UWAGA - ZMIANY W TERMINARZACH
2010/11 - Liga Okręgowa Płock
1. Kolejka - 15.08.2010 do 15.08.2010
15.08. 15:00 Zryw Bielsk - Bzura Chodaków _ : _
15.08. 15:00 Wicher Cieszewo - Skra Drobin _ : _
15.08. 15:00 Stoczniowiec Płock - Delta Miszewko _ : _
15.08. 15:00 Pogoń Słupia - Amator Maszewo _ : _
15.08. 15:00 Orzeł Goleszyn - Kormoran Łąck _ : _
15.08. 15:00 Błękitni Gąbin - Skrwa Łukomie _ : _
15.08. 15:00 Unia Iłów - Mazur Gostynin _ : _
15.08. 15:00 Świt Staroźreby - Wisła Duninów _ : _
Kompletny terminarz tej ligi >>>
2010/11 - Klasa A Płock
1. Kolejka - 22.08.2010 do 22.08.2010
14.08. 15:00 Skra II Drobin - Huragan Bodzanów _ : _
22.08. 11:00 Limit Rybno - Zorza Szczawin _ : _
22.08. 11:00 Orkan Lelice - Stegny Wyszogród _ : _
22.08. 11:00 Kasztelan Białe Błoto - Wisła Sobowo _ : _
22.08. 11:00 ULKS Ciółkowo - Czarni Rempin _ : _
22.08. 11:00 Start Proboszczewice - Unia Czermno _ : _
22.08. 11:00 Lwówianka Lwówek - Polonia Radzanowo _ : _
Kompletny terminarz tej ligi >>>
2010/11 - Klasa B Płock
1. Kolejka - 29.08.2010 do 29.08.2010
29.08. 17:00 Bobry Cierszewo - Relax Miszewo _ : _
29.08. 17:00 ULKS Ciółkowo - Victoria Cekanowo _ : _
29.08. 17:00 Spójnia Mała Wieś - Błyskawica Lucień _ : _
29.08. 17:00 Peklimar Umienino - Sparta Mochowo _ : _
29.08. 17:00 Luszynianka Luszyn - GOKSiR Młodzieszyn _ : _
Pauza: Olimpia Gozdowo
Kompletny terminarz tej ligi >>>
2010/11 - Liga Okręgowa Juniorów Płock
1. Kolejka - 15.08.2010 do 15.08.2010
15.08. 17:00 Zryw Bielsk - Bzura Chodaków _ : _
15.08. 17:00 Świt Staroźreby - Wisła Duninów _ : _
15.08. 17:00 Unia Iłów - Mazur Gostynin _ : _
15.08. 17:00 Pogoń Słupia - Zorza Szczawin _ : _
15.08. 17:30 Lwówianka Lwówek - Skrwa Łukomie _ : _
Pauza: Skra Drobin Mazowsze Płock, Kormoran Łąck
Kompletny terminarz tej ligi >>>
Zespoły, które miały grać z Kasztelanem Sierpc mają
termin wolny. Juniorzy Kasztelana awansowali do MLJ jako Mistrz POZPN Juniorów
Młodszych.
2010/11 - Klasa A Juniorzy Płock
1. Kolejka - 22.08.2010 do 22.08.2010
22.08. 13:00 ULKS Ciółkowo - Sparta Mochowo _ : _
22.08. 13:00 Start Proboszczewice - Unia Czermno _ : _
22.08. 17:00 Kasztelan Białe Błoto - Wisła Sobowo _ : _
Pauza: GOKSiR Młodzieszyn Mazovia Słubice SKS 70 Płock Sparta Mochowo
Huragan Bodzanów
Kompletny terminarz tej ligi >>>
2010/11 - Płocka Liga Juniorów Młodszych '94
1. Kolejka - 28.08.2010 do 28.08.2010
28.08. 11:00 Mazur Gostynin - Kormoran Łąck _ : _
28.08. 17:00 Wicher Cieszewo - Czarni Rempin _ : _
28.08. 17:00 Spójnia Mała Wieś - Orkan Lelice _ : _
28.08. 17:00 PKS Imielnica - Victoria Wykowo _ : _
Kompletny terminarz tej ligi >>>
2010/11 - Płocka Liga Trampkarzy Starszych '95
1. Kolejka - 28.08.2010 do 28.08.2010
28.08. 11:00 Peklimar Umienino - Polonia Radzanowo _ : _
28.08. 11:00 Amator Maszewo - Skrwa Łukomie _ : _
28.08. 11:00 Limit Rybno - UKS Sanniki _ : _
Pauza: Bzura Chodaków
Kompletny terminarz tej ligi >>>
2010/11 - Płocka Liga Trampkarzy '96
1. Kolejka - 28.08.2010 do 28.08.2010
28.08. 11:00 Zorza Szczawin - Delta Miszewko _ : _
28.08. 11:00 Mazowia Słubice - Orzeł Goleszyn _ : _
28.08. 11:00 Błękitni Gąbin - Stoczniowiec Płock _ : _
28.08. 11:00 Pogoń Słupia - Unia Iłów _ : _
28.08. 13:00 Zryw Bielsk - Wisła Duninów _ : _
28.08. 13:00 Amator Maszewo - Mazowsze Płock _ : _
Kompletny terminarz tej ligi >>>
2010/11 - Płocka Liga Trampkarzy MŁODSZYCH '97
1. Kolejka - 30.08.2010 do 30.08.2010
30.08. 17:00 Kasztelan Sierpc - Mazowsze Płock _ : _
Pauza: UKS Sanniki _
Kompletny terminarz tej ligi >>>
2010/11 - Płocka Liga MŁODZIKÓW '98
1. Kolejka - 27.08.2010 do 27.08.2010
27.08. 17:00 Świt Staroźreby - Mazowsze Słupno _ : _
27.08. 17:00 Stoczniowiec Płock - Wisła Płock _ : _
Pauza: Pegaz Drobin
Kompletny terminarz tej ligi >>>
2010/11 - Płocka Liga ŻAKÓW '99
1. Kolejka - 04.09.2010 do 06.09.2010
04.09. 11:00 Stoczniowiec Płock - Kasztelan Sierpc _ : _
06.09. 17:00 Amator Maszewo - UKS MDK Płock _ : _
06.09. 17:00 Wisła I Płock - Wisła II Płock _ : _
06.09. 17:00 Stegny Wyszogród - Skra Drobin _ : _
Kompletny terminarz tej ligi >>>
|