|
T-MOBILE EKSTRAKLASA Grupa Mistrzowska - 15-17 Maja - 2 KOLEJKA -
Tabela
17.05. 18:00 Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
1:1 (1:1)
Flavio Paixao 6' - Tomasz Jodłowiec 34'
15.05. 20:30 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 2:2 (1:0)
17.05. 15:30 Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin 2:0 (0:0)
17.05. 15:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 1:3 (0:0)
T-MOBILE EKSTRAKLASA Grupa spadkowa - 15-16 Maja - 2 KOLEJKA -
Tabela
15.05. 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Korona Kielce 3:1 (3:0)
16.05. 15:30 Górnik Łęczna - Cracovia Kraków 0:3 (0:2)
16.05. 18:00 GKS Bełchatów - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:2 (0:1)
16.05. 20:30 Ruch Chorzów - Piast Gliwice 1:1 (0:1)
1 liga -
15-17 maja - 30 kolejka
- Tabela
16.05. 17:00 Olimpia Grudziądz - Dolcan Ząbki
2:0 (1:0)
Adam Cieśliński 23' (rz.k.), 87'
16.05. 17:45 Wisła Płock - Termalica
Bruk-Bet Nieciecza 1:2 (1:0)
Krzysztof Janus 44' (k) - samobójczy 47', Adrian Paluchowski 68'
17.05. 17:00 Pogoń Siedlce - Arka Gdynia 4:4
(2:1)
Cezary Demianiuk 18', 84', Antonio Calderón 36' (rz.k.), Dawid Dzięgielewski
79' - Marcus Vinícius 8', 62', 75' (rz.k.), Marcin Warcholak 60'
15.05. 19:00 Zagłębie Lubin - GKS Tychy 2:0 (1:0)
16.05. 16:00 Bytovia Bytów - Widzew Łódź 2:0 (0:0)
16.05. 19:00 Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz 2:0 (0:0)
16.05. 19:00 Wigry Suwałki - Miedź Legnica 0:0
17.05. 12:30 Stomil Olsztyn - GKS Katowice 1:0 (0:0)
Chojniczanka Chojnice - Flota Świnoujście 3:0 v.o.
2 liga -
16 maja - 30 kolejka
- Tabela
15.05. 19:00 Znicz Pruszków - MKS Kluczbork
0:0
16.05. 16:00 Siarka Tarnobrzeg - Legionovia Legionowo
3:4 (1:2)
Rafał Parobczyk 30', Dariusz Frankiewicz 60', Marcin Truszkowski 73' (rz.k.)
- Paweł Wolski 15', 57', Szymon Lewicki 41', Dejan Krljanovic 81'
16.05. 17:00 Górnik Wałbrzych - Kotwica Kołobrzeg 2:1 (2:0)
16.05. 17:00 Puszcza Niepołomice - Stal Stalowa Wola 1:1 (0:0)
16.05. 17:00 Rozwój Katowice - Błękitni Stargard Sz. 0:0
16.05. 17:00 Nadwiślan Góra - Okocimski KS Brzesko 1:0 (0:0)
16.05. 17:00 Raków Częstochowa - Limanovia Limanowa 2:2 (0:1)
16.05. 19:00 Energetyk ROW Rybnik - Stal Mielec 0:0
16.05. 20:00 Wisła Puławy - Zagłębie Sosnowiec 1:1 (0:1)
3 liga -
15-17 maja - 30 kolejka
- Tabela
15.05. 19:00 Legia II Warszawa -
Polonia Warszawa 2:3 (2:1)
Kamil Anczewski 5', Bartłomiej Kalinkowski 28' - Krystian Pieczara 13',
Przemysław Płacheta 59', Bartłomiej Urbański 73'
16.05. 15:00 Start Otwock - Warta Sieradz 1:2
(0:0)
Bartosz Mroczek 64' - Mikael Idzikowski 86', Marcin Kobierski 90'
16.05. 15:00 WKS Wieluń - Lechia Tomaszów 1:0 (0:0)
16.05. 17:00 Pilica Białobrzegi - Sokół
Aleksandrów 2:2 (1:1)
Konrad Rudnicki 1', Zbigniew Obłuski 72' - Rafał Serwaciński 20', 85'
16.05. 17:00 Ursus Warszawa -
Pogoń Grodzisk 1:0 (0:0)
Przemysław Sztybrych 65'
16.05. 19:00 Broń Radom -
Pogoń II Siedlce 2:1 (2:0)
Mikołaj Skórnicki 27', Mariusz Marczak 32' - Sylwester Buga 52'
17.05. 16:00 ŁKS Łódź - Pelikan Łowicz 2:2 (2:0)
17.05. 16:00 Omega Kleszczów - Świt Nowy Dwór
1:1 (0:0)
Marcin Wałęski 70' - Rafał Pachelski 90'
GKP Targówek - Radomiak
Radom 0:3 v.o.
4 liga
Południowa -
15-17 maja - 28 kolejka
- Tabela
15.05. 18:00 Zwolenianka Zwoleń - Mszczonowianka Mszczonów 4:0 (2:0)
Rafał Gil 13', 52', 56', Paweł Kopeć 15'
15.05. 19:00 Victoria Sulejówek - Sparta Jazgarzew 1:2 (1:1)
Damian Jakóbczak 25' - Kacper Michalski 41', Tomasz Ćwil 60'
16.05. 11:00 Hutnik Warszawa - Mazur Karczew 0:1 (0:1)
Adrian Kubicki 18'
16.05. 11:00 Okęcie Warszawa - Szydłowianka Szydłowiec 0:7 (0:4)
Damian Szyszka 5', Paweł Kobylarczyk 31', Kamil Czarnecki 36', Błażej
Miller 41', Dawid Biela 85', 88', Tomasz Zagórski 87'
16.05. 16:00 Mazowsze Grójec - KS Konstancin 1:4 (1:1)
Paweł Grodzki 30' - Rafał Dębski 13', 64', Michał Dobkowski 72', Rafał
Prażuch 90'
16.05. 16:00 Orzeł Wierzbica - Żyrardowianka Żyrardów 1:1 (0:0)
Tomasz Bartosiak 65' - Przemysław Marusiak 68'
17.05. 16:00 Energia Kozienice - Znicz II Pruszków 0:0
17.05. 17:30 Wilga Garwolin - Ożarowianka Ożarów 1:6 (0:2)
Paweł Pyra 74' - Radosław Jankiewicz 9', 36', 51', 67', Bartosz
Kwiatkowski 68', Artur Dębiec 88'
27.05. 18:00 KS Raszyn - Oskar Przysucha _ : _
odwołany - następny termin 27 maja, 18:00
4 liga północna -
16-17 maja - 28 kolejka
- Tabela
16.05. 11:00 Olimpia Warszawa - Błękitni Gąbin 3:1 (1:0)
Rafał Popis 23', Michał Kielak 72', Sebastian Cuch 74' - Bartłomiej
Dębicki 86'
16.05. 14:00 MKS Przasnysz - Bug Wyszków 3:0 (1:0)
Paweł Olszewski 45', Łukasz Kosiorek 54', Kamil Rutkowski 90'
16.05. 16:00 Skra Drobin - MKS Ciechanów 3:6 (0;4)
Bartosz Mielczarski 55', 72', 83' - Damian Matusiak 10', 12', Przemysław
Radulski 32', Bartosz Karczewski 40', 65', Mateusz Matusiak 60'
16.05. 16:00 Nadnarwianka Pułtusk - Mazovia Mińsk Maz. 0:8 (0:4)
Daniel Smuga 13', 52', samobójczy 21', Wołodymyr Khomyn 29', Michał Bondara
41', 60', 90', Marcin Kowalczyk 82'
16.05. 16:00 Bzura Chodaków - Ostrovia Ostrów Maz. 4:1 (3:0)
Kamil Stencel 4', 29', Jakub Antczak 41', Szymon Skowron 90' +2 - Tomasz
Grądzki 77'
16.05. 16:00 KS Łomianki - Huragan Wołomin 0:2 (0:1)
Rafał Wielądek 12', Marcin Stańczyk 64'
16.05. 16:00 Błękitni Raciąż - Wkra Żuromin 1:0 (1:0)
Kamil Majkowski 7'
16.05. 17:00 Korona Szydłowo - Narew Ostrołęka 3:1 (2:0)
Jarosław Bartnikowski 38', 81', Piotr Karpiński 43' (rz.k.) - Adrian Mleczek
53'
17.05. 12:00 Wisła II Płock - Mławianka Mława 1:2 (0:1)
samobójczy 58' - Szymon Masiak 7', Michał Stryjewski 82'
liga Okręgowa warszawa gr.1
- 16-17 maja - 25 kolejka
- Tabela
16.05. 11:00 Grom Lipowo - Dąb Wieliszew 0:3 (0:1)
Sebastian Wydra 38', Kamil Koral 53', 77'
16.05. 11:00 Sokół Serock - Bór Regut 2:3 (1:1)
Piotr Bąk 23', Przemysław Popis 39', 57' - Sylwester Szambelan 24', Adrian
Zych 67'
16.05. 13:30 Świt II Nowy Dwór - PKS Radość 1:2
16.05. 15:00 Drukarz Warszawa - Bóbr Tłuszcz 2:0 (1:0)
Maksymilian Vogtman 1', Daniel Pyza 77'
16.05. 15:00 Józefovia Józefów - Legion Warszawa 2:1 (1:0)
Paweł Niemczyk 15', Rafał Wargocki 54' - Michał Sawiak 81'
16.05. 16:00 Mewa Krubin - Vulcan Wólka Mlądzka 2:2 (1:0)
Robert Sotowicz 38', Łukasz Gałązka 50' - Marcin Wojciechowski75', 90'
16.05. 17:30 ŁKS Łochów - Victoria II Sulejówek 1:2 (0:2)
Grzegorz Kic 53' - Mateusz Bułanowski 30', Norbert Korzekwa 38'
17.05. 11:00 Legionovia II Legionowo - Dolcan II Ząbki 6:0 (2:0)
Bartosz Kowalski 42', 45', 52', 90', Karol Szczepkowski 66', Jakub Łotowski
86'
liga Okręgowa warszawa gr.2
- 16-17 maja - 25 kolejka
- Tabela
16.05. 11:00 LKS Chlebnia - FC Lesznowola 4:1 (3:1)
Michał Małek 20', Wiktor Żegliński 33', Bartłomiej Wieteska 36', Mateusz
Piórkowski 87' - Oskar Śliwowski 25'
16.05. 15:00 Ryś Laski - Przyszłość Włochy 2:7 (0:2)
Daniel Sobczyk 78', Mateusz Polniak 81' - Damian Mrozik 1', Łukasz
Kawalec 14', Adam Sypuła 46', 56', Artur Bałajzy 52', Karol Nowak 87',
Przemysław Bałajzy 90'
16.05. 15:30 Milan Milanówek - Błonianka Błonie 0:4 (0:2)
Maciej Pater 10' (rz.k.), Dorian Zdanowicz 18', Tomasz Sieński 86',
Kamil Mąka 89'
16.05. 16:00 Zaborowianka Zaborów - Korona Góra Kalwaria 1:0 (0:0)
Michał Głazowski 73'
16.05. 16:00 Laura Chylice - Kosa Konstancin 5:2
16.05. 17:30 Perła Złotokłos - Naprzód Brwinów 1:1 (0:0)
Mariusz Lisiecki 87 - Damian Benda 73
17.05. 16:30 KS Teresin - UMKS Piaseczno 2:0 (1:0)
Konrad Kuśmider 32', Robert Bajurski 90'
17.05. 17:00 UKS Łady - Sarmata Warszawa 4:0
liga Okręgowa Płock
- 16-17 maja - 21 kolejka
- Tabela
16.05. 13:00 Mazur Gostynin - Amator Maszewo 1:2 (0:1)
Bartosz Komorowski 55' (rz.k.) - Przemysław Lisicki 20', Robert Leński 75'
16.05. 13:30 Stoczniowiec Płock - Zryw Bielsk 2:0 (0:0)
Jakub Woliński 81', Damian Kotkiewicz 84'
16.05. 15:00 Świt Staroźreby - Zorza Szczawin 3:1 (3:1)
Michał Sobczak 18', Maciej Sobiesiak 25', Dawid Popielarski 37' - Cezary
Obszyński 12'
17.05. 11:00 ULKS Ciółkowo - Wisła Duninów 2:0 (0:0)
Kamil Jabłoński 72', Tomasz Racki 87'
17.05. 15:00 Orzeł Goleszyn - Kasztelan Sierpc 1:4 (1:1)
Mateusz Biegański - Damian Mórawski (3), Arkadiusz Jastrzębski
17.05. 17:00 Unia Czermno - Unia Iłów 1:1 (0:1)
Maciej Piotrowski 75' - Piotr Chmielak 26'
17.05. 17:00 Błyskawica Lucień - Skrwa Łukomie 3:1 (1:1)
Jacek Kokosiński 3', Jarosław Durka 68', Piotr Krysztofiak 86' -
Jarosław Brzemiński
Klasa A Płock
- 16-17 maja - 17 kolejka
- Tabela
16.05. 15:00 Sparta Mochowo - Delta Słupno 3:2 (3:0)
Michał Gadomski 17', 41', Wojciech Gołębiewski 30' - Artur Gołębiowski 54', Radosław
Petera 68'
16.05. 17:00 Kormoran Łąck - Wisła Sobowo 3:0 v.o.
Wisła nie dojechała na mecz
16.05. 17:00 Pogoń Słupia - Huragan Bodzanów 4:2 (1:1)
Jacek Sobczak 36', Łukasz Szelągiewicz 58', 64', 80' - Hubert Kozioł 20',
Norbert Skrzyński 71'
17.05. 11:00 Spójnia Mała Wieś - Wicher Cieszewo 0:5 (0:1)
Konrad Marcinkowski 75', 90', Mateusz Dopieralski 16', 69', Jakub Jeziak
79'
17.05. 13:00 Lwówianka Lwówek - Kasztelan Białe Błoto 0:2 (0:0)
Kamil Gutkowski 55', Patryk Folgier 70'
17.05. 16:00 Start Proboszczewice - Stegny Wyszogród 0:1 (0:0)
Michał Popiołek 81'
Klasa B Płock
- 16-17 maja - 13 kolejka
- Tabela
16.05. 11:00 GKS Góra - Błękitni II Gąbin 2:2 (1:1)
Konrad Żaglewski 5', Bartosz Olszewski 80' - Rafał Paczkowski 30'
(rz.k.), Krystian Wasilewski 90'
16.05. 17:00 Orkan Sochaczew - Czarni Rempin 1:1 (0:1)
Sebastian Lisowski 55' - Patryk Baczewski 20'
16.05. 17:00 Olimpia Gozdowo - SKS 70 Płock 4:0 (2:0)
Dawid Staniszewski 8', 70', Kamil Ryczkowski 35', 85'
17.05. 11:00 Orkan Lelice - Relax Miszewo 3:0
Radosław Buraczyński 5', 8', Patryk Boguszewski 12'
mecz przerwany po 25 minutach gry - po dwóch otrzymanych czerwonych kartkach goście zeszli z boiska
17.05. 14:00 Mazowia Słubice - FK Rybno 2:6 (0:1)
Przemysław Kamiński 60', 80' - Kamil Jeznach 20', 46', 50', 70', Rafał
Haba 55', 85'
***
|