Sparing #16 - 11 listopada 2020 - 11:00

Huragan - GKS Góra 5:4 (2:1, 0:3, 3:0)
gole: Radosław Staszewski 8'
(as. Maciej Chmura), Maciej Chmura 24' (as. Juchniewicz), Jakub Kulpiński 66' (as. Maciej Chmura), Igor Juchniewicz 73', Michał Zuchora 80' (as. Maciej Chmura) - 29', 55', 56', 59'

Mecz rozegrano w trzech tercjach po 30 minut. Pierwsza część wyrównana ze wskazaniem na Huragan zakończyła się prowadzeniem 2:1. W drugiej było zdecydowanie gorzej, a goście w ciągu zaledwie 5 minut (między 55 a 59 minutą) strzelili 3 gole i objęli dwubramkowe prowadzenie. Ostatnia odsłona meczu to zdecydowana przewaga bodzanowskich piłkarzy i trzy zdobyte gole, co w konsekwencji przyniosło zasłużone zwycięstwo 5:4.
Znakomicie spisali się najmłodsi na boisku. Igor Juchniewicz i Jakub Kulpiński rozegrali bardzo dobre zawody, a swoją dobra formę udokumentowali strzelając rywalom po jednym golu.
15 listopada kolejny mecz sparingowy. Huragan zmierzy się z Wichrem Cieszewo.
_______________________________________
Historia spotkańZdjęcia z meczu | Sędziował: Tomasz Karpiński  |   Widzów: bez publiczności