Lato 2013
14-21 lipca 2013
Skrwa Łukomie - Wkra Bieżuń 3:4
Orlęta Baboszewo - Spójnia Mała Wieś 4:3
Partyzant Leszno - Spójnia Mała Wieś 9:0
Kryształ Glinojeck - Błękitni Raciąż 2:2
Bzura Chodaków - Promyk Nowa Sucha 10:2
Wisła Duninów - Błyskawica Lucień 2:4
MKS Ciechanów - Kryształ Glinojeck 9:0
Błękitni Gąbin - Start Proboszczewice 5:1
Stegny Wyszogród - Spójnia Mała Wieś 6:2
Józefovia Józefów - PKS Radość 2:1
Mazur Gostynin - Wisła II Płock 1:6
23-24 lipca 2013
Stoczniowiec Płock - Start Proboszczewice 6:3
Żyrardowianka Żyrardów - Sokół Aleksandrów 0:0
ULKS Ciółkowo - Spójnia Mała Wieś 4:1
Amator Maszewo - Orzeł Goleszyn 5:2
PKS Radość - Polonia Warszawa 2:0
MKS Ciechanów - Wkra Sochocin 2:2
Victoria Sulejówek - Błękitni Raciąż 2:0
GKP Targówek - Bug Wyszków 4:0
MKS Kutno - Wisła Płock II 1:2
Nadnarwianka Pułtusk - Kryształ Glinojeck 2:4
Kasztelan Sierpc - Mień Lipno 0:3
26-27 lipca 2013
Bzura Chodaków - Błękitni Gąbin 3:1 (2:0)
Polonia '95 Warszawa - Skra Drobin 2:2 (2:0)
Orlęta Baboszewo - Huragan Bodzanów 5:2 (2:2)
Spójnia Mała Wieś - Start Proboszczewice 0:5
Mazur Gostynin - Polonia '95 Warszawa 1:3 (0:0)
Bóbr Tłuszcz - LKS Chlebnia 4:0 (1:0)
Błonianka Błonie - LKS Chlebnia 4:2 (3:1)
GKP Targówek - Pogoń Grodzisk Maz. 0:3 (0:0)
ŁKS Łochów - LKS Ostrówek 7:2 (4:0)
Świt Staroźreby - Amator Maszewo 3:2
Pogoń Słupia - Orkan Lelice 1:1
ULKS Ciółkowo - Wicher Cieszewo 8:6
Orzeł Goleszyn - Wisła II Płock 4:5 (3:1)
Żyrardowianka Żyrardów - Mazovia Rawa Maz. 3:0
Promyk Nowa Sucha - Żyrardowianka Żyrardów 4:1 (1:0)
Kryształ Glinojeck - WKS Rząśnik 0:3
KS Wąsewo - FC 2013 Różan 6:2
Kormoran Łąck - Unia Choceń 4:1
Wisła Duninów - Wkra Sochocin 0:5
Kasztelan Sierpc - Stoczniowiec Płock 3:1
31 lipca - 1
sierpnia 2013
Zorza Szczawin - Mazur Gostynin 0:6 (0:3)
Tajfun Jartypory - ŁKS Łochów 3:2 (0:2)
Kasztelan Sierpc - Wisła II Płock 3:2
Zryw Bielsk - Amator Maszewo 4:7
Błękitni Gąbin - Świt Staroźreby 8:0 (4:0)
Nadnarwianka Pułtusk - MKS Ciechanów 0:2 (0:1)
Józefovia Józefów - Start Otwock 2:1 (1:0)
Żyrardowianka Żyrardów - KS Konstancin 3:0 (2:0)
Broń Radom - Granat Skarżysko 0:1
Nadstal Krzaki Cz. - KS II Konstancin 4:4
Mazur Karczew - Energia Kozienice 1:1 (1:1)
ULKS Ciółkowo - Start Proboszczewice 1:2
Błękitni Korytów - LKS II Chlebnia 0:1
Pogoń II Siedlce - Podlasie Sokołów Podlaski 3:5
Naprzód Skórzec - TOP 54 Biała Podlaska 2:1
Unia Krzywda - Tygrys Huta Mińska 2:3
PKS Radość - Kosa Konstancin 3:2
Ożarowianka Ożarów - Olimpia Olsztynek 4:4
Laura Chylice - FC Lesznowola 1:4 (0:2)
3-4
sierpnia 2013
Błękitni Gąbin - Wisła II Płock 2:1 (1:0)
GKP Targówek - Legia II Warszawa 1:0
PKS Radość - Dolcan II Ząbki 1:2
Zaborowianka Zaborów - Mazur Radzymin 8:3
Mazur Karczew - Mszczonowianka 2:0 (1:0)
Korona Góra Kalwaria - Józefovia Józefów 0:4 (0:2)
Wilga Garwolin - Ruch Ryki 1:0
Żyrardowianka Żyrardów - Ostrovia Ostrów Maz. 3:0
Świt Warszawa - AON Rembertów 4:1 (2:0)
GKS Baruchowo - Mazur Gostynin 0:1
Pełta Karniewo - Nadnarwianka Pułtusk 2:3 (2:0)
Pogoń Grodzisk - Mazovia Rawa Maz. 1:0
Victoria Sulejówek - Polonia Warszawa 1:0
Świt Staroźreby - Partyzant Leszno 1:4
Ożarowianka Ożarów - Żbik Nasielsk 4:2
Skra Drobin - Wisła '95 Płock 3:4
Amator Maszewo - Unia Choceń 10:0
Naprzód Skórzec - Wektra Zbuczyn 0:2 (0:0)
Korona HiD Ostrołęka - Forty Piątnica 1:0
Korona HiD Ostrołęka - Iskra Krasne 1:0
Wisła Dobrzyń - Kasztelan Sierpc 2:2
Iskra Narzym - MKS Ciechanów 1:4
Świt Staroźreby - Partyzant Leszno 1:4
Bzura Chodaków - Orzeł Kampinos 7:0 (2:0)
Mławianka Mława - Olimpia Olsztynek 1:3
Lwówianka Lwówek - Błyskawica Lucień 6:4 (2:2)
Sparta Jazgarzew - KS Konstancin 4:2
Zaborowianka Zaborów - Milan Milanówek 1:6 (1:3)
Sokół Ostróda - Błękitni Raciąż 4:1
Okęcie Warszawa - KS Łomianki 1:0 (0:0)
Znicz II Pruszków - Drukarz Warszawa 3:2
Kormoran Łąck - ULKS Ciółkowo 3:2
Turniej w Skaryszewie (2x20 min.)
Zwolenianka Zwoleń – Szydłowianka Szydłowiec 1:2 (1:1)
Polonia Iłża – Zwolenianka Zwoleń 1:2 (1:2)
Szydłowianka Szydłowiec – Polonia Iłża 3:0
(1:0)
Jodła Jedlnia-Letnisko – Mazowsze Grójec 1:3 (0:3)
Oskar Przysucha – Jodła Jedlnia-Letnisko 2:0 (1:0)
Mazowsze Grójec – Oskar Przysucha 0:0
Polonia Iłża- Jodła Jedlnia- Letnisko 2:4 (0:1)
Oskar Przysucha- Zwolenianka Zwoleń 1:1 (1:1)
rz.k. 5:4
Finał: Mazowsze Grójec- Szydłowianka Szydłowiec 0:4 (0:2)
Pogoń Grodzisk - Widok Skierniewice 2:1
Stegny Wyszogród - Spójnia Mała Wieś 4:2
Delta Miszewko - Stoczniowiec Płock 2:2 (2:1)
Start Proboszczewice - Orzeł Goleszyn 7:6 (3:3)
Pogoń II Siedlce - Mazovia Mińsk Maz. 5:0
Wicher Cieszewo - Huragan Bodzanów 3:10 (2:2)
Orzeł Sypniewo - GUKS Krasnosielc 4 : 0
KS Ostrowiec - FK Rybno 0:6
Królewscy Płock - DAF Płońsk 2:2 (1:2) (kobiety)
6-7
sierpnia 2013
Sokół Serock - Makowianka Maków 3:1 (1:0)
Szydłowianka Szydłowiec - Korona II Kielce 3:2 (1:1)
Ożarowianka Ożarów - Pogoń II Grodzisk 1:2
Promnik Łaskarzew - Orzeł Unin 6:0
Partyzant Leszno PKS Radość 0:4 (0:2)
ŁKS Łochów - Wicher Sadowne 4:3
LKS Chlebnia - Przyszłość Włochy 2:3
Wisła Duninów - Kormoran Łąck 3:3
Pogoń II Siedlce - Orlęta Łuków 2:4 (0:1)
Nadnarwianka Pułtusk - Bug Wyszków 0:3 (0:3)
Korona Szydłowo - Mławianka Mława 1:5 (0:5)
Świt Warszawa - Ryś Laski 4:4 (2:2)
Unia Iłów - Mazowia Słubice 3:0 (1:0)
Pogoń II Siedlce – Jabłonianka Jabłonna Lacka 3:1 (1:0)
Bór Regut - Laura Chylice 0:6
Promnik Łaskarzew - Promnik II Łaskarzew 7:2
Tajfun Brochów - Huragan Bodzanów 2:2 (1:1)
9 - 11 sierpnia
2013
Tajfun Brochów - Huragan Bodzanów 2:2 (1:1)
Start Proboszczewice - Stoczniowiec Płock 3:1
Wkra Bieżuń - Kasztelan Białe Błoto 6:6
Józefovia II Józefów - Płomień Dębe Wielskie 1:2 (0:1)
Tłuchovia Tłuchowo - Orzeł Goleszyn 1:8
Wisła Duninów - Gladiator Słoszewo 3:4
Kormoran Łąck - Spójnia Mała Wieś 8:2
KS Konstancin - UMKS Piaseczno 7:3
Iskra Krasne - Korona Szydłowo 10.08
Bartnik Myszyniec - Mazowsze Jednorożec 11.08, 15:00
Korona Wejsce - Unia Iłów 1:9
Huragan Bodzanów - FK Rybno 3:3 (1:1)
Stegny Wyszogród - Sokół Budki Piaseckie 7:1
Wkra Sochocin - Mewa Krubin 11.08, 17:00
Delta Miszewko - Rolmar 1:2 (1:1)
Lwówianka Lwówek - Mazowia Słubice 6:5 (2:0)
Tajfun Góra - Iskra Kozłowo 3:3 (0:2)
Makowianka Maków - Sona Nowe Miasto 11.08, 14:00
KS Konstancin - FC Lesznowola 8:0
Skra Drobin - Wisła Płock 2:9
ULKS Ciółkowo - Amator Maszewo Jun. 11:1
Orkan Lelice - Olimpia Gozdowo 1:3
17 - 18 sierpnia
2013
Orzeł Goleszyn - Spójnia Mała Wieś 5:0 (0:0)
Start Proboszczewice - Delta Miszewko 3:2 (2:1)
KS Wesoła - ETV Warszawa 10:0
Wicher Cieszewo - Kasztelan Białe Błoto 4:2
Wisła Duninów - GKS Góra 7:0 (3:0)
Huragan Bodzanów - Lwówianka Lwówek 6:2 (2:2)
Orkan Lelice - Iskra Kozłowo 4:2 (2:1)
Olimpia Gozdowo - Skrwa Łukomie 3:4
Stegny Wyszogród - FK Rybno 4:3 (1:3)
Kormoran Łąck - Unia Iłów 6:2 (4:1)
KS II Konstancin - Kamionek Warszawa 4:1
|