PUCHAR POLSKI POZPN
Runda wstępna - 24 sierpnia 2016
17.08. 17:00 Wisła Sobowo - Delta Słupno 4:4 (3:2) rz.k. 1:3
Sebastian Składanowski 9', Patryk Górdziński 15', 37', Łukasz Uzdowski 63' - Krzysztof Machowski 7', Michał Maliszewski 12', 90',
Michał Sobczak 72'
24.08. 17:30 Orkan Lelice - Spójnia Mała Wieś 3:2 (2:0)
- Karol Błaszczyk, Piotr Robak
24.08. 17:30 Stoczniowiec Płock - Świt Staroźreby 0:1 (0:0)
Konrad Subocz 70'
24.08. 17:30 Huragan Bodzanów - Unia Iłów 4:0 (1:0)
Kamil Ozdowski 34', 61', 66', Hubert Kozioł 90' +1
24.08. 17:30 Błękitni Gąbin - Skrwa Łukomie 2:2 (1:0) rz.k. 3:5
JakubKujawa 11', 84' - 70', 93'
24.08. 17:30 Start Proboszczewice - Kasztelan Sierpc 6:2
(3:1)
Artur Klimkowski (2x rz.k.), Sebastian Duchewicz, Dawid Ziemczyk, Piotr
Malanowski, Bartłomiej Szafrański
24.08. 17:30 Relax Miszewo - Zryw Bielsk 0:3 v.o.
za udział nieuprawnionego zawodnika
na boisku 3:1 (1:1) Daniel Tokarski 30' (rz.k.), Jarosław Grabarczyk 60', Tomasz Szkopiński 80'
24.08. 17:30 Zorza Szczawin - ULKS Ciółkowo 0:2 (0:1)
Damian Rosiak, Daniel Cieszkowski
24.08. 17:30 Polonia Radzanowo - Błyskawica Lucień 0:1 (0:1)
Bartosz Antczak 12'
24.08. 17:30 Zjednoczeni Bulkowo - Unia Czermno 0:3 (0:1)
Łukasz Woźniak, Patryk Wawrzyniak, Damian Sztendor
24.08. 17:30 Stegny Wyszogród - Skra Drobin 3:2 (1:1)
Michał Tomaszewski 30', Dawid Pietrzak 57', Damian Jóźwiak 78' -
24.08. 17:30 Wicher Cieszewo - Mazur Gostynin 2:2 rz.k. 7:8
Piotr Nowocin 19', Paweł Sadowski 61' - Piotr Wachaczyk 10', 77' (rz.k.)
24.08. 17:30 Wisła Duninów - Orzeł Goleszyn 0:3 v.o.
na boisku 0:2 (0:1)
Dawid Krajenta (rz.k.), Tomasz Braniecki
24.08. 17:30 Szopen Sanniki - Amator Maszewo 2:2 (1:1) rz.k. 2:4
Dariusz Bujakowski, Mateusz Gorzelewski - Radosław Marszałęk (rz.k.), Filip
Zych
1/8 finału - 7 września, 17:00
7.09. 17:00 Unia Czermno - Bzura Chodaków 2:2 (0:1) rz.k. 4:1
Hubert Kłys 81', Damian Sztendor 84' (rz.k.) - Patryk Wójcik 39', Patryk
Szewczyk 64'
7.09. 17:00 Orzeł Goleszyn - Amator Maszewo 1:3 (0:1)
Mateusz Biegański 90' - Krystian Majchrzak 40', Filip Zych 86', Tomasz Sudomir 90'
7.09. 17:00 Błyskawica Lucień - Huragan Bodzanów 5:2 (2:2)
Artur Jędrzejewski 4', Łukasz Rejniewicz 7', 83', Jarosław Durka 50',
Łukasz Kaczmarek 76' - Hubert Kozioł 23', 36'
7.09. 17:00 Skrwa Łukomie - Stegny Wyszogród 7:1 (3:1)
Daniel Kaczmarczyk 10', Mateusz Sadowski 25', 60', 75', Karol Kalinowski
37', Jarosław Brzemiński 55' (rz.k.), Piotr Górecki 80' - Dawid Pietrzak 31'
7.09. 17:00 Orkan Lelice - Wisła II Płock 1:11
Radosław Buraczyński - Filip Januszczak (4), Emil Szostak (2), Wojciech
Mazurowski (2), Bartłomiej Błachnio, Bartłomiej Ziemak, Damian Szczepański
7.09. 17:00 Zryw Bielsk - Delta Słupno 0:3 v.o.
na boisku 1:3
Filip Orłowski 2' - Patryk Janiszewski 30', Radosław Petera 70', Krzysztof
Machowski 90'
7.09. 17:00 ULKS Ciółkowo - Świt Staroźreby 2:2 (0:0) rz.k. 7:8
Sebastian Feliciak 65, Damian Rosiak 76 - Mateusz Ziarko 57, Maciej
Niedzielak 83
7.09. 17:00 Start Proboszczewice - Mazur Gostynin 2:5 (1:4)
Dorian Pilaszewski 21', Marcin Mikołajczyk 58' - Rafał Wilamowski 10',
Jakub Kustra 25', 34', Michał Matecki 30', 73'
1/4 finału - 21 września, 16:30
21.09. 16:30 Unia Czermno - Amator Maszewo 3:1 (1:1)
Przemysław Nowicki (2), Damian Sztendor - Bartłomiej Sochalewski
21.09. 16:30 Błyskawica Lucień - Skrwa Łukomie 6:1 (1:0)
Dawid Grudny 6' (rz.k), Łukasz Kaczmarek 54',
76', 88', Łukasz Kokosiński 75', Bartosz Antczak 80' - Piotr Sadowski 76'
21.09. 16:30 Wisła II Płock - Delta Słupno 1:1 (1:0) rz.k.
5:6
Piotr Majchrzak 9' - Jakub Woliński 62'
21.09. 16:30 Świt Staroźreby - Mazur Gostynin 0:3 v.o.
Świt wycofał się z rozgrywek PP
1/2 finału - 5 października, 16:00
5.10. 16:00 Błyskawica Lucień - Unia Czermno 3:3 (0:1) rz.k. 2:4
Łukasz Kokosiński 63', Adrian Śmiałkowski 68', 74' - Patryk Wawrzyniak 30',
Damian Sztendor 55', 60'
5.10. 16:00 Mazur Gostynin - Delta Słupno 1:1 (1:0) rz.k. 5:4
Rafał Wilamowski 30' - Paweł Winnicki 54'
Finał - 19 października, 15:30
19.10. 15:30 Unia Czermno - Mazur Gostynin 2:1 (1:0)
Damian Sztendor 25' (rz.k.), Łukasz Wiśniewski 70' - Jakub Kustra 85' (rz.k.)
Stadion Leśny w Gąbinie
|