PUCHAR POLSKI MZPN 2015
I Runda 15 kwietnia 2015
Wisła II Płock - Pogoń Grodzisk 1:0 (1:0)
Bartosz Felbór 35'
Energia Kozienice - Broń Radom 1:0 (0:0)
Daniel Ciupiński 73'
Wilga Garwolin - Ursus Warszawa 1:1 rz.k. 4:5
Mazovia II Mińsk Maz. - Mławianka Mława 2:0
(1:0)
Bartosz Kozakiewicz 2', Jakub Popławski 90'
Pogoń II Siedlce - Legia II Warszawa 1:2 p.d.
(1:1, 0:0)
Piotr Krawczyk 68' (rz.k.) - Arkadiusz Madeński 78', Miłosz Kozak 102'
Start Otwock - Świt Nowy Dwór 1:2 (0:0)
Mikołaj Tokaj 54' (rz.k.) - Marcin Kozłowski 48', Michał Steć 85' (rz.k.)
Victoria Sulejówek - Radomiak Radom 1:0 (0:0)
Tomasz Blicharz 48'
Polonia Warszawa - Pilica Białobrzegi 4:1 (1:0)
Bartosz Niksiński 27', Marcin Kluska 76' (rz.k.), Jan Dźwigała 83', Michał
Zapaśnik 89' - Jakub Piekarski 50' (rz.k.)
Do rozgrywek przystąpiły zespoły MZPN występujące w III lidze oraz
zwycięzcy pucharów okręgowych we wszystkich podokręgach MZPN.
Poniżej wyniki eliminacji okręgu warszawskiego w roku 2014.
1/4 Finału 29 kwietnia 2015
29.04. 16:30 Ursus Warszawa - Polonia Warszawa
3:2 (0:0)
Jewhen Radionow 47', 52' (rz.k.), 76' - Aleksander Tomaszewski 63', Marcin
Kluska 81'
29.04. 16:30 Mazovia II Mińsk Maz. - Legia II Warszawa
1:2 (0:1)
Jakub Popławski 51' (rz.k.) - Kamil Anczewski 18', Miłosz Kozak 90'
29.04. 16:30 Wisła II Płock - Energia Kozienice
0:3 (0:0)
Patryk Walasek 59', Bartosz Zawadzki 71', Kacper Nowocień 88'
29.04. 19:00 Victoria Sulejówek - Świt Nowy Dwór
1:2 (1:0)
Tomasz Blicharz 31' - Karol Drwęcki 62', Dawid Duda 90' (rz.k.)
1/2 Finału 13-20 maja 2015
13.05. 17:00 Energia Kozienice - Ursus Warszawa
2:3 (0:1)
Kacper Nowocień 55', Daniel Ciupiński 82' - Przemysław Sztybrych 39', Jewhen
Radionow 76', Łukasz Radomski 85'
20.05. 16:30 Świt Nowy Dwór -
Legia II Warszawa 0:2 (0:0)
Mateusz Zawal 88', samobójczy 90'
Finał 26 maja 2015, godz. 17:00
Ursus Warszawa - Legia II Warszawa 1:0 p.d.
(0:0, 0:0)
Jakub Kabala 105'
**********************
PUCHAR POLSKI MZPN 2014
I Runda 27 sierpnia 2014
BUG II WYSZKÓW (B) - KORONA JADÓW (A) 0:1
KS GLINIANKA (B) - JÓZEFOVIA II JÓZEFÓW (A)
3:0
TIKI TAKA WARSZAWA (-) - FARMACJA TARCHOMIN (B)
1:1 rz.k. 4:5
UKS KAMIONEK WARSZAWA (B)- INTER WARSZAWA (B)
0:3 v.o.
FC LESZNOWOLA II (B) - NADSTAL KRZAKI CZAPL. (A)
1:5 (1:0)
STR MŁODE ORŁY HALINÓW (B) - ADVIT WIĄZOWNA (A)
1:3
ORZEŁ KAMPINOS (B) - PROMYK NOWA SUCHA (A) 0:3
SOKÓŁ OSIR II SEROCK (B) - WKS RZĄŚNIK (A) 0:4
TAJFUN BROCHÓW (B) - FC PŁOCHOCIN (A) 4:3
VULCAN II WÓLKA MLĄDZKA (B) - PROMNIK ŁASKARZEW (A)
5:2
WILCZUR GOŁOTCZYZNA - KS BEDNARSKA WARSZAWA (B)
3:3 rz.k 4:1
BURZA PILAWA (J) - AMUR WILGA (A) 3:2
CZERWONE SMOKI BRWINÓW (B) - LKS OSUCHÓW (A) 0:3
v.o.
MILAN II MILANÓWEK (B) - KP GERIATRIC 2:2 rz.k.
2:4
CKKS SOKÓŁ (B) - START II OTWOCK (A) 2:3
OGIEŃ BRWINÓW (B) - PIAST PIASTÓW (A) 2:0
WRZOS MIĘDZYBORÓW (B) - MSZCZONOWIANKA II (A)
3:2
ROKOLA OTWOCK WLK. (B) - WISŁA MACIEJOWICE (A)
2:3
WISŁA ZAKROCZYM (B) - AGAPE BIAŁOŁĘKA (A) 0:3
v.o.
CEZAR KONSTANCIN (J) - BURZA PILAWA (B)
7:4
PIAST PIASTÓW (J) - TUR JAKTORÓW (B) 0:3 v.o.
UKS TARCZYN (B) - WALKA KOSÓW (A) 5:1
REP. DZIENNIKARZY (-) - KS TS LEGIONOWO (-)
7:3
POLONIA WARSZAWA (J) - HURAGAN II WOŁOMIN (A)
6:0
WISŁA JABŁONNA (A) - GKS DĄBRÓWKA (A) 0:3 v.o.
BŁĘKITNI KORYTÓW (A) - POGOŃ II GRODZISK MAZ. (A)
3:3 rz.k. 4:2
SEMP WARSZAWA (A) - ŚWIT WARSZAWA (A) 3:0
WICHER KOBYŁKA - UNIA WARSZAWA (A) 1:6
II Runda 10 września 2014
Korona Jadów - Bóbr Tłuszcz 2:0
KS Glinianka - Bór Regut 0:3
Farmacja Tarchomin - Dąb Wieliszew 1:7
Inter Warszawa - Legion Warszawa 1:7
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie -
Perła Złotokłos 3:6
Advit Wiązowna - Vulcan Wólka Mlądzka 2:5
Promyk Nowa Sucha - Zaborowianka Zaborów
2:1
WKS Rząśnik - ŁKS Łochów 3:1
Tajfun Brochów - KS Teresin 5:1
Vulcan II Wólka Mlądzka - PKS Radość 1:1 rz.k.
3:5
Burza Pilawa - Victoria II Sulejówek 0:9
LKS Osuchów - Naprzód Brwinów 1:4
Geriatric Warszawa - Ryś Laski 1:4
Start II Otwock - Józefovia Józefów 5:1
Ogień Brwinów - Milan Milanówek 5:3
Wrzos Międzyborów - LKS Chlebnia 1:1 rz.k. 1:3
Wisła Maciejowice - Kosa Konstancin 7:2
Agape Buałołęka - Dolcan II Ząbki 1:1 rz.k. 6:7
Cezar Konstancin - FC Lesznowola 4:3
Tur Jaktorów - Błonianka Błonie 3:0 v.o.
Na boisku 1:6
UKS Tarczyn - Korona Góra Kalwaria 2:4
Reprezentacja Dziennikarzy - Przyszłość Włochy
1:7
Polonia Warszawa (jun.) - Sarmata Warszawa
3:0
GKS Dąbrówka - Sokół Serock 0:3
Błękitni Korytów - UKS Łady 3:0 v.o.
SEMP Ursynów - UMKS Piaseczno 4:2
Unia Warszawa - Świt II Nowy Dwór 0:3
Laura Chylice - Drukarz Warszawa 1:5
Mewa Krubin - Legionovia II Legionowo 3:1
17.09 20:00
Wilczur Gołotczyzna - Grom Lipowo 2:9
mecz przerwany przy stanie 2:0 (20') przez administratora obiektu
III Runda 17 września 2014
Korona Jadów - Sokół Serock 1:1 rz.k.
4:3
Tur Jaktorów - Promyk Nowa Sucha 0:6
WKS Rząśnik - Świt II Nowy Dwór 1:0
Tajfun Brochów - LKS Chlebnia 1:0
Start II Otwock - PKS Radość 1:7
Ogień Brwinów - Ryś Laski 2:2 rz.k.3:4
Mewa Krubin - Legion Warszawa
Błękitni Korytów - Naprzód Brwinów 2:6
Polonia Warszawa (jun.) - Bór Regut 3:1
Dąb Wieliszew - Dolcan II Ząbki 0:3 v.o.
Wisła Maciejowice - Korona Góra Kalwaria
2:1
Drukarz Warszawa - Przyszłość Włochy 2:3
Cezar Konstancin - Vulcan Wólka Mlądzka 2:4
24 września
Grom Lipowo - Victoria II Sulejówek
2:4 SEMP Ursynów - Perła Złotokłos 1:3
IV Runda 1 października 2014 1.10. 15:30 Vulcan Wólka Mlądzka - KS Konstancin
0:3 v.o.
Vulcan wycofał się z PP.
1.10. 15:30 PKS Radość - Sparta Jazgarzew 1:5
(0:2)
1.10. 15:30 Dolcan II Ząbki - Mazur Karczew 0:1
(0:1)
1.10. 15:30 Tajfun Brochów - Hutnik Warszawa 1:5
(1:0)
1.10. 15:30 Perła Złotokłos - Ożarowianka Ożarów
2:5
1.10. 15:30 Polonia Warszawa (jun.) - Okęcie
Warszawa 2:0
1.10. 15:30 Ryś Laski - KS Raszyn 2:6 (0:2)
1.10. 15:30 Naprzód Brwinów - Żyrardowianka Żyrardów
0:2
1.10. 15:30 Wisła Maciejowice - Wilga Garwolin
3:9 (1:4)
1.10. 15:30 Promyk Nowa Sucha - Znicz II Pruszków
0:2 (0:0)
1.10. 15:30 WKS Rząśnik - KS Łomianki 0:4
1.10. 15:30 Victoria II Sulejówek - Huragan Wołomin
0:3 v.o.
Victoria wycofała się z PP.
1.10. 15:30 Korona Jadów - Bug Wyszków 0:11
1.10. 16:00 Przyszłość Włochy - Olimpia Warszawa
1:4 (0:1)
1.10. 19:30 Legion Warszawa - Victoria Sulejówek
0:4 (0:0)
V Runda 8 października 2014, godz. 15:00 8.10. 15:00 KS Łomianki -
Victoria Sulejówek 0:2 8.10. 15:00
Mazur Karczew - KS Konstancin 1:1 rz.k.
4:3 8.10. 15:00 Wilga Garwolin - Huragan
Wołomin 3:0 v.o. 8.10. 15:00 Olimpia Warszawa - Żyrardowianka Żyrardów
3:2 (1:1) 8.10. 15:00 Sparta Jazgarzew -
Ożarowianka Ożarów 1:1 rz.k. 3:4 8.10. 15:00 Znicz II Pruszków - Mszczonowianka Mszczonów
5:0 (3:0)
8.10. 15:00 Polonia
Warszawa (jun.) - Bug Wyszków
1:5 (0:0)
8.10. 15:00 KS Raszyn - Hutnik Warszawa 2:2
rz.k. 4:5
1/4 Finału 22 października 2014, godz. 14:30 22.10. 14:30
Wilga Garwolin -
Olimpia Warszawa 3:0 (0:0)
22.10. 14:30 Bug Wyszków - Ożarowianka
Ożarów 4:0 (1:0)
30.10. 14:30 Mazur Karczew - Hutnik Warszawa
1:1 (1:1, 0:0) rz.k. 1:3
30.10. 19:00 Victoria Sulejówek - Znicz
II Pruszków 5:1 (4:0)
1/2 Finału 22 listopada, godz. 13:00 22.11. 13:00 Hutnik
Warszawa - Victoria Sulejówek 1:2 (0:1)
Mariusz Szymaniak 85' - Tomasz Blicharz 34' (rz.k.), Marcin Skrzyński 87'
22.11. 13:00 Bug Wyszków - Wilga Garwolin 0:2
(0:1)
Michał Kępka 41', Daniel Bogusz 57' (k)
Finał 29 listopada, godz. 12:00 29.11. 12:00
Victoria
Sulejówek - Wilga Garwolin 2:1 (0:0)
Aleksander Eibl 72', samobójczy 76' - Arkadiusz Zalewski 56'
|