14. Kolejka - 25.03.2012 do 25.03.2012
25.03. 11:00 Start Proboszczewice - Lwówianka Lwówek _ : _
25.03. 11:00 Czarni Rempin - Victoria Cekanowo _ : _
25.03. 11:00 Relax Miszewo - Unia Czermno _ : _
25.03. 11:00 Kasztelan Białe Błoto - Orkan Lelice _ : _
25.03. 11:00 Spójnia Mała Wieś - Zorza Szczawin _ : _
25.03. 15:00 Stegny Wyszogród - Sparta Mochowo _ : _
Pauza: Polonia Radzanowo
15. Kolejka - 01.04.2012 do 01.04.2012
01.04. 11:00 Sparta Mochowo - Relax Miszewo _ : _
01.04. 11:00 Unia Czermno - Start Proboszczewice _ : _
01.04. 11:00 Victoria Cekanowo - Zorza Szczawin _ : _
01.04. 11:00 Kasztelan Białe Błoto - Spójnia Mała Wieś _ : _
01.04. 15:00 Lwówianka Lwówek - Czarni Rempin _ : _
01.04. 15:00 Polonia Radzanowo - Stegny Wyszogród _ : _
Pauza: Orkan Lelice
16. Kolejka - 15.04.2012 do 15.04.2012
15.04. 11:00 Czarni Rempin - Unia Czermno _ : _
15.04. 11:00 Relax Miszewo - Polonia Radzanowo _ : _
15.04. 11:00 Spójnia Mała Wieś - Victoria Cekanowo _ : _
15.04. 11:00 Zorza Szczawin - Lwówianka Lwówek _ : _
15.04. 15:00 Start Proboszczewice - Sparta Mochowo _ : _
15.04. 15:00 Stegny Wyszogród - Orkan Lelice _ : _
Pauza: Kasztelan Białe Błoto
17. Kolejka - 21.04.2012 do 22.04.2012
21.04. 16:00 Kasztelan Białe Błoto - Stegny Wyszogród _ : _
22.04. 11:00 Unia Czermno - Zorza Szczawin _ : _
22.04. 11:00 Orkan Lelice - Relax Miszewo _ : _
22.04. 15:00 Sparta Mochowo - Czarni Rempin _ : _
22.04. 15:00 Lwówianka Lwówek - Victoria Cekanowo _ : _
22.04. 15:00 Polonia Radzanowo - Start Proboszczewice _ : _
Pauza: Spójnia Mała Wieś
18. Kolejka - 29.04.2012 do 29.04.2012
29.04. 11:00 Zorza Szczawin - Sparta Mochowo _ : _
29.04. 11:00 Victoria Cekanowo - Unia Czermno _ : _
29.04. 11:00 Czarni Rempin - Polonia Radzanowo _ : _
29.04. 11:00 Relax Miszewo - Kasztelan Białe Błoto _ : _
29.04. 11:00 Spójnia Mała Wieś - Lwówianka Lwówek _ : _
29.04. 13:00 Start Proboszczewice - Orkan Lelice _ : _
Pauza: Stegny Wyszogród
19. Kolejka - 03.05.2012 do 03.05.2012
03.05. 11:00 Sparta Mochowo - Victoria Cekanowo _ : _
03.05. 15:00 Orkan Lelice - Czarni Rempin _ : _
03.05. 15:00 Kasztelan Białe Błoto - Start Proboszczewice _ : _
03.05. 15:00 Polonia Radzanowo - Zorza Szczawin _ : _
03.05. 15:00 Unia Czermno - Lwówianka Lwówek _ : _
03.05. 15:00 Stegny Wyszogród - Spójnia Mała Wieś _ : _
Pauza: Relax Miszewo
20. Kolejka - 06.05.2012 do 06.05.2012
06.05. 11:00 Zorza Szczawin - Orkan Lelice _ : _
06.05. 11:00 Victoria Cekanowo - Polonia Radzanowo _ : _
06.05. 11:00 Czarni Rempin - Kasztelan Białe Błoto _ : _
06.05. 11:00 Relax Miszewo - Stegny Wyszogród _ : _
06.05. 11:00 Spójnia Mała Wieś - Unia Czermno _ : _
06.05. 15:00 Lwówianka Lwówek - Sparta Mochowo _ : _
Pauza: Start Proboszczewice
21. Kolejka - 13.05.2012 do 13.05.2012
13.05. 11:00 Kasztelan Białe Błoto - Zorza Szczawin _ : _
13.05. 11:00 Orkan Lelice - Victoria Cekanowo _ : _
13.05. 11:00 Sparta Mochowo - Unia Czermno _ : _
13.05. 11:00 Relax Miszewo - Spójnia Mała Wieś _ : _
13.05. 16:00 Stegny Wyszogród - Start Proboszczewice _ : _
13.05. 16:00 Polonia Radzanowo - Lwówianka Lwówek _ : _
Pauza: Czarni Rempin
22. Kolejka - 20.05.2012 do 20.05.2012
20.05. 11:00 Victoria Cekanowo - Kasztelan Białe Błoto _ : _
20.05. 11:00 Unia Czermno - Polonia Radzanowo _ : _
20.05. 11:00 Czarni Rempin - Stegny Wyszogród _ : _
20.05. 11:00 Spójnia Mała Wieś - Sparta Mochowo _ : _
20.05. 13:00 Start Proboszczewice - Relax Miszewo _ : _
20.05. 16:00 Lwówianka Lwówek - Orkan Lelice _ : _
Pauza: Zorza Szczawin
23. Kolejka - 27.05.2012 do 27.05.2012
27.05. 11:00 Kasztelan Białe Błoto - Lwówianka Lwówek _ : _
27.05. 11:00 Orkan Lelice - Unia Czermno _ : _
27.05. 11:00 Relax Miszewo - Czarni Rempin _ : _
27.05. 13:00 Start Proboszczewice - Spójnia Mała Wieś _ : _
27.05. 16:00 Polonia Radzanowo - Sparta Mochowo _ : _
27.05. 16:00 Stegny Wyszogród - Zorza Szczawin _ : _
Pauza: Victoria Cekanowo
24. Kolejka - 03.06.2012 do 03.06.2012
03.06. 11:00 Unia Czermno - Kasztelan Białe Błoto _ : _
03.06. 11:00 Sparta Mochowo - Orkan Lelice _ : _
03.06. 11:00 Victoria Cekanowo - Stegny Wyszogród _ : _
03.06. 11:00 Czarni Rempin - Start Proboszczewice _ : _
03.06. 11:00 Spójnia Mała Wieś - Polonia Radzanowo _ : _
03.06. 11:00 Zorza Szczawin - Relax Miszewo _ : _
Pauza: Lwówianka Lwówek
25. Kolejka - 10.06.2012 do 10.06.2012
10.06. 11:00 Relax Miszewo - Victoria Cekanowo _ : _
10.06. 11:00 Kasztelan Białe Błoto - Sparta Mochowo _ : _
10.06. 11:00 Orkan Lelice - Polonia Radzanowo _ : _
10.06. 11:00 Czarni Rempin - Spójnia Mała Wieś _ : _
10.06. 13:00 Start Proboszczewice - Zorza Szczawin _ : _
10.06. 16:00 Stegny Wyszogród - Lwówianka Lwówek _ : _
Pauza: Unia Czermno
26. Kolejka - 17.06.2012 do 17.06.2012
17.06. 11:00 Unia Czermno - Stegny Wyszogród _ : _
17.06. 11:00 Polonia Radzanowo - Kasztelan Białe Błoto _ : _
17.06. 11:00 Lwówianka Lwówek - Relax Miszewo _ : _
17.06. 11:00 Zorza Szczawin - Czarni Rempin _ : _
17.06. 11:00 Spójnia Mała Wieś - Orkan Lelice _ : _
17.06. 11:00 Victoria Cekanowo - Start Proboszczewice _ : _
Pauza: Sparta Mochowo
|