|
EKSTRAKLASA 23 kolejka 19 - 22 kwietnia 2013
20.04. 18:15
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 3:1 (0:1)
Ivica Vrdoljak 54' (rz.k.), Wladimer Dwaliszwili 58' (rz.k.),
Tomasz Brzyski 75' - Bartosz Ława 11'
22.04. 18:30 Ruch Chorzów - Polonia Warszawa 2:1 (0:0)
samobójczy 72', Maciej Jankowski 89' - Paweł Wszołek 76'
19.04. 18:00 Widzew Łódź - Piast Gliwice 1:1 (1:1)
19.04. 20:45 Korona Kielce - Górnik Zabrze 1:0 (0:0)
20.04. 13:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Bełchatów 1:1 (0:1)
20.04. 15:45 Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 2:2 (1:0)
21.04. 14:30 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1:1 (0:0)
21.04. 17:00 Lech Poznań - Zagłębie Lubin 3:1 (2:1)
I Liga 24 kolejka, 19 - 21 kwietnia 2013
21.04. 17:00
Kolejarz Stróże - Dolcan Ząbki 2:3 (0:0)
Maciej Kowalczyk 82', 90' - Rafał Grzelak 61', Grzegorz
Piesio 79', 83'
19.04. 19:00 Zawisza Bydgoszcz - Stomil Olsztyn 2:3 (1:2)
20.04. 14:00 Cracovia Kraków - Warta Poznań 2:1 (0:1)
20.04. 16:00 Flota Świnoujście - Arka Gdynia 3:0 (1:0)
20.04. 17:00 Olimpia Grudziądz - GKS Tychy 1:3 (0:2)
21.04. 12:15 Termalica Bruk-Bet Nieciecza - GKS Katowice 1:0 (0:0)
21.04. 12:30 Sandecja Nowy Sącz - Miedź Legnica 1:0 (0:0)
21.04. 14:00 Polonia Bytom - Okocimski KS Brzesko 0:3 (0:2)
Bogdanka Łęczna - ŁKS Łódź 3:0 v.o.
II Liga wschodnia 24 kolejka 19 - 20 kwietnia 2013
20.04.
16:00 Unia Tarnów - Radomiak Radom 3:1 (3:0)
Dominik Bednarczyk 28', Kamil Pawlak 30', Fabian Fałowski 45'
(rz.k.) - Piotr Wlazło 90'
20.04. 16:00 Pogoń Siedlce - Puszcza Niepołomice 2:1 (2:1)
Mariusz Dzienis 42', Chinonso Agu 45' -
Sebastian Janik 38'
20.04. 16:00 Wisła Płock - Stal Rzeszów 1:1 (0:1)
Łukasz Sekulski 74' - Daniel Koczon
23'
20.04. 17:00 Świt Nowy Dwór Maz. - Olimpia Elbląg 0:1 (0:1)
Krzysztof Wierzba 3'
20.04. 17:30 Wigry Suwałki - Znicz Pruszków 0:1 (0:1)
Michał Zapaśnik 3'
19.04. 19:00 Garbarnia Kraków - Concordia Elbląg 1:2 (1:1)
20.04. 12:00 Resovia Rzeszów - Pelikan Łowicz 0:1 (0:0)
20.04. 16:00 Siarka Tarnobrzeg - Wisła Puławy 2:0 (1:0)
20.04. 16:00 Stal Stalowa Wola - Motor Lublin 1:0 (1:0)
III Liga Łódzko-Mazowiecka
20 kolejka 20 kwietnia 2013
20.04. 11:00 Mazur Karczew - Warta
Sieradz 4:0
Piotr Cudny 32', Grzegorz Krystosiak 40' (rz.k.), Rafał Barzyc
53', Radosław Filipczak 85'
20.04. 14:30 GKP Targówek - Lechia Tomaszów 2:2 (1:1)
Marcin Stańczyk 35', samobójczy 90' - Daniel Potakowski 44',
Dawid Stańdo 71'
20.04. 15:30 Włókniarz Zelów - WKS Wieluń 1:2 (0:1)
Patryk Krymarys 78' - Dawid Przezak 22', Karol Dudek 68'
20.04. 16:00 Pogoń Grodzisk - Broń Radom 1:1 (0:1)
Jakub Kołaczek 88' - Kamil Czarnecki 19'
20.04. 16:00 Orzeł Wierzbica - Zawisza Rzgów 2:0 (1:0)
Michał Marczak 2
20.04. 16:00 Sokół Aleksandrów - MKS Kutno 2:1 (1:0)
Damian Bierżyński 13', Oskar Osowski 78' - Szymon Kiwała 90'
20.04. 16:00 Ursus Warszawa - Start Otwock 0:0
20.04. 16:30 Legionovia Legionowo - Omega Kleszczów 6:2
Sebastian Janusiński, Mateusz Sołtys 2, Szymon Lewicki, Kamil
Tlaga, Michał Złotkowski - Szymon Piotrowski, Krzysztof Kowalski
IV Liga Mazowiecka Południe 21 kolejka 20 - 21 kwietnia 2013
20.04. 12:00 Sparta Jazgarzew -
Wulkan Windoor Zakrzew 3:1 (1:0)
Samobójczy 15′, Konrad Rudnicki 60′, Zbigniew Obłuski 77′ -
Mateusz Stolarek 58′
20.04. 14:30 Mszczonowianka Mszczonów - Energia Kozienice 4:0 (0:0)
Piotr Nawrocki 50′, Kamil Jankowski 62′ (rz.k.), Łukasz Kakietek
64′, Tomasz Jaskólski 90′
20.04. 16:00 Szydłowianka Szydłowiec - Okęcie Warszawa 2:1 (0:0)
Jarosław Gołda 59′, Łukasz Janik 62′ - Tymoteusz Chodźko 68′
20.04. 16:30 Pilica Białobrzegi - Wilga Garwolin 5:1 (4:0)
Gołębiewski 21′ (rz.k.), 31′, 32′, Kaliszewski 28′, Barzyński 78′ -
Piotr Szostak 79′
20.04. 16:30 Żyrardowianka Żyrardów - Polonia Iłża 2:0 (1:0)
Paweł Jakóbiak 17',
52' (rz.k.)
20.04. 18:00 Victoria Sulejówek - Mazowsze Grójec 3:3 (0:1)
Wojciech Wocial 55′, 72′, Jan Endzelm 63′- Rafał Sobczak 14′, 90'
+3, Dariusz Rolak 77′
21.04. 11:00 Znicz II Pruszków - Józefovia Józefów 4:2 (2:1)
Jaworski, Majewski, Sosnowski, Jankiewicz (rz.k.) - Robert
Warakomski 2
21.04. 11:00 Pogoń II Siedlce - UKS Łady 2:1 (1:1)
Buga 28′, Ekwueme 64′- Sadowski 12′
IV Liga Mazowiecka Północ 21 kolejka 20 - 21 kwietnia 2013
20.04. 14:00 Mazur Gostynin -
Wisła II Płock 2:0 (0:0)
Piotr Wilamowski 2
(1 - rz.k.)
20.04. 16:00 Mławianka Mława - KS Łomianki 0:0
20.04. 16:00 Nadnarwianka Pułtusk - Ostrovia Ostrów Maz. 0:0
20.04. 16:00 Kasztelan Sierpc - Wkra Żuromin 0:5 (0:2)
Adam Koprowski 3, Bartłomiej Nowacki, Tomasz Kamiński
20.04. 16:30 Błękitni Gąbin - Bug Wyszków 2:3 (2:2)
Krzysztof Różycki 15', Radosław Wiśniewski 21' - Mateusz
Gołębiowski 38', Karol Skoczeń 42', 48'
20.04. 17:00 MKS Przasnysz - Bzura Chodaków 0:1 (0:1)
Kamil Bartosiewicz
21.04. 15:00 Narew Ostrołęka - Huragan Wołomin 1:0 (1:0)
Piotr Strzeżysz 35'
21.04. 16:00 Czarni Węgrów - Błękitni Raciąż 1:0 (0:0)
Adam Dobosz 52'
Liga OKRĘGOWA WARSZAWA GRUPA i 21 kolejka 20 - 21 kwietnia 2013
20.04. 11:00 Legion Warszawa -
Legionovia II Legionowo 0:4 (0:0)
Michał Grudziński, Grzegorz Reks, Łukasz Karczmarczyk 2
20.04. 11:00 Sokół OSiR Serock - Olimpia Warszawa 1:3 (0:1)
Paweł Calak
20.04. 13:00 AON Sante Rembertów - KS Wesoła 2:0 (1:0)
Michał Minkina, Paweł Kowalski
20.04. 14:00 PKS Radość - Grom Lipowo 6:1 (1:0)
Dominik Dukalski 5', 83' (rz.k), Jakub Bogusz 56', 69', Michał
Charzyński 61', 85' - Krzysztof Białkowski 78' (rz.k.)
20.04. 16:30 Mazur Radzymin - Wkra Pomiechówek 5:1 (3:0)
Kamil Suchocki 2, Cezary Urbanowski, Radosław Gajewski,
samobójczy
21.04. 13:00 Marcovia 2000 Marki - Dolcan II Ząbki 0:2
21.04. 14:00 Wicher Kobyłka - Bóbr
Tłuszcz 2:3 (0:1)
- Adam Matejak, Łukasz Wierzbicki, Adam Nasiadka
21.04. 15:00 Mazur II Karczew - Drukarz Warszawa 1:1
- Grzegorz Pytko
Liga OKRĘGOWA WARSZAWA GRUPA II 21 kolejka 20 kwietnia 2013
20.04. 11:00 LKS Chlebnia - Laura
Chylice 1:1 (1:0)
Bartłomiej Piórkowski - Piotr Madetko
20.04. 11:00 Naprzód Stare Babice - GLKS Nadarzyn 1:0
20.04. 11:00 Przyszłość Włochy - Perła Złotokłos 2:0
20.04. 14:00 Ryś Laski - KS Raszyn 1:2 (0:0)
Mateusz Merda 90' +2 - Adam Kempa 60', Piotr Wrzeszcz 74'
20.04. 14:30 Milan Milanówek - Ożarowianka Ożarów 0:1 (0:1)
Kamil Melich
20.04. 16:00 KS Teresin - Kosa Konstancin 0:1 (0:1)
Kamil Borowski
20.04. 16:30 Skra Konstancin - Świt Warszawa 3:0 (0:0)
Łukasz Iwanowicz 2, Adrian Szewczyk
Ursus II Warszawa - Orkan Sochaczew 3:0 v.o.
Liga OKRĘGOWA Płock 20 kolejka 20 - 21 kwietnia
20.04. 16:00 Wisła
Duninów - Unia Iłów 0:0
20.04. 16:00 Zryw Bielsk - Świt Staroźreby 1:2 (1:0)
Ireneusz Kobuszewski - Kamil Szpeflik (rz.k.), Maciej Sobiesiak
20.04. 16:00 Kormoran Łąck - Skrwa Łukomie 3:5 (3:3)
Dariusz Kaźmierczak, Jacek Maślany, Sebastian Szymański - Piotr
Sadowski 2, Mateusz Sadowski, Patryk Tyburski, Mariusz Beksa
20.04. 16:00 Orzeł Goleszyn - Polonia Radzanowo 6:2 (2:1)
Łukasz Suliński 3, Mateusz Biegański, Damian Mórawski, Marek
Bolimowski - Damian Grabowski, Artur Gołębiowski
20.04. 16:00 Amator Maszewo - Wisła Sobowo 5:0 (4:0)
Bartłomiej Sochalewski 2, Tomasz Golatowski, Piotr Mysior, Łukasz
Linowski (rz.k.)
20.04. 16:00 ULKS Ciółkowo - Unia Czermno 2:0 (0:0)
Artur Witkowski, Dawid Sumiński
21.04. 16:00 Pogoń Słupia - Skra Drobin 0:5 (0:2)
Marcin Gajewski 2, Bartłomiej Mielczarski 2, Hubert Krysztofiak
21.04. 16:00 Huragan Bodzanów - Stoczniowiec Płock 1:0 (0:0)
Gabriel Łątka 68'
Klasa A Płock 14 kolejka 21 kwietnia
21.04. 11:00 Spójnia Mała Wieś -
Iskra Kozłowo 3:3 (2:2)
Hubert Górecki 2, Paweł Sutkowski - Andrzej Gajewski, Piotr
Nowocin, Mariusz Łukaszewski
21.04. 11:00 Czarni Rempin - Sparta Mochowo 2:2 (0:1)
- Wiktor Włosiński, Kamil Krysiński
21.04. 11:00 Zorza Szczawin - Orkan Lelice 4:1 (2:0)
Cezary Ozdowski, Cezary Obszyński, Grzegorz Kopaczewski 2
(1-rz.k.) - Andrzej Reszczyński
21.04. 11:00 Kasztelan Białe Błoto - Start Proboszczewice 1:0 (1:0)
Radosław Kaniecki (rz.k.)
21.04. 15:00 Stegny Wyszogród - Relax Miszewo 6:2 (2:1)
Adam Szmit 2, Piotr Widzyński 2, Piotr Górnicki, Maciej
Bratkowski -
21.04. 15:00 Lwówianka Lwówek - Wicher Cieszewo 5:1 (2:1)
Piotr Perka 2, Bartłomiej Krasiński, Piotr Kaczmarczyk, Dariusz
Bujakowski
Klasa
A
Płock 16 kolejka 21 kwietnia
21.04. 11:00 Bzura II Chodaków - FK
Rybno 2:0 (0:0)
Krystian Wiśniewski, Mateusz Pęsiek
21.04. 11:00 Błyskawica Lucień - Delta Miszewko 1:3 (1:0)
- Jerzy Gromadziński 2, Krzysztof Machowski
21.04. 16:00 Olimpia Gozdowo - Mazowia Słubice 0:2 (0:1)
Arkadiusz Smagała 45', 59' (rz.k.)
foto:
Tomasz Sujecki/GKP Targówek
|