|
21.03 Zryw Sobolew - Czarni
Dęblin 94 3:2 (1:1)
Tomasz Włodarczyk 2, Wojciech Kazimierak -
21.03 Józefovia Józefów - Bór
Regut 11:221.03
Stoczniowiec Płock - Delta Miszewko 3:2 (0:1)
Igor Kopeć, Damian Kotkiewicz, Łukasz Kostun -
22.03 MKS Ciechanów - Błękitni
Raciąż 3:4 (1:0)
Damian Matusiak, Adrian Kowalski oraz Mateusz Matusiak -
22.03 OKS Otwock - Sparta Jazgarzew 4:0
22.03 Świt Baranowo - Orzeł Sypniewo 2:2 (2:1)
samobójcza 22', Adrian Wołejszo 30' - Paweł Szewczyk 5', Mateusz
Pragacz 69'
23.03 Świt Nowy Dwór - Legia ME Warszawa 3:1 (1:0)
Karol Ziąbski, Łukasz Sosnowski, samobójcza - Bartłomiej Czarnecki
23.03 Victoria Sulejówek -
Dolcan Ząbki Jun. 1:1 (0:1)
zawodnik testowany 70' - 30'
23.03 GKP Targówek - Huragan Wołomin 3:3 (2:1)
Łukasz Fijołek, Marcin Stańczyk 2 - Guyguy Pierre Ndakiza,
samobójczy, Sawicki
23.03 Orzeł
Wierzbica - Centrum Radom 6:2 (2:0)
Stanisławski 2, Marczak 2, Ślwiiński, Orzechowski - Rogala,
Krzosek
23.03 Pogoń Grodzisk - Mszczonowianka 2:3 (0:1)
Jakub Kołaczek, Łukasz Gołka - Bogołębski 2, Ciesielski
23.03 Pilica Białobrzegi - Mazur Karczew 0:2 (0:0)
23.03 Legionovia Legionowo -
Dolcan Ząbki 2:4 (0:1)
Konrad Karaszewski 49', Sebastian Janusiński 76' - Maciej Tataj
37', 57', 68', Rafał Wiśniowski 80'
23.03 Żyrardowianka Żyrardów - Ostrovia Ostrów Maz. 1:2 (1:1)
Jan Cios - Arkadiusz Ciach (rz.k.), Hassan Ochidi
23.03 Wisła Płock - Błękitni Gąbin 9:0 (3:0)
Janusz Dziedzic 17', Krzysztof Janus 35', Marko Radić 38', Daniel
Mitura 55', Łukasz Sekulski 60', Daniel Mitura 70', Marcin Krzywicki 72',
Marcin Krzywicki 85', Mirosław Kalista 88'
23.03 Broń Radom - Mazowsze
Grójec 2:0 (1:0)
Jakub Chrzanowski 28', Wojciech Kupiec 83' (rz.k.)
23.03 Sona Nowe Miasto - Sokół Serock 2:5 (0:2)
Michał Ernest, Łukasz Młudzikowski -
23.03 Świt II Nowy Dwór Maz. -
Żbik Nasielsk 1:2
- Rafał Milewski, Daniel Szadkowski
23.03 Perła Złotokłos - LKS
oSuchów 1:3
23.03 LKS Chlebnia - Pogoń II Grodzisk Maz. 0:2 (0:1)
23.03 Perła Złotokłos - Sadownik Błędów 2:2
23.03 Narew Ostrołęka - Iskra Krasne 4:1 (2:0)
Lelujka 29', Pietrasiak 42', Dzwonkowski 65', Jóźwiak 80' -
Pawłowski 79'
23.03 Wisła II Płock - Kasztelan Sierpc
odwołany
23.03 Okęcie Warszawa - Hutnik Warszawa 2:5 (2:1)
Tymoteusz Chodźko 32', 39' - Paweł Tarnowski 18', 78', Marcin
Konopka 50' (rz.k.), 69', Jakub Polniak 60'
23.03 Polonia Iłża - Proch
Pionki 0:4 (0:0)
Mateusz Szczepański 3, Kacper Michalski
23.03 Józefovia Józefów - PKS Radość 3:6 (1:2)
Łukasz Trzaskowski, Łukasz Poszalski, Adam Krupiński - Dominik
Dukalski 3, Jakub Bogusz, Jerzy Pędich, Konrad Kryśkiewicz
23.03 Kosovia Kosów Lacki - COKIS Ciechanowiec 1:1 (0:1)
Adam Karędys (rz.k.) -
23.03 AON Rembertów - Victoria
Kałuszyn 6:1 (4:1)
Patryk Araźny, Michał Aleksandrowicz, Mariusz Blautenberg, Michał
Knajdrowski, Damian Borowski 2 - Krzysztof Konopko
23.03 Bzura Chodaków - Mazovia Rawa Maz. 1:1 (0:1)
Patryk Szewczyk 75' (rz.k.) - Robert Stawiński 26'
23.03 Wisła '94 Płock - Mazur Gostynin 2:2 (1:0)
Dawid Jabłoński 16', Kamil Szubert 49' - Piotr Wilamowski66',
Damian Surmak 74' .
23.03 KS Wąsewo - KS CK Troszyn 5:6
Piotr Dzwonkowski, Łukasz Bałazy, Dawid Zalewski, Mariusz Korzeb,
Grzegorz Tokarzewski i Dariusz Jastrzębski
23.03 Dąb Wieliszew - Mewa
Krubin 2:2 (1:0)
Dariusz Kielak (rz.k.), Piotr Kalinowski - Michał Fabisiak 2
23.03 Okęcie II Warszawa – KS
Glinianka 1:4 (0:1)
Michał Kusio 65’ -
23.03 Nadnarwianka Pułtusk - Kryształ Glinojeck
odwołany
23.03 Wisła Duninów - Start
Proboszczewice
odwołany
23.03 Korona HID Ostrołęka - Kurpik Kadzidło 9:0 (3:0)
Wysocki 4, Retes, Rudziński, Kowalczyk, K. Kamionowski, Nosek
23.03 Mławianka Mława - Korona Szydłowo 2:2 (1:1)
Mariusz Walczak, Adrian Breński - Łukasz Kosiorek, Paweł Podlewski
23.03 Polonia Radzanowo - Spójnia Mała Wieś 8:3
24.03 Laura Chylice - Kosa
Konstancin 1:1
24.03 Wicher Sadowne - LZS Starawieś 4:2
Przemysław Brzostek, Kamil Kandulski, Rafał Wyszomirski - Marcin
Domański, Kamil Janiuk
24.03 Rawka Bolimów - FK
Rybno 2:2
- Łukasz Kiełbasiński (rz.k.), Michał Foks
24.03 Wulkan Zakrzew - Orzeł Przysucha 1:3 (1:3)
- Patryk Gil, Mariusz Moskwa, Michał Gil
24.03 Energia Kozienice - Legion Głowaczów 2:1
Ozimek, Miturski
24.03 Józefovia II Józefów - Orzeł Unin 1:0
Tomasz Witan
24.03 Mazowsze Jednorożec - Makowianka Maków Maz. 1:0
Jacek Kobyliński
24.03 Czarni Węgrów - Wektra
Zbuczyn 1:1
Paweł Barszcz
24.03 Korona Wejsce - Vagat Domaniewice 3:2 (2:1)
Krzysztof Papuga, Mariusz Trakul, Paweł Dróżdż -
24.03 Promnik Łaskarzew - Sęp
Żelechów 4:2 (2:1)
Cezary Błażejczyk 3, Daniel Paziewski -
24.03 Boruta Kuczbork - MKS Przasnysz 0:8 (0:2)
Łukasz Wróblewski 3, Piotr Piasecki, Bartosz Karczewski, Paweł
Michalak, Tomasz Kamiński, Jakub Wróblewski
24.03 Skrwa Łukomie - Skrwa Skrwilno 6:2 (1:1)
Mateusz Sadowski 3, Maciej Niemczewski, Kamil Górecki,
Robert Zieliński -
24.03 Czarni Węgrów - Grodzisk Krzymosze 3:0
Rafał Komosa 2, Tomasz Kobyliński
24.03 Huragan Bodzanów - Kormoran Łąck 3:3 (1:3)
Norbert Skrzyński 6', 84', Konrad Lipski 90' - Tomasz Uniszkiewicz
15', Adam Siemiński 24' (rz.k.), 30'
24.03 RYWAL RUCHNA - BŁĘKITNI STOCZEK 5:6 (5:2)
Patryk Panek 2, Norbert Kocon, Krzysztof Piesak, samobójcza -
24.03 Nojszewianka Dobre - Kosovia Kosów Lacki 3:1 (1:0)
Paweł Krasnodębski, Marcin Żaboklicki, TomaszWojtyński - Adam
Domański
24.03 Polonia Radzanowo - ULKS Ciółkowo 2:4 (2:3)
- Przemysław Cieszkowski 2, Bartosz Sarnecki, Artur
Witkowski
24.03 Grodzisk Krzymosze - Wektra Zbuczyn 0:2
24.03 Zryw Sobolew - Snajper
Sośninka 6:7 (3:1)
Wojciech Kazimierak 4, Michał Wiśnioch 2 - Dariusz Zając 3, Karol
Zowczak 3, Mariusz Jóźwicki
24.03 Kasztelan Białe Błoto - Lwówianka Lwówek 3:4 (2:1)
Piotr Wiśniewski 2, Arkadiusz Baranowski - Dominik Sapiński 2,
Piotr Perka, Bartłomiej Krasiński
24.03 Świt Barcząca - Rzakta
Zamienie 4:1 (1:0)
Rafał Grabowski, Karol Ptasiński, Mateusz Roguski, Adam
Żołądek
24.03 Tęcza Stanisławów - Legion Grębków
7:2
Sadocha 40', 51', Milerski P. 68', Gańko 73', 79', Ostrowski 83',
Patryk Kielak 87' -
24.03 Tajfun Jartypory -
Czarni Węgrów jun. 7:0
24.03 Tajfun Jartypory -
Miedzanka MIedzna 1:1
- Mateusz Ładosz
24.03 Miedzanka Miedzna -
Czarni Węgrów Jun. 2:0
Mateusz Ładosz, Karol Sobotka
24.03 Polonez Mordy - Tęcza Korczew 6:5
- Marcin Głozak 2, Patryk Głozak, Krzysztof Wiecha, Piotr
Kruk
24.03 Gladiator Słoszewo - Korona Karolinowo 6:3
24.03 Kolektyw Oleśnica -
Fenix Siennica 0:7
Piotr Lisiecki 3, Andrzej Sieradzki 2, Marcin Zawadka, Kamil
Jastrzębski
24.03 Bzura II Chodaków - Tur Jaktorów 2:3 (1:1)
24.03 Jutrzenka Cegłów -
Jastrząb Żeliszew 3:4
- Patryk Roman 2, Arkadiusz Szostek, samobójcza
24.03 Orzeł Sypniewo - Rzekunianka Rzekuń 18.00
24.03 Skra Wizna - MKS
Małkinia 1:3
- Arkadiusz Borowy, Mariusz Rościszewski, Marcin Sadowski
24.03 Mazovia Mińsk Maz.
-Pogoń II Siedlce 1:2 (0:1)
- Bartosz Mudent 1', Mateusz Padysz 24'
24.03 Wilga Miastków - Sokół Kołbiel
odwołany
________________________________
foto: pamietnikkibicakkslech.bloog.pl
|