Piłkarski Puchar Lata Baboszewo 2012 22 lipca 2012 - 1 kolejka
Grupa A
1. A1 FUTSAL BABOSZEWO
2. A2 SLO I
3. A3 HURAGAN
4. A4. OLDBOY BABOSZEWO
5. A5 FOOTBALL WIZARDS
Rozstawienie meczów
1) A1 FUTSAL BABOSZEWO 1:1 A2 SLO I
2) A3 HURAGAN 1:1 A4 OLDBOY BABOSZEWO
3) A1 FUTSAL BABOSZEWO 1:1 A5 FOOTBALL WIZARDS
4) A2 SLO I 3:4 A3 HURAGAN
5) A4 OLDBOY BABOSZEWO 1:2 A5 FOOTBALL WIZARDS
6) A1 FUTSAL BABOSZEWO 2:3 A3 HURAGAN
7) A2 SLO I 2:2 A5 FOOTBALL WIZARDS
8) A1 FUTSAL BABOSZEWO 2:3 A4 OLDBOY BABOSZEWO
9) A3 HURAGAN 0:6 A5 FOOTBALL WIZARDS
10) A2 SLO I 1:4 A4 OLDBOY BABOSZEWO
Piłkarski Puchar Lata Baboszewo 2012 12 sierpnia 2012 - 2 kolejka
B1 GRZECHOTNIKI 0:5 B2 TRANSPOL
2) B3 ASTEX 1:3 B4 B.H.P. - FIRE
3) B1 GRZECHOTNIKI 3:6 B5 WKS CHAMPION
4) B2 TRANSPOL 4:1 B3 ASTEX
5) B4 B.H.P. - FIRE 1:2 B5 WKS CHAMPION
6) B1 GRZECHOTNIKI 3:0 B3 ASTEX
7) B2 TRANSPOL 2:3 B5 WKS CHAMPION
8) B1 GRZECHOTNIKI 0:8 B4 B.H.P. - FIRE
9) B3 ASTEX 2:2 B5 WKS CHAMPION
10) B2 TRANSPOL 4:0 B4 B.H.P. - FIRE
Piłkarski Puchar Lata Baboszewo 2012, 26 sierpnia 2012, godz. 10:00 -
FINAŁ
FINAŁ PIŁKARSKIEGO PUCHARU LATA
Rozstawienie drużyn według zdobytych punktów:
1.WKS CHAMPION (10 pkt)
2.TRANSPOL (9 pkt)
3.FOOTBALL WIZARDS (8 pkt)
4.OLDBOY BABOSZEWO (7 pkt)
1) 1-4 WKS CHAMPION 0:1 OLDBOY BABOSZEWO
2) 2-3 TRANSPOL 3:0 FOOTBALL WIZARDS
3) 3-4 FOOTBALL WIZARDS 0:1 OLDBOY BABOSZEWO
4) 1-2 WKS CHAMPION 1:0 TRANSPOL
5) 2-4 TRANSPOL 2:1 OLDBOY BABOSZEWO
6) 1-3 WKS CHAMPION 5:2 FOOTBALL WIZARDS
1 |
WKS CHAMPION |
6 |
6:3 |
2 |
TRANSPOL |
6 |
5:2 |
3 |
OLDBOY BABOSZEWO |
6 |
3:2 |
4 |
FOOTBALL WIZARDS |
0 |
2:9 |
Klasyfikacja końcowa
I miejsce: WKS CHAMPION
II miejsce: TRANSPOL
III miejsce: OLDBOY BABOSZEWO
IV miejsce: FOOTBALL WIZARDS
V miejsce: HURAGAN
VI miejsce: B.H.P. FIRE
VII miejsce: GRZECHOTNIKI
VIII miejsce: FUTSAL
IX miejsce: SPOŁECZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE I
X miejsce: ASTEX
Najlepszy Strzelec: Lewandowski Paweł (TRANPOL) – 7 goli
Najlepszy Bramkarz: Kędzierski Robert (OLDBOY BABOSZEWO)
HISTORIA PL
PIŁKARSKI PUCHAR LATA 2010
Pierwsza kolejka Piłkarskiego Pucharu Lata odbyła się 4 lipca 2010. W Turnieju
wzięło udział 7 drużyn:
1. OLDBOY BABOSZEWO
2. ASTEX
3. ORZEŁ KRASZEWO
4. TRANSPORT A.PRZETACKI
5. WKS CHAMPION
6. TRANSOPL
7. FUTSAL
Po I kolejce strzelono 41 bramek. Klasyfikacja zajętych miejsc była następująca:
I miejsce: TRANSOPL
II miejsce: ORZEŁ KRASZEWO
III miejsce: ASTEX
IV miejsce: OLDBOY BABOSZEWO
V miejsce: FUTSAL
VI miejsce: TRANSPORT A.PRZETACKI
VII miejsce: WKS CHAMPION
Najlepszym Strzelcem został Ziółkowski Daniel z drużyny ORZEŁ KRASZEWO
zdobywając 6 bramek
Druga kolejka Piłkarskiego Pucharu Lata odbyła się 28 sierpnia 2010r.
Klasyfikacja po II Kolejce:
I miejsce: ASTEX – 15 pkt.
II miejsce: TRANSPOL – 7 pkt.
III miejsce: ORZEŁ KRASZEWO – 6 pkt.
IV miejsce: OLDBOY BABOSZEWO – 5 pkt.
V miejsce: FUTSAL – 3 pkt.
VI miejsce: WKS CHAMPION – 3 pkt.
VII miejsce: TRANSPORT A. PRZETACKI – 1 pkt.
Podczas II Kolejki strzelono: 34 bramki
Najlepszym Strzelcem II kolejki był Nowakowski Tobiasz ( WKS CHAMPION) ,
strzelając 4 bramki.
Łącznie po dwóch Kolejkach strzelono 75 bramek.
Trzecia kolejka kończąca sezon 2010 Piłkarskiego Pucharu Lata odbyła się 11
września 2010 roku
Klasyfikacja końcowa po trzech kolejkach wyglądała następująco:
1. miejsce: ASTEX 18 pkt
2. miejsce: TRANSPOL 13 pkt
3. miejsce: OLDBOY BABOSZEWO 11 pkt
4. miejsce: ORZEŁ KRASZEWO 7 pkt
5. miejsce:TRANSPORT A. PRZETACKI 4 pkt
6. miejsce: FUTSAL 4 pkt
7. miejsce: WKS CHAMPION 3 pkt
Najlepszy Strzelec: Wiśniewski Rafał (TRANSPOL) – 15 bramek
Najlepszy Bramkarz: Kuligowski Tomasz (ASTEX)
W ciągu trzech kolejek strzelono łącznie 113 bramek
PIŁKARSKI PUCHAR LATA 2011
Pierwsza kolejka Piłkarskiego Pucharu Lata odbyła się 17 lipca 2011r. Do
turnieju zgłosiło się 8 drużyn:
1. KOMIS – TELEFONY
2. OLDBOY BABOSZEWO
3. FOOTBALL WIZARDS
4. TRANSPOL
5. HURAGAN
6. WKS CHAMPION
7. FUTSAL
8. ASTEX
Po I kolejce strzelono 43 bramki. Klasyfikacja zajętych miejsc była następująca:
I miejsce: WKS CHAMPION
II miejsce: TRANSOPL
III miejsce: FOOTBALL WIZARDS
IV miejsce: OLDBOY BABOSZEWO
V miejsce: FUTSAL
VI miejsce: HURAGAN
VII miejsce: ASTEX
VIII miejsce: KOMIS – TELEFONY
Najlepszym Strzelcem zostali: Wachol Mateusz (WKS CHAMPION), Jacek Zawadzki
(FOOTBALL WIZARDS), Paweł Lewandowski (TRANSPOL) – po 4 bramki.
Druga kolejka Piłkarskiego Pucharu Lata odbyła 7 sierpnia 2011r.
Klasyfikacja po II kolejkach:
I miejsce: FOOTBALL WIZARDSS
II miejsce: TRANSPOL
III miejsce:WKS CHAMPION
IV miejsce: OLDBOY
V miejsce: ASTEX
VI miejsce: HURAGAN
VII miejsce: FUTSAL
VIII miejsce: KOMIS TELEFONY
Najlepszy Strzelec po II kolejce Piłkarskiego Turnieju Lata 2011: Zawadzki Jacek
(FOOTBALL WIZARDS) – 6 bramek
Ilość Bramek po II kolejce Piłkarskiego Turnieju Lata 2011: 92
Trzecia kolejka – kończąca sezon 2011 Piłkarskiego Pucharu Lata odbyła się 28
sierpnia 2011r.
Klasyfikacja końcowa po III kolejkach:
I miejsce: FOOTBALL WIZARDSS
II miejsce: TRANSPOL
III miejsce: WKS CHAMPION
IV miejsce: FUTSAL
V miejsce: OLDBOY
VI miejsce: ASTEX
VII miejsce: HURAGAN
VIII miejsce: KOMIS TELEFONY
Najlepszy Strzelec po III kolejkach Piłkarskiego Turnieju Lata 2011: Cieśliński
Krzysztof (FOOTBALL WIZARDS) – 7 bramek
Ilość Bramek po III kolejkach Piłkarskiego Turnieju Lata 2011: 122
Najlepszy Bramkarz po III kolejkach Piłkarskiego Turnieju Lata 2011: Morawski
Piotr (FOOTBALL WIZARDS)
Piłkarski Puchar Lata w Baboszewie - REGULAMIN
Cel imprezy:
• popularyzacja piłki nożnej
• propagowanie spędzania wolnego czasu,
Organizator:
• Hala Sportowo-Widowiskowa w Baboszewie
Uczestnicy:
• Wszyscy zawodnicy zgłoszeni do Pucharu Lata 2012 winni posiadać dokument
tożsamości-dowód (legitymacja),
• zawodnicy mogą rozgrywać spotkanie w obuwiu piłkarskim (toorfy, halówki)
Miejsce i termin rozgrywek:
• Turniej zostanie rozegrany na Boisku Orlik w Baboszewie ul. J.A. Brodeckich 6,
• Puchar Lata 2012 zostanie rozegrany podczas III kolejek – 22 lipca, 12
sierpnia, 2 września
Sprawy Organizacyjne:
• Nagrody – puchary dla trzech zespołów,
• dyplomy dla wszystkich drużyn,
• indywidualne dla najlepszego strzelca, bramkarza,
• Organizator nie ubezpiecza zawodników podczas zawodów,
• Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w szatniach
System rozgrywek:
• Turniej rozegrany zostanie w 2 grupach
• Z każdej grupy wychodzą po 2 najlepsze zespoły, które grać będą w trzecim
terminie systemem "każdy z każdym"
• Warunki techniczne: wymiary boiska: 56 x 26 m, wymiary bramek: 5 x 2 m,
piłka nr 5 z odbiciem
Przepisy gry:
• Drużyna składa się z 16 zawodników,
• Liczba zawodników jednocześnie przebywających na boisku w trakcie meczu wynosi
5+1 (bramkarz),
• Czas gry 2 x 10 minut,
• W czasie spotkania obowiązują zmiany ,,hokejowe" na wysokości ławek
rezerwowych,
• Zakaz wślizgu,
• W trakcie meczu obsadę sędziowską stanowić będzie jeden sędzia,
• Rzut karny z odległości 7 m,
• W trakcie turnieju stosuje się przepisy gry według Polskiego Związku Piłki
Nożnej z wyjątkami,
• Nie obowiązują przepisy dotyczące pozycji spalonej,
• Odległość muru od piłki przy stałych fragmentach gry wynosi 5 (jeżeli to
możliwe),
• Liczba zmian w trakcie meczu jest nielimitowana, zmiany tylko w strefie zmian
• Kary dyscyplinarne : - 1 minuta
- 1 minuta za przekleństwo
- czerwona kartka powoduje wykluczenie zawodnika z gry i osłabienie drużyny w
danym meczu oraz zakaz gry w następnym meczu
- drugie upomnienie przez sędziego ławki rezerwowych za złe zachowanie
(przekleństwa) eliminuje zawodnika z boiska (wskazuje go kapitan drużyny)
• Kolejność w tabeli ustala się według liczby zdobytych punktów
• W przypadku uzyskania równej liczby punktów przez drużyny, ostatecznie o
zajętym miejscu decydują kolejno: - wynik bezpośredniego spotkania
- korzystniejsza różnica bramek ze wszystkich spotkań rozegranych w turnieju
- większa liczba strzelonych bramek
- mniejsza liczba straconych bramek
- rzuty karne pomiędzy zainteresowanymi zespołami
Postanowienia końcowe
• Wszystkie zastrzeżenia i protesty rozpatrywane będą przez dyrektora turnieju w
trakcie jego trwania
• Organizator zastrzega sobie prawo interpretacji niniejszego regulaminu
• Informację o turnieju można uzyskać:
Hala Sportowo – Widowiskowa w Baboszewie, tel. 23 66 11 925
Koordynator Sportu Piotr Lipiński, tel. 606 667 957