I Liga - 13 kolejka 7 - 9 października 2011
07.10. 18:30 Wisła Płock - KS
Polkowice 1:0 (1:0)
Kamil Biliński 23'
08.10. 15:00 Dolcan Ząbki - Piast Gliwice 3:1 (1:1)
Rafał Grzelak 44', Łukasz Sierpina 60', Damian Świerblewski 78'
- Ruben Jurado 39'
07.10. 19:45 Polonia Bytom - GKS Katowice 4:2 (2:0)
08.10. 15:00 Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Ruch Radzionków 0:0
08.10. 16:00 Olimpia Elbląg - Olimpia Grudziądz 0:0
08.10. 17:00 Pogoń Szczecin - GKS Bogdanka 4:0 (1:0)
08.10. 17:30 Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz 5:2 (4:2)
08.10. 19:00 Sandecja Nowy Sącz - Flota Świnoujście 1:1 (0:0)
09.10. 16:00 Warta Poznań - Kolejarz Stróże 0:1 (0:0)
II Liga WSCHODNIA - 13 kolejka 7 - 8 października 2011
08.10. 14:00 Sokół Sokółka - Znicz
Pruszków 0:1 (0:1)
Grzegorz Wojdyga 20'
08.10. 15:00 Puszcza Niepołomice - Pogoń Siedlce 3:2 (1:1)
Marek Mizia 4', David Paul 69', Tomasz Księżyc 89' (rz.k.) -
Jacek Kosmalski 38', 70' (rz.k.)
08.10. 15:00 Jeziorak Iława -
Świt Nowy Dwór 0:0
07.10. 18:00 Wigry Suwałki - OKS 1945 Olsztyn 1:2 (1:2)
08.10. 14:00 Motor Lublin - Stal Stalowa Wola 4:1 (2:1)
08.10. 15:00 Okocimski KS Brzesko - Stal Rzeszów 3:2 (1:0)
08.10. 15:30 Resovia Rzeszów - Wisła Puławy 0:0
08.10. 16:00 Pelikan Łowicz - Garbarnia Kraków 4:2 (2:1)
III Liga Łódzko-Mazowiecka - 11 kolejka 8 października 2011
08.10. 15:00 Sokół Aleksandrów -
Hutnik Warszawa 2:1 (0:1)
Jacek Kuklis 2 - Szymon Lewicki
08.10. 15:00 Zawisza Rzgów - Broń Radom 1:0 (0:0)
Leandro
08.10. 15:00 Radomiak Radom - Omega Kleszczów 1:1 (0:0)
Marcin Figiel - Piotr Słodkiewicz
08.10. 15:00 MKS Kutno - Start Otwock 0:0
08.10. 15:00 Legionovia Legionowo - KP Piaseczno 1:2 (0:0)
Daniel Ziąbski - Przemysław Łaski 2
08.10. 15:00 Narew Ostrołęka - Mazur Karczew 0:3 (0:1)
Rafał Komosa 2, Damian Jakubik
08.10. 15:00 Ursus Warszawa - Orzeł Wierzbica 1:1 (1:1)
Jarosław Łowicki - Paweł Czarnecki
08.10. 15:00 Warta Sieradz - Włókniarz Zelów 2:2 (2:0)
Mariusz Graczykowski 2 - Uche Obi, Kamil Gawroński
IV Liga Mazowiecka południe - 11 kolejka 8 - 9 października 2011
08.10. 11:00 Naprzód Zielonki -
Podlasie Sokołów Podlaski 4:2
08.10. 15:00 Żyrardowianka Żyrardów - Victoria Sulejówek 1:1
08.10. 15:00 KS Warka - Okęcie Warszawa 1:1
08.10. 15:00 Mazowsze Grójec - Polonia Iłża 1:3
08.10. 15:00 Energia Kozienice Janików - Wulkan Windoor Zakrzew 1:2
08.10. 15:30 GLKS Nadarzyn - Mszczonowianka Mszczonów 0:0
08.10. 16:00 Pilica Białobrzegi - UKS Łady 4:0
09.10. 11:00 Znicz II Pruszków - Pogoń Grodzisk 0:3
IV Liga Mazowiecka północ - 11 kolejka 8 października 2011
08.10. 11:00 Wisła II Płock -
Ostrovia Ostrów Maz. 3:1
08.10. 11:00 Amator Maszewo - Huragan Wołomin 3:2
08.10. 12:00 Marcovia 2000 Marki - KS Łomianki 1:3
08.10. 15:00 Bug Wyszków - GKP Targówek 2:2
08.10. 15:00 Błękitni Gąbin - Wkra Żuromin 0:0
08.10. 15:00 MKS Ciechanów - Nadnarwianka Pułtusk 1:1
08.10. 15:30 Tęcza 34 Płońsk - Korona Szydłowo 3:1
08.10. 15:30 Mławianka Mława - MKS Przasnysz 2:1
Liga Okręgowa Warszawa grupa I - 10 kolejka 8 - 9 paźdiernika 2011
08.10. 11:00 Legion Warszawa -
Promnik Łaskarzew 2:1
08.10. 12:00 Gwardia Warszawa - Mazur II Karczew 2:1
08.10. 13:00 PKS Radość - Drukarz Warszawa 1:1
09.10. 10:00 Dolcan II Ząbki - Józefovia Józefów 2:5
09.10. 11:00 Bóbr Tłuszcz - Wilga Garwolin 1:1
09.10. 12:00 Start II Otwock - Victoria Zerzeń 1:2
09.10. 15:00 Legionovia II Legionowo - Mazur Radzymin 8:1
09.10. 15:30 Sokół Serock - KS Wesoła 7:1
Liga Okręgowa Warszawa grupa II - 10 kolejka 8 - 9 października 2011
08.10. 11:00 Przyszłość Włochy -
Ryś Laski 3:0
08.10. 11:00 Olimpia Warszawa - Milan Milanówek 1:1
08.10. 13:00 KS Raszyn - Perła Złotokłos 2:1
08.10. 15:00 Naprzód Brwinów - Laura Chylice 1:2
08.10. 15:30 Ożarowianka Ożarów - Błękitni Korytów 4:0
08.10. 15:30 Orkan Sochaczew - Błonianka Błonie 5:1
09.10. 11:00 LKS Chlebnia - Sparta Jazgarzew 0:1
Liga Okręgowa Płock - 11 kolejka 8 - 9 października 2011
08.10. 13:00 Orzeł Goleszyn - ULKS
Ciółkowo 6:0 (3:0)
Mateusz Biegański 2, Grzegorz Krzewicki, Marcin Szczepkowski,
Łukasz Suliński, Łukasz Betlejewski
08.10. 13:00 Świt Staroźreby - Pogoń Słupia 3:0 (1:0)
Kamil Szpeflik 2, Maciej Sobiesiak
08.10. 13:00 Wisła Sobowo - Zryw Bielsk 2:1 (1:1)
Piotr Różanowski, Marcin Tomczyk - Ireneusz Kobuszewski
08.10. 13:00 Wisła Duninów - Kormoran Łąck 2:1 (0:1)
Dawid Szymański, Cezary Szymański - Adam Szmit
09.10. 11:00 Stoczniowiec Płock - Bzura Chodaków 0:3 (0:1)
Radosław Stencel , Patryk Szewczyk , Kamil Celeda
09.10. 13:00 Huragan Bodzanów - Skra Drobin 0:6 (0:3)
Marcin Gajewski 3, Sławomir Gajewski 2, Marcin Kowalski
09.10. 13:00 Wicher Cieszewo - Mazur Gostynin 1:3 (0:2)
Andrzej Mielczarek - ?
08.10. 15:00 Skrwa Łukomie - Unia Iłów _ : _
Unia nie przyjechała na mecz
Klasa A
Płock - 8 kolejka 9 października 2011
09.10. 11:00 Zorza Szczawin -
Kasztelan Białe Błoto 2:0 (1:0)
Mateusz Kowalewski 2
09.10. 11:00 Spójnia Mała Wieś - Relax Miszewo 1:3 (0:1)
? - Tomasz Płaszczyński, Patryk Rutecki, Łukasz Tomczak
09.10. 11:00 Start Proboszczewice - Stegny Wyszogród 3:3 (2:2)
Arkadiusz Majchrzak 2, Adrian Jabłoński - ?
09.10. 11:00 Victoria Cekanowo - Orkan Lelice 2:6 (0:3)
Mariusz Buraczyński 2, Daniel Bartnikowski 2, Cezary Jakacki 2
09.10. 13:00 Lwówianka Lwówek - Polonia Radzanowo 0:6
Artur Gołębiowski 2, Tomasz Bandych 2, Radosław Petera,
Arkadiusz Dymowski
09.10. 13:00 Unia Czermno - Sparta Mochowo 7:0 (5:0)
Damian Sztendor 2, Kamil Borkowski 2, Łukasz Wisniewski,
Przemysław Nowicki, Łukasz Woźniak,
Klasa B
Płock - 9 kolejka 9 - 16 października 2011
09.10. 15:30 Mazowia Słubice -
Iskra Kozłowo 3:1 (3:0)
Radosław Balcerzak 6', Piotr Białas 20', Paweł Jamroziński 38'
(rz.k.) - Tomasz Korzeniewski
16.10. 11:00 Olimpia Gozdowo - Peklimar Umienino _ : _
|