KOLEJNE HITY W PŁOCKICH LIGACH
Wyniki, strzelcy - 2019/20

Zapowiada się kolejny hit w Płockiej Klasie B i ciężki mecz dla niedawnego lidera Polonii Radzanowo. W poprzedniej kolejce Polonia po emocjonującym meczu przegrała w doliczonym czasie gry w Sobowie z Wisłą - tym razem kolejny wyjazd nad Wisłę - do Duninowa na mecz z trzecią w tabeli, ale niepokonaną jeszcze w tym sezonie Wisłą Duninów.
W Klasie A natomiast pojedynek trzeciego zespołu w tabeli z drugim. Start Proboszczewice podejmie przed własną publicznością wicelidera z Cieszewa.  
 

GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>


PKO Ekstraklasa - 19 października - 12  kolejka      - Tabela

18.10. 18:00 Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 0:1 (0:1)

18.10. 20:30 Wisła Kraków - Piast Gliwice 1:2 (0:1)

19.10. 15:00 Korona Kielce - Wisła Płock 0:1 (0:1)
Ricardinho 22'

19.10. 17:30 Legia Warszawa - Lech Poznań 2:1 (0:0)
Arvydas Novikovas 63', Maciej Rosołek 76' - Darko Jevtić 55'

19.10. 20:00 Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków 3:2 (1:1)

20.10. 15:00 Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 2:2 (0:0)

20.10. 17:30 Górnik Zabrze - ŁKS Łódź 1:1 (0:0)

21.10. 18:00 Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław 1:0 (0:0) 


1 liga - 19 października - 14 kolejka      - Tabela

18.10. 18:00 Stal Mielec - Sandecja Nowy Sącz 5:1 (1:1)

18.10. 18:00 Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice 1:0 (1:0)
 
18.10. 18:00 Puszcza Niepołomice - GKS Tychy 2:1 (2:0)

18.10. 19:00 Wigry Suwałki - Odra Opole 1:0 (1:0)

18.10. 20:45 Miedź Legnica - Stomil Olsztyn 4:1 (2:1)

19.10. 17:00 Olimpia Grudziądz - Radomiak Radom 2:2 (2:0)
Omran Haydary 38' (rz.k.), 44' - Leândro 64' (rz.k,), Mateusz Michalski 83'

19.10. 17:45 Warta Poznań - Zagłębie Sosnowiec 2:3 (0:1)
 
19.10. 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS 1962 Jastrzębie 0:2 (0:1)

19.10. 19:00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS Bełchatów 2:1 (1:0) 


2 liga - 19 października - 14  kolejka      - Tabela

19.10. 13:00 Garbarnia Kraków - Gryf Wejherowo 1:1 (1:1)

19.10. 14:00 Elana Toruń - Stal Stalowa Wola 1:1 (1:0)

19.10. 15:00 Stal Rzeszów - Błękitni Stargard 3:1 (1:0)

19.10. 15:00 Skra Częstochowa - Olimpia Elbląg 0:2 (0:2)
 
19.10. 15:30 Legionovia Legionowo - Bytovia Bytów 1:1 (0:1)
Rafał Zembrowski 63' - Daniel Feruga 7' (rz.k.)

19.10. 16:00 Górnik Polkowice - Resovia Rzeszów 2:2 (1:1)

19.10. 19:10 Widzew Łódź - GKS Katowice 1:1 (1:1)

20.10. 12:00 Lech II Poznań - Znicz Pruszków 0:1 (0:0)

20.10. 13:05 Pogoń Siedlce - Górnik Łęczna 3:4 (2:0)
Bartosz Wiktoruk 5', Kacper Falon 38', Tomasz Margol 68' - Dawid Dzięgielewski 52', Aron Stasiak 63', Paweł Wojciechowski 73', 76' 


3 liga - 19 października - 13 kolejka      - Tabela

19.10. 14:00 Znicz Biała Piska - Lechia Tomaszów 2:0 (0:0)
 
19.10. 14:00 Ursus Warszawa - Świt Nowy Dwór 1:1 (0:0)
Paweł Jabłoński 89' - Rafał Maciejewski 49'

19.10. 14:00 Pogoń Grodzisk - KS Wasilków 1:1 (0:0)
Patryk Szymański 64' - Bartosz Dudziński 83'

19.10. 14:00 Olimpia Zambrów - Unia Skierniewice 2:4 (1:2)

19.10. 15:00 Sokół Aleksandrów - Legia II Warszawa 1:1 (1:0)
Kacper Dziuba 29' - Patryk Konik 90'

19.10. 15:00 Concordia Elbląg - Broń Radom 2:3 (1:2)
Konrad Wira 37', Rafał Maciążek 71' - Kamil Czarnecki 13', 49', Maksim Kwiencer 41'

19.10. 18:00 Sokół Ostróda - RKS Radomsko 1:2 (0:1)

20.10. 11:15 Pelikan Łowicz - Polonia Warszawa 1:0 (1:0)
Piotr Piekarski 9'

20.10. 16:00 Ruch Wysokie Maz. - Huragan Morąg 0:1 (0:1)    


4 liga Południowa - 19 października - 11  kolejka      - Tabela

19.10. 13:00 Mszczonowianka Mszczonów - Wilga Garwolin 4:1
 
19.10. 14:00 Oskar Przysucha - Victoria Sulejówek 4:5

19.10. 14:30 Unia Warszawa - Józefovia Józefów 1:0

19.10. 15:00 Żyrardowianka Żyrardów - Proch Pionki 0:2

19.10. 15:00 KS Raszyn - KS Warka 1:3

19.10. 15:00 Mazur Karczew - Pilica Białobrzegi 1:2

19.10. 15:00 Błonianka Błonie - MKS Piaseczno 1:4

19.10. 19:30 Znicz II Pruszków - Radomiak II Radom 1:1  


4 liga Północna - 19 października - 11 kolejka      - Tabela

19.10. 11:00 Huragan Wołomin - Hutnik Warszawa 4:1

19.10. 14:00 Makowianka Maków Maz. - Świt Staroźreby 2:2

19.10. 14:30 Ząbkovia Ząbki - Drukarz Warszawa 1:2

19.10. 15:00 MKS Przasnysz - Korona Ostrołęka 3:0

19.10. 15:00 Mazovia Mińsk Maz. - Ożarowianka Ożarów 7:1
 
19.10. 15:00 Wkra Żuromin - Podlasie Sokołów Podl. 2:1

20.10. 13:00 Wisła II Płock - Nadnarwianka Pułtusk 2:2

20.10. 16:30 Pogoń II Siedlce - KS Łomianki 1:2  


lO Warszawa gr.1 - 19 października - 11  kolejka      - Tabela

19.10. 12:00 Dąb Wieliszew - Escola Varsovia Warszawa 1:4

19.10. 14:00 Wicher Kobyłka - Agape Białołęka 0:3

19.10. 15:00 Wisła Jabłonna - Świt II Nowy Dwór 2:3

19.10. 15:00 Bug Wyszków - Victoria II Sulejówek 5:0

20.10. 11:00 Legionovia II Legionowo - Polonia II Warszawa 1:1

20.10. 15:00 Mazur II Karczew - AP Marcovia Marki 2:1

20.10. 18:00 Sokół Serock - Olimpia Warszawa 3:2

20.10. 18:15 Mazur Radzymin - Wisła Dziecinów 1:5   


LO Warszawa gr.2 - 19 października - 11 kolejka      - Tabela

19.10. 11:00 KS Teresin - GLKS Nadarzyn 1:1

19.10. 11:00 LKS Chlebnia - Ryś Laski 1:2

19.10. 11:00 Piast Piastów - Okęcie Warszawa 1:2

19.10. 12:00 Laura Chylice - Przyszłość Włochy 3:2

19.10. 12:00 Milan Milanówek - SEMP Ursynów 4:0

19.10. 15:00 Grom Warszawa - Perła Złotokłos 5:1

20.10. 11:00 Błonianka II Błonie - Pogoń II Grodzisk Maz. 2:5

20.10. 11:00 Ursus II Warszawa - Sparta Jazgarzew 2:1  


LO Płock - 19 października - 10  kolejka      - Tabela

19.10. 11:00 Kasztelan Sierpc - Unia Iłów 5:2 (1:1)
Bartłomiej Błachnio 17', Kamil Nowicki 88', 51'. 90' +2, Jakub Kustra 77' -  Tomasz Grzywacz  7', 83'

19.10. 11:00 Błękitni Gąbin - Unia Czermno 2:2 (2:0)
Maciej Chyżyński 42', 44' - Damian Sztendor 65', Hubert Kłys 70'

19.10. 11:00 Mazur Gostynin - Zryw Bielsk 4:3 (2:2)
Bartosz Komorowski 14', Eryk Przybylski 25', 69', Rafał Wilamowski 63' -  Paweł Błachewicz 30', Adrian Żuchniewicz 33', 90'

19.10. 15:00 Stoczniowiec Płock - Orzeł Goleszyn 1:1 (1:1)
Hubert Lewandowski 45' - Dawid Ziemczyk 14'

20.10. 12:00 Skrwa Łukomie - Skra Drobin 2:7 (0:2)
Jarosław Brzemiński 84', Kamil Sowiński 88' - Hubert Krzysztofiak 6', 74', Marcin Kowalski 14', 73',  70', Bartłomiej Mielczarski 58',  Paweł Dziekański 87' 

20.10. 15:00 Bzura Chodaków - Amator Maszewo 1:1 (1:0)
Kamil Kacprzak 41' - Łukasz Kiełbasa 59'

20.10. 15:30 Pogoń Słupia - Delta Słupno 2:4 (1:2)
Bartosz Różański 42', Kamil Łęcki 90' - Wiktor Zawadka 12', Krystian Majchrzak 24', 61', Krzysztof Machowski 49'



Klasa A Płock - 19 października - 9 kolejka      - Tabela

19.10. 15:00 Start Proboszczewice - Wicher Cieszewo 3:2 (1:0)
Przemysław Bońkowski 45', Kamil Krysiński 59', Arkadiusz Majchrzak 80' - Rafał Łaciński 70', Krzysztof Grotkiewicz 90' +1

19.10. 15:00 ULKS Ciółkowo - Stegny Wyszogród 0:4 (0:2)
Sebastian Szymerski 6', 16', Damian Pączek 64', Michał Szymański 86'

19.10. 15:00 Spójnia Mała Wieś - Błyskawica Lucień 3:2 (1:1)
Norbert Skrzyński 10', 76', Tomasz Górecki 60' - Bartosz Antczak 40', Adrian Śmiałkowski 55'

20.10. 10:00 Szopen Sanniki - Sparta Mochowo 3:7 (1:4)
Michał Szluser 13', 59', Mariusz Trakul 56' - Bartosz Szczepański 15', 34', 70', 82', Jakub Zawadzki 19', Bartosz Włodarski 23', smoabójczy 86'  

20.10. 14:00 Mazowia Słubice - GKS Góra 2:5 (1:2)
Jarosław Ambroziak 4', 57' - Jakub Krzemiński 3', Dawid Kwiatkowski 41', Kamil Brzeziński 58', samobójczy 72', Mateusz Jankowski  83'

20.10. 15:00 Zorza Szczawin - Orkan Sochaczew 4:0 (0:0)
Mateusz Drążewski 64', Dawid Lemański 66', Mateusz Matusiak 72', Adrian Jóźwik 77'   


Klasa B Płock - 19 października - 8 ko lejka      - Tabela

19.10. 15:00 Amator II Maszewo - Zryw II Bielsk 5:1 (1:0)
Mateusz Bodal 38', Adam Kapuściński 64', Łukasz Mielczarek 75', 76', Dawid Marciniak 83' - Przemysław Borowski 60'

20.10. 11:00 GKS Jedność - Wisła Sobowo 2:1 (2:1)
Rafał Franciszkiewicz 30', Kamil Smoliński 44' - Adrian Ziółkowski 2'  

20.10. 12:00 Wisła Duninów - Polonia Radzanowo 1:3 (1:1)
Damian Koprowski 39' - Damian Grabowski 6', 54', Piotr Nowak 90'

20.10. 12:43 Huragan Bodzanów - Unia II Czermno 7:0 (4:0)
Krzysztof Zuchora 4', 26', 83' Radosław Staszewski 23', Gabriel Łątka 38', Paweł Sikorski 64', Dawid Golis 80'  

20.10. 14:00 Zjednoczeni Bulkowo - Lwówianka Lwówek 2:1 (0:1)
Mateusz Łaciński 50', Marcin Przedpełski 72' - Adam Baranowski 22'


***


 
 
   

 

 

 

 

 

Admin dnia październik 18 2019 15:41:10 · Drukuj

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

•  SPARINGI - LATO

LIVESCORE
ODWIEDŹ NAS

PKO Ekstraklasa

•  SEZON 2019/20
• 
Grupa Mistrzowska 18/19
•  Grupa Spadkowa 18/19
•  ARCHIWUM

Fortuna I Liga

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM

III Liga Grupa 1

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

Napisz do nas

46449242
IV Liga Mazowiecka

•  Południowa - 2019/20
• 
Północna - 2019/20
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

LO Warszawa

•  GRUPA 1 - 2019/20
•  GRUPA 2 - 2019/20  
• 
ARCHIWUM

Klasa A Płock

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Ligi Młodzieżowe


1 Liga A1 Jesień '19


1 Liga B1 Jesień '19


1 Liga B2 Jesień '19
 

1 Liga C1 Jesień '19
 

1 Liga C2 Jesień '19

 

2 Liga C2 Jesień '19
 

1 Liga D1 Jesień '19

 

2 Liga D1 Jesień '19

 

3 Liga D1 Jesień '19

1 Liga D2 Jesień '19


2 Liga D2 Jesień '19

Płocka Liga E1 Złota

Płocka Liga E1 Srebrna

 

Płocka Liga E1 Brązowa

 

Płocka Liga E2 2018/19

 

Płocka Liga F1 2018/19

Puchar Polski 18/19

PZPN

Warszawa
 

Płock
 

Ciechanów-Ostrołęka
 

Radom
 

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
46.229.168.xxx @ profile.php
46.229.168.xxx @ photogallery.php
35.175.180.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.