TRUDNY PRZECIWNIK

Sparing #3 - 28 lutego 2021 - 11:40

Huragan - Wkra Radzanów 4:6 (2:2)
gole: Krzysztof Zuchora 1'
(as. Kozioł), 38' (as. Skrzyński), 88' (as. Grabowski), Norbert Skrzyński 59' (as. K. Zuchora) - Goście 19' (rz.k.), 35', 57' 72', 75, 77'

Pojedynek z silnym rywalem - liderem ciechanowskiej A Klasy zakończył się zwycięstwem gości. Zaczęło się bardzo dobrze. Już w 20 sekundzie spotkania Huragan objął prowadzenie. Później do głosu doszli rywale i to oni przez większą część meczu dyktowali warunki i prowadzili grę, wychodząc w konsekwencji na prowadzenie 2:1. Huragan ograniczał się do kontrataków. Przed przerwą udało się  strzelić wyrównującego gola.
W drugiej części meczu było już niestety gorzej. W końcówce meczu zabrakło już sił. Goście w ciągu 5 minut strzelili trzy gole. Huragan próbował jeszcze odrobić straty, ale jedna bramka zdobyta na 2 minuty przed końcem pozwoliła tylko zmniejszyć rozmiary porażki.
Późny początek przygotowań pokazuje jeszcze braki kondycyjne, ale z meczu na mecz będzie na pewno lepiej. O efektach trzeningów przekonamy się już w kolejnych pojedynkach kontrolnych. Następny już za tydzień z Fenixem Boczki Chełmońskie.
_______________________________________
Historia spotkańZdjęcia z meczu | Sędziowali: Ł. Nowak |   Widzów: bez publiczności