PKO
Ekstraklasa - 12 października - ... kolejka
- Tabela
Przerwa na mecze reprezentacji.
1 liga - 12 października - 13 kolejka
- Tabela
11.10. 17:45 Stomil Olsztyn - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:1 (0:0)
11.10. 19:10 Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice 4:4 (3:2)
12.10. 14:00 Radomiak Radom - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:3 (0:1)
Damian Nowak 73' - Marko Roginić 22', Łukasz Sierpina 50', Iván Martín 90'
12.10. 17:00 GKS Bełchatów - Olimpia Grudziądz 1:0 (0:0)
22.10. 17:30 GKS Tychy - Miedź Legnica _ : _
22.10. 18:00 GKS 1962 Jastrzębie - Wigry Suwałki _ : _
22.10. 19:00 Puszcza Niepołomice - Warta Poznań _ : _
23.10. 18:00 Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec _ : _
24.10. 17:30 Odra Opole - Stal Mielec _ : _
2 liga
- 12 października - 13 kolejka
- Tabela
12.10. 15:00 Gryf Wejherowo - Legionovia Legionowo 1:2 (1:0)
Mateusz Majewski 10' - Adam Imiela 65', Eryk Więdłocha 83'
12.10. 15:00 GKS Katowice - Elana Toruń 2:0 (2:0)
12.10. 15:00 Resovia Rzeszów - Lech II Poznań 3:2 (0:2)
12.10. 16:00 Bytovia Bytów - Stal Rzeszów 3:2 (1:1)
12.10. 17:00 Górnik Polkowice - Stal Stalowa Wola 3:0 (2:0)
12.10. 19:10 Widzew Łódź - Pogoń Siedlce 7:3 (3:0)
Marcin Robak 7' (rz.k.), 23', Konrad Gutowski 37', 83', Sebastian Zieleniecki
42', samobójczy 65', Christopher Mandiangu 66' - Adam Mójta 64' (rz.k.), Kamil
Walków 72', 76'
13.10. 13:05 Olimpia Elbląg - Górnik Łęczna 1:1 (1:0)
13.10. 14:00 Błękitni Stargard - Skra Częstochowa 3:0 (1:0)
23.10. 17:00 Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków _ : _
3 liga
- 12 października - 12 kolejka
- Tabela
12.10. 14:00 Huragan Morąg - Znicz Biała Piska 1:3
12.10. 15:00 RKS Radomsko - Concordia Elbląg 2:1
12.10. 15:00 Unia Skierniewice - Sokół Ostróda 0:6
12.10. 15:00 KS Wasilków - Olimpia Zambrów 1:2
12.10. 18:00 Ursus Warszawa - Sokół Aleksandrów 0:2
12.10. 18:00 Polonia Warszawa - Świt Nowy Dwór 0:1
13.10. 11:00 Lechia Tomaszów - Pogoń Grodzisk 0:5
13.10. 12:00 Broń Radom - Pelikan Łowicz 0:1
06.11. 17:00 Legia II Warszawa - Ruch Wysokie Maz. _ : _
4 liga Południowa
- 12 października - 10 kolejka
- Tabela
12.10. 12:00 Józefovia Józefów - Błonianka Błonie 0:3
12.10. 15:00 Proch Pionki - Oskar Przysucha 1:1
12.10. 15:00 Wilga Garwolin - Unia Warszawa 3:0
12.10. 15:00 Pilica Białobrzegi - Mszczonowianka Mszczonów 2:2
12.10. 15:45 KS Warka - Znicz II Pruszków 0:0
12.10. 19:00 Victoria Sulejówek - KS Raszyn 2:1
13.10. 11:00 Radomiak II Radom - Mazur Karczew 1:0
13.10. 11:00 MKS Piaseczno - Żyrardowianka Żyrardów 2:2
4 liga Północna
- 12 października - 10 kolejka
- Tabela
12.10. 11:00 Drukarz Warszawa - Mazovia Mińsk Maz. 2:1
12.10. 11:00 KS Łomianki - Wkra Żuromin 3:1
12.10. 14:00 Korona Ostrołęka - Makowianka Maków Maz. 2:6
12.10. 15:00 Ożarowianka Ożarów - Pogoń II Siedlce 0:1
12.10. 15:00 Nadnarwianka Pułtusk - MKS Przasnysz 0:5
12.10. 15:30 Świt Staroźreby - Ząbkovia Ząbki 1:3
12.10. 16:30 Hutnik Warszawa - Wisła II Płock 3:0
13.10. 15:30 Podlasie Sokołów Podl. - Huragan Wołomin 1:1
lO Warszawa gr.1
- 12 października - 10 kolejka
- Tabela
12.10. 11:00 Olimpia Warszawa - Mazur Radzymin 2:0
12.10. 11:00 AP Marcovia Marki - Sokół Serock 5:3
12.10. 11:00 Agape Białołęka - Dąb Wieliszew 5:2
12.10. 15:30 Wisła Dziecinów - Legionovia II Legionowo 1:4
13.10. 11:00 Świt II Nowy Dwór - Bug Wyszków 6:1
13.10. 12:00 Escola Varsovia Warszawa - Mazur II Karczew 5:2
13.10. 18:00 Victoria II Sulejówek - Wicher Kobyłka 0:5
13.10. 18:00 Polonia II Warszawa - Wisła Jabłonna 2:0
LO Warszawa gr.2
- 12 października - 10 kolejka
- Tabela
12.10. 11:00 Przyszłość Włochy - Milan Milanówek 0:0
12.10. 11:00 Okęcie Warszawa - KS Teresin 3:1
12.10. 11:00 Ryś Laski - Błonianka II Błonie 1:0
12.10. 11:00 Sparta Jazgarzew - LKS Chlebnia 0:0
12.10. 12:00 GLKS Nadarzyn - Ursus II Warszawa 1:3
12.10. 15:30 Perła Złotokłos - Laura Chylice 1:4
13.10. 16:00 Pogoń II Grodzisk Maz. - Grom Warszawa 5:2
13.10. 20:00 SEMP Ursynów - Piast Piastów 3:0
LO Płock
- 12 października - 9 kolejka
- Tabela
10.10. 19:30 Delta Słupno - Unia Iłów 1:2 (0:0)
Maciej Sobiesiak 70' - Tomasz Grzywacz 78', Kamil Wojciechowski 85'
12.10. 11:00 Orzeł Goleszyn - Mazur Gostynin 5:3 (1:3)
Damian Domeradzki 40', Piotr Borowski 51', Mateusz Biegański 61', Atmane
Magga 70', Mateusz Nowak 88' - Eryk Przybylski 10', 30', Michał Matecki 18'
12.10. 11:00 Amator Maszewo - Pogoń Słupia 1:1 (1:1)
Łukasz Kiełbasa 29' - Mariusz Sobczak 35'
12.10. 11:00 Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 0:5 (0:1)
Kamil Nowicki 13', 84', 90', Bartłomiej Błachnio 75', Jakub Kustra 89'
12.10. 12:00 Skra Drobin - Stoczniowiec Płock 3:0 (1:0)
Jakub Bucior 7', Szymon Żebrowski 59', Marcin Kowalski 77'
12.10. 15:30 Zryw Bielsk - Błękitni Gąbin 2:2 (1:1)
Paweł Błachewicz 7', samobójczy 90' - Maciej Chyżyński 20', 52'
12.10. 16:00 Unia Czermno - Bzura Chodaków 3:0 (0:0)
Damian Sztendor 54', 90' +2, 90' +4
Klasa
A
Płock
- 12 października - 8 kolejka
- Tabela
12.10. 14:00 Błyskawica Lucień - Start Proboszczewice 0:2 (0:1)
Dorian Pilaszewski 37', Kamil Krysiński 77'
12.10. 14:00 GKS Góra - Zorza Szczawin 2:1 (1:1)
Marek Wronka 15', Jakub Krzemiński 81' - Dawid Lemański 5'
12.10. 15:00 Sparta Mochowo - Spójnia Mała Wieś 1:3 (0:2)
Jakub Zawadzki 40' - Michał Grzelak 12', Tomasz Górecki 22', Marcin
Chmura 56'
12.10. 15:30 Orkan Sochaczew - Szopen Sanniki 3:1
12.10. 16:00 Wicher Cieszewo - ULKS Ciółkowo 4:1 (0:1)
Konrad Marcinkowski 53', 71', Krzysztof Grotkiewicz 56', 79' - Mateusz
Koper 28'
12.10. 16:00 Stegny Wyszogród - Mazowia Słubice 1:1 (1:0)
Michał Tomaszewski 16' - Adam Skrobosz 68'
Klasa B
Płock - 12 października - 7 ko lejka
- Tabela
13.10. 11:00 Wisła Sobowo - Polonia Radzanowo 3:2 (1:1)
Bartosz Andrzejewski 19', Patryk Skrzynecki 88', Paweł Zandrowicz 90' +5
- Krzysztof Stoparczyk 43', Patryk Brząkalski 65'
13.10. 12:43 Huragan Bodzanów - Wisła Duninów 1:1 (0:0)
Krzysztof Zuchora 62' - Kamil Dominiak 60'
13.10. 13:00 Lwówianka Lwówek - GKS Jedność 2:2 (1:1)
Adam Baranowski 18', Łukasz Ziółkowski 63' - Rafał Franciszkiewicz 42',
90'
13.10. 15:00 Zryw II Bielsk - Zjednoczeni Bulkowo 2:3 (1:2)
Sebastian Zawadzki 6', Damian Pomorski 80' - Gabriel Lewandowski 11',
Bartosz Kolasiński 15', Paweł Małkiewicz 83'
13.10. 16:00 Unia II Czermno - Amator II Maszewo 5:5 (2:3)
Dominik Kamerdyn 11', 57', Adam Wróblewski 40', Sebastian Zaleski 62',
Filip Ciura 67' - Adam Kapuściński 5', 42', Sebastian Sikorski 15', Bartosz
Kubicki 77', Rafał Załuga 81'
***
|