3 liga
Grupa 1 - 16 czerwca - 34 kolejka
- Tabela
16.06. 17:00 Lechia Tomaszów - MKS Ełk 3:0 (3:0)
16.06. 17:00 Victoria Sulejówek - Warta Sieradz
2:2 (1:2)
16.06. 17:00 ŁKS 1926 Łomża - Legia II Warszawa
2:1 (0:0)
16.06. 17:00 Sokół Ostróda - Widzew Łódź 2:3 (1:0)
16.06. 17:00 GKS Wikielec - Ursus Warszawa 2:7
16.06. 17:00 Sokół Aleksandrów - Świt Nowy Dwór
0:3 (0:2)
16.06. 17:00 Tur Bielsk Podlaski - Finishparkiet Drwęca NML 1:2 (0:0)
16.06. 17:00 Pelikan Łowicz - Huragan Morąg 2:3 (0:1)
16.06. 17:00 Polonia Warszawa - Olimpia Zambrów
0:1 (0:0)
Przemysław Jastrzębski 81'
4 liga
Grupa Południowa
- 15-16 czerwca - 30 kolejka
- Tabela
16.06. 17:00 Sparta Jazgarzew - Mszczonowianka Mszczonów 2:1
16.06. 17:00 LKS Promna - Pilica Białobrzegi 0:6
16.06. 17:00 Oskar Przysucha - Energia Kozienice 4:1
16.06. 17:00 Perła Złotokłos - MKS Piaseczno 2:2
16.06. 17:00 Broń Radom - Pogoń Grodzisk Maz. 0:4
16.06. 17:00 Wilga Garwolin - Naprzód Skórzec 1:2
16.06. 17:00 LKS Jedlińsk - Znicz II Pruszków 7:0
16.06. 17:00 Mazur Karczew - Błonianka Błonie 4:1
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU.
4 liga
Grupa Północna
- 13-16 czerwca - 30 kolejka
- Tabela
13.06. 18:30 Drukarz Warszawa - KS Łomianki 3:2
16.06. 13:00 MKS Przasnysz - Ożarowianka Ożarów Maz. 5:1
16.06. 13:30 Huragan Wołomin - Mławianka Mława 5:2
16.06. 17:00 Mazowia Mińsk Maz. - MKS Ciechanów 4:1
16.06. 17:00 Pogoń II Siedlce - Bug Wyszków 2:3
16.06. 17:00 Korona Ostrołęka - Wisła II Płock 2:3
Błękitni Raciąż - Dolcan Ząbki 0:3 v.o.
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU
lO
Warszawa
Grupa 1
- 15-16 czerwca - 30 kolejka
- Tabela
15.06. 20:30 Mazur II Karczew - Dąb Wieliszew 2:2
16.06. 11:00 Unia Warszawa - Olimpia Warszawa 4:1
16.06. 11:00 Escola Varsovia Warszawa - Promnik Łaskarzew 7:1
16.06. 11:00 Victoria II Sulejówek - Hutnik Warszawa 0:2
16.06. 11:00 Wisła Maciejowice - AP Marcovia Marki 1:1
16.06. 11:00 Agape Białołęka - Świt II Nowy Dwór 3:0
16.06. 11:00 Błyskawica Warszawa - Sokół Serock 7:6
16.06. 11:00 Bug II Wyszków - Bóbr Tłuszcz 2:5
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU
lO Warszawa
Grupa 14-16 czerwca - 30 kolejka
- Tabela
14.06. 17:30 Piast Piastów - KS Raszyn 3:1
15.06. 18:00 Naprzód Stare Babice - Grom Warszawa 3:2
16.06. 11:00 AP Żyrardów - KS Teresin 1:2
16.06. 11:00 SEMP Ursynów - Józefovia Józefów 2:0
16.06. 11:00 Naprzód Brwinów - Ursus II Warszawa 1:1
16.06. 11:00 Przyszłość Włochy - Pogoń II Grodzisk Maz. 3:3
16.06. 11:00 Błękitni Korytów - KS Konstancin 2:4
Sparta II Jazgarzew - LKS Chlebnia 0:3 v.o.
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU
liga Okręgowa Płock
- 13-16 czerwca - 26 kolejka
-
Tabela
13.06. 18:00 Stegny Wyszogród - Kasztelan Sierpc 0:5
15.06. 18:00 Unia Iłów - Amator Maszewo 3:4
15.06. 18:45 Start Proboszczewice - Skrwa Łukomie 1:5
16.06. 14:00 Zryw Bielsk - Skra Drobin 3:1
16.06. 17:00 Błyskawica Lucień - Świt Staroźreby 1:4
16.06. 17:00 Unia Czermno - Orzeł Goleszyn 5:2
16.06. 17:00 Wicher Cieszewo - Delta Słupno 2:3
Klasa A Płock
- 16-17 czerwca - 22 kolejka
- Tabela
16.06. 12:00 Mazowia Słubice - Pogoń Słupia 4:3
17.06. 17:00 Stoczniowiec Płock - Kasztelan Białe Błoto 3:0 v.o.
Kasztelan nie przyjechał na mecz
17.06. 17:00 Spójnia Mała Wieś - ULKS Ciółkowo 2:0
17.06. 17:00 Polonia Radzanowo - GKS Góra 4:2
17.06. 17:00 Wisła Sobowo - Wisła Duninów 8:2
17.06. 17:00 Błękitni Gabin - Huragan Bodzanów 4:2
***
|