II Liga Wschodnia - 22 kolejka
02.04. 13:00 GLKS Nadarzyn -
Pelikan Łowicz 1:1 (0:1)
Piotr Bajera 88' - Mariusz Solecki 27' (rz.k.)
02.04. 14:00 Motor Lublin - Puszcza Niepołomice 2:0 (0:0)
Piotr Prędota 72', Ołeksandr Temeriwśkyj 90'
02.04. 15:00 Resovia Rzeszów - Start Otwock 1:0 (0:0)
Marcin Pontus 84'
02.04. 15:00 OKS 1945 Olsztyn - Jeziorak Iława 2:1 (1:0)
Jakub Kowalski 45' (rz.k.), Eduardo 81' - Marcin Kalkowski 54'
02.04. 16:00 Stal Stalowa Wola - Ruch Wysokie Maz. 0:2 (0:0)
Przemysław Kołłątaj 55',70' - obie rz.k.
02.04. 16:00 Świt Nowy Dwór - Znicz Pruszków 1:1 (1:0)
Dariusz Zjawiński 43' - Tomasz Feliksiak 60' (rz.k.)
02.04. 16:00 Sokół Sokółka - Wigry Suwałki 1:0 (0:0)
Marek Gołębiewski 71'
02.04. 16:00 Wisła Płock - Okocimski KS Brzesko 0:2 (0:1)
Wojciech Wojcieszyński 24', Jakub Czerwiński 50'
02.04. 16:00 Olimpia Elbląg - Stal Rzeszów 1:1 (1:0)
Anton Kołosow 3' - Konrad Maca 50'
III Liga Łódzko-Mazowiecka - 18 kolejka
02.04. 12:00 Ursus Warszawa -
Warta Sieradz 2:1 (1:1)
Jarosław Łowicki 15', 89' obie rz.k. - Bartosz Kozieł 16'
02.04. 15:00 Włókniarz Zelów - MKS Kutno 1:0 (1:0)
Piotr Gląba 33' (rz.k.)
02.04. 15:00 Radomiak Radom - Mazur Karczew 2:0 (2:0)
Cezary Czpak 9', Paweł Tarnowski 44'
02.04. 15:00 Sokół Aleksandrów Łódzki - Ceramika Opoczno 1:2 (0:0)
Przemysław Kowalski 60' - Radosław Strzelecki 52', Dawid Stańdo
54'
02.04. 16:00 Pilica Przedbórz - Broń Radom 1:1 (0:1)
Robert Pyka 88' - Daniel Ciupiński 45'
02.04. 16:00 Concordia Piotrków Trybunalski - UKS SMS Łódź 0:0
02.04. 16:00 Legionovia Legionowo - KP Piaseczno 1:0 (1:0)
Łukasz Barankiewicz 36'
03.04. 15:00 Narew Ostrołęka - Pogoń Siedlce 1:0 (0:0)
Tomasz Niedźwiecki 61'
IV Liga Mazowiecka południe - 18 kolejka
02.04. 11:00 Okęcie Warszawa -
Polonia Iłża 1:0 (0:0)
02.04. 13:00 UKS Łady - Znicz II Pruszków 2:0 (1:0)
02.04. 14:00 Sparta Jazgarzew - Pogoń Grodzisk 2:1 (1:0)
Andrzej Kacprzak, Piotr Madetko – Jakub Popiński (rz.k.)
02.04. 15:00 KS Janików Kozienice - Naprzód Skórzec 2:0 (0:0)
02.04. 15:00 Pilica Białobrzegi - Orzeł Wierzbica 1:0 (0:0)
Marcin Mazur 63'
03.04. 10:00 Skra Obory - Mszczonowianka Mszczonów 0:0
03.04. 13:00 Zwolenianka Zwoleń - Naprzód Zielonki 3:1 (3:1)
03.04. 13:00 Mazowsze Grójec - Żyrardowianka Żyrardów 2:2 (1:2)
Arnold Kołakowski 23', Konrad Romański 69' - Paweł Jakóbiak 8', Tomasz
Młynarski 43'
IV Liga Mazowiecka Północ - 18 kolejka
02.04. 11:00 Hutnik Warszawa -
Huragan Wołomin 2:3 (1:1)
Szymon Kiwała 9', 81' – Karol Bednarczyk 3'5, Ndakiza 61',
Arkadiusz Stępień 69'
02.04. 12:00 MKS Mława - MKS Ciechanów 2:1 (1:1)
Piotr Rogowski 29', Mariusz Walczak 87' – Igor Prociszyn 14'
02.04. 13:00 Tęcza 34 Płońsk - Wkra Żuromin 0:1 (0:1)
Mariusz Opałka 6'
02.04. 13:00 Korona Ostrołęka - Iskra Krasne 0:0
02.04. 13:00 Kryształ Glinojeck - Nadnarwianka Pułtusk 0:1 (0:0)
Przemysław Iwański 78'
02.04. 14:00 MKS Przasnysz - Kasztelan Sierpc 1:0 (1:0)
Sławomir Sieja 42'
02.04. 18:00 Victoria Sulejówek - Marcovia 2000 Marki 1:1 (1:0)
Michał Aleksandrowicz 43' - Łukasz Fijołek 54'
03.04. 13:00 Wisła II Płock - Bug Wyszków 0:1 (0:1)
Waldemar Woźniak 45'
Liga Okręgowa Warszawa Grupa 1 - 18 kolejka
02.04. 11:00 Sokół Serock - Mazur
Radzymin 2:1 (1:1)
02.04. 11:00 Drukarz Warszawa - GKP Targówek 0:0
02.04. 12:00 Dolcan II Ząbki - Wilga Garwolin 6:2 (2:2)
02.04. 13:00 Wicher Kobyłka - Korona Góra Kalwaria 1:1 (0:0)
02.04. 13:00 Żbik Nasielsk - Promnik Łaskarzew 4:1 (3:0)
02.04. 13:00 PKS Radość - Mazur II Karczew 2:1 (1:1)
Robert Rokicki, Adam Karaś - Mariusz Kopka
03.04. 10:30 Świt II Nowy Dwór - Legionovia II Legionowo 1:2 (0:1)
Piotr Maślanka 90' +3 - Filip Kamiński 27', Sebastian Ściechowicz 67'
03.04. 11:00 Legion Warszawa - Józefovia Józefów 0:0
Liga Okręgowa Warszawa Grupa 2 - 18 kolejka
02.04. 10:00 Naprzód Brwinów -
Błonianka Błonie 1:2 (1:0)
02.04. 10:00 Olimpia Warszawa - Legia Bemowo 2:0 (1:0)
02.04. 11:00 Naprzód II Zielonki - KS Raszyn 1:4 (0:1)
02.04. 13:00 Piast Piastów - KS Łomianki 0:2 (0:1)
Łukasz Trzebuchowski, Adam Kossowski
03.04. 11:00 LKS Chlebnia - Przyszłość Włochy 2:2 (0:0)
Marcin Fornalik 47', Łukasz Pękacz 75' - Jakub Zapaśnik 63' (rz.k.),
Tomasz Siennicki 86'
03.04. 13:00 Skra II Obory - Ożarowianka Ożarów 0:7 (0:4)
03.04. 16:00 Orkan Sochaczew - Milan Milanówek 1:1 (0:0)
Michał Błaszczyk 90' - Mateusz Matla 51'
Liga Okręgowa Płock - 18 kolejka
02.04. 11:30 Amator Maszewo - Zryw
Bielsk 1:0 (0:0)
Arkadiusz Szarwiński
02.04. 13:00 Pogoń Słupia - Błękitni Gąbin 0:9 (0:3)
Michał Malinowski 4, Radosław Wiśniewski 2, Tomasz Niedzielak,
Piotr Skierkowski, Radosław Balcerzak
02.04. 13:00 Skra Drobin - Stoczniowiec Płock
0:0
02.04. 13:00 Mazur Gostynin - Kormoran Łąck 4:0 (0:0)
Paweł Żydowo 2, Patryk Matusiak (rz.k.), Paweł Kowalski
02.04. 13:00 Wisła Duninów - Orzeł Goleszyn 2:1 (0:0)
Emil Pośpieszyński, Cezary Szymański - Mateusz Biegański
03.04. 13:00 Skrwa Łukomie - Wicher Cieszewo 4:2 (1:2)
Mariusz Beksa 4 - Michał Grotkiewicz (rz.k.), Jakub Jeziak
03.04. 13:00 Bzura Chodaków - Świt Staroźreby 7:1 (3:1)
Radosław Stencel 6, Arkadiusz Grabowski - Krystian Pawlik
Delta Miszewko - Unia
Iłów 0:3 v.o.
Klasa A Płock - 15 kolejka
03.04. 11:00 ULKS Ciółkowo - Huragan
Bodzanów 3:1 (1:0)
Dawid Brzeski 20', Michał Aronowski 38', 64' - Łukasz Tomczak 82'
03.04. 11:00 Orkan Lelice - Unia Czermno 1:4
Robert Szczepański (rz.k.) - Damian Sztendor 2, Przemysław Nowicki 2
03.04. 11:00 Skra II Drobin - Polonia Radzanowo 3:1 (1:1)
Andrzej Gajewski 3 - Hubert Budnicki
03.04. 11:00 Start Proboszczewice - Czarni Rempin 5:1
Rajmund Koperek 3, Jakub Woliński, samobójcza - Jan Czubak
03.04. 13:30 Lwówianka Lwówek - Wisła Sobowo 2:3 (0:1)
Mateusz Kujawa, samobójcza - Patryk Sieczkowski, Wojciech
Młotkowski , Piotr Nych
03.04. 16:30 Kasztelan Białe Błoto - Zorza Szczawin 2:3
Bartosz Szczepański, Sebastian Sławiński - Kamil Śniecikowski,
Aleksy Komorowski, Artur Golębiewski
Limit Rybno - Stegny
Wyszogród 0:3 v.o.
|