15
maja 2011 roku o godzinie 10.00 w Hali Sportowo – Widowiskowej w Baboszewie
odbyła się ostatnia - ósma kolejka IX Edycji Halowej Piłki Nożnej. Ostatecznie
zwycięstwo przypadło zespołowi OLDBOY BABOSZEWO. Mistrzostwo zapewnili sobie
jednak dopiero w ostatnim pojedynku, ulegając wcześniej drugiemu pretendentowi
do tytułu - Astexowi 2:3.
Gośćmi Honorowymi finałowej kolejki byli L e s ł a w Ć m i k i e w i c z
Prezes Stowarzyszenia Orłów Górskiego oraz S e b a s t
i a n S z c z ę s n y Dziennikarz Telewizyjny i
Radiowy.
W newsie przeczytać można również całą historię baboszewskiej halówki.
Wszelkie informacje na temat tej imprezy jak i innych organizowanych w tej hali
znaleźć można w serwisie internetowym
Gminy Baboszewo pod
zakładką
Hala Sportowo-Widowiskowa. Zapraszamy.
BABOSZEWSKA LIGA HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ SEZON 2010/2011 IX EDYCJA
VIII kolejka - 15 maja 2011, godz. 10:00
TRANSPOL - WIZARDS 2:1
ASTEX - HURAGAN 7:3
FUTSAL - WIZARDS 3:3
HURAGAN - TRANSPORT 2:4
ASTEX - OLDBOY 3:2
TRANSPOL - TRANSPORT 12:1
FUTSAL - OLDBOY 2:4
Końcowa Klasyfikacja
1. | Oldboy | 40 | 59:25 |
2. | Astex | 39 | 76:34 |
4. | Transpol | 36 | 61:42 |
3. | Futsal | 33 | 60:38 |
5. | Wizards | 19 | 57:57 |
7. | Transport | 10 | 26:109 |
6. | Huragan | 8 | 30:64 |
Najlepszy Bramkarz: Kędzierski Robert (OLDBOY BABOSZEWO)
Najlepszy Strzelec: Zawadzki Arkadiusz (ASTEX) – 24 bramki
Zawodnik Fair Play: Paweł Lewandowski (TRANSPOL)
Gośćmi Honorowymi byli: Lesław Ćmikiewicz – polski piłkarz i trener – Prezes
Stowarzyszenia Orłów Górskiego i Sebastian Szczęsny polski dziennikarz
telewizyjny i radiowy.
W sezonie 2010/2011 strzelono 369 bramek
Rozegrano 63 spotkania
Sędzia: Ryszard Osowiecki
"Historia Baboszewskiej Halówki"
I Edycja – sezon 2002/2003
1.AGNES- 27pkt
2.TRANSPOL- 22pkt
3.OLDBOY ORLĘTA- 19pkt
4.LUPA-14pkt
5.OLDBOY RACIĄŻ- 6pkt
6.KAPRYS- 2pkt
Najlepszy strzelec – Paweł Bartczak -Agnes – 36 bramek
Najlepszy bramkarz – Marcin Osowski – Transpol
Zawodnik fair play – Jacek Klimkiewicz – Lupa
Gościem honorowym był Robert Gadocha
Podczas I edycji strzelono 408 bramek
Łącznie w sezonie 2002/2003 rozegrano 45 spotkań
II Edycja – sezon 2003/2004
1.AGNES-41 pkt
2.TRANSPOL- 33 pkt
3.OLDBOY- 21 pkt
4.REEBOK PŁOŃSK- 18 pkt
5.FABA BABOSZEWO- 14 pkt
6.ZAJAZD DŁUŻNIEWO- 1 pkt
Najlepszy strzelec – Dariusz Cackowski -Agnes
Najlepszy bramkarz – Marcin Osowski – Transpol
Zawodnik fair play – Paweł Barczak – Agnes
Gościem honorowym był Jan Tomaszewski
Podczas II edycji strzelono 414 bramek
Łącznie w sezonie 2003/2004 rozegrano 45 spotkań
III Edycja – sezon 2004/2005
1.TRANSPOL-39 pkt
2.FABA- 34 pkt
3.AGNES- 30 pkt
4.OLDBOY- 19 pkt
5.POLICJA- 9 pkt
6.ROMEX- 3 pkt
Najlepszy strzelec- Wiśniewski Rafał - Faba – 26 bramek
Najlepszy bramkarz – Marcin Osowski - Transpol
Zawodnik fair play – Andrzej Mikołajewski - Policja
Gościem honorowym był Dariusz Dudek
Podczas III edycji strzelono 331 bramek
Łącznie w sezonie 2004/2005 rozegrano 45 spotkań
IV Edycja – sezon 2005/2006
1.TRANSPOL-36 pkt
2.FABA- 33 pkt
3.AGNES- 31 pkt
4.OLDBOY- 22 pkt
5.POLICJA- 9 pkt
6.CZARNI GRALEWO- 3 pkt
Najlepszy strzelec – Marek Charzyński – Transpol – 42 bramki
Najlepszy bramkarz – Marcin Karwowski – Faba
Zawodnik fair play – Artur Bieniek – Policja
Gościem honorowym był Andrzej Szarmach
Podczas I V edycji strzelono 415 bramek
Łącznie w sezonie 2005/2006 rozegrano 45 spotkań
V Edycja -sezon 2006/2007
1.TRANSPOL – 46 pkt
2.OLDBOY – 42 pkt
3.AGNES – 31 pkt
4.POLICJA – 21 pkt
5.MYKEN – 19 pkt
6.AMATOR – 18 pkt
7.DEBIUTANT- 9 pkt
Najlepszy strzelec – Marek Charzyński – Transpol – 29 bramek
Najlepszy bramkarz – Dariusz Staniszewski – Oldboy
Zawodnik fair play – Mteusz Solecki- Debiutant
Gościem honorowym był Jerzy Engel
Podczas V edycji strzelono 376 bramek
Łącznie w sezonie 2006/2007 rozegrano 63 spotkania
VI Edycja- sezon 2007/2008
1.TRANSPOL BABOSZEWO- 39 pkt
2.AGNES PŁOŃSK – 36 pkt
3.FABA BABOSZEWO – 25 pkt
4.OLDBOY BABOSZEWO – 23 pkt
5.DEBIUTANT BABOSZEWO 16 pkt
6.ORZEŁ KRASZEWO – 12 pkt
7.AMATOR BABOSZEWO – 9 pkt
8.MYKEN KACZOROWY – 6 pkt
Najlepszy strzelec- Mariusz Gajewski – Traspol- 26 bramek
Najlepszy bramkarz – Tomasz Kuligowski – Agnes
Zawodnik fair play – Mariusz Raźny – Oldboy
Gościem honorowym był Jan Domarski i Dariusz Górski
Podczas VI edycji strzelono 355 bramek
Łącznie w sezonie 2007/2008 rozegrano 56 spotkań
VII Edycja-sezon 2008/2009
1.TRANSPOL -30 pkt
2.OLDBOY BABOSZEWO- 27 pkt
3.FUTSAL- 21 pkt
4.FABA- 7 pkt
5.ASTEX- 3 pkt
Najlepszy strzelec – Marek Charzyński-Transpol-26 bramek
Najlepszy bramkarz – Mateusz Lewandowski – Futsal
Zawodnik Fair Play – Tomasz Witulski -Astex
Gościem honorowym był Edward Klejdinst
Podczas VII Edycji strzelono 269 bramek
Łącznie w sezonie 2008/2009 rozegrano 30 spotkań
VIII Edycja – sezon 2009/2010
1.OLDBOY BABOSZEWO -45pkt
2.TRANSPOL -41pkt
3.ASTEX -31pkt
4.FUTSAL -24pkt
5.ORZEŁ KRASZEWO -20pkt
6.TRANSPORT – Andrzej Przetacki -17pkt
7.WKS CHAMPION -6pkt
Najlepszy strzelec – Marek Charzyński-Transpol-38 bramek
Najlepszy bramkarz – Robert Kędzierski - OLDBOY
Zawodnik Fair Play – Grzegorz Lewandowski – WKS Champion
Gościem honorowym był Andrzej Strejlau
Podczas VIII Edycji strzelono 390 bramek
Łącznie w sezonie 2009/2010 rozegrano 63 spotkania
IX Edycja – sezon 2010/2011
I miejsce: OLDBOY BABOSZEWO – 40 pkt
II miejsce: ASTEX – 39 pkt
III miejsce: TRANSPOL – 36 pkt
IV miejsce: FUTSAL – 33 pkt
V miejsce: FOOTBALL WIZARDS – 19 pkt
VI miejsce: TRANSPORT ANDRZEJ PRZETACKI – 10 pkt
VII miejsce: HURAGAN – 8 pkt
Najlepszy Bramkarz: Kędzierski Robert (OLDBOY BABOSZEWO)
Najlepszy Strzelec: Zawadzki Arkadiusz (ASTEX) – 24 bramki
Zawodnik Fair Play: Paweł Lewandowski (TRANSPOL)
Gośćmi Honorowymi byli: Lesław Ćmikiewicz – polski piłkarz i trener – Prezes
Stowarzyszenia Orłów Górskiego i Sebastian Szczęsny polski dziennikarz
telewizyjny i radiowy.
W sezonie 2010/2011 strzelono 369 bramek
Rozegrano 63 spotkania
Sędzia: Ryszard Osowiecki
TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ o Puchar Komendanta KPP w Płońsku i Przewodniczącego Zarządu Terenowego NSZZP przy KPP w Płońsku
CSP Legionowo - KPP
Sierpc 0:3
KPP Przasnysz - KPP Ciechanów 2:0
KPP Płońsk - KPP Mława 0:2
CSP Legionowo - KPP Przasnysz 0:3
KPP Sierpc - KPP Ciechanów 0:2
KPP Przasnysz - KPP Płońsk 0:1
KPP Ciechanów - KPP Mława 1:3
KPP Sierpc - KPP Płońsk 0:3
CSP Legionowo - KPP Ciechanów 0:3
KPP Przasnysz - KPP Mława 1:2
KPP Ciechanów - KPP Płońsk 0:1
KPP Sierpc - KPP Mława 5:2
CSP Legionowo - KPP Płońsk 0:3
KPP Sierpc - KPP Przasnysz 2:2
CSP Legionowo - KPP Mława 0:3
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
I miejsce: KPP MŁAWA
II miejsce: KPP PŁOŃSK
III miejsce: KPP PRZASNYSZ
IV miejsce: KPP SIERPC
V miejsce: KPP CIECHANÓW
VI miejsce: CSP LEGIONOWO
Najlepszy Bramkarz Turnieju: Kędzierski Robert (KPP Płońsk)
Najlepszy Strzelec Turnieju: Popielarczyk Cezary (KPP Mława) – 6 bramek
BABOSZEWSKA LIGA HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ SEZON 2010/2011 IX EDYCJA
VII kolejka - 10 kwietnia 2011, godz. 10:00
TRANSPOL - ASTEX 3:2
FUTSAL - HURAGAN 3:2
ASTEX - TRANSPORT 6:3
HURAGAN - OLDBOY 1:2
WIZARDS - TRANSPORT 7:3
TRANSPOL - OLDBOY 2:1
FUTSAL - TRANSPORT 10:1
OLDBOY - WIZARDS 4:2
1. | Oldboy | 37 | 53:20 |
2. | Astex | 33 | 66:29 |
3. | Futsal | 32 | 55:31 |
4. | Transpol | 30 | 47:40 |
5. | Wizards | 18 | 53:52 |
6. | Huragan | 8 | 25:53 |
7. | Transport | 7 | 21:95 |
W VII kolejce strzelono 52 gole.
Najlepszy strzelec VII kolejki: Zawadzki Jacek (ASTEX), Cieśliński Krzysztof (WIZARDS)
- po 4 bramki
Najlepszy strzelec ligi, po VI kolejkach: Zawadzki Arkadiusz (Astex) 21 goli
VI kolejka - 20 marca 2011, godz. 10:00
TRANSPOL - OLDBOY 2:3
HURAGAN - TRANSPORT 0:2
TRANSPOL - WIZARDS 1:3
ASTEX - FUTSAL 1:3
TRANSPORT - OLDBOY 0:4
ASTEX - WIZARDS 4:2
TRANSPOL - FUTSAL 4:6
WIZARDS - HURAGAN 3:7
1. Oldboy 31 46:15
2. Astex 30 58:23
3. Futsal 26 42:28
4. Transpol 24 42:37
5. Wizards 15 44:45
6. Huragan 8 22:48
7. Transport 7 14:72
W VI kolejce strzelono 45 goli.
Najlepszy strzelec VI kolejki: Skolimowski Daniel (FUTSAL) i Cackowski Dariusz
(OLDBOY BABOSZEWO) - po 4 bramki
Najlepszy strzelec ligi, po VI kolejkach: Zawadzki Arkadiusz (Astex) 19 goli
V kolejka - 20 lutego 2011, godz. 10:00
WIZARDS - HURAGAN 1:3
TRANSPOL - TRANSPORT 1:4
ASTEX - FUTSAL 5:1
TRANSPORT – OLDBOY 1:8
ASTEX – WIZARDS 4:1
FUTSAL – OLDBOY 1:1
TRANSPOL – HURAGAN 3:1
ASTEX - OLDBOY 4:3
1. | Astex | 27 | 53:18 | |
2. | Oldboy | 25 | 39:13 | |
3. | Transpol | 24 | 35:25 | |
4. | Futsal | 20 | 33:23 | |
5. | Wizards | 12 | 36:33 | |
6. | Huragan | 5 | 15:43 | |
7. | Transport | 4 | 12:68 |
W V kolejce strzelono 42 gole.
Najlepszy strzelec V kolejki - Bartczak Paweł (OLDBOY), Droziński Marcin
(TRANSPORT), Zawadzki Jacek (ASTEX) po 4 bramki
Najlepszy strzelec ligi, po V kolejkach: Zawadzki Arkadiusz (Astex) 16 goli
Wyniki IV Kolejki
FUTSAL - WIZARDS 4:2
TRANSPOL - HURAGAN 2:1
ASTEX - TRANSPORT 11:1
WIZARDS - OLDBOY 0:2
TRANSPOL - FUTSAL 6:3
ASTEX - HURAGAN 4:1
WIZARDS - TRANSPORT 6:0
HURAGAN - OLDBOY 1:2
Tabela po 4 kolejkach
1. | Oldboy | 21 | 27:7 | |
2. | Transpol | 21 | 31:20 | |
3. | Futsal | 19 | 31:17 | |
4. | Astex | 18 | 40:13 | |
5. | Wizards | 12 | 34:26 | |
6. | Huragan | 2 | 11:39 | |
7. | Transport | 1 | 7:59 |
BABOSZEWSKA LIGA HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ SEZON 2010/2011 IX EDYCJA
1. TRANSPOL
2. ASTEX
3. FUTSAL
4. FOOTBALL WIZARDS
5. HURAGAN
6. TRANSPORT A. PRZETACKI
7. OLDBOY BABOSZEWO
SĘDZIA
RYSZARD OSOWIECKI
HALOWA PIŁKA NOŻNA BABOSZEWO
Cel ligi: Popularyzacja Halowej Piłki Nożnej jako aktywnej formy wypoczynku.
• Nagradzane są wszystkie zespoły
• Król strzelców
• Najlepszy bramkarz
• Zawodnik „fair play”
REGULAMIN
1. Czas gry 2 x 15 minut, po 15 minutach zmiana stron (przerwa meczu tylko
podczas zagrożenia zdrowia).
2. Na boisku drużyny pięcioosobowe (czterech w polu + bramkarz).
3. Drużyna składa się z 16 zawodników mogących być zrzeszonymi.
4. Zmiany hokejowe – po zejściu zawodnika
z boiska może wejść zawodnik zmieniający.
5. Gra bezkontaktowa.
6. Zabroniona gra „w parterze”.
7. Zabroniona gra wślizgiem.
8. Bramkarz może atakować „w parterze” do linii ciągłej pola karnego.
9. Piłka do gry z tłumionym odbiciem nr 4
10. Bramkarz nie może łapać piłki od swojego zawodnika.
11. Bramkarz może wprowadzić piłkę dowolnym sposobem w dowolne miejsce boiska.
12. Rzuty karne wykonywane z odległości 7 m.
13. Rzuty wolne – bezpośrednie i pośrednie według interpretacji sędziego.
14. Odległość zawodnika drużyny przeciwnej przy stałych fragmentach gry – 3m (w
polu bramkowym jeżeli jest to możliwe)
nie obowiązuje przepis o spalonym.
15. Rozpoczęcie gry na środku boiska do przodu piłką.
16. Kary – od 2 min, do wykluczenia włącznie z meczu bądź turnieju decydują:
sędzia, w szczególnych przypadkach kolegium.
17. Czerwona kartka eliminuje automatycznie zawodnika, który bezpośrednio
dokonał przewinienia, np. bramkarz – z następnego meczu, bądź w szczególnych
przypadkach
z dwóch, trzech lub wykluczenie z turnieju (sędzia eliminuje z jednego meczu,
kolegium stanowi o wykluczeniu z dwóch, trzech meczów lub z całego turnieju). Po
czerwonej kartce zespół gra w osłabieniu.
18. Za ewidentne, umyślne zagranie zawodnika ręką opuszcza on boisko na 2
minuty.
19. Każde przekleństwo zawodnika na boisku karane jest jednominutowym
wykluczeniem z gry.
20. Aby zespół mógł uczestniczyć w poszczególnych kolejkach ligi musi posiadać
minimum 4 zawodników.
21. W przypadku niestawienia się drużyny sędzia po 5 minutach odgwizduje
walkower.
22. Przerwa 30 minut po czterech spotkaniach
23. Punktacja: zwycięstwo – 3pkt, remis – 1pkt, przegrana – 0pkt, walkower – 5:0
24. Drużyna wpłaca jednorazowo z góry kwotę 800zł za uczestnictwo w halowej
lidze piłki nożnej. Drużyna, która wycofuje się z ligi traci wpisowe
25. Spotkanie prowadzi jeden sędzia.
26. Podczas spotkania obecny jest sędzia sekretarz prowadzący zapis cyfrowy,
pisemny.
W przypadkach szczególnych następuje konsultacja sędziego sekretarza z sędzią
prowadzącym, aby rozstrzygnąć zaistniały problem (oczywiście po zatrzymaniu
czasu).
27. Pozostałe zasady gry wg przepisów PZPN.
28. Zawodnicy zobowiązani są posiadać dowód tożsamości.
29. Po IV kolejce można dokonać zmiany 2 zawodników w drużynie (lub dopisać 2
zawodników w przypadku kiedy drużyna nie posiada pełnego składu 16 zawodników
podczas zgłoszenia do ligi).
30. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne nieszczęśliwe
zdarzenia (kontuzje, wypadki) w czasie trwania turnieju: za rzeczy zagubione nie
odpowiada.
31. Ostateczna interpretacja powyższego regulaminu należy do organizatora.
1. TRANSPOL
1. Charzyński Marek
2. Chyczewski Dariusz
3. Chyczewski Marcin
4. Dziuda Mariusz
5. Gajewski Mariusz
6. Kowalski Michał
7. Lewandowski Dariusz
8. Lewandowski Grzegorz
9. Lewandowski Paweł
10. Lewandowski Piotr
11. Markowski Cezary
12. Nowicki Jarosław
13. Piotrowski Artur
14. Senkowski Jan
15. Senkowski Krzysztof
16. Wiśniewski Rafał
2. ASTEX
1. Dąbrowski Artur
2. Dąbrowski Krzysztof
3. Goclender Adrian
4. Karwowski Marek
5. Klimkiewicz Jacek
6. Kuligowski Tomasz
7. Mak Adam
8. Mak Cezary
9. Peszyński Marcin
10. Pydyn Paweł
11. Raczkowski Piotr
12. Solecki Mateusz
13. Witulski Tomasz
14. Zawadzki Arkadiusz
15. Zawadzki Jacek
16. Zdunowski Wojciech
3. FUTSAL
1. Adamiak Bartosz
2. Adamiak Łukasz
3. Adamski Kamil
4. Adamski Piotr
5. Adamski Sławomir
6. Charzyński Marcin
7. Ezman Damian
8. Kornatowski Marcin
9. Krakowski Artur
10. Kwiatkowski Arkadiusz
11. Lewandowski Mateusz
12. Opolski Piotr
13. Palczewski Karol
14. Skolimowski Daniel
15. Tomczewski Michał
16. Zajączkowski Patryk
4. FOOTBALL WIZARDS
1. Cieśliński Krzysztof
2. Cieśliński Piotr
3. Jagodziński Kamil
4. Knisiewicz Marcin
5. Knisiewicz Michał
6. Krysiewicz Radosław
7. Matczak Piotr
8. Piórkowski Cezary
9. Piórkowski Wojciech
10. Rosiewicz Łukasz
11. Smutek Andrzej
12. Spych Michał
13. Wierzchowski Dominik
14. Zygiel Jarosław
5. HURAGAN
1. Cichewicz Igor
2. Kaliński Dariusz
3. Kaliński Grzegorz
4. Kuźmiński Artur
5. Rybacki Eryk
6. Rybacki Grzegorz
7. Rybacki Paweł
8. Rybacki Przemysław
9. Rybacki Zbigniew
10. Szewczak Daniel
6. TRANSPORT A. PRZETACKI
1. Babecki Cezary
2. Bluszcz Piotr
3. Gąsecki Łukasz
4. Gierkowski Artur
5. Górczyński Łukasz
6. Górczyński Mateusz
7. Janicki Igor
8. Jobski Krystian
9. Kocięda Jakub
10. Kozłowski Mateusz
11. Ksybek Hubert
12. Lipiński Marcin
13. Nowakowski Damian
14. Oleszkowicz Łukasz
15. Tomczewski Mateusz
16. Żochowski Przemysław
7. OLDBOY BABOSZEWO
1. Bartczak Paweł
2. Cackowski Dariusz
3. Dąbrowski Andrzej
4. Dąbrowski Paweł
5. Dobrzyński Tomasz
6. Kędzierski Robert
7. Kucharzak Jacek
8. Łączyński Jarosław
9. Najechalski Marek
10. Popiołkowski Robert
11. Raźny Mariusz
12. Rozmanowski Bartłomiej
13. Staniszewski Arkadiusz
14. Staniszewski Dariusz
15. Włodkowski Zbigniew
16. Ziółkowski Grzegorz
Nad prawidłowością przebiegu Ligi czuwa Kolegium Halowej Piłki Nożnej, w skład którego wchodzą przedstawiciele poszczególnych drużyn.
Kolegium będzie decydować w przypadku:
• wyboru najlepszego bramkarza
• wyboru zawodnika „fair play”
• wykluczenia zawodnika z Ligi za niesportowe zachowanie wobec sędziego,
zawodników i innych osób
• w innych przypadkach
Ostateczna interpretacja przepisów bądź innych postanowień związanych z Ligą należy do organizatora.
Życzymy wszystkim uczestnikom wielu sukcesów sportowych, gry w duchu „fair play” oraz przyjemnego pobytu w Hali Sportowo – Widowiskowej w Baboszewie.