PUCHAR POLSKI COOZPN
I runda - 24 sierpnia, godz. 17:00
Tamka Dzierzgowo - GKS Strzegowo
Korona Karolinowo - Jutrzenka Unieck 0:0
rz.k. 5:4
Konopianka Konopki - Żak Szreńsk 4:1
GKS Lipowiec - PAF Płońsk 2:4
Opia Opinogóra - Świt Baranowo 4:3
WKS Mystkówiec Stary - KS Wąsewo 6:5
Orz Goworowo - Orzeł Sypniewo
2:7
Krzyniak Krzynowłoga Mała - Gryf Kownaty Żędowe
KS Pniewo - wolny termin
II runda - 10 września, godz. 16:30
Tamka Dzierzgowo - Iskra Krasne 2:5
Korona Karolinowo - Żbik Nasielsk 8:3
Konopianka Konopki - Wieczfnianka Wieczfnia
2:1
PAF Płońsk - Wkra Sochocin 2:5
Opia Opinogóra - Makowianka Maków 2:4
WKS Mystkówiec Stary - Tęcza Łyse 2:5
Orzeł Sypniewo - Orzyc Chorzele 2:0
Gryf Kownaty Żędowe - Pełta Karniewo 3:0
v.o.
KS Pniewo - KS CK Troszyn 0:12
Boruta Kuczbork - Wkra Bieżuń 0:0 rz.k. 4:5
Tęcza Ojrzeń - Sona Nowe Miasto 3:3 rz.k. 1:3
Mazowsze Jednorożec - Korona Ostrołęka
1:1 rz.k. 3:2
III runda - 17 września, godz. 16:30
Kryształ Glinojeck - Sona Nowe Miasto
6:3
Korona Karolinowo - Wkra Sochocin 0:2
Konopianka Konopki - Wkra Bieżuń 2:1
Orzeł Sypniewo - Makowianka Maków Maz.
2:1
Gryf Kownaty Żędowe - Iskra Krasne 7:1
Mazowsze Jednorożec - KS CK Troszyn 0:6
Rzekunianka Rzekuń - Tęcza Łyse
odwołany
IV runda - 1 października
1.10. 16:00 Kryształ Glinojeck - Mławianka Mława
0:7
1.10. 16:00 Wkra Sochocin - Korona Szydłowo
3:0 v.o.
Goście nie dojechali.
1.10. 16:00 Konopianka Konopki - Nadnarwianka Pułtusk
1:1 rz.k 3:5
1.10. 16:00 Orzeł Sypniewo - Błękitni Raciąż 1:2
1.10. 16:00 Gryf Kownaty Żędowe - Narew
Ostrołęka 3:0 v.o.
Narew wycofała się z PP.
1.10. 16:00 KS CK Troszyn - MKS Ciechanów
3:0 v.o.
MKS wycofał się z PP.
1.10. 16:00 Tęcza Łyse - MKS Przasnysz 0:2
1.10. 16:00 Ostrovia Ostrów Mazowiecka -
Wkra Żuromin 3:0 v.o.
Wkra wycofała się z PP.
1/4 Finału - 8 października, godz. 15:30
8.10. 15:30 KS CK Troszyn - Nadnarwianka Pułtusk
3:1
8.10. 15:30 Wkra Sochocin - Błękitni Raciąż 1:3
8.10. 15:30 Gryf Kownaty Żędowe - Ostrovia Ostrów Mazowiecka
1:7
8.10. 15:30 MKS Przasnysz - Mławianka Mława 0:0
rz.k. 1:3
1/2 Finału - 22 października, godz. 15:00
22.10. 15:00 KS CK Troszyn - Ostrovia
Ostrów Mazowiecka 2:1 (1:0)
22.10. 15:00 Błękitni Raciąż - Mławianka Mława 2:3 (2:1)
Finał - 22 listopada, godz. 12:00
22.11. 12:00 KS CK Troszyn - Mławianka Mława
1:3 (0:2)
Dariusz Dadacz 72' (rz.k.) - Michał Styjewski 10', Mariusz Kopecki 17', 60'
|