08.03 Skra Drobin - Iskra Kozłowo
13:2 (7:0)
Jakub Witkowski 10, Marcin Gajewski, Michał Lemanowicz, Maciej
Koziorowski -
Andrzej Gajewski, Arkadiusz Wróblewski
08.03 Tajfun Jartypory - ŁKS
Łochów 1:2 (0:1)
Mateusz Pazio - Grzegorz Kić 16' (rz.k.), Łukasz Gręda 75'
08.03 Victoria Kałuszyn - Watra Mrozy 1:2 (0:1)
- Jacek Wronowski, Daniel Serwatka
09.03 SEMP '95 Ursynów - Gwardia
Warszawa 3:6 (1:3)
09.03 Ostrovia Ostrów Maz. - ŁKS Łochów 3:2 (2:1)
Dawid Wilczewski 2, Patryk Gromek - Hubert Sobotka,
Michał Chmielewski
09.03 Legionovia II Legionowo - WKS Rząśnik 1:3 (1:0)
- Ł.Kamiński 56', 63', 86'
09.03 UKS Ołtarzew - Anprel Nowa Wieś 5:8 (2:2)
Sebastian Gwiazda, Daniel Umański, Michał Rosłonek, Sebastian Żmuda, Paweł
Solka -
09.03 Amator Maszewo - Mień Lipno
nie odbył się,
goście nie przyjechali!
09.03 Victoria Sulejówek - Bug Wyszków
odwołany ze względu na zły stan nawierzchni
09.03 Kasztelan Sierpc - Skra
Drobin 4:2 (0:1)
Kamil Rzechółko 2, Krzysztof Łukowski, Łukasz Paczkowski - Michał
Lemanowicz. Bartłomiej Mielczarski
09.03 Broń Radom - Dnepr Smoleńsk 0:1 (0:1)
Włodymir Siemin 28'
09.03 Oskar Przysucha - Mazowsze Grójec
odwołany ze względu na obfite opday śniegu
09.03 ŁKS Łomża - Narew Ostrołęka 1:1 (1:0)
Przemysław Olesiński - Piotr Strzeżysz
09.03 Okęcie Warszawa - Mazur II Karczew 3:4 (1:1)
Tymoteusz Chodźko 41’, Krzysztof Fajman 50’, Grzegorz Dryka 64 -
9’ 66’ 78’ (rz.k.), 89'
09.03 Legion Warszawa - Huragan Wołomin
2:1 (1:0)
- Arkadiusz Stępień
09.03 Legionovia Legionowo - Pogoń Grodzisk
1:1 (0:1)
48' - samobójcza 5'
09.03 Józefovia Józefów - Mazur
Karczew 0:1 (0:0)
zawodnik testowany
09.03 Milan Milanówek - Sokół Serock 1:2 (0:1)
Paweł Wiesion
09.03 Skra Konstancin - Sparta Jazgarzew 2:2
09.03 SOKÓŁ PRZYTYK - ORZEŁ
WIERZBICA 3:3
09.03 ENERGIA KOZIENICE - PROCH
PIONI 2:0
09.03 MKS Ciechanów - Start Działdowo 1:3 (1:1)
Patryk Tosik - Wojciech Figurski, Hubert Wieczorek, Łukasz
Szymański
09.03 MKS Skierniewice - LKS Osuchów 5:3 (4:2)
Adrian Winciorek 2, Jakub Papież, Łukasz Winciorek (k), Mateusz
Napiórkowski - Dominik Soboń, Kotański, Rafał Jagiełło
09.03 MKS Skierniewice – KS Warka
2:8 (2:1)
Tomasz Cybulski 26', Marcin Sosiński 38' -
09.03 Polonia Radzanowo - Spójnia Mała Wieś 1:4 (1:1)
Artur Gołębiowski - Tomasz Górecki 2, Kamil Nowak (rz.k.), Marek
Pielat
09.03 Wkra Sochocin - Gryf Kownaty Żędowe
5:3
09.03 Laktoza Łyszkowice - Bzura Chodaków 1:4 (1:1)
Bartłomiej Danielik 43', Kamil Bartosiewicz 53'' Adrian
Binienda 83', Przemysław Kubisz 87'
09.03 Bzura II Chodaków - KS II
Teresin
odwołany
09.03 Orzeł Unin - Amur Wilga
odwołany
09.03 Skrwa Łukomie - Start Proboszczewice 6:4 (2:1)
Mariusz Beksa 2, Arkadiusz Jastrzębski, Maciej Niemczewski,
samobójcze 2 -
09.03 Świt Warszawa - Zaborowianka Zaborów 3:4 (1:2)
Tomasz Starożyk 2, zawodnik testowany - Rafał Sobolewski,
Sebastian Chudy, Adrian Schamlewski, Maciej Więckowski
09.03 Perła Złotokłos - Vulcan Wólka Mlądzka 2:3
- Marcin Raszka, Jarosław Krawczyk, Kamil Marczak
09.03 Perła Złotokłos - Legion Głowaczów
odwołany
09.03 Czarni Bednary - Unia Iłów 2:3
- Kamil Rembiejewski 2, Kamil Wojciechowski
09.03 MKS Przasnysz - Orzeł Janowiec Kościelny 4:1
09.03 Tęcza Ojrzeń - Korona Szydłowo 2:5 (1:2)
- Piotr Karpiński 2, Łukasz Kosiorek 2, Paweł Podlewski
09.03 Makowianka Maków - Mławianka Mława 3:9
09.03 Pogoń II Siedlce - Naprzód
Skórzec
odwołany
09.03 Wisła Duninów - Orzeł Goleszyn 3:4 (1:2)
Grzegorz Zygmuntowicz 2, Kamil Samoraj - Damian Mórawski 2, Łukasz
Suliński, Marek Bolimowski
09.03 Promnik Łaskarzew - Tygrys Huta Mińska 7:3 (4:0)
Kurach 3,Paziewski D. 2 ,Kaczyński S, Kliczek -
09.03 Korona HiD Ostrołęka – KS
Wąsewo 3:1 (2:0)
Sebastian Rudziński 2', Karol Kamionowski 32', Marcin Kraska 65' -
Kamil Jabłonka 90'
09.03 Nadnarwianka Pułtusk - LKS Zatory 3:0
Emil Rembiejewski, Artur Kembłowski, Edgar Dżawakian
09.03 Mszczonowianka Mszczonów - Wisła II Płock
odwołany
09.03 Orlęta Kielce -
Szydłowianka Szydłowiec
odwołany
09.03 RKS Mirków - KS Teresin 2:2
(2:1)
Rafał Kowalczyk, Michał Madej -
09.03 Wilga Garwolin - Mazovia Mińsk Maz. 5:1 (2:0)
Piotr Piorun 2, Marcin Makulec, Michał Kępka 2
09.03 Mazovia II Mińsk Maz. - KS
Wesoła 8:0
09.03 KS Raszyn - KS Łomianki 3:2 (2:1)
Piotr Wrzeszcz 24',70', Paweł Herman 36' -
09.03 Iskra Krasne - Kryształ Glinojeck
nie odbył się
09.03 Stegny Wyszogród '97 - Spójnia Mała Wieś JUN. 1:2
- Tomasz Gawinowski 2
09.03 Nojszewianka Dobre - Liwia
Łochów 5:2 (2:1)
Marcin Żaboklicki, Jakub Rastawicki, Paweł Krasnodębski, Piotr
Dobosz, Krzysztof Gadomski - Krystian Bobowski, Patryk Kozioł
09.03 Drukarz Warszawa - Tęcza
Stanisławów 5:3 (5:0)
- Jakub Gańko 2, Daniel Pszczółkowski
09.03 Kormoran Łąck - Mazowia
Słubice
odwołany ze względu na zły stan nawierzchni
09.03 Kasztelan Białe Błoto -
Wisła Sobowo 5:0
Bartosz Szafrański, Piotr Wiśniewski, Tomasz Jabłoński,
Arkadiusz Baranowski, Marcin Kądalski
09.03 Advit Wiązowna - Grom
Lipowo 2:4 (1:3)
10.03 Laura Chylice - UMKS '96
Piaseczno 6:1 (2:0)
Tomasz Jagiełło 3, Piotr Madetko, Grzegorz Goss, Cezary Farmus
10.03 Mazovia Mińsk Maz. -
Kolektyw Oleśnica 3:1 (2:1)
- Maciej Zarankiewicz
10.03 Huragan Międzyrzec - Orzeł
Łosice 6:2
10.03 Zorza Szczawin - Mazur Gostynin 1:3
10.03 Naprzód Brwinów - Wrzos Międzyborów 2:3
10.03 Sęp Żelechów - Mazowsze
Miętne jun. 0:5
10.03 Sęp Żelechów - Wisła
Maciejowice 3:2
10.03 Podlasie Sokołów Podlaski - Miedzanka Miedzna 8:3 (3:3)
Mateusz Omieciuch 4, Adrian Świnarski 2 , Paweł Buczynski, Daniel
Klimczuk - Karol Sobotka, Tomasz Gmiter, Michał Wójcik
10.03 Bartnik Myszyniec - Świt Baranowo 2:2 (1:1)
Daniel Dziekoński, Grzegorz Archacki - Karol Antoszewski,
Łukasz Kalwasiński
10.03 Bartnik Myszyniec -
Mazowsze Jednorożec 2:1
- Jacek Kobyliński
10.03 Mazowsze Jednorożec - Świt
Baranowo 5:0
Artur Piotrak 3, Robert Ciuba, Grzegorz Rykaczewski
10.03 Orlęta Baboszewo - Jutrzenka Unieck 4:5
10.03 Zryw Sobolew - Bór Regut 2:5
Jarosław Włodarczyk, Mateusz Michalec - Grzegrzółka 2, Poleszuk,
Sokołowski
10.03 Kasztelan Białe Błoto - ULKS Ciółkowo 1:3 (0:1)
Piotr Wiśniewski - Przemysław Cieszkowski, Damian Głowala
10.03 Polonia Iłowo - Wkra Bieżuń 3:4
Daniel Orzechowski, Mariusz Efczyński, Marcin Kwaśniewski -
10.03 Świt Staroźreby - Zryw
Bielsk 4:4
Radosłąw Nowakowski, Mateusz Barciński, Maciej Barciński, Kamil
Tomczak -
10.03 Grodzisk Krzymosze - Wektra Zbuczyn 1:3 (1:2)
- Bartosz Jastrzębski, Przemysław Jasiński, Maciej Jasiński
10.03 Huragan Bodzanów - Wicher Cieszewo 3:3 (1:1)
Norbert Skrzyński 10', Konrad Lipski 48', Paweł Kowalczyk 56' -
Andrzej Mielczarek 20' (rz.k.), Przemysław Sobociński 76', Jakub Gąsiorowski
86'
10.03 Czarni Węgrów - Jabłonianka Jabłonna Lacka 2:0
Adam Dobosz, Rafał Komosa
10.03 Wisła '94 Płock - Błękitni Gąbin 1:1 (1:1)
Konrad Popławski 27' - Dominik Dutkiewicz 20'
10.03 Płomień Dębe Wielkie -
Jutrzenka Cegłów 2:4 (2:1)
Mateusz Cacko, Mateusz Malesa -
10.03 Zryw Sobolew - KS Glinianka
nie odbył się, goście nie dojechali
10.03 Wicher Wielgie - Tłuchovia
Tłuchowo 1:3
Wojciech Młotkowski 2, Łukasz Uczciwek
10.03 Żyrardowianka Żyrardów - Promyk Nowa Sucha 7:0 (3:0)
Przemysław Jakóbiak 2, Marcin Jakóbiak, Paweł Jakóbiak, Tomasz
Sieński, Marcin Dębowski, Bartosz Drożdżal
10.03 Wilga Miastków - Snajper Sośninka
odwołany
10.03 Legion Grębków- ULKS
Gołąbek 0:11
P.Wielgosz 4, Sołoniewicz, Cabaj (rz.k.), Strzaliński 2, D. Sulej,
PRucikowski, C. Gil
10.03 Czarni Węgrów jun. - Błękitni Stoczek Węgrowski 2:6 (2:2)
10.03 Unia Czermno - Lwówianka Lwówek
odwołany
10.03 Dąb Wieliszew - Wkra Andzin 4:3
Kielak 2 ,Wieraszko, Piekut
10.03 Korona Wejsce - Zryw Wygoda
4:1 (3:0)
Mariusz Wasilewski, Krzysztof Papuga oraz Mariusz Trakul 2
10.03 Guzovia Guzów - FK Rybno
7:1
10.03 Stegny Wyszogród - Gladiator Słoszewo
2:4
Piotr Widzyński 2 -
10.03 Wicher Sadowne - Korona
Jadów
odwołany
10.03 LKS Ostrówek - Fenix
Siennica 2:5 (2:2)
- Piotr Lisiecki 2, Dawid Matak, Marek Maciejewski, Andrzej
Sieradzki
10.03 Promnik Łaskarzew - Naprzód
Skórzec
odwołany z powodu opadów śniegu
foto:
PKS Radość
|