Synoptycy
zapowiadają nawrót zimy i to dość silnej. Miejmy nadzieję, że nie pokrzyżuje to
planów przygotowawczych zespołów, tuż przed zbliżającą się inauguracją
tegorocznych rozgrywek.
Nieciekawie może być w przypadku pierwszej i drugiej ligi, która już właśnie w
ten weekend rozpoczyna rozgrywki o ligowe punkty. Zima ma ponoć potrwać
przynajmniej do 20 marca, a to nie są już optymistyczne informacje.
Jak zwykle spośród dziesiątek sparingów proponujemy kilka, a o pozostałych
dowiecie się czytając całość tej wiadomości.
Do bardzo ciekawej konfrontacji dojdzie w sobotę w Radomiu, gdzie miejscowa Broń
zmierzy Się z Dneprem Smoleńsk (rosyjska 2 Liga Zachodnia).
W sobotę zobaczymy również konfrontację outsidera płockiej LO z liderem Klasy A
- w Radzanowie Polonia zmierzy się ze Spójnią Mała Wieś.
Z kolei Promyk Nowa Sucha, który idzie jak burza przez zimowe sparingi,
zweryfikuje swoją formę podczas pojedynku z Żyrardowianką.
09.03, 11:00 Broń Radom - Dnepr
Smoleńsk 0:1 (0:1)
Włodymir Siemin 28'
10.03 Żyrardowianka Żyrardów - Promyk Nowa Sucha 7:0 (3:0)
Przemysław Jakóbiak 2, Marcin Jakóbiak, Paweł Jakóbiak, Tomasz
Sieński, Marcin Dębowski, Bartosz Drożdżal
_______________________________________________________________________
Pozostałe sparingi 8-10 marca >>> |
Wszystkie wiosenne sparingi >>>
Synoptycy
zapowiadają nawrót zimy i to dość silnej. Miejmy nadzieję, że nie pokrzyżuje to
planów przygotowawczych zespołów, tuż przed zbliżającą się inauguracją
tegorocznych rozgrywek.
Nieciekawie może być w przypadku pierwszej i drugiej ligi, która już właśnie w
ten weekend rozpoczyna rozgrywki o ligowe punkty. Zima ma ponoć potrwać
przynajmniej do 20 marca, a to nie są już optymistyczne informacje.
Jak zwykle spośród dziesiątek sparingów proponujemy kilka, a o pozostałych
dowiecie się czytając całość tej wiadomości.
Do bardzo ciekawej konfrontacji dojdzie w sobotę w Radomiu, gdzie miejscowa Broń
zmierzy Się z Dneprem Smoleńsk (rosyjska 2 Liga Zachodnia).
W sobotę zobaczymy również konfrontację outsidera płockiej LO z liderem Klasy A
- w Radzanowie Polonia zmierzy się ze Spójnią Mała Wieś.
Z kolei Promyk Nowa Sucha, który idzie jak burza przez zimowe sparingi,
zweryfikuje swoją formę podczas pojedynku z Żyrardowianką.
***
|
|
GG - 46449242 |
|
wszystkie wiosenne sparingi >>>
|
08.03 Skra Drobin - Iskra Kozłowo
13:2 (7:0) Jakub Witkowski 10, Marcin Gajewski, Michał Lemanowicz, Maciej Koziorowski - Andrzej Gajewski, Arkadiusz Wróblewski
08.03 Tajfun Jartypory - ŁKS
Łochów 1:2 (0:1)
09.03 SEMP '95 Ursynów - Gwardia
Warszawa 3:6 (1:3)
09.03 Kasztelan Sierpc - Skra
Drobin 4:2 (0:1)
09.03 Legion Warszawa - Huragan Wołomin
2:1 (1:0)
09.03 Legionovia Legionowo - Pogoń Grodzisk
1:1 (0:1)
09.03 Józefovia Józefów - Mazur
Karczew 0:1 (0:0) 09.03 SOKÓŁ PRZYTYK - ORZEŁ WIERZBICA 3:3
09.03 ENERGIA KOZIENICE - PROCH
PIONI 2:0
09.03 MKS Skierniewice – KS Warka
2:8 (2:1)
09.03 Wkra Sochocin - Gryf Kownaty Żędowe
5:3
09.03 Bzura II Chodaków - KS II
Teresin
09.03 Świt Warszawa - Zaborowianka Zaborów 3:4 (1:2)
09.03 Perła Złotokłos - Legion Głowaczów
09.03 Pogoń II Siedlce - Naprzód
Skórzec
09.03 Korona HiD Ostrołęka – KS
Wąsewo 3:1 (2:0)
09.03 Orlęta Kielce -
Szydłowianka Szydłowiec
09.03 Mazovia II Mińsk Maz. - KS
Wesoła 8:0
09.03 Nojszewianka Dobre - Liwia
Łochów 5:2 (2:1)
09.03 Drukarz Warszawa - Tęcza
Stanisławów 5:3 (5:0)
09.03 Kasztelan Białe Błoto -
Wisła Sobowo 5:0 09.03 Advit Wiązowna - Grom Lipowo 2:4 (1:3)
10.03 Laura Chylice - UMKS '96
Piaseczno 6:1 (2:0)
10.03 Mazovia Mińsk Maz. -
Kolektyw Oleśnica 3:1 (2:1)
10.03 Huragan Międzyrzec - Orzeł
Łosice 6:2 10.03 Sęp Żelechów - Mazowsze Miętne jun. 0:5
10.03 Sęp Żelechów - Wisła
Maciejowice 3:2
10.03 Bartnik Myszyniec -
Mazowsze Jednorożec 2:1
10.03 Mazowsze Jednorożec - Świt
Baranowo 5:0
10.03 Świt Staroźreby - Zryw
Bielsk 4:4
10.03 Płomień Dębe Wielkie -
Jutrzenka Cegłów 2:4 (2:1)
10.03 Zryw Sobolew - KS Glinianka
10.03 Wicher Wielgie - Tłuchovia
Tłuchowo 1:3
10.03 Legion Grębków- ULKS
Gołąbek 0:11
10.03 Unia Czermno - Lwówianka Lwówek
10.03 Korona Wejsce - Zryw Wygoda
4:1 (3:0) 10.03 Guzovia Guzów - FK Rybno 7:1
10.03 Stegny Wyszogród - Gladiator Słoszewo
2:4
10.03 Wicher Sadowne - Korona
Jadów
10.03 LKS Ostrówek - Fenix
Siennica 2:5 (2:2)
10.03 Promnik Łaskarzew - Naprzód
Skórzec foto:
PKS Radość
|