1/4 Finału PP - 12 sierpnia 2020 - 17:30

Huragan - Kasztelan Sierpc 1:4 (0:2)
gole: Maciej Chmura 64' (rz.k.)
(as. Zuchora K.)

Wynik ćwierćfinału niestety niekorzystny. Goście występujący w IV Lidze okazali się zespołem silniejszym, a przede wszystkim lepiej ułożonym, dysponującym lepszą techniką użytkową. Pokazała to zwłaszcza pierwsza połowa spotkania. Kasztelan zdobył dwa gole z najbliższej odległości, wykorzystując błędy i niepewność w szeregach obronnych. Mimo przewagi rywala, Huragan też kilka razy stworzył groźne sytuacje, zwłaszcza po stałych fragmentach gry.
Po przerwie zaczęło się nienajlepiej - Kasztelan strzelił trzeciego gola i zaczął grać zachowawczo. Bodzanowscy piłkarze ruszyli zatem do ataków. Szybko udało się zdobyć honorowe trafienie. Po tym fakcie z rywali uszło powietrze, a szanse na kontaktowego gola pojawiły się kilka razy. W efekcie kilka kontrataków i czwarty gol dla przyjezdnych.
Tego meczu nie dało się dziś wygrać, ale była walka do końca, ambicja i zaangażowanie i to przede wszystkim mogło się podobać.
Będzie jednak co wspominać - po raz ostatni na tym szczeblu rozgrywek pucharowych Huragan wystąpił w sezonie 1982/83 - wtedy awansował aż do finału, ulegając drugoligowej Wiśle Płock 0:2.
_______________________________________
Historia spotkańZdjęcia z meczu | Sędziowali: A. Majewski - K. Kamiński, Ł. Nowak |   Widzów: 100