T-mobile Ekstraklasa
16 kolejka 8-11 listopada 2013
10.11. 18:00 Widzew Łódź - Legia Warszawa 0:1
(0:0)
Tomasz Jodłowiec 59'
08.11. 18:00 Jagiellonia Białystok - Zawisza Bydgoszcz 1:1 (0:0)
08.11. 20:30 Górnik Zabrze - Wisła Kraków 3:2 (0:1)
09.11. 15:30 Piast Gliwice - Cracovia Kraków 1:1 (0:0)
09.11. 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk 3:1 (1:0)
09.11. 20:30 Lech Poznań - Ruch Chorzów 4:2 (1:1)
10.11. 15:30 Śląsk Wrocław - Korona Kielce 1:1 (0:0)
11.11. 18:00 Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 1:1 (1:1)
I Liga
16 kolejka 9-10 listopada 2013
09.11. 13:00 Puszcza Niepołomice - Dolcan Ząbki
2:1 (0:1)
Sebastian Janik 54' (rz.k.), Łukasz Nowak 84' - Dariusz Zjawiński 21'
09.11. 18:00 Wisła Płock - Okocimski KS
Brzesko 1:0 (1:0)
Marcin Krzywicki 34'
09.11. 13:00 Olimpia Grudziądz - Arka Gdynia 1:3 (1:0)
09.11. 13:00 Stomil Olsztyn - Miedź Legnica 4:2 (2:1)
09.11. 14:00 Chojniczanka Chojnice - Energetyk ROW Rybnik 1:1 (0:1)
10.11. 12:15 Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Górnik Łęczna 0:1 (0:1)
10.11. 12:30 GKS Tychy - GKS Katowice 3:1 (0:1)
10.11. 13:00 Flota Świnoujście - Sandecja Nowy Sącz 1:1 (0:1)
10.11. 17:00 GKS Bełchatów - Kolejarz Stróże 0:0
II Liga
16 kolejka 8-10 listopada 2013
08.11. 19:00 Znicz Pruszków - Motor Lublin
4:1 (1:0)
Marcin Rackiewicz 33', 67', Michał Kucharski 48', Adrian Paluchowski 87' -
Piotr Karwan 73'
09.11. 13:00 Olimpia Zambrów - Radomiak Radom
1:1 (1:0)
Tomasz Jakuszewski 40' - Łukasz Białożyt 52'
09.11. 13:00 Stal Stalowa Wola - Świt Nowy Dwór
4:0 (0:0)
Mateusz Argasiński 49', Wojciech Reiman 71', 88', Damian Juda 90'
09.11. 13:00 Siarka Tarnobrzeg - Pogoń Siedlce
4:1 (1:1)
Jakub Wróbel 24', 73', Łukasz Popiela 58' (rz.k.), Marcin Truszkowski 81' -
Łukasz Zaniewski 23'
09.11. 13:30 Legionovia Legionowo - Limanovia
Limanowa 0:0
09.11. 13:00 Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów 2:2 (2:0)
09.11. 13:00 Olimpia Elbląg - Wisła Puławy 2:1 (1:1)
09.11. 15:00 Wigry Suwałki - Concordia Elbląg 2:1 (1:0)
10.11. 11:15 Pelikan Łowicz - Stal Mielec 0:1 (0:0)
III Liga
18 kolejka 9-10 listopada 2013
09.11. 12:00 MKS Kutno - Lechia Tomaszów 1:0 (0:0)
09.11. 12:00 Start Otwock - Żyrardowianka Żyrardów
2:0 (0:0)
Bartłomiej Pacuszka 62', Kalil Diakite 77'
09.11. 13:00 Omega Kleszczów - Ursus Warszawa
1:1 (0:1)
Michał Czaplarski 85' (rz.k.) - Jakub Kabala 30'
09.11. 13:00 Zawisza Rzgów - GKS II Bełchatów 0:2 (0:1)
09.11. 13:30 Mechanik Radomsko - Broń Radom 0:3
(0:2)
Jakub Chrzanowski 3', Ajibola Oshikoya 34', Łukasz Ślifirczyk 82'
09.11. 13:30 Huragan Wołomin - GKP Targówek 1:2
(0:1)
Grzegorz Krystosiak 73' (rz.k.) - Rafał Wiśniowski 19', 78'
09.11. 14:00 Warta Sieradz - Sokół Aleksandrów 0:0
09.11. 14:00 WKS Wieluń - Pogoń Grodzisk 3:0
(2:0)
Dawid Przezak 33', 39', Tomasz Kazimierowicz 48'
10.11. 13:00 Pilica Białobrzegi - Widzew II
Łódź 0:3 (0:1)
Łukasz Staroń 44', Damian Warchoł 76', Piotr Bartłoszewski 86'
10.11. 14:00 Legia II Warszawa - Mazur Karczew
3:1 (2:1)
samobójczy 11', Grzegorz Tomasiewicz 16', Łukasz Moneta 77' - Marcin
Wojciechowski 40'
IV Liga
Południowa 17 kolejka 31 października - 9 listopada 2013
09.11. 11:00 Józefovia Józefów - Oskar Przysucha 1:1 (1:0)
Daniel Dylewski 17' - Daniel Siwek 63'
09.11. 11:15 Znicz II Pruszków - Drukarz Warszawa 0:1 (0:0)
Rafał Szkamruk 90'
09.11. 13:00 Szydłowianka Szydłowiec - Ożarowianka Ożarów 1:1 (1:1)
Daniel Grymuła 45' +1 (rz.k.) - Łukasz Jasiński 16'
09.11. 13:00 Wilga Garwolin - Okęcie Warszawa 1:1 (0:0)
Michał Kępka 90' +3 - Łukasz Sobotka 77'
09.11. 13:00 Sparta Jazgarzew - Mazowsze Grójec 4:1 (1:0)
Bartosz Orłowski 39', Maciej Wójcik 77' (rz.k.), 90' +1 (rz.k.), Przemysław
Zalewski 84' - Marcin Wiatrak 86'
09.11. 13:30 Mszczonowianka Mszczonów - Pogoń II Siedlce 2:0 (1:0)
Tomasz Bogołębski, Piotr Nawrocki
09.11. 14:00 Orzeł Wierzbica - PKS Radość 1:0 (1:0)
Cezary Zieliński 28'
09.11. 17:30 Victoria Sulejówek - UKS Łady 1:1 (0:0)
Wojciech Wocial 88' - Bartłomiej Bobowski 49'
IV Liga
Północna 17 kolejka 9-10 listopada 2013
09.11. 13:00 Ostrovia Ostrów Maz. - Wkra Żuromin 4:1 (2:0)
Piotr Zacheja 3', Marek Kaliszewski 38', Tomasz Jaworowski 65', 90+3' -
Damian Kalisz 80'
09.11. 13:00 MKS Przasnysz - Bug Wyszków 0:1 (0:1)
Mateusz Gołębiowski 13'
09.11. 13:30 Mławianka Mława - MKS Ciechanów 1:2 (1:0)
Sławomir Sieja 40' - Damian Matusiak 80', 90' (rz.k.)
09.11. 13:30 Korona Ostrołęka - Wisła II Płock 1:2 (1:1)
Paweł Dzbeński 35' - Krzysztof Garczewski 19', Michał Sadowski 81'
09.11. 13:30 Błękitni Gąbin - Błękitni Raciąż 0:1 (0:1)
Marcin Kowalski 7'
09.11. 18:00 Polonia Warszawa - Bzura Chodaków 3:0 (2:0)
Patryk Strus 4', Marcin Kruczyk 33', Michał Strzałkowski 68' (rz.k.)
10.11. 13:00 Narew Ostrołęka - KS Łomianki 0:1 (0:0)
Konrad Ksel 82'
10.11. 13:30 Czarni Węgrów - Amator Maszewo 2:1 (1:0)
Rafał Szydłowski 13', Adam Dobosz 75' - Damian Sztendor 85'
10.11. 13:30 Mazur Gostynin - Naprzód Skórzec 2:1 (1:1)
Piotr Wilamowski 28'-k, Bartosz Komorowski 72' - Dorian Zając 36'
______________________________________________________________
Wyniki i strzelcy Północnej Grupy IV Ligi dzięki współpracy z Serwisem Błękitnych Gąbin.
Liga Okręgowa Warszawa gr.
1
17 kolejka 9-10 listopada 2013
09.11. 11:00 Dolcan II Ząbki - WKS Rząśnik 9:0
09.11. 11:00 Bóbr Tłuszcz - Sokół Serock 2:1
09.11. 11:00 Ryś Laski - Legion Warszawa 2:4 (0:1)
09.11. 11:00 Mazur Radzymin - Vulcan Wólka Mlądzka 0:3 (0:0)
samobójczy, Kamil Marczak, Tomasz Baca
09.11. 13:00 AON Rembertów - Olimpia Warszawa 0:1 (0:0)
10.11. 11:00 Legionovia II Legionowo - Marcovia 2000 Marki 6:2
10.11. 15:30 Grom Lipowo - Hutnik Warszawa 2:6 (2:2)
30', 45'. - Mariusz Szymaniak 16', Damian Pracki 36', Marek Uciński 59',
72', Jakub Polniak 73', Paweł Tarnowski 83'
Liga Okręgowa Warszawa gr.
2
17 kolejka 9-10 listopada 2013
09.11. 10:00 KS Raszyn - Ursus II Warszawa 9:0 (4:0)
Piotr Wrzeszcz 2', 7', 81', Marcin Korkuć 8', 31', 63', 68', Krzysztof
Krzywicki 59', Maciej Galczewski 64'
09.11. 11:00 Świt Warszawa - Przyszłość Włochy 0:3 (0:0)
Karol Nowak 59', Piotr Stępniewski 88', 89'
09.11. 13:00 Laura Chylice - Perła Złotokłos 0:1 (0:0)
Łukasz Kania 80'
09.11. 13:30 Kosa Konstancin - Piast Piastów 4:1
09.11. 13:30 Milan Milanówek - Jedność Żabieniec 1:2
09.11. 14:00 KS Konstancin - Korona Góra Kalwaria 3:3 (2:2)
09.11. 15:30 GLKS Nadarzyn - Błonianka Błonie 1:3 (1:1)
26' - Przemysław Michałowski 45' +2, Kamil Wójcik 46', Bartłomiej Kujawa
47'
10.11. 10:30 Sarmata Warszawa - LKS Chlebnia 1:0 (0:0)
90' +2
Liga Okręgowa Płock
13 kolejka 9-10 listopada 2013
09.11. 11:00 ULKS Ciółkowo - Wisła Duninów 3:1 (0:0)
Przemysław Cieszkowski 2, Dawid Sumiński - Łukasz Król
09.11. 13:30 Świt Staroźreby - Kasztelan Sierpc 2:5 (0:0)
Kamil Szpeflik, Kamil Tomczak - Łukasz Paczkowski 3, Patryk Folgier, Maciej
Lemanowicz
09.11. 13:30 Zryw Bielsk - Unia Iłów 5:1 (2:1)
Kamil Łęcki 2, Ireneusz Kobuszewski 2, Rafał Sadecki - Arkadiusz Smagała
09.11. 13:30 Orzeł Goleszyn - Unia Czermno 3:3 (0:2)
Piotr Wachaczyk - 2, Damian Mórawski - Sebastian Zalewski 3', Kamil Borkowski
15', Dominik Pawlewski 60'
10.11. 11:00 Stoczniowiec Płock - Start Proboszczewice 1:4 (1:1)
Emil Pniewski - Arkadiusz Majchrzak 2, Piotr Malanowski, Przemysław Kowalkowski
10.11. 13:30 Huragan Bodzanów - Skrwa Łukomie 0:2 (0:0)
Patryk Karczewski 51', Kamil Górecki 56'
10.11. 13:30 Skra Drobin - Spójnia Mała Wieś 5:2 (1:1)
Marcin Gajewski 2, Krzysztof Tafliński 2, Maciej Koziorowski - Tomasz Górecki
2
Klasa A Płock
11 kolejka 9-10 listopada 2013
09.11. 14:00 Kasztelan Białe Błoto - Iskra Kozłowo 8:0
Dawid Wójcik 3, Patryk Ulicki 3, Marcin Kądalski, Bartłomiej Szafrański
mecz przerwany w 64' z powodu zdekompletowania składu
Iskry
10.11. 11:00 Czarni Rempin - Błyskawica Lucień 0:6
Piotr Krysztofiak 2, Krzysztof Kamiński 2, Krzysztof Kujawowicz 2
10.11. 11:00 Wisła Sobowo - Pogoń Słupia 0:0
10.11. 11:00 Wicher Cieszewo - Stegny Wyszogród 6:3 (3:0)
Bogdan Grotkiewicz 2, Konrad Marcinkowski, Jakub Jeziak 2, Adam Gozdan - Maciej Bratkowski 3
10.11. 11:00 Zorza Szczawin - Sparta Mochowo 6:2 (3:1)
Grzegorz Kopaczewski 2, Cezary Ozdowski, Kamil Śniecikowski, Hubert
Bińkowski, Adam Sarzała - Maciej Gołębiewski 2 (1x rz.k.)
10.11. 13:00 Lwówianka Lwówek - Kormoran Łąck 1:4
Michał Wiśniewski - Tomasz Uniszkiewicz 2, Artur Matusiak, Paweł Wódecki
foto:
|