|
EKSTRAKLASA - 1-4 kwietnia - 29 kolejka -
Tabela
02.04. 20:30 Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1:1
(1:0)
Ondrej Duda 21' - Grzegorz Kuświk 47'
01.04. 18:00 Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin 1:1 (1:0)
01.04. 20:30 Lech Poznań - Śląsk Wrocław 0:1 (0:1)
02.04. 15:30 Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Korona Kielce 0:1 (0:0)
02.04. 18:00 Cracovia Kraków - Górnik Łęczna 0:0
03.04. 15:30 Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 4:1 (2:0)
03.04. 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 2:3 (1:1)
04.04. 18:00 Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:3 (0:2)
1 liga -
1-3 kwietnia - 24 kolejka
- Tabela
01.04. 18:00 Arka Gdynia - Pogoń Siedlce 3:0
(1:0)
Dariusz Formella 18', Paweł Abbott 52', samobójczy 71'
02.04. 17:00 Wisła Płock - Sandecja Nowy
Sącz 0:0
01.04. 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz 1:1 (0:0)
01.04. 19:00 Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 0:1 (0:0)
02.04. 18:00 Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn 1:1 (1:0)
02.04. 18:00 Wigry Suwałki - MKS Kluczbork 2:2 (1:1)
02.04. 18:00 Chrobry Głogów - Rozwój Katowice 1:2 (0:1)
03.04. 12:45 GKS Katowice - GKS Bełchatów 1:0 (1:0)
Dolcan Ząbki - Bytovia Bytów 0:3 v.o.
2 liga -
1-3 kwietnia - 24 kolejka
- Tabela
02.04. 15:00 Siarka Tarnobrzeg - Legionovia Legionowo
2:0 (0:0)
Jakub Wróbel 59', Dorian Buczek 86'
02.04. 17:00 Polonia Bytom - Znicz Pruszków
1:4 (0:2)
Aleksander Januszkiewicz 90' - Andrzej Niewulis 21', Maksymilian Banaszewski
34', Paweł Kaczmarek 77', Patryk Kubicki 80'
03.04. 15:00 Radomiak Radom - Kotwica Kołobrzeg
0:1 (0:0)
Mateusz Świechowski 70'
01.04. 18:30 ROW 1964 Rybnik - Puszcza Niepołomice 1:2 (0:1)
02.04. 16:00 Olimpia Zambrów - Raków Częstochowa 1:1 (0:0)
02.04. 17:00 GKS Tychy - Stal Stalowa Wola 2:0 (1:0)
02.04. 18:00 Wisła Puławy - Błękitni Stargard Szczeciński 0:0
02.04. 18:00 Stal Mielec - Gryf Wejherowo 2:1 (0:0)
Nadwiślan Góra - Okocimski Brzesko 3:0 v.o.
3 liga -
31
Marca-3 kwietnia - 22 kolejka
- Tabela
31.03. 18:00 Broń Radom -
Polonia Warszawa 2:2 (1:1)
Adrian Dziubiński 44', Piotr Nowosielski 57' - Bartosz Wiśniewski 22'
(rz.k.), Krystian Pieczara 83'
02.04. 11:00 Legia II Warszawa - Lechia
Tomaszów 0:0
02.04. 15:30 Warta Działoszyn - Świt Nowy Dwór
0:6 (0:4)
Patryk Koziara 2', 45', Konrad Karaszewski 15', Jewhen Radionow 42',
Krzysztof Napora 50', Sebastian Szerszeń 57'
02.04. 16:00 Pogoń Grodzisk - Sokół Aleksandrów
0:2 (0:1)
Mariusz Zasada 32', Michał Michałek 81'
02.04. 16:00 Warta Sieradz - Energia Kozienice
3:1 (2:0)
Bartosz Narożnik 43', Mikael Idzikowski 45', Marcin Kobierski 71' - Damian
Stanisławski 73'
02.04. 16:00 Ursus Warszawa - Ner Poddębice 3:0
(1:0)
Mateusz Muszyński 23', Arkadiusz Ciach 71', Patryk Kamiński 90'
03.04. 11:00 Start Otwock -
Oskar Przysucha 0:2 (0:0)
Mateusz Jaworski 66' (rz.k.), Ołeksandr Menżeha 90'
03.04. 11:15 Pelikan Łowicz - Błękitni Raciąż
3:1 (0:0)
Wojciech Wojcieszyński 52', Jurij Hłuszko 57', Marcin Nowak 87' (rz.k.) -
Kamil Majkowski 64'
03.04. 15:00 ŁKS Łódź - Pilica Białobrzegi 6:2
(2:2)
Tomasz Bryła 19', Rafał Barzyc 21', Mariusz Cichowlas 51', Fabian Woźniak
60', Artur Golański 69', Adrian Świątek 84' - Konrad Rudnicki 32', Zbigniew
Obłuski 39' (rz.k.)
4 liga
Południowa-
2-3 kwietnia - 21 kolejka
- Tabela
02.04. 11:00 Olimpia Warszawa - Szydłowianka Szydłowiec 2:1 (0:0)
Kacper Starek 81', Hubert Sobotka 83' - Łukasz Janik 72'
02.04. 11:00 Mszczonowianka Mszczonów - KS Konstancin 3:1 (1:1)
Marcin Gregorowicz 40', 48', 50' - Stanislaw Nechyporenko 45'
02.04. 12:00 Błonianka Błonie - Hutnik Warszawa 1:1 (0:0)
Tomasz Sieński 49' - Bartosz Kowalski 90'
02.04. 15:00 UKS Łady - Orzeł Wierzbica 1:1 (0:0)
Mateusz Pyrka 90' - Sebastian Stąpór 77' (rz.k.)
02.04. 16:00 Mazur Karczew - Sparta Jazgarzew 0:2 (0:0)
Paweł Wysocki 62', Kamil Domański 90'
02.04. 16:00 Drukarz Warszawa - KS Raszyn 1:1 (0:0)
Maksymilian Vogtman 84' - Michał Gwiazda 90' +2
02.04. 17:00 Victoria Sulejówek - KS Warka 1:1 (0:0)
Wojciech Wocial 90' - Grzegorz Witan 85'
03.04. 11:30 Znicz II Pruszków - Wilga Garwolin 2:0 (1:0)
Mateusz Stryjewski 23', Jarosław Kosieradzki 90' (rz.k.)
Dolcan II Ząbki - Żyrardowianka Żyrardów 0:3 v.o.
_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem PIŁKA
NA MAZOWSZU
4 liga
Północna -
2-3 kwietnia - 21 kolejka
- Tabela
02.04. 11:00 MKS Przasnysz - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3:0 (1:0)
Piotr Piasecki 17', 48', Kamil Rutkowski 90'
02.04. 11:00 KS Łomianki - Bug Wyszków 0:2 (0:1)
Aron Majczyna 34' (rz.k.), Maciej Bala 87'
02.04. 11:00 Huragan Wołomin - Wkra Bieżuń 4:0 (1:0)
Marcin Stańczyk 25', Rafał Wielądek 55' (rz.k.), Marcin Mańko 59',
Dariusz Dadacz 87'
02.04. 15:00 Korona Szydłowo - Bzura Chodaków 1:1 (0:1)
Piotr Karpiński 90' (rz.k.) - Kamil Stencel 26'
02.04. 16:00 Mazur Gostynin - Mazovia Mińsk Mazowiecki 0:1 (0:1)
Daniel Smuga 33'
03.04. 11:00 Wisła II Płock - MKS Ciechanów 2:1 (2:1)
Jakub Bąk 6', Piotr Wlazło 34' - Dominik Lemanek 20'
03.04. 16:00 Naprzód Skórzec - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3:1
Czarni Węgrów - Błękitni Gąbin 3:0 v.o.
_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem PIŁKA
NA MAZOWSZU
Liga Okręgowa Warszawa gr.1 -
2-3 kwietnia
- 18 kolejka
- Tabela
02.04. 10:30 Legion Warszawa - Świt II Nowy Dwór 0:1 (0:1)
Daniel Wierzbicki 38'
02.04. 11:00 PKS Radość - ŁKS Łochów 4:3 (0:2)
Arkadiusz Milewski 60', Antoni Orliński 62', Jakub Bogusz 71', Dawid
Szosziaszwili 79' - Karol Miszczuk 6', Michał Chmielewski 20', Radosław Grenda
86'
02.04. 12:00 Bóbr Tłuszcz - Sokół Serock 6:2 (3:1)
Matejak, Lewandowski (2), Kozłowski (rz.k.) Krasnodębski, Zasadziński -
Fabian Smyk 8', samobójczy 77'
02.04. 13:45 Grom Warszawa - Bór Regut 3:0 (1:0)
Jacek Kaczorek 16', Damian Warmiak 65', Mariusz Szymaniak 79'
02.04. 19:30 Vulcan Wólka Mlądzka - Józefovia Józefów 0:2 (0:1)
Arkadiusz Przybysz 23', Dawid Trzaskowski 90'
03.04. 14:00 Legionovia II Legionowo - Marcovia 2000 Marki 1:2
03.04. 16:00 Dąb Wieliszew - Promnik Łaskarzew 2:1
03.04. 16:00 Wilga II Garwolin - Agape Białołęka _ : _
nie odbył się
_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem PIŁKA
NA MAZOWSZU
Liga Okręgowa Warszawa gr.2 -
2-3 kwietnia
- 18 kolejka
- Tabela
02.04. 11:00 LKS Chlebnia - Unia Warszawa 1:3 (1:3)
Michał Bal 5 - Paweł Gidelski 21', 37', Patryk Kozierkiewicz 25'
02.04. 14:00 Naprzód Brwinów - Okęcie Warszawa 1:3 (0:1)
Robert Duch 60' - Patryk Marek 35', 50', Damian Smokowski 63'
02.04. 14:45 Milan Milanówek - Zaborowianka Zaborów 3:0 (1:0)
Jarosław Olkowski (rz.k.), Grzegorz Goławski, Krzysztof Kordium (rz.k.)
02.04. 15:00 Laura Chylice - Naprzód Stare Babice 2:1
02.04. 15:00 FC Lesznowola - Korona Góra Kalwaria 5:0 (3:0)
Marcel Saługa 25', Tomasz Leszczyński 32', Grzegorz Komosa 40', Rafał
Gajowniczek 50', 90'
02.04. 16:00 KS Teresin - Przyszłość Włochy 1:0 (1:0)
Michał Bargieł 45'
02.04. 16:00 UMKS Piaseczno - Perła Złotokłos 1:2 (1:2)
Ryszard Breś 17' - Artur Wolski 20', Adam Piotrowski 33'
03.04. 16:00 Pogoń II Grodzisk - SEMP Ursynów 4:1
_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem PIŁKA
NA MAZOWSZU
Liga Okręgowa Płock -
2-3 kwietnia
- 15 kolejka
- Tabela
02.04. 14:00 Orzeł Goleszyn - Skrwa Łukomie 1:2 (0:1)
Mateusz Biegański 61' (rz.k.) - Jarosław Brzemiński 8', Michał
Jagodziński 69'
02.04. 15:00 Wisła Duninów - Zryw Bielsk 2:1 (0:1)
Rafał Rękawiecki 87', Dawid Szymański 90' - Bartłomiej Lorenc 7'
02.04. 16:00 ULKS Ciółkowo - Kasztelan Sierpc 0:3
Łukasz Paczkowski 54', Mateusz Telesiewicz 57', Kasjan Klimkiewicz 85'
02.04. 16:00 Unia Iłów - Świt Staroźreby 3:2 (3:1)
Arkadiusz Smagała 32', Tomasz Grzywacz 40', Damian Wojciechowski 42' -
Jarosław Unierzyski 35', samobójczy 48'
03.04. 11:00 Spójnia Mała Wieś - Skra Drobin 1:3
Tomasz Górecki 78' - Konrad Marcinkowski 33', Jakub Gąsiorowski 75', Marcin
Kowalski 79'
03.04. 12:00 Błyskawica Lucień - Amator Maszewo 2:2 (2:2)
Kamil Surmak 19', Jarosław Durka 21' - Radosław Wiśniewski 6', Piotr
Mysior 38'
03.04. 15:00 Unia Czermno - Delta Słupno 2:3 (2:1)
Damian Sztendor, Paweł Machała - Paweł Bojaruniec 16' (rz.k.), 86' (rz.k.), Radosław Petera 47'
Klasa A Płock
-
2-3 kwietnia
- 18 kolejka
- Tabela
02.04. 14:00 GKS Góra - Stoczniowiec Płock 0:1 (0:0)
Adrian Dolny 88'
02.04. 15:30 Wicher Cieszewo - Zorza Szczawin 4:1 (1:0)
Bogdan Grotkiewicz 3', Krzysztof Grotkiewicz 53', Piotr Nowocin
64', Jakub Jeziak 67' - Adrian Stępień 66'
02.04. 16:00 Kormoran Łąck - Stegny Wyszogród 0:3 (0:1)
Krzysztof Jamka 20', Michał Popiołek 42', Sebastian Słupński 83'
03.04. 15:00 Start Proboszczewice - Wisła Sobowo 1:4 (0:2)
Arkadiusz Majchrzak - Sebastian Składanowski (2), Łukasz Uzdowski, Patryk Górdziński
03.04. 16:00 Huragan Bodzanów - Sparta Mochowo 3:2 (2:1)
Norbert Skrzyński 28', 45', Paweł Bauman 49' - Mariusz Chorzewski 21',
Wojciech Gołębiewski 90'
03.04. 16:00 Kasztelan Białe Błoto - Pogoń Słupia 1:1 (0:0)
Bartosz Kuciński 90' - Dawid Wilamowski 60'
***
|