ZYKO DRÓG PUCHAR POLSKI RZPN
I runda - 9-10 sierpnia, godz. 16:00
KRASKA JASIENIEC -
LKS PROMNA 0:0 rz.k.
2:4
MKS WYSMIERZYCE - GTKKF GRÓJEC 3:5
ISKRA ZBROSZA DUŻA - LEGION GŁOWACZOW 0:1
SADOWNIK BŁĘDÓW - PILICA NOWE MIASTO 3:4
GPSZ GŁUCHÓW - ZODIAK SUCHA 2:1
MOGIELANKA MOGIELNICA - KS WARKA 1:7
KP STANISŁAWICE - JODŁA JEDLNIA-LETNISKO 1:2
KRÓLEWSCY JEDLNIA - STRAŻAK WIELOGÓRA 5:1
BROŃ RADOM '96 - GRYF POLICZNA 11:2
GRACJA TCZÓW - ZORZA KOWALA 6:3
MSPN RADOMIAK '96 - AKCJA JASTRZĘBIA 1:1 rz.k
4:5
PLON GARBATKA - PROCH PIONKI 0:1
ZAMŁYNIE RADOM - GKS JEDLIŃSK 4:0
POSTĘP ŁAZISKA - KS SOKOLNIKI 0:3 v.o.
WULKAN ZAKRZEW - WKS RUDA WIELKA 3:2
HUBAL CHLEWISKA - KS POTWORÓW 0:3 v.o.
ORONKA OROŃSKO - RADOMIAK II RADOM 1:0
SOKÓŁ PRZYTYK - RUSZCOVIA BORKOWICE 0:3 v.o.
POLONIA IŁŻA - ZAWISZA SIENNO 2:3
KRĘPIANKA RZECZNIÓW - LKS CHOMENTÓW 3:2
GRYFIA MIRÓW - IŁŻANKA KAZANÓW 3:0 v.o.
WISŁA CHOTCZA - WISŁA SOLEC 1:3
SKARYSZEWIANKA SKARYSZEW - POWIŚLANKA LIPSKO 0:3
SKS POTWORÓW - KS JASTRZĄB 2:6
II runda - 3 września, godz. 16:00
Broń 1996 Radom - Pilica Nowe Miasto
3:1
KS Sokolniki - Legion Głowaczów 0:3
KS Potworów - Wulkan Zakrzew 3:4
KS Warka - Energia Kozienice 3:8
KS Promna - Oronka Orońsko 4:1
TKKF Grójec - Ruszcovia Borkowice 3:0
v.o.
GPSZ Głuchów - Oskar Przysucha 1:1 rz.k. 4:5
Gracja Tczów - Proch Pionki 0:3 v.o.
Wisła Solec - Powiślanka Lipsko 1:4
Gryfia Mirów - Orzeł Wierzbica 3:0 v.o.
Krępianka Rzeczniów - Zawisza Sienno 4:5
Akcja Jastrzębia - KS Jastrząb 4:2
Zamłynie Radom - Zwolenianka Zwoleń 2:0
Królewscy Jedlnia - Jodła Jedlnia Letnisko 2:2
rz.k. 4:5
III runda - 24 września, godz. 16:00
Broń 1996 Radom - Proch Pionki 4:0
Zawisza Sienno - Szydłowianka Szydłowiec
4:2
Zamłynie Radom - KS Promna 1:3
Akcja I Jastrzębia - Legion Głowaczów 0:4
Powiślanka Lipsko - Mazowsze Grójec 0:2
Jodła Jedlnia-Letnisko - Oskar Przysucha
3:2
Gryfia Mirów - Wulkan Zakrzew 1:1 rz.k. 4:5
TKKF Grójec - Energia Kozienice 0:4
IV runda - 1 października, godz. 16:00 1.10. 16:00 KS Promna - Energia Kozienice 1:6
(1:2)
1.10. 16:00 Legion Głowaczów - Wulkan
Zakrzew 7:1 (1:0)
1.10. 16:00 Zawisza Sienno - Mazowsze Grójec
2:2 (1:1) rz.k. 4:2
1.10. 16:00 Broń Radom (jun.) - Jodła Jedlnia-Letnisko 2:0 (0:0)
1/2 Finału - 8 października, godz. 16:00
8.10. 16:00 Broń Radom (jun.) - Zawisza Sienno
0:2 (0:1)
8.10. 16:00 Legion Głowaczów - Energia Kozienice
2:4 (2:2)
Finał - 22 października, godz. 17:00
22.10. 17:00 Zawisza Sienno - Energia Kozienice 1:7 (1:4)
Tomasz Wójcik 40' - Wojciech Nowocień 1', 36', Damian Stanisławski 10',
45', Andrzej Kalinka 62', Eugeniusz Kołodziejczyk 69', Wojciech Kupiec 88'
|