|
T-MOBILE Ekstraklasa -
19-22 września - 9 kolejka
- Tabela
21.09. 18:00 Wisła Kraków - Legia Warszawa
0:3 (0:0)
Orlando Sa 50', Ondrej Duda 90' +3, Miroslav Radovic 90' +6
19.09. 18:00 Śląsk Wrocław - Korona Kielce 1:0 (0:0)
19.09. 20:30 Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 0:1 (0:1)
20.09. 15:30 Piast Gliwice - Cracovia Kraków 4:2 (3:0)
20.09. 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Zabrze 0:3 (0:1)
20.09. 20:30 Lech Poznań - Zawisza Bydgoszcz 6:2 (3:2)
21.09. 15:30 Ruch Chorzów - GKS Bełchatów 0:1 (0:1)
22.09. 18:00 Górnik Łęczna - Jagiellonia Białystok 0:0
1 liga -
20-21 września - 9 kolejka
- Tabela
20.09. 15:30 Dolcan Ząbki - Bytovia Bytów
0:0
20.09. 16:30 GKS Tychy - Wisła Płock 0:1
(0:0)
Krzysztof Janus 78' (rz.k.)
20.09. 18:00 GKS Katowice - Pogoń Siedlce 3:2
(2:1)
Grzegorz Goncerz 12', 72', Przemysław Pitry 16' - Cezary Demianiuk 45',
Adrian Dziubiński 79'
20.09. 14:45 Miedź Legnica - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 0:1 (0:0)
20.09. 16:00 Widzew Łódź - Flota Świnoujście 1:1 (0:1)
20.09. 17:00 Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice 1:1 (1:0)
21.09. 12:15 Sandecja Nowy Sącz - Wigry Suwałki 2:0 (0:0)
21.09. 12:30 Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn 0:3 (0:0)
21.09. 15:30 Olimpia Grudziądz - Zagłębie Lubin 2:2 (1:0)
2 liga -
19-21 września - 9 kolejka
- Tabela
20.09. 16:00 Legionovia Legionowo -
Limanovia Limanowa 3:0 (1:0)
Kamil Dankowski 12', Sebastian Czapa 62', Rafał Maciejewski 90'
20.09. 16:00 Górnik Wałbrzych - Znicz Pruszków
1:1 (0:0)
Mateusz Sawicki 48' - Mateusz Muszyński 79'
19.09. 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Siarka Tarnobrzeg 3:2 (1:2)
20.09. 15:00 Rozwój Katowice - Puszcza Niepołomice 1:0 (1:0)
20.09. 16:00 Wisła Puławy - Stal Stalowa Wola 0:2 (0:1)
20.09. 16:00 MKS Kluczbork - Energetyk ROW Rybnik 0:1 (0:0)
20.09. 16:00 Okocimski KS Brzesko - Błękitni Stargard Sz. 0:0
20.09. 18:00 Kotwica Kołobrzeg - Nadwiślan Góra 0:2 (0:0)
21.09. 16:00 Stal Mielec - Raków Częstochowa 1:0 (0:0)
3 liga -
20-21 września - 10 kolejka
- Tabela
20.09. 14:00 Start Otwock -
Pilica Białobrzegi 3:4 (2:2)
Piotr Żarów 3', Bartosz Mroczek 30', Dominik Dukalski - Kamil Hernik 31',
Jakóbiak 35' (rz.k.), 60', Jacek Moryc 65'
20.09. 14:00 GKP Targówek -
Pogoń Grodzisk 0:1 (0:1)
Damian Jaroń 9' (rz.k.)
20.09. 15:00 Omega Kleszczów - Warta Sieradz 1:2 (0:0)
20.09. 16:00 WKS Wieluń - Sokół Aleksandrów 2:2
20.09. 18:00 Legia II Warszawa - Radomiak Radom
0:3 (0:1)
Szymon Stanisławski 16', samobójczy 66', Leandro 68'
20.09. 19:00 Broń Radom -
Świt Nowy Dwór 8:1 (4:1)
Wajih Bouchniba 17', Paweł Ankurowski 33', Damian Sałek 34',
Mariusz Marczak 45' (rz.k.), Michał Bojek 55', Przemysław Nogaj 66', Piotr
Nowosielski 69', 79' (rz.k.) - Mateusz Zawiska 24'
21.09. 16:00 ŁKS Łódź - Polonia Warszawa 1:1
(0:0)
Marcin Zimoń 90' - Grzegorz Wojdyga 71'
21.09. 16:00 Pogoń II Siedlce - Pelikan Łowicz
1:5 (0:1)
Piotr Krawczyk 57' - Szymon Kiwała 28', Damian Nowak 66', Grzegorz Wawrzyński
85', Bartosz Narożnik 90, 90'
21.09. 16:30 Ursus Warszawa - Lechia Tomaszów
1:1
4 liga
Południowa -
20-21 września - 10 kolejka
- Tabela
20.09. 11:00 Hutnik Warszawa - Mszczonowianka Mszczonów 2:1 (1:1)
Michał Pragacz 32', Michał Złotkowski 90' (rz.k.) - Łukasz Pakos 22'
20.09. 11:00 Okęcie Warszawa - KS Konstancin 0:1 (0:0)
Michał Sodel 77'
20.09. 13:00 Energia Kozienice - Ożarowianka Ożarów 3:0 (3:0)
Michał Kucharczyk 1', Eugeniusz Kołodziejczyk 30', 34'
20.09. 13:30 Zwolenianka Zwoleń - Sparta Jazgarzew 2:2 (1:2)
Artur Karasiński 5', Rafał Gil 79' - Kamil Gałązka 27',37'
20.09. 16:00 Orzeł Wierzbica - Mazur Karczew 0:4 (0:1)
Bartosz Malesa 35', Karol Worach 61', Marcin Tomczykowski 76', Michał
Trzaskowski 84'
20.09. 16:00 Mazowsze Grójec - Znicz II Pruszków 4:2 (1:2)
Igor Mińkowski 21', Daniel Złoch 47', Paweł Grodzki 56', Rafał Sobczak 76' -
Emil Adamczuk 3', Adrian Grabowski 33'
20.09. 16:00 Żyrardowianka Żyrardów - Wilga Garwolin 2:1 (1:0)
Damian Majek 14', Tomasz Młynarski 64' - Kacper Kowalski 80'
21.09. 15:00 KS Raszyn - Szydłowianka Szydłowiec 0:3 (0:1)
Paweł Kobylarczyk 10', Błażej Miller 80', Tomasz Zagórski 90' +3
21.09. 17:30 Victoria Sulejówek - Oskar Przysucha 0:0
4 liga północna -
20-21 września - 10 kolejka
- Tabela
20.09. 11:00 KS Łomianki - Ostrovia Ostrów Maz. 3:3 (2:1)
Daniel Ziąbski 27' (rz.k.), Mateusz Sołtys 40', 47' - Arkadiusz Ciach 2',
51', Rafał Komosa 85'
20.09. 12:00 Olimpia Warszawa - Narew Ostrołęka 3:1 (2:0)
Hubert Sobotka 10', Rafał Hapak 30' (rz.k.), Adrian Cuch 90' - Piotr Kubat
28'
20.09. 13:00 MKS Przasnysz - Mazovia Mińsk Maz. 2:1 (1:0)
Paweł Olszewski 20', 68' - Michał Bondara 88' (rz.k.)
20.09. 15:30 Błękitni Raciąż - Błękitni Gąbin 2:1 (1:0)
Kamil Olszewski 16', Łukasz Barankiewicz 83' - Patryk Chmielewski 58'
20.09. 16:00 Nadnarwianka Pułtusk - Mławianka Mława 0:1 (0:0)
Tomasz Chądzyński 77' (rz.k.)
20.09. 16:00 Bzura Chodaków - Wkra Żuromin 9:0 (0:0)
Patryk Strus 47', 52', Jakub Antczak 48', 56', 78', Kamil Bartosiewicz 66',
Szymon Skowron 74', 81', 84'
20.09. 16:00 Korona Szydłowo - MKS Ciechanów 3:2 (1:0)
Jarosław Bartnikowski 16', 90', Arkadiusz Sowiński 75' - Adam Sosnowski 60',
Mateusz Matusiak 67'
21.09. 11:00 Wisła II Płock - Huragan Wołomin 3:0 (1:0)
Marcin Krzywicki 20', 47', 91'
21.09. 16:00 Skra Drobin - Bug Wyszków 1:3 (0:1)
Maciej Koziorowski 90' +3 - Mateusz Maciak 15' (rz.k.), 60', Damian Gałązka
77'
liga Okręgowa warszawa gr.1
- 20-21 września - 8 kolejka
- Tabela
20.09. 11:00 Dąb Wieliszew - Vulcan Wólka Mlądzka 2:1 (1:0)
Krystian Bralski, Kamil Koral - Janusz Lasecki
20.09. 11:00 Legion Warszawa - PKS Radość 2:4 (1:3)
- Arkadiusz Milewski, Adam Onkiewicz, Maciej Jaworski (2)
20.09. 16:00 Drukarz Warszawa - Legionovia II Legionowo 1:0 (0:0)
Rafał Szkamruk 82'
20.09. 16:00 Sokół Serock - Mewa Krubin 3:2
Krystian Szambelan, Sylwester Szambelan, Jakub Groszkowski -
Artur
Kamiński 24' (rz.k.), 61'
20.09. 16:00 Bóbr Tłuszcz - Grom Lipowo 2:4 (2:2)
Kamil Rakowski 18', 45' - Robert Nowak, Kamil Kudelski, Adam Bassina
Djato, Paweł Borkowski
21.09. 11:00 Dolcan II Ząbki - ŁKS Łochów 13:2 (8:0)
Bartosz Wiśniewski 3', 6', Tomasz Chałas 6', 54', 68', Tomasz Prejs 10',
Rafał Wiśniowski 16', 32', 53', 66', Norbert Neumann 26', Przemysław Więczek
18', Patryk Mikita 88' - Radosław Gręda 57' (rz.k.), Grzegorz Kić 74'
21.09. 13:30 Victoria II Sulejówek - Józefovia Józefów 2:3 (0:1)
Sebastian Wojtaszek 69', Patryk Pięcek 90' - Rafał Wargocki 10', Maciej
Napieraj 63', 76' (rz.k.)
21.09. 16:00 Bór Regut - Świt II Nowy Dwór 3:8 (1:5)
Piotr Bąk (3) - Kamil Szczepański (6) ,Mateusz Bramowicz, Marek Osiński
liga Okręgowa warszawa gr.2
- 20-21 września - 8 kolejka
- Tabela
20.09. 11:00 Przyszłość Włochy - Perła Złotokłos 4:0 (2:0)
Przemysław Bałajzy 12', Mariusz Szczepański 24', 73', Karol Nowak 81'
20.09. 11:00 Sarmata Warszawa - Ryś Laski 8:2 (1:2)
Kacper Hawryluk (3), Stanisław Orliński (2), Sebastian Bołtruczyk, Paweł
Zdunek, Andrzeja Bajena
20.09. 15:00 Naprzód Brwinów - Korona Góra Kalwaria 0:0
20.09. 16:00 Laura Chylice - UKS Łady 2:3 (1:2)
Łkasz Kopczyński 36', Adrian Piórkowski 51' - Mateusz Pyrka 10', 90',
Aleksander Stolarz 36'
20.09. 16:00 FC Lesznowola - Zaborowianka Zaborów 3:3 (1:2)
Michał Kowalski (2), Mariusz Skalski - Adrian Schamlewski 3', 54', Michał Ocipka 32' (rz.k.)
20.09. 16:30 UMKS Piaseczno - LKS Chlebnia 1:4 (0:2)
Kamil Włodarczyk 81' - Grzegorz Dryka (2), Wiktor Żegliński, Marcin
Ejsmont
21.09. 13:30 Błonianka Błonie - KS Teresin 7:1 (4:0)
Patryk Smoliński 34', Tomasz Sieński 37', 44', 68', 90', Daniel Zdzieszyński
41', Bartosz Kujawa 52'
21.09. 16:00 Kosa Konstancin - Milan Milanówek 6:4
liga Okręgowa Płock -
20-21 września - 6 kolejka
- Tabela
20.09. 16:00 Skrwa Łukomie - Świt Staroźreby 4:0 (1:0)
Jarosław Brzemiński 12' (rz.k.), Michał Jagodziński 50', Piotr Wiśniewski
70', 74'
20.09. 16:00 Kasztelan Sierpc - Stoczniowiec Płock 9:0 (5:0)
Damian Mórawski (3), Łukasz Paczkowski (3), Arkadiusz Jastrzębski (2),
Mateusz Telesiewicz
20.09. 16:00 Zryw Bielsk - ULKS Ciółkowo 2:0 (1:0)
Przemysław Mysielski 26', Arkadiusz Świeczkowski 75'
21.09. 11:00 Zorza Szczawin - Unia Czermno 2:3 (0:1)
Grzegorz Kopaczewski 75', 85' (rz.k.) - Patryk Wawrzyniak 25', Przemysław Nowicki 55' (rz.k.),
Maciej Piotrowski 65'
21.09. 16:00 Mazur Gostynin - Błyskawica Lucień 7:1 (4:0)
Tomasz Jóźwiak, Bartosz Komorowski, Konrad Stańczak (2), Mateusz Ziułkowski,
Mateusz Tomaszewski (2) - Jarosław Durka
21.09. 16:00 Wisła Duninów - Unia Iłów 2:2 (1:0)
Kamil Samoraj, Mateusz Misiak - Arkadiusz Smagała 47', Sebastian Witkowski 75
21.09. 16:00 Amator Maszewo - Orzeł Goleszyn 0:0
KLASA A Płock -
21 września - 4 kolejka
- Tabela
21.09. 11:00 Wisła Sobowo - Lwówianka Lwówek 2:1 (2:0)
Wojciech Młotkowski (2) - Mariusz Stasiak 70'
21.09. 12:00 Delta Miszewko - Start Proboszczewice 4:2 (2:2)
Artur Gołębiowski 4' (rz.k.), 36' (rz.k.), Kamil Rzechółko 76', Krzysztof
Machowski 86' - samobójczy, Przemysław Kowalkowski
21.09. 13:00 Kormoran Łąck - Pogoń Słupia 3:0 (2:0)
Tomasz Uniszkiewicz, Paweł Wódecki, Adam Siemiński (rz.k.)
21.09. 13:00 Kasztelan Białe Błoto - Sparta Mochowo 1:0 (0:0)
Dawid Wójcik
21.09. 13:30 Wicher Cieszewo - Stegny Wyszogród 1:1 (1:0)
Jakub Jeziak 38' - Marcin Dziergowski
21.09. 14:00 Huragan Bodzanów - Spójnia Mała Wieś 0:1 (0:1)
Paweł Domański 19'
KLASA B Płock -
21 września - 4 kolejka
- Tabela
21.09. 11:00 Czarni Rempin - Orkan Sochaczew 3:1 (1:1)
Albert Szczypecki 15', Hubert Wiśniewski 65' (rz.k.), Jakub Szewczyk 80'-k -
Łukasz Kobierecki 25'
21.09. 15:00 Relax Miszewo - Orkan Lelice 3:2 (0:1)
Piotr Piórkowski 76', Krystian Sufranek 86', Paweł Zych 90' - Adrian Werner
20', Sebastian Zarębski 62'
21.09. 15:00 SKS 70 Płock - Olimpia Gozdowo 0:1 (0:1)
Marcin Gierzyński
18'
21.09. 16:00 Błękitni II Gąbin - GKS Góra 1:6 (0:4)
Adam Sikora 51' - Piotr Ronczkowski 18', 30', Marek Wronka 26', 52' (rz.k),
Dawid Kwiatkowski 45' +1, Jakub Podolski 49'
21.09. 16:00 FK Rybno - Mazowia Słubice 3:1 (2:0)
Dzięcioł 11', 27', Mariusz Wasilewski 83' - Jacek Domżałowicz 70'
***
|