KWESTIA AWANSÓW WYJAŚNIONA
Wyniki, strzelcy - 2018/19

Znamy już zespoły Płockiej Klasy A, które zapewniły sobie awans do ligi okręgowej. Już wcześniej promocję świętować mo0gli piłkarze Bzury Chodaków, a teraz dołączyli do nich zawodnicy Błękitnych Gąbin, którzy pokonując Mazowię Słubice otworzyli sobie bramy okręgówki.
W=Do Klasy A awansowała Sparta Mochowo, która w spotkaniu barażowym wysoko pokonała Huragan Bodzanów i jest drugim zespołem obok Orkanu Sochaczew, który od nowego sezonu zagra o szczebel wyżej.
 

GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>


3 liga - 1-2 czerwca - 30 kolejka      - Tabela

01.06. 14:00 Unia Skierniewice - Mazur Ełk 2:0

01.06. 16:00 Ursus Warszawa - Victoria Sulejówek 1:2

01.06. 17:00 Polonia Warszawa - Znicz Biała Piska 2:2

01.06. 17:00 Broń Radom - ŁKS 1926 Łomża 1:0

01.06. 17:00 Sokół Aleksandrów - Huragan Morąg 3:1

01.06. 18:00 Legionovia Legionowo - Olimpia Zambrów 3:2
 
02.06. 11:00 Lechia Tomaszów - Legia II Warszawa 6:1

02.06. 11:15 Pelikan Łowicz - Sokół Ostróda 2:1

02.06. 16:00 Ruch Wysokie Mazowieckie - Świt Nowy Dwór 2:1


4 liga Południowa - 1-2 czerwca - 28 kolejka      - Tabela

31.05. 17:30 Pilica Białobrzegi - MKS Piaseczno 5:6

31.05. 18:30 KS Raszyn - Mszczonowianka Mszczonów 0:2
 
01.06. 11:00 Oskar Przysucha - Mazur Karczew 5:1

01.06. 15:30 Pogoń Grodzisk Maz. - Wilga Garwolin 3:1

02.06. 11:00 Radomiak II Radom - Błonianka Błonie 2:7

02.06. 13:30 Znicz II Pruszków - LKS Promna 2:0

02.06. 17:00 Perła Złotokłos - Sparta Jazgarzew 1:2

02.06. 17:00 Orzeł Unin - Energia Kozienice 0:3      

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU.


4 liga Północna - 1-2 czerwca - 28 kolejka  - Tabela

01.06. 11:00 Huragan Wołomin - MKS Przasnysz 3:3

01.06. 11:00 Hutnik Warszawa - MKS Ciechanów 8:1

01.06. 11:00 Wisła II Płock - Pogoń II Siedlce 1:1

01.06. 11:00 Mazur Gostynin - Ząbkovia Ząbki 1:3

01.06. 11:00 Drukarz Warszawa - Kasztelan Sierpc 0:2

01.06. 17:00 Wkra Żuromin - Mławianka Mława 4:0

01.06. 17:00 KS Łomianki - Ożarowianka Ożarów 3:4

02.06. 14:00 Korona Ostrołęka - Mazovia Miński Maz. 0:1 ________________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU. 


LO Warszawa Grupa 1 - 1-2 czerwca - 28kolejka      - Tabela

01.06. 11:00 Olimpia Warszawa - Dąb Wieliszew 1:1

01.06. 12:00 Świt II Nowy Dwór - Victoria II Sulejówek 4:3

01.06. 14:30 AP Marcovia Marki - Escola Varsovia Warszawa 1:3
 
01.06. 17:00 Mazur Radzymin - Sokół Serock 0:1

02.06. 10:00 Agape Białołęka - Bug Wyszków 1:1

02.06. 11:00 Legionovia II Legionowo - Mazur II Karczew 8:2
 
02.06. 16:00 Amur Wilga - Unia Warszawa 0:6

02.06. 17:00 Burza Pilawa - Promnik Łaskarzew 1:3      

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU. 


LO Warszawa Grupa 2 - 1-2 czerwca - 28 kolejka      - Tabela

31.05. 18:30 Piast Piastów - Józefovia Józefów 1:3

01.06. 11:00 LKS Osuchów - Naprzód Stare Babice 2:5

01.06. 11:00 LKS Chlebnia - KS Teresin 3:2

01.06. 11:00 Przyszłość Włochy - Pogoń II Grodzisk Maz. 4:0

01.06. 15:00 Milan Milanówek - KS Konstancin 5:0

01.06. 16:00 MKS II Piaseczno - Ursus II Warszawa 1:0

01.06. 18:00 AP Żyrardów - Laura Chylice 1:2

02.06. 17:30 SEMP Ursynów - Grom Warszawa 3:3 

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU.


LO Płock - 1-2 czerwca - 24 kolejka      - Tabela

31.05. 19:00 Unia Iłów - Świt Staroźreby 2:2 (0:0)
Jakub Lis 59', Rafał Trakul 66' - Michał Sobczak 49', Maciej Sobiesiak 84'

01.06. 11:00 Orzeł Goleszyn - Stegny Wyszogród 1:0 (1:0)
Damian Domeradzki 18'

01.06. 11:00 Amator Maszewo - Skra Drobin 1:2 (1:2)
Łukasz Mielczarek 29' - Barłomiej Mielczarski 11', Marcin Kowalski 44'

01.06. 15:00 Start Proboszczewice - Delta Słupno 1:5 (1:3)
Dorian Pilaszewski 11' - Adam Pokorski 20', Damian Szczytniewski 30', Krystian Majchrzak 40', Jakub Woliński 56', 70'

01.06. 16:00 Pogoń Słupia - Unia Czermno 3:2 (1:0)
Szymon Sieradzki 30', Bartosz Różański 65', Przemysław Figielski 89' - Damian Sztendor 58', 78'

01.06. 17:00 Stoczniowiec Płock - Błyskawica Lucień 10:1 (5:0)
Kajetan Dorobek 4', Patryk Gałamaga 11', Przemysław Kowalczyk 16', 40', 52', Jakub Kustra 17', 58', Kacper Maciejewski 77', 89', Hubert Kwiatkowski 55' - Kamil Woźniak 82'

02.06. 13:00 Zryw Bielsk - Skrwa Łukomie 4:3 (3:2)
Bartłomiej Lorenc 10', Damian Lewandowski 19', Łukasz Umiński 37', Patryk Jankowski 85' - Kamil Bonisławski 14', Daniel Wolak 37', Mariusz Beksa 88'



Klasa A Płock - 1-2 czerwca - 20 kolejka      - Tabela

01.06. 17:00 Błękitni Gąbin - Mazowia Słubice 6:0 (1:0)
Krystian Wasilewski 30', 48', 76', Tomasz Ziarkowski 84', Kacper Podgórski 87', Michał Wiśniewski 90' +2

02.06. 11:00 Wisła Sobowo - Spójnia Mała Wieś 0:1 (0:0)
Tomasz Górecki 63'

02.06. 13:00 Wisła Duninów - GKS Góra 1:6 (0:3)
Przemysław Kamiński 84' - Mateusz Jankowski 39', 66', 70', Jakub Krzemiński 44', 88', Jakub Szczygielski 45'

02.06. 14:00 Szopen Sanniki - Polonia Radzanowo 4:3 (1:1)
Mariusz Trakul 27', 51', 80', Dominik Sapiński 73' - Damian Grabowski 45' +2, Konrad Lipski 90', Kamil Zieliński 90' +2

02.06. 16:00 Wicher Cieszewo - Zorza Szczawin 0:2 (0:0)
Kamil Gronowski 77', Mateusz Matusiak 84'

02.06. 16:00 Bzura Chodaków - ULKS Ciółkowo 5:1 (2:0)
Kamil Wojciechowski 5', Sebastian Strzelczyk 9', 73', Adrian Tomczyk 56',  Patryk Karczewski 77' - Sebastian Feliciak 60'


Klasa B Płock - 1 czerwca - Baraż o Klasę A      - Tabela

26.05. 17:00 Sparta Mochowo - Huragan Bodzanów 7:0 (3:0)
 


***


 
 
   

 

 

 

 

 

Admin dnia czerwiec 03 2019 11:30:14 · Drukuj

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

•  SPARINGI - LATO

LIVESCORE
ODWIEDŹ NAS

PKO Ekstraklasa

•  SEZON 2019/20
• 
Grupa Mistrzowska 18/19
•  Grupa Spadkowa 18/19
•  ARCHIWUM

Fortuna I Liga

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM

III Liga Grupa 1

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

Napisz do nas

46449242
IV Liga Mazowiecka

•  Południowa - 2019/20
• 
Północna - 2019/20
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

LO Warszawa

•  GRUPA 1 - 2019/20
•  GRUPA 2 - 2019/20  
• 
ARCHIWUM

Klasa A Płock

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Ligi Młodzieżowe


1 Liga A1 Jesień '19


1 Liga B1 Jesień '19


1 Liga B2 Jesień '19
 

1 Liga C1 Jesień '19
 

1 Liga C2 Jesień '19

 

2 Liga C2 Jesień '19
 

1 Liga D1 Jesień '19

 

2 Liga D1 Jesień '19

 

3 Liga D1 Jesień '19

1 Liga D2 Jesień '19


2 Liga D2 Jesień '19

Płocka Liga E1 Złota

Płocka Liga E1 Srebrna

 

Płocka Liga E1 Brązowa

 

Płocka Liga E2 2018/19

 

Płocka Liga F1 2018/19

Puchar Polski 18/19

PZPN

Warszawa
 

Płock
 

Ciechanów-Ostrołęka
 

Radom
 

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

POLECAMY
REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
212.86.109.xxx @ news.php
3.226.251.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.