowo 2:2 (1:1)
Polonia Radzanowo - Spójnia Mała Wieś 8:3
Laura Chylice - Kosa
Konstancin 1:1
Wicher Sadowne - LZS Starawieś 4:2
Rawka Bolimów - FK
Rybno 2:2
Wulkan Zakrzew - Orzeł Przysucha 1:3 (1:3)
Energia Kozienice - Legion Głowaczów 2:1
Józefovia II Józefów - Orzeł Unin 1:0
Mazowsze Jednorożec - Makowianka Maków Maz. 1:0
Czarni Węgrów - Wektra
Zbuczyn 1:1
Korona Wejsce - Vagat Domaniewice 3:2 (2:1)
Promnik Łaskarzew - Sęp
Żelechów 4:2 (2:1)
Boruta Kuczbork - MKS Przasnysz 0:8 (0:2)
Skrwa Łukomie - Skrwa Skrwilno 6:2 (1:1)
Czarni Węgrów - Grodzisk Krzymosze 3:0
Huragan Bodzanów - Kormoran Łąck 3:3 (1:3)
RYWAL RUCHNA - BŁĘKITNI STOCZEK 5:6 (5:2)
Nojszewianka Dobre - Kosovia Kosów Lacki 3:1 (1:0)
Polonia Radzanowo - ULKS Ciółkowo 2:4 (2:3)
Grodzisk Krzymosze - Wektra Zbuczyn 0:2
Zryw Sobolew - Snajper
Sośninka 6:7 (3:1)
Kasztelan Białe Błoto - Lwówianka Lwówek 3:4 (2:1)
Świt Barcząca - Rzakta
Zamienie 4:1 (1:0)
Tęcza Stanisławów - Legion Grębków
7:2
Tajfun Jartypory -
Czarni Węgrów jun. 7:0
Tajfun Jartypory - Miedzanka MIedzna 1:1
Miedzanka Miedzna -
Czarni Węgrów Jun. 2:0
Polonez Mordy - Tęcza Korczew 6:5
Gladiator Słoszewo - Korona Karolinowo 6:3
Kolektyw Oleśnica -
Fenix Siennica 0:7
Bzura II Chodaków - Tur Jaktorów 2:3 (1:1)
Jutrzenka Cegłów -
Jastrząb Żeliszew 3:4
Skra Wizna - MKS Małkinia 1:3
Mazovia Mińsk Maz.
-Pogoń II Siedlce 1:2 (0:1)
Sparingi 26 - 30 marca >>>
KS Sobienie -
Jeziory-Burza Pilawa 2:6 (0:5)
Żyrardowianka '96 Żyrardów
- FK Rybno 6:3 (5:1)
MKS
Przasnysz - Wieczfnianka Wieczfnia 6:3 (2:0)
Korona Wejsce - Laktoza '96
Łyszkowice 3:6 (2:2)
Laura Chylice - UMKS '96
Piaseczno 4:1
Anprel Nowa Wieś -
Przyszłość Włochy 7:3
Wkra Żuromin - Grot Kowalki
3:2
Mazowsze Jednorożec - Iskra
Krasne 6:2 (5:0)
GKP Targówek - Nadnarwianka
Pułtusk 3:0 (2:0)
Victoria Sulejówek - Mazur
Karczew 3:2 (1:1)
Włocłavia Włocławek - Wisła
Duninów 2:1
Kasztelan Sierpc - Orzeł
Goleszyn 3:5
OKS Otwock - PKS Radość 3:4
(2:3)
LKS Chlebnia - Bzura
Chodaków 3:4 (3:3)
AON Sante Rembertów -
Legionovia II Legionowo 6:0
Sarmata Warszawa - Agrykola
Warszawa 1:5 (0:4)
GKS Strzegowo – Gryf
Kownaty Żędowe 3:2 (2:0)
Legion II Warszawa -
Huragan II Wołomin 3:2 (1:2)
Zryw Sobolew -
Wisła Maciejowice 4:4 (2:2)
Ryś II Laski - Świt
Warszawa 1:8 (0:1)
Varsovia '94 Warszawa - Bug Wyszków
2:4
Broń Radom - Sparta
Jazgarzew 2:0 (1:0)
Błękitni Raciąż - Skra
Drobin 4:2 (2:2)
Pogoń II Siedlce -
Naprzód Skórzec 1:1 (0:0)
Znicz II Pruszków - Pogoń
Grodzisk 2:1
Promnik Łaskarzew - Amur
Wilga 3:2 (2:1)
Anprel Nowa Wieś - Tur
Jaktorów 3:4
MKS Przasnysz - Start
Nidzica 4:1 (2:0)
Sokół Serock - Dąb Wieliszew 1:1
Józefovia Józefów -
Vulcan Wólka Mlądzka 3:1
Wisła II Płock - MKS Kutno 3:3 (2:1)
Pogoń
Siedlce - Podlasie Biała Podlaska 2:1 (1:0)
Mławianka Mława - Iskra Krasne
6:1
Wkra Żuromin - Motor Lubawa 2:1
(1:1)
Ostrovia Ostrów Maz. - Sparta Szepietowo
2:0
LZS Starawieś - Rywal
Ruchna 2:1
Legionovia Legionowo -
Huragan Wołomin 8:1 (5:0)
Szydłowianka Szydłowiec - Oronka
Orońsko 5:1 (2:0)
Sokół
Celestynów - Orzeł Unin 2:2 (0:0)
Tęcza Łyse - Bartnik
Myszyniec 11:1
AON Sante Rembertów - Tęcza Stanisławów
9:0 (4:0)
Sparingi 4 - 7 kwietnia >>>
KS Bednarska - Świt
Warszawa 2:8
Wisła Płock - Wisła II
Płock 6:0 (2:0)
Świt Nowy Dwór - Ursus
Warszawa 2:0 (0:0)
Mazur Karczew - Energia
Kozienice 2:0 (0:0)
Wkra Żuromin - Start
Działdowo 1:2 (0:0)
Pogoń Siedlce - Wilga
Garwolin 14:1 (4:0)
Mławianka Mława - MKS
Przasnysz 4:1 (1:0)
Sokół Serock - Wkra
Pomiechówek 5:3
Legionovia II Legionowo -
PKS Radość 2:2 (2:0)
Mewa Krubin - Świt II Nowy
Dwór 0:0
Świt II Nowy Dwór - Żbik
Nasielsk 0:0
Żbik Nasielsk - Mewa Krubin
2:3
Vulcan Wólka Mlądzka -
Mazovia Mińsk Maz. 1:4
Fenix Siennica - Sęp
Żelechów 2:2
Perła Złotokłos - Grom
Lipowo 2:3 (1:0)
Wisła Duninów - Świt
Staroźreby 9:5 (2:2)
Błękitni Raciąż - Korona
Szydłowo 4:1
Milan Milanówek - Bzura
Chodaków 0:6 (0:2)
Pogoń II Siedlce - Czarni
Węgrów 1:0 (0:0)
Żyrardowianka Żyrardów -
Huragan Wołomin 3:1 (2:0)
Narew Ostrołęka - ŁKS
Łomża 1:4 (0:2)
LZS Starawieś - Nojszewianka
Dobre 4:3 (2:1)
MKS Skierniewice - Korona
Wejsce 4:1 (1:1)
Hutnik Warszawa - GKP
Targówek 0:0
AON Sante Rembertów - Okęcie
Warszawa 1:3 (1:1)
Kujawiak Kowal - Mazur
Gostynin 4:1 (1:1)
Lwówianka Lwówek - Kasztelan
Białe Błoto 3:1 (1:0)
Cresovia Siemiatycze -
Ostrovia Ostrów Maz. 3:2
Błękitni Gąbin - Amator
Maszewo 4:1 (0:0)
Kormoran Łąck - Wisła
Sobowo 3:3
Wicher Kobyłka - ŁKS
Łochów 7:2 (3:1)
Piast Feliksów - Unia
IŁÓw 6:3 (4:2)
Victoria Kałuszyn -
Jutrzenka Cegłów 6:1
WKS Rząśnik - Mazur Radzymin
6:2 (1:1)
Czarni Węgrów Jun. - Rywal
Ruchna 7:10
Kasztelan Sierpc - Start
Proboszczewice 1:1
Korona II Wejsce -
Kopernik Kiernozia 6:4 (2:1)
Snajper Sośninka - Orzeł
Unin 4:4 (1:1)
Polonia Radzanowo - ULKS
Ciółkowo 6:8 (3:4)
Stoczniowiec Płock -
Stoczniowiec Płock Jun. 5:0
Pogoń II Grodzisk - Gwardia
Warszawa 4:2 (4:0)
Józefovia II Józefów -
Watra Mrozy 4:1 (3:1)
Wisła Płock 97' - Orzeł
Goleszyn 6:7 (2:3)
Wisła '94 Płock - Skra Drobin 11:1 (4:1)
Gladiator Słoszewo - Sona
Nowe Miasto 2:3 (2:1)
COKIS Ciechanowiec -
Jabłonianka Jabłonna Lacka 0:7
KS Glinianka -
Nojszewianka Dobre 1:2 (0:1)
Sparingi 10 - 14 kwietnia >>>
|