EKSTRAKLASA 25 kolejka 3 - 6 maja 2013
03.05. 20:45
Korona Kielce -
Polonia Warszawa 1:1 (0:1)
05.05. 14:30
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1:0 (0:0)
Jakub Kosecki 62'
03.05. 18:00 Podbeskidzie
Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin 1:1 (0:1)
Maciej Korzym 87' - Aleksandar Todorovski 10' (rz.k.)
04.05. 13:30 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 3:0 (1:0)
04.05. 15:45 GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 2:0 (1:0)
04.05. 18:00 Lech Poznań - Wisła Kraków 1:0 (1:0)
05.05. 17:00 Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 1:0 (0:0)
06.05. 18:30 Ruch Chorzów - Piast Gliwice 1:2 (0:0)
I Liga 27 kolejka, 3 - 5 maja 2013
05.05. 12:15
Dolcan Ząbki - Flota Świnoujście 0:1 (0:1)
Krzysztof Bodziony 30'
03.05. 17:00 Bogdanka Łęczna -
Olimpia Grudziądz 2:1 (1:0)
04.05. 17:00 Stomil Olsztyn - Polonia Bytom 0:0
04.05. 17:00 Okocimski KS Brzesko - Miedź Legnica 2:2 (1:1)
04.05. 18:00 GKS Katowice - Sandecja Nowy Sącz 0:0
04.05. 19:00 Arka Gdynia - GKS Tychy 2:1 (0:0)
04.05. 19:30 Cracovia Kraków - Kolejarz Stróże 2:2 (0:1)
05.05. 12:30 Warta Poznań - Zawisza Bydgoszcz 0:1 (0:1)
ŁKS Łódź - Termalica Bruk-Bet
Nieciecza 0:3 v.o.
II Liga wschodnia 27 kolejka 4 - 5 maja 2013
04.05.
16:00 Wisła Puławy - Znicz Pruszków 1:1 (0:0)
Michał Budzyński 90' - samobójczy 85'
04.05. 17:00
Stal Stalowa Wola - Świt Nowy Dwór Maz. 2:1 (1:0)
Damian Łanucha 19', Krystian Getinger 69' - Kamil Szczepański 49'
04.05. 17:00
Pogoń Siedlce - Wigry Suwałki 1:0 (1:0)
Mateusz Urbański 29'
05.05. 12:00
Concordia Elbląg - Radomiak Radom 0:1 (0:0)
Daniel Ciach 65'
05.05. 17:00 Motor Lublin - Wisła Płock 0:2 (0:2)
Marcin Krzywicki 16', Filip Burkhardt 19'
04.05. 17:00 Puszcza Niepołomice - Resovia Rzeszów 1:0 (0:0)
04.05. 17:00 Olimpia Elbląg - Siarka Tarnobrzeg 0:1 (0:0)
04.05. 17:00 Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków 0:0
05.05. 11:15 Pelikan Łowicz - Unia Tarnów 2:0 (1:0)
III Liga Łódzko-Mazowiecka
22 kolejka 4 maja 2013
04.05. 16:00 Włókniarz Zelów -
Omega Kleszczów 1:2 (1:1)
Jakub Rozwandowicz 23' - Michał Czaplarski 7' (rz.k.), Dariusz
Słomian 73'
04.05. 16:00 Orzeł Wierzbica - Start Otwock 1:4 (1:0)
Michał Marczak 18' - Jarosław Kęsek 51', Mateusz Zieliński 52',
Jewhen Romanow 85' (rz.k.), Paweł Bylak 90'
04.05. 16:30 Sokół Aleksandrów - Broń Radom 1:0 (0:0)
Łukasz Chojecki 59'
04.05. 16:30 GKP Targówek - Zawisza Rzgów 1:0 (0:0)
Marcin Stańczyk 66'
04.05. 17:00 MKS Kutno - Lechia Tomaszów 0:0
04.05. 17:00 WKS Wieluń - Pogoń Grodzisk 2:1 (0:0)
Paweł Baraniak 62', Łukasz Koper 74' - Nikola Todorovic 89'
04.05. 17:00 Ursus Warszawa - Mazur Karczew 1:1 (0:0)
Jarosław Łowicki 90' - samobójczy 76'
04.05. 17:00 Legionovia Legionowo - Warta Sieradz 2:0 (1:0)
Łukasz Barankiewicz 32', Szymon Lewicki 78'
IV Liga Mazowiecka Południe 23 kolejka 4 - 5 maja 2013
04.05. 15:00 Mszczonowianka Mszczonów
- Wulkan Windoor Zakrzew 2:0 (1:0)
Paweł Romanowski 44′, Tomasz Bogołębski 85′
04.05. 16:00 Żyrardowianka Żyrardów - UKS Łady 1:0 (0:0)
Paweł Jakóbiak 48′
04.05. 16:30 Pilica Białobrzegi - Józefovia Józefów 4:0 (2:0)
Daniel Barzyński 1′, 21′, Paweł Wysocki 75′, Hubert Świniarski
86′
04.05. 17:00 Energia Kozienice - Mazowsze Grójec 1:1 (0:0)
Mateusz Krześniak 62′ - Paweł Grodzki 78′
04.05. 17:00 Szydłowianka Szydłowiec - Znicz II Pruszków 0:1 (0:0)
Emil Adamczuk 55′
04.05. 17:00 Sparta Jazgarzew - Wilga Garwolin 4:1 (3:0)
Konrad Rudnicki 12′ 52′, Bartosz Orłowski 22′, Marcin Rawski 41′
- Michał Kępka 80′
04.05. 19:00 Victoria Sulejówek - Polonia Iłża 4:0 (1:0)
Wojciech Wocial 42′, Maciej Mąka 75′, Aleksander Eibl 85′,
Mariusz Daniel 87′ (rz.k.)
05.05. 11:00 Pogoń II Siedlce - Okęcie Warszawa 7:0 (5:0)
Kacper Starek 3′, Ekwueme 11′, 43′, Adam Czerkas 17′, 42'
(rz.k.), Bartosz Kaszubowski 56′, 65′
IV Liga Mazowiecka Północ 23 kolejka 4 - 5 maja 2013
04.05. 10:30 Mazur Gostynin -
Huragan Wołomin 0:2 (0:1)
Michał Herman 32', Rafał Wielądek 51'
04.05. 16:00 Mławianka Mława - Wisła II Płock 1:0 (0:0)
Mariusz Walczak 83'
04.05. 16:00 Narew Ostrołęka - MKS Przasnysz 0:1 (0:1)
Paweł Olszewski 42'
04.05. 17:00 Ostrovia Ostrów Maz. - Bug Wyszków 0:1 (0:0)
Damian Gałązka 60'
04.05. 17:00 Błękitni Gąbin - KS Łomianki 0:0
04.05. 17:00 Nadnarwianka Pułtusk - Wkra Żuromin 3:4 (1:3)
Emil Rembiejewski 10', 65', 75' - Bartosz Żelazny 20' (rz.k.), Tomasz
Kamiński 25', Bartłomiej Nowacki 40', Rafał Kruk 70'
04.05. 17:00 Kasztelan Sierpc - Błękitni Raciąż 0:2 (0:0)
Marcin Kowalski 70', 90'
05.05. 17:00 Czarni Węgrów - Bzura Chodaków 4:0 (1:0)
Adam Dobosz 2, Przemysław Replin, Rafał Komosa
Liga OKRĘGOWA WARSZAWA GRUPA i 23 kolejka 4 - 5 maja 2013
24.04. 17:00 Legion Warszawa -
Drukarz Warszawa 1:1
01.05. 16:00 Marcovia 2000 Marki - KS Wesoła 4:2
04.05. 11:00 Olimpia Warszawa - Legionovia II Legionowo 2:1
- Patryk Kalinowski
04.05. 11:00 PKS Radość - Wkra Pomiechówek 5:0 (3:0)
Mariusz Boniec 3, Marcin Adamkiewicz, Dominik Dukalski
04.05. 14:00 Sokół OSiR Serock - Bóbr Tłuszcz 1:1 (1:0)
Tomasz Luks -
04.05. 15:00 Wicher Kobyłka - Grom Lipowo 2:0 (0:0)
Rafael Malinowski 70', 89'
05.05. 14:30 Mazur II Karczew - Dolcan II Ząbki 3:1 (0:0)
AON Sante Rembertów - Mazur Radzymin
przełożony
Liga OKRĘGOWA WARSZAWA GRUPA II 23 kolejka 4 - 5 maja 2013
01.05. 11:00 Milan Milanówek -
Laura Chylice 3:1 (0:1)
Piotr Michaeli 2, Paweł Wiesion - Tomasz Klarowicz
04.05. 11:00 Przyszłość Włochy - KS Raszyn 2:1 (0:1)
Grzegorz Orlikowski, Mariusz Szczepański -
04.05. 11:00 LKS Chlebnia - Kosa Konstancin 2:1
Marcin Fornalik 2 - Mariusz Rosa (rz.k.)
04.05. 16:00 KS Teresin - Świt Warszawa 4:2 (2:0)
Jakub Antczak 5', 84' (rz.k.), Grzegorz Węsek 27', 90' +1 - Rafał
Szewczyk x2
05.05. 11:00 Ożarowianka Ożarów - Perła Złotokłos 3:2
Bartosz Kwiatkowski, Łukasz Jasiński, Paweł Jabłoński -
05.05. 11:00 Ursus II Warszawa - Skra Konstancin 4:2
- Hubert Skrzypek, Jacek Wąsik
05.05. 16:00 Ryś Laski - GLKS Nadarzyn 1:2 (0:0)
samobójczy - 83', 90'
Naprzód Stare Babice - Orkan
Sochaczew 3:0 v.o.
Liga OKRĘGOWA Płock 23 kolejka 4 - 5 maja 2013
04.05. 17:00 Skra Drobin - Huragan Bodzanów 8:2 (3:0)
Bartłomiej Mielczarski 30', Maciej Koziorowski 43', Atmane Magga 44',
51', Daniel Zjadewicz 56', 67', Krzysztof Tafliński 89', Hubert Krysztofiak 90'
- Kamil Woźnicki 53', Ireneusz Koper 80'
04.05. 17:00 Polonia Radzanowo - Zryw Bielsk 2:2 (1:1)
Rafał Bratkowski 2 - Adrian Żuchniewicz 2
04.05. 17:00 Stoczniowiec Płock - Wisła Duninów 2:3 (1:2)
Igor Kopeć, Konrad Bagiński - Kamil Samoraj 2,
Cezary Szymański
05.05. 10:00 Orzeł Goleszyn - Amator Maszewo 1:1 (1:1)
Patrzyk Janiszewski 41' (rz.k.) - Piotr Mysior 30'
05.05. 11:00 Świt Staroźreby - Wisła Sobowo 2:0 (1:0)
Maciej Sobiesiak, Konrad Żaglewski (rz.k.)
05.05. 17:00 Pogoń Słupia - Kormoran Łąck 0:2 (0:0)
Adam Matusiak, Tomasz Uniszkiewicz
05.05. 17:00 Unia Czermno - Unia Iłów 3:1 (2:0)
Przemysław Nowicki, Damian Sztendor, Maciej Piotrowski -
05.05. 17:00 Skrwa Łukomie - ULKS Ciółkowo 3:3 (0:1)
Jarosław Brzemiński, Mariusz Beksa, Kamil Górecki - Michał Aronowski
2, Przemysław Cieszkowski
Klasa A Płock 16 kolejka 5 maja 2013
05.05. 11:00 Spójnia Mała Wieś - Relax
Miszewo 3:0
v.o.
goście nie zebrali składu
05.05. 11:00 Zorza Szczawin -
Iskra Kozłowo 6:3 (4:0)
Cezary Ozdowski 3, Aleksy Komorowski , Mateusz Kowalewski, Dawid
Pestkowski - Łukasz Rokicki 2, Paweł Wiśniewski
05.05. 11:00 Kasztelan Białe Błoto - Sparta Mochowo 0:1 (0:0)
Krzysztof Okonkowski
05.05. 11:00 Czarni Rempin - Stegny Wyszogród 1:2 (1:1)
Maciej Bratkowski, Adam Szmit
05.05. 13:00 Wicher Cieszewo - Start Proboszczewice 1:2 (0:0)
Mateusz Łaciński - Rajmund Koperek, Arkadiusz Majchrzak
05.05. 16:00 Lwówianka Lwówek - Orkan Lelice 3:0 v.o.
goście nie przyjechali
awansem 17 kolejka - 12
maja 2013
03.05. 17:00 Iskra Kozłowo -
Wicher Cieszewo 0:3 (0:0)
Kamil Lipiński 2, Jakub Jeziak
Klasa
B
Płock 18 kolejka 5 maja 2013
05.05. 11:00 Mazowia Słubice - FK
Rybno 4:0 (1:0)
Jacek Domżałowicz, Arkadiusz Smagała, Łukasz Balcerzak, Bartosz
Powałka
05.05. 11:00 Olimpia Gozdowo - Delta Miszewko 1:2 (1:0)
- Łukasz Marciniak (rz.k.), Radosław Petera
05.05. 17:00 Błyskawica Lucień - Bzura II Chodaków 8:0 (2:0)
Łukasz Kaczmarek 5, Damian Śmiałkowski, Konrad Kosiński
Zaległe mecze
03.05. 11:00 Mazowia Słubice -
Bzura II Chodaków 6:1 (2:1)
Arkadiusz Smagała 4, Paweł Duda, Jacek Domrzałowicz - samobójczy
03.05. 16:00 Olimpia Gozdowo -
Błyskawica Lucień 2:5 (2:2)
Kamil Smoliński 2 -
Bartek Dobrowolski 2, Mariusz Kaczmarek, Piotr Krasiński, Dawid
Rybicki
foto:
|