PUCHAR POLSKI POZPN
I Runda - 3 września 2014, 17:00
03.09. 17:00 Sparta Mochowo - Zorza Szczawin
0:3 v.o.
03.09. 17:00 Kasztelan Sierpc - Skrwa Łukomie
2:1 (2:0)
Maciej Niemczewski 7', Wojciech Jochymek 30' - Mariusz
Beksa 75' (rz.k.)
03.09. 17:00 Błyskawica Lucień - Świt Staroźreby
2:3 (1:2)
Piotr Krysztofiak 14' (rz.k.), Krzysztof Kujawowicz
87' - Mateusz Ziarko 23', Marcin Siedlich 42', Kamil Szpeflik 49'
03.09. 17:00 Lwówianka Lwówek - Stoczniowiec Płock 0:4 (0:3)
Damian Kotkiewicz 25', 30', 38', Krystian Skierkowski
75'
09.09. 18:00 GKS Góra - Delta Miszewko 1:2
(0:0)
Bartosz Olszewski 85' - Radosław Petera 54', Artur Gołębiowski 62' (rz.k.)
10.09. 17:00 Wisła Sobowo - ULKS Ciółkowo 3:0
v.o.
goście zrezygnowali z gry
10.09. 17:00 Wisła Duninów - Unia Czermno 4:2
(2:0)
Hubert Kwiatkowski, Kamil Samoraj, Rafał Rękawiecki, Dominik Ponewski -
Marcin Gieras, Kamil Borkowski
II Runda - 1 października 2014
1.10. 16:00 Zorza Szczawin - Wisła II Płock
0:6 (0:6)
Dominik Marciniak 1', Kamil Staniszewski 22', 24',
Kamil Kowalczyk 28', 31', Mateusz Grzela 35'
1.10. 16:00 Delta Miszewko - Unia Iłów 2:3 (2:1)
Krzysztof Machowski 25', Mateusz Tarnowski 37' - Mateusz Cieślak 20, 90',
Dawid Skrzynecki 47'
1.10. 16:00 Kasztelan Sierpc - Mazur
Gostynin 1:0 (0:0)
Piotr Pawłowski 66'
1.10. 16:00 Wisła Sobowo - Amator Maszewo
5:2 (2:2)
Wojciech Młotkowski, Sebastian Krankiewicz, Łukasz Uzdowski, Kamil Jaszczak
(2) - Fili Zych 5', Lrystian Majchrzak 34'
1.10. 16:00 Wisła Duninów - Skra Drobin 0:3 v.o.
Wisła wycofała się z rozgrywek PP.
1.10. 16:00 Świt Staroźreby - Bzura Chodaków 0:3
v.o.
Świt wycofał się z rozgrywek PP.
1.10. 16:00 Stoczniowiec Płock - Zryw Bielsk 0:3
v.o.
Stoczniowiec wycofał się z rozgrywek PP.
1.10. 16:00 Orzeł Goleszyn - Błękitni Gąbin 0:3
v.o.
Orzeł wycofał się z rozgrywek PP.
Ćwierćfinał - 15 października 2014, 16:00
15.10. 16:00 Unia Iłów - Wisła II Płock
2:7 (1:3)
Damian Wojciechowski 35', Damian Świątek 70' - Sebastian Dziewanowski (2),
Kamil Nowicki, Bartłomiej Ziemak, Konrad Popławski, Mateusz Grzela, Adam
Radwański
15.10. 16:00 Wisła Sobowo -
Kasztelan Sierpc 2:6 (2:3)
Wojciech Młotkowski 30', Łukasz Uzdowski 40' - Damian Mórawski (2), Arkadiusz
Jastrzębski (2), Łukasz Paczkowski, Marcin Sprycha
15.10. 16:00 Zryw Bielsk -
Błękitni Gąbin 0:3 (0:1)
Mariusz Pesta, Damian Szczytniewski, Krystian Sokołowski
15.10. 16:00 Skra Drobin - Bzura Chodaków 0:3 v.o.
Skra wycofała się z rozgrywek PP.
Półfinał - 22 października 2014
22.10. 15:30 Kasztelan Sierpc -
Wisła II Płock 1:1
(1:0) rz.k. 3:4
Marcin Sprycha 55' - Bartłomiej Błachnio
89'
31.10. 14:00 Bzura Chodaków -
Błękitni Gąbin 0:2 (0:0)
Łukasz Kiełbasa 81, Krystian Sokołowski 88'
Finał - 5 listopada 2014
05.11. 13:30 Wisła II Płock - Błękitni Gąbin
0:0 rz.k. 4:1
|