PKO
Ekstraklasa - 16-19 sierpnia - 5 kolejka
- Tabela
16.08. 20:30 Wisła Kraków - ŁKS Łódź 4:0 (2:0)
17.08. 15:00 Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków 2:1 (1:0)
17.08. 17:30 Arka Gdynia - Lech Poznań 0:0
17.08. 20:00 Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 3:1 (2:0)
18.08. 15:00 Piast Gliwice - Wisła Płock 1:0 (1:0)
Piotr Parzyszek 32'
18.08. 17:30 Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 1:0 (1:0)
Marko Vešović 19'
18.08. 17:30 Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk 2:1 (1:0)
19.08. 18:00 Korona Kielce - Pogoń Szczecin 0:1 (0:1)
1 liga - 16-17 sierpnia - 4 kolejka
- Tabela
16.08. 17:30 Odra Opole - Stomil Olsztyn 0:1 (0:1)
16.08. 19:00 Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice 0:1 (0:0)
16.08. 19:10 Sandecja Nowy Sącz - GKS Tychy 1:0 (0:0)
16.08. 19:39 Stal Mielec - Olimpia Grudziądz 2:0 (2:0)
16.08. 20:00 Chojniczanka Chojnice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:0 (1:0)
17.08. 15:00 Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 1:0 (1:0)
17.08. 18:00 Radomiak Radom - Warta Poznań 0:2 (0:0)
Gracjan Jaroch 49', Robert Janicki 77'
17.08. 19:00 Wigry Suwałki - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0 (1:0)
17.08. 20:00 GKS 1962 Jastrzębie - GKS Bełchatów 1:1 (0:0)
2 liga
- 17-18 sierpnia - 4 kolejka
- Tabela
17.08. 16:00 Skra Częstochowa - Górnik Polkowice 1:0 (0:0)
17.08. 16:00 Błękitni Stargard - GKS Katowice 1:3 (1:2)
17.08. 17:00 Gryf Wejherowo - Resovia Rzeszów 0:3 (0:1)
17.08. 17:00 Stal Rzeszów - Lech II Poznań 2:0 (1:0)
17.08. 17:00 Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków 0:1 (0:1)
Dariusz Zjawiński 35'
17.08. 17:30 Legionovia Legionowo - Garbarnia Kraków 0:2 (0:1)
17.08. 18:00 Bytovia Bytów - Stal Stalowa Wola 4:1 (3:0)
17.08. 19:00 Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 1:1 (0:1)
18.08. 13:00 Górnik Łęczna - Elana Toruń 1:3 (1:2)
3 liga
- 14-21 sierpnia - 3 kolejka
- Tabela
17.08. 15:00 Unia Skierniewice - Sokół Aleksandrów 2:3 (1:2)
17.08. 16:00 Ursus Warszawa - Legia II Warszawa 2:3 (1:0)
Sebastian Szerszeń 33', Grzegorz Skowroński 79' (rz.k.) - Piotr Cichocki 54',
Kacper Wełniak 84', 89'
17.08. 17:00 Concordia Elbląg - Pogoń Grodzisk 2:0 (2:0)
Sebastian Tomczuk 24', Dominik Pawłowski 29'
17.08. 18:00 Sokół Ostróda - Olimpia Zambrów 4:1 (0:1)
17.08. 19:00 Polonia Warszawa - Huragan Morąg 0:2 (0:0)
Anton Kołosow 75', 90'
18.08. 11:15 Pelikan Łowicz - Znicz Biała Piska 2:4 (1:2)
18.08. 16:00 Broń Radom - Lechia Tomaszów 2:1 (0:0)
Kamil Sternicki 80', Przemysław Śliwiński 90' - Bartosz Snopczyński 90'
18.08. 17:00 RKS Radomsko - KS Wasilków 5:0 (2:0)
18.08. 18:00 Świt Nowy Dwór - Ruch Wysokie Maz. 0:0
4 liga Południowa
- 17-18 sierpnia - 2 kolejka
- Tabela
17.08. 12:00 Józefovia Józefów - MKS Piaseczno 0:3
17.08. 15:00 Błonianka Błonie - Oskar Przysucha 3:1
17.08. 16:00 Mazur Karczew - KS Warka 1:1
17.08. 17:00 Wilga Garwolin - Proch Pionki 1:3
17.08. 17:00 Mszczonowianka Mszczonów - Znicz II Pruszków 0:2
17.08. 19:00 Victoria Sulejówek - Pilica Białobrzegi 1:2
18.08. 11:00 Radomiak II Radom - Żyrardowianka Żyrardów 3:2
18.09. 20:00 Unia Warszawa - KS Raszyn _ : _
4 liga Północna
- 17-18 sierpnia - 2 kolejka
- Tabela
17.08. 11:00 Wkra Żuromin - Makowianka Maków Maz. 3:3
17.08. 11:00 Huragan Wołomin - MKS Przasnysz 1:0
17.08. 11:00 Mazovia Mińsk Maz. - Świt Staroźreby 3:2
17.08. 11:00 Podlasie Sokołów Podl. - Hutnik Warszawa 2:5
17.08. 11:00 Drukarz Warszawa - Wisła II Płock 4:2
17.08. 11:00 KS Łomianki - Nadnarwianka Pułtusk 0:0
17.08. 13:00 Ożarowianka Ożarów - Korona Ostrołęka 2:1
18.08. 11:00 Pogoń II Siedlce - Ząbkovia Ząbki 5:2
lO Warszawa gr.1
- 17-18 sierpnia - 2 kolejka
- Tabela
17.08. 11:00 Olimpia Warszawa - Wisła Dziecinów 4:2
17.08. 12:00 AP Marcovia Marki - Polonia II Warszawa 1:0
17.08. 16:00 Mazur Radzymin - Wisła Jabłonna 8:1
17.08. 17:30 Dąb Wieliszew - Victoria II Sulejówek 7:1
18.08. 13:00 Agape Białołęka - Legionovia II Legionowo 1:4
18.08. 14:00 Mazur II Karczew - Wicher Kobyłka 4:1
18.08. 15:00 Sokół Serock - Bug Wyszków 2:3
18.08. 17:00 Escola Varsovia Warszawa - Świt II Nowy Dwór 3:3
LO Warszawa gr.2
- 17-18 sierpnia - 2 kolejka
- Tabela
17.08. 11:00 Milan Milanówek - LKS Chlebnia 1:0
17.08. 11:00 Piast Piastów - Ursus II Warszawa 1:0
17.08. 11:00 Laura Chylice - Błonianka II Błonie 7:4
17.08. 11:00 Okęcie Warszawa - SEMP Ursynów 3:0
17.08. 17:30 Perła Złotokłos - Sparta Jazgarzew 0:0
18.08. 11:00 Grom Warszawa - Ryś Laski 2:0
18.08. 11:00 Pogoń II Grodzisk Maz. - KS Teresin 2:0
04.09. 17:30 Przyszłość Włochy - GLKS Nadarzyn _ : _
LO Płock
- 17-18 sierpnia - 1 kolejka
- Tabela
17.08. 11:00 Mazur Gostynin - Unia Iłów 6:1 (5:0)
Bartosz Komorowski 4', 9', Eryk Przybylski 5', 45', Rafał Wilamowski 12',
90' +2 - Damian Wojciechowski 90' +1
17.08. 11:00 Skrwa Łukomie - Amator Maszewo 1:1 (0:1)
Radosław Kowalski 48' - Radosław Wiśniewski 5'
17.08. 11:00 Skra Drobin - Unia Czermno 4:2 (1:2)
Marcin Kowalski 18', 65', 66', Hubert Krzysztofiak 70' - Mateusz
Szymański 37', Damian Sztendor 42'
17.08. 17:00 Stoczniowiec Płock - Delta Słupno 1:2 (1:1)
Przemysław Kowalczyk 16' - Krystian Majchrzak 39', Krystian Majchrzak 76'
17.08. 17:30 Błękitni Gąbin - Pogoń Słupia 2:1 (2:0)
Adrian Wypyszyński 31', 37' - Paweł Sadowski 87'
18.08. 15:00 Bzura Chodaków - Kasztelan Sierpc 3:2 (2:2)
Kamil Wojciechowski 7', 39', Filip Jeznach 81' - Kamil Nowicki 14',
Bartosz Wiśniewski 30'
18.08. 18:00 Orzeł Goleszyn - Zryw Bielsk 3:5 (1:3)
Mateusz Biegański 22', 84', samobójczy 57' - Jakub Zawadzki 2', Patryk
Boguszewski 7', Michał Wochowski 19', 67', Filip Orłowski 75'
***
|