1 kolejka - 23 sierpnia 2020 - 16:00

GKS Jedność - Huragan 1:6 (0:2)
gole: Piotr Woźniak 57' - Norbert Skrzyński 28'
(as. Zuchora K.), 49' (as. Kozioł),  65' (as. Staszewski), Krzysztof Zuchora 42', 72' (as. Skrzyński), Maciej Chmura 46' (as. Grzęda)

Naprawdę miło oglądało się jak bodzanowska ekipa rozprawiała się z gospodarzami spotkania w 1 kolejce Płockiej Klasy B. Od samego początku meczu gra toczyła się głównie na połowie Jedności. Mimo kilku sytuacji podbramkowych pierwszy gol padł dopiero w 28 minucie. Przed końcem pierwszej połowy jeszcze raz gospodarze musieli wyjmować piłkę z siatki.
Po wznowieniu gry nie musieliśmy długo czekać na kolejne bramki. Już w 40 sekundzie drugiej połowy było 3:0, a 3 minuty później 4:0. Wysokie prowadzenie uśpiło nieco dyscyplinę gry - Jedność zdobyła honorowe trafienie z rzutu wolnego, ale to wszystko na co było stać w tym meczu rywali. Huragan dołożył jeszcze dwa gole, a mogło być kilka więcej, i pewnie pokonał jednego z kandydatów do awansu do A Klasy. Brawo.
_______________________________________
Historia spotkańZdjęcia z meczu | Sędziowali: Ł. Mosakowski - R. Ulicki, K. Kwasiborski |   Widzów: 80