DWA SUPER HITY W PŁOCKIEJ LO
Wyniki, strzelcy - 2019/20

W ostatni weekend września czeka nas absolutny Hit w Płockiej Lidze Okręgowej. W sobotę 28 września o godzinie 11:00 w Płocku, przewodzący ligowej stawce Stoczniowiec zmierzy się ze spadkowiczem z IV ligi - Kasztelanem Sierpc. Sierpczanie zajmują aktualnie 3 pozycję w tabeli, z dwoma punktami straty do sobotniego rywala.
Jakby komuś mało było jeszcze emocji to dodamy drugi pojedynek w tej grupie, w którym wicelider Orzeł Goleszyn zmierzy się z czwartą w tabeli Bzurą Chodaków.
 

GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>


PKO Ekstraklasa - 28 września - 10  kolejka      - Tabela

27.09. 20:30 Korona Kielce - Śląsk Wrocław 1:0 (0:0)

28.09. 15:00 Raków Częstochowa - Wisła Płock 1:2 (1:0)
Felicio Brown Forbes 42' - Mateusz Szwoch 53', Piotr Tomasik 90'

28.09. 17:30 Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1:2 (1:1)
Mateusz Wieteska 12' - Michał Nalepa 38', Błażej Augustyn 52'

28.09. 20:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań 1:3 (1:2)

29.09. 12:30 Arka Gdynia - Piast Gliwice 0:0

29.09. 15:00 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 2:3 (1:0)

29.09. 17:30 Wisła Kraków - Cracovia Kraków 0:1 (0:0)

30.09. 18:00 Zagłębie Lubin - ŁKS Łódź _ : _


1 liga - 28 września - 11 kolejka      - Tabela

27.09. 17:30 Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów 3:2 (2:0)

28.09. 15:30 Radomiak Radom - Stal Mielec 2:0 (1:0)
Patryk Mikita 21', 64'

28.09. 17:00 GKS Tychy - Olimpia Grudziądz 2:3 (1:0)

28.09. 18:00 Stomil Olsztyn - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0 (0:0)

29.09. 17:00 GKS Bełchatów - Wigry Suwałki 3:0 (1:0)

29.09. 17:00 Puszcza Niepołomice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0:3 (0:0)

29.09. 18:00 Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 1:1 (0:1)

29.09. 18:00 Warta Poznań - Miedź Legnica 2:1 (0:0)

29.09. 18:00 Chojniczanka Chojnice - GKS 1962 Jastrzębie 3:1 (1:1)


2 liga - 28 września - 11  kolejka      - Tabela

28.09. 15:00 Resovia Rzeszów - Legionovia Legionowo 3:0 (1:0)
Adrian Dziubiński 14', Dawid Kubowicz 85', Karol Twardowski 90'
 
28.09. 15:30 Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola 1:3 (0:2)

28.09. 16:00 Gryf Wejherowo - Skra Częstochowa 2:1 (1:0)

28.09. 18:00 GKS Katowice - Lech II Poznań 2:0 (0:0)

28.09. 19:10 Widzew Łódź - Górnik Polkowice 1:0 (0:0)

29.09. 13:00 Elana Toruń - Pogoń Siedlce 2:1 (1:1)
Mariusz Kryszak 28' (rz.k.), Wojciech Onsorge 81' - Damian Mosiejko 44'

29.09. 13:05 Znicz Pruszków - Stal Rzeszów 2:2 (1:1)
Robert Obst 13', Paweł Tarnowski 67' - Tomasz Płonka 31', Damian Sierant 90'

29.09. 14:00 Błękitni Stargard - Olimpia Elbląg 2:1 (1:0)

29.09. 17:00 Bytovia Bytów - Górnik Łęczna 2:1 (2:1)


3 liga - 28 września - 10 kolejka      - Tabela

27.09. 20:00 Polonia Warszawa - Ruch Wysokie Maz. 0:2 (0:0)
Paweł Brokowski 53', Patryk Pasko 62'

28.09. 15:00 RKS Radomsko - Świt Nowy Dwór 2:1 (1:1)
Paweł Baraniak 40', 67' - Krystian Pomorski 39'

28.09. 15:00 Huragan Morąg - Olimpia Zambrów 0:0

28.09. 16:00 Ursus Warszawa - Znicz Biała Piska 1:2 (1:1)

28.09. 18:00 Sokół Ostróda - Pelikan Łowicz 4:1 (2:0)

29.09. 11:00 Unia Skierniewice - Concordia Elbląg 1:3 (0:2)

29.09. 11:00 Lechia Tomaszów - KS Wasilków 1:3 (1:2)

29.09. 12:00 Legia II Warszawa - Pogoń Grodzisk 2:2 (1:0)
Mateusz Grudziński 40', Kamil Orlik 77' - Damian Jaroń 59' (rz.k.), Patryk Szymański 64'

29.09. 16:00 Broń Radom - Sokół Aleksandrów 0:0


4 liga Południowa - 28 września - 8  kolejka      - Tabela

28.09. 11:00 MKS Piaseczno - KS Raszyn 4:1

28.09. 11:00 Józefovia Józefów - Oskar Przysucha 0:2

28.09. 15:00 Proch Pionki - Znicz II Pruszków 2:0

28.09. 16:00 Mazur Karczew - Unia Warszawa 2:1

28.09. 16:00 Wilga Garwolin - Żyrardowianka Żyrardów 4:0

28.09. 17:00 Victoria Sulejówek - KS Warka 7:0

29.09. 15:00 Radomiak II Radom - Mszczonowianka Mszczonów 3:1

29.09. 16:00 Pilica Białobrzegi - Błonianka Błonie 2:2


4 liga Północna - 28 września - 8 kolejka      - Tabela

28.09. 11:00 KS Łomianki - Wisła II Płock 1:0

28.09. 11:00 Podlasie Sokołów Podl. - MKS Przasnysz 0:4

28.09. 11:00 Drukarz Warszawa - Pogoń II Siedlce 2:0

28.09. 15:00 Mazovia Mińsk Maz. - Wkra Żuromin 6:1

28.09. 15:00 Nadnarwianka Pułtusk - Ząbkovia Ząbki 0:4

28.09. 15:30 Hutnik Warszawa - Makowianka Maków Maz. 6:1

28.09. 16:00 Korona Ostrołęka - Świt Staroźreby 1:0

28.09. 16:00 Ożarowianka Ożarów - Huragan Wołomin 0:4


lO Warszawa gr.1 - 28 września - 8  kolejka      - Tabela

28.09. 10:00 Agape Białołęka - Mazur II Karczew 4:0

28.09. 11:00 Olimpia Warszawa - Wisła Jabłonna 2:3

28.09. 12:00 Dąb Wieliszew - Sokół Serock 2:0

28.09. 13:00 AP Marcovia Marki - Legionovia II Legionowo 7:5

29.09. 11:00 Escola Varsovia Warszawa - Mazur Radzymin 6:0

29.09. 12:30 Świt II Nowy Dwór - Victoria II Sulejówek 3:0
 
29.09. 16:00 Wisła Dziecinów - Bug Wyszków 1:3

29.09. 18:00 Polonia II Warszawa - Wicher Kobyłka 3:4


LO Warszawa gr.2 - 28 września - 8  kolejka      - Tabela

28.09. 11:00 Okęcie Warszawa - LKS Chlebnia 2:0

28.09. 11:00 Przyszłość Włochy - KS Teresin 3:5

28.09. 11:00 Sparta Jazgarzew - Ryś Laski 1:0

28.09. 12:00 GLKS Nadarzyn - Błonianka II Błonie 5:0

28.09. 16:00 Perła Złotokłos - Piast Piastów 2:2

28.09. 19:30 SEMP Ursynów - Ursus II Warszawa 1:2

29.09. 16:00 Grom Warszawa - Milan Milanówek 4:1

29.09. 17:00 Pogoń II Grodzisk Maz. - Laura Chylice 3:1


LO Płock - 28 września - 7  kolejka      - Tabela

28.09. 11:00 Orzeł Goleszyn - Bzura Chodaków 1:1
Grzegorz Krzewicki - Adrian Tomczyk

28.09. 11:00 Stoczniowiec Płock - Kasztelan Sierpc 0:2 (0:2)
Kamil Nowicki 20', Jarosław Kułaga 29'

28.09. 13:00 Skra Drobin - Błękitni Gąbin 4:3 (1:2)
Marcin Kowalski 45' +1, 77', Paweł Dziekański 75',  Bartłomiej Mielczarski 89' - Maciej Chyżyński 7', Adrian Wypyszyński 39', Kamil Woliński 67'

28.09. 15:00 Amator Maszewo - Delta Słupno 2:3 (1:2)
Piotr Mysior 29', Jakub Jankowski 52' - Filip Wójcicki 18', Maciej Sobiesiak 20', Jakub Woliński 78'

28.09. 16:00 Zryw Bielsk - Pogoń Słupia 1:3 (1:1)
samobójczy 38' -  Szymon Sieradzki 43', 90' +3, Paweł Sadowski 59' 

29.09. 11:00 Skrwa Łukomie - Mazur Gostynin 0:2 (0:1)
Damian Surmak 45', Mateusz Dobieński 49'

29.09. 16:00 Unia Czermno - Unia Iłów 3:1 (1:1)
Hubert Kłys 36', Damian Sztendor 71', Paweł Dymowski 87' - Mariusz Kunikowski 42'



Klasa A Płock - 28 września - 6 kolejka      - Tabela

28.09. 14:00 GKS Góra - Spójnia Mała Wieś 1:5 (0:4)
Filip Garlej 76' - Tomasz Górecki 10', 36',40', Michał Sołtysiak 19', 58'

28.09. 15:30 Stegny Wyszogród - Zorza Szczawin 1:1 (0:1)
Michał Szymański 55' - Dominik Matusiak 26'

28.09. 16:00 Orkan Sochaczew - Start Proboszczewice 3:0

28.09. 16:00 Sparta Mochowo - ULKS Ciółkowo 5:1 (3:0)
Damian Lipiński 21', 31', 55', Maciej Stefański 44', Marcin Kuciński 78' - Tomasz Racki 84'

29.09. 14:00 Mazowia Słubice - Szopen Sanniki 0:3 (0:2)
Mateusz Gorzelewski 28', Mariusz Trakul 32', Piotr Kaczmarczyk 66'

29.09. 14:00 Błyskawica Lucień - Wicher Cieszewo 1:1 (0:1)
Łukasz Kaczmarek 68' - Mateusz Dopieralski 45' +2   


Klasa B Płock - 29 września - 5 ko lejka      - Tabela

29.09. 12:43 Huragan Bodzanów - Zjednoczeni Bulkowo 0:1 (0:0)
Jakub Ślepowroński 65'

29.09. 13:00 Unia II Czermno - GKS Jedność 3:3 (3:0)
Sebastian Zaleski 9', 17', Dominik Kamerdyn 40' - Michał Wiśniewski 75', 80', Michał Ludwicki 90'

29.09. 13:00 Lwówianka Lwówek - Wisła Sobowo 3:5 (0:3)
Łukasz Wiankowski 67', Łukasz Ziółkowski 74', Mateusz Cieślak 83' - Sebastian Pesta 12', 29', Patryk Skrzynecki 36', 66', 87'

29.09. 15:00 Zryw II Bielsk - Polonia Radzanowo 3:6 (1:5)
Mateusz Kowalczyk 42', Damian Lewandowski 50', 65' - Damian Grabowski 3', 31', Dominik Marcinkowski 15', Piotr Nowak 32', Radosław Więckowski 35', 73'

29.09. 16:00 Amator II Maszewo - Wisła Duninów 2:2 (1:1)
Rafał Załuga 13', Dawid Suszyński 58' - Rafał Rękawiecki 6', Damian Król 90' +2


***


 
 
   

 

 

 

 

 

Admin dnia wrzesień 27 2019 10:13:33 · Drukuj

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

•  SPARINGI - LATO

LIVESCORE
ODWIEDŹ NAS

PKO Ekstraklasa

•  SEZON 2019/20
• 
Grupa Mistrzowska 18/19
•  Grupa Spadkowa 18/19
•  ARCHIWUM

Fortuna I Liga

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM

III Liga Grupa 1

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

Napisz do nas

46449242
IV Liga Mazowiecka

•  Południowa - 2019/20
• 
Północna - 2019/20
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

LO Warszawa

•  GRUPA 1 - 2019/20
•  GRUPA 2 - 2019/20  
• 
ARCHIWUM

Klasa A Płock

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Ligi Młodzieżowe


1 Liga A1 Jesień '19


1 Liga B1 Jesień '19


1 Liga B2 Jesień '19
 

1 Liga C1 Jesień '19
 

1 Liga C2 Jesień '19

 

2 Liga C2 Jesień '19
 

1 Liga D1 Jesień '19

 

2 Liga D1 Jesień '19

 

3 Liga D1 Jesień '19

1 Liga D2 Jesień '19


2 Liga D2 Jesień '19

Płocka Liga E1 Złota

Płocka Liga E1 Srebrna

 

Płocka Liga E1 Brązowa

 

Płocka Liga E2 2018/19

 

Płocka Liga F1 2018/19

Puchar Polski 18/19

PZPN

Warszawa
 

Płock
 

Ciechanów-Ostrołęka
 

Radom
 

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

POLECAMY
REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
18.204.48.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.