Dziś i jutro rozegrane zostaną ostatnie tegoroczne spotkania ligowe. Niższe ligi kończą już rozgrywki, a na piłkarskie boiska powrócą dopiero na wiosnę. Część pojedynków w płockiej Lidze Okręgowej już się odbyła, a pozostałe trzy mecze zostaną rozegrane jutro. W najciekawszym spotkaniu LO Wisła Duninów uległa Stoczniowcowi Płock 1:3. Gole dla zwycięzców strzelali: Piotr Olenderek z karnego, Arkadiusz Raczkowski i Paweł Zandrowicz. Honorowe trafienie dla gospodarzy zaliczył Cezary Szymański.
Poniżej przedstawiamy wyniki ostatnich kolejek oraz strzelców goli. Zobacz >>>
IV Liga Mazowiecka Północ - Kolejka 15
14.11.09 10:00 | Bug Wyszków - Przyszłość Włochy | 2:1 (1:0) |
Łukasz Kowalczyk 2 – Mateusz Najder | ||
14.11.09 11:00 | Hutnik Warszawa - MKS Ciechanów | 1:0 (1:0) |
Bartosz Szymaniak | ||
14.11.09 12:00 | MKS Mława - Kryształ Glinojeck | 3:0 (2:0) |
Mateusz Piotrowski, Mariusz Walczak, Rafał Brzozowski | ||
14.11.09 13:00 | Wkra Żuromin - Victoria Sulejówek | 2:1 (1:0) |
Mariusz Opałka, Łukasz Teodorczyk – Mariusz Kopeć | ||
14.11.09 13:00 | Huragan Wołomin - Błękitni Gąbin | 2:5 (1:3) |
Łukasz Rossa 28', Sebastian Kozłowski 90' - Radosław Wiśniewski 19', Paweł Knapik 32', Michał Tomaszewski 35', Piotr Widzyński 63', Damian Sztendor 80' | ||
14.11.09 13:00 | Ursus Warszawa - Jutrzenka Cegłów | 4:0 (1:0) |
Tomasz Giedronowicz, Dominik Dukalski, Adam Bogdański, Mateusz Goliczewski | ||
14.11.09 13:00 | MKS Przasnysz - Okęcie Warszawa | 3:0 (0:0) |
Krzysztof Butryn, Paweł Olszewski, Piotr Piasecki | ||
15.11.09 13:00 | Podlasie Sokołów Podlaski - Tęcza 34 Płońsk | 1:0 (0:0) |
Robert Chaciński 84' |
IV Liga Mazowiecka Południe - Kolejka 15
14.11.09 12:00 | Piast Piastów - Zwolenianka Zwoleń | 0:3 (0:1) |
Marcin Sztobryn, Grzegorz Seremak 2 | ||
14.11.09 12:00 | Sparta Jazgarzew - Wulkan Zakrzew | 6:1 (2:1) |
Dariusz Cackowski 4, Łukasz Kania, Maciej Kłosiewicz – Andrzej Sieradzki | ||
14.11.09 13:00 | Pilica Białobrzegi - Naprzód Zielonki | 5:1 (1:0) |
Mateusz Wojtysiak, Karol Stępniewski, Jacek Kacprzak, Rafał Mazur, Piotr Dąbrowski – Dariusz Piwowarek | ||
14.11.09 13:00 | Korona Góra Kalwaria - Mszczonowianka Mszczonów | 1:2 (0:1) |
Albert Gniado – Tomasz Sieński 2 | ||
14.11.09 13:00 | Skra Konstancin - KS Warka | 2:1 (1:1) |
Andrzej Kacprzak, Piotr Krawczyk – Tomasz Kiliański | ||
14.11.09 13:00 | Pogoń Grodzisk - Mazowsze Grójec | 0:1 (0:0) |
Tomasz Jaskólski | ||
15.11.09 13:00 | Szydłowianka Szydłowiec - UKS Łady | 0:1 (0:0) |
Tomasz Sokołowski | ||
15.11.09 13:00 | Broń Radom - KS Janików Kozienice | 0:0 |
Liga Okręgowa W-wa Gr.1 - Kolejka 15
14.11.09 11:00 | Białołęka Warszawa - Mazur II Karczew | 2:5 (0:3) |
Mateusz Biljenko (rz.k), Dariusz Susłow - Tomasz Sielski 2, Mariusz Boniec, Robert Siwak i Sebastian Olszanko | ||
14.11.09 13:00 | Sokół OSiR Serock - KS Falenica | 6:0 (2:0) |
Tomasz Luks 2, Bartosz Szydłowski 2, Mariusz Śledziewski, Andrzej Stępkowski | ||
14.11.09 13:00 | Marcovia 2000 Marki - Drukarz Warszawa | 2:2 (0:0) |
Karol Ajdys, Norbert Petasz - Rafał Szkamruk (rz.k), Piotr Wołowicz | ||
14.11.09 13:00 | Żbik Nasielsk - Dąb Wieliszew | 4:0 (1:0) |
Piotr Janakakos 2, Jarosław Unierzyski, Maxwell Elota | ||
14.11.09 13:00 | Wilga Garwolin - Start II Otwock | 2:0 (1:0) |
Daniel Bogusz, Karol Zawadka | ||
14.11.09 13:15 | Dolcan Sport II S.S.A - KS Józefovia | 0:3 (0:1) |
Adam Krupiński 2, Artur Kowalczyk | ||
15.11.09 10:00 | Legion Warszawa - Legionovia II Legionowo | 2:3 (1:0) |
Bartłomiej Podobas, Przemysław Mikulski - Daniel Ziąbski 2, Mateusz Leszek | ||
15.11.09 12:00 | GKP Targówek - Wicher Kobyłka | : |
Mecz do skutku z powodu złego stanu boiska (opady deszczu). Nowy termin spotkania ustalono na dzień 18.11.2009 r. (środa) godz. 20.00 na boisku OSiR Targówek przy ul. Łabiszyńskiej na sztucznej trawie i przy oświetleniu. |
Liga Okręgowa W-wa Gr.2 - Kolejka 15
14.11.09 10:00 | Ożarowianka Ożarów - Świt Warszawa | 3:1 (2:0) |
Mariusz Fiuk, Krystian Lewandowski, Łukasz Jasiński - Rafał Szewczyk (rz.k) | ||
14.11.09 11:00 | Olimpia Warszawa - Naprzód Brwinów | 2:3 (2:0) |
Bartłomiej Kostrzewa, Bartosz Jaroń – Damian Benda 2, Michał Zakrzewski | ||
14.11.09 11:00 | KS Raszyn - Laura Chylice | 2:0 (0:0) |
Sebastian Kot, Wiktor Lach | ||
14.11.09 11:00 | Gwardia Warszawa - KS Łomianki | 3:2 (2:0) |
Łukasz Glanowski 2, Mariusz Zgórzak - Sebastian Izotow, Radosław Kamiński (rz.k) | ||
14.11.09 13:00 | Milan Milanówek - CWKS Legia Warszawa | 2:0 (1:0) |
Jacek Urban, Sebastian Chwedorczuk | ||
14.11.09 13:00 | Orkan Sochaczew - KS Teresin | 0:0 |
15.11.09 11:00 | LKS Chlebnia - KS II Piaseczno | 1:2 (1:2) |
Krzysztof Wieczorek - Łukasz Krzyżański, Mateusz Krupnik |
Liga Okręgowa Płock - Kolejka 15
14.11.09 11:00 | Orzeł Goleszyn - Zryw Bielsk | 2:2 (1:1) |
Rafał Kaczorowski, Marek Haliński - Sebastian Browarski 2 | ||
14.11.09 11:00 | Wisła Duninów - Stoczniowiec Płock | 1:3 (0:1) |
Cezary Szymański - Piotr Olenderek (rz.k), Arkadiusz Raczkowski, Paweł Zandrowicz | ||
14.11.09 11:00 | Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc | 1:6 (1:3) |
Piotr Sadowski - Emil Pniewski 3 (2 x rz.k), Paweł Sobczak, Tomasz Sudomir, Łukasz Paczkowski | ||
14.11.09 11:00 | Świt Staroźreby - Skra Drobin | 0:0 |
14.11.09 11:00 | Bzura Chodaków - Mazur Gostynin | 1:3 (1:0) |
samobójcza - Bartosz Komorowski, Mateusz Sławiński, Damian Surmak | ||
15.11.09 11:00 | Stegny Wyszogród - Delta Miszewko | 2:3 (1:3) |
Jakub Adriańczyk, Maciej Bartkowski - Konrad Bagiński 2, Piotr Urbański | ||
15.11.09 11:00 | Unia Iłów - Zorza Szczawin | 4:1 (1:1) |
Tomasz Grzywacz 2, Łukasz Rząp, Mariusz Kołodziejczyk - Sylwester Józwik | ||
15.11.09 13:00 | Kormoran Łąck - Amator Maszewo | 3:1 (0:0) |
Michał Malinowski 54', 89', 90+4' - Damian Lisiecki 57' |
Klasa A Płock - Kolejka 13
15.11.09 11:00 | Unia Czermno - ULKS Ciółkowo | 1:1 (0:1) |
Krzysztof Świątek - Hubert Rutecki | ||
15.11.09 11:00 | Amator II Maszewo - Lwówianka Lwówek | 0:7 (0:2) |
Łukasz Wypysiński 3, Łukasz Nowogórski, Michał Puternicki, Krzysztof Burdyka | ||
15.11.09 11:00 | Kasztelan Białe Błoto - Wisła Sobowo | 0:1 (0:1) |
przerwany w 65' po tym jak zawodnik gospodarzy uderzył sędziego | ||
15.11.09 11:00 | Skra II Drobin - Polonia Radzanowo | 1:0 (0:0) |
Dawid Zbiciak | ||
15.11.09 13:00 | Wicher Cieszewo - Start Proboszczewice | 1:0 (0:0) |
Jakub Jeziak | ||
15.11.09 13:00 | Huragan Bodzanów - Pogoń Słupia | 2:6 (1:3) |
Paweł Kowalczyk 27', Paweł Żal 60' (rz.k) - samobójcza 15', Arkadiusz Świeczkowski 23', 29', 56', 90', Mariusz Wtulisiak 73' | ||
15.11.09 13:00 | Spójnia Mała Wieś - Czarni Rempin | 3:4 (1:2) |
Mariusz Sutkowski, Norbert Skrzynski, Dariusz Fabianowicz - Łukasz Szczypecki 2, Marcin Krysiński, Przemysław Wisniewski |