EKSTRAKLASA - 23-26 PAŹDZIERNIKA - 13 KOLEJKA -
Tabela
25.10. 18:00 Legia Warszawa - Lech Poznań
0:1 (0:1)
Kasper Hamalainen 8'
23.10. 18:00 Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław 1:0 (1:0)
23.10. 20:30 Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 1:4 (1:1)
24.10. 15:30 Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin 4:1 (0:0)
24.10. 18:00 Zagłębie Lubin - Górnik Łęczna 0:0
24.10. 18:00 Piast Gliwice - Korona Kielce 0:1 (0:1)
25.10. 15:30 Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Lechia Gdańsk 0:1 (0:0)
26.10. 18:00 Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:2 (0:1)
1 liga -
23-25 października - 14 kolejka
- Tabela
24.10. 15:00 Rozwój Katowice - Pogoń Siedlce
2:3 (1:1)
Damian Mielnik 37', Tomasz Wróbel 78' - Adam Duda 5', 80', Dawid
Dzięgielewski 76'
25.10. 12:45 Wisła Płock - Chrobry Głogów
0:1 (0:1)
Damian Sędziak 23'
25.10. 12:45 GKS Katowice - Dolcan Ząbki 2:0
(1:0)
Grzegorz Goncerz 17', 69'
23.10. 19:00 Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice 2:1 (2:1)
23.10. 20:30 Arka Gdynia - Stomil Olsztyn 0:1 (0:1)
24.10. 15:00 MKS Kluczbork - Bytovia Bytów 1:1 (0:1)
24.10. 17:00 Miedź Legnica - Olimpia Grudziądz 4:0 (2:0)
24.10. 17:00 GKS Bełchatów - Sandecja Nowy Sącz 1:0 (0:0)
24.10. 17:00 Wigry Suwałki - Zawisza Bydgoszcz 0:1 (0:0)
2 liga -
23-25 października - 14 kolejka
- Tabela
24.10. 14:00 Olimpia Zambrów - Radomiak Radom
3:1 (1:0)
Mariusz Gogol 39', Dominik Lemanek 52', Łukasz Grzybowski 79' (rz.k.) -
Leandro 90' (rz.k.)
24.10. 19:00 Znicz Pruszków -
Legionovia Legionowo 2:1 (2:0)
Krzysztof Kopciński 19', Arkadiusz Jędrych 33' - Mateusz Kwiatkowski 68'
23.10. 18:00 ROW 1964 Rybnik - Stal Mielec 2:0 (2:0)
24.10. 14:00 Puszcza Niepołomice - Kotwica Kołobrzeg 0:0
24.10. 14:00 Stal Stalowa Wola - Gryf Wejherowo 3:0 (1:0)
24.10. 16:00 Wisła Puławy - Siarka Tarnobrzeg 3:1 (0:1)
24.10. 16:30 GKS Tychy - Nadwiślan Góra 2:0 (1:0)
24.10. 18:00 Polonia Bytom - Okocimski Brzesko 1:1 (1:0)
25.10. 12:00 Raków Częstochowa - Błękitni Stargard Szczeciński 3:1 (2:1)
3 liga -
23-24 października - 14 kolejka
- Tabela
23.10. 20:00 Polonia Warszawa - ŁKS Łódź 2:1
(2:0)
Michał Zapaśnik 43', Piotr Kosiorowski 45' (rz.k.) - Adam Patora 90'
24.10. 13:00 Warta Sieradz - Legia II Warszawa
3:4 (1:1)
Patryk Krymarys 34', Michał Bogdan 66', Marcin Kobierski 90' - Robert
Bartczak 19', Adam Ryczkowski 60', Bartłomiej Urbański 63' (rz.k.), Michał
Kopczyński 90' +4
24.10. 13:00 Błękitni Raciąż - Lechia Tomaszów
0:4 (0:1)
Wiktor Żytek 14', 58', Krystian Kolasa 48', Kamil Szymczak 69'
24.10. 14:00 Energia Kozienice - Sokół
Aleksandrów 0:2 (0:0)
Łukasz Chojecki 66', Patryk Pietrasiak 75'
24.10. 15:00 Warta Działoszyn - Pogoń Grodzisk
2:1
24.10. 15:00 Ner Poddębice - Pilica Białobrzegi
1:0 (0:0)
Olaf Okoński 50'
24.10. 15:00 Ursus Warszawa -
Start Otwock 1:1 (0:1)
Arkadiusz Ciach 68' (rz.k.) - Mikołaj Tokaj 27'
24.10. 16:00 Broń Radom - Pelikan Łowicz 2:5
(1:4)
Mikołaj Skórnicki 38', Paweł Ankurowski 72' - Rafał Parobczyk 7', Michał
Gamla 14', Robert Kowalczyk 31', 83', Damian Kosiorek 36'
24.10. 16:00 Świt Nowy Dwór -
Oskar Przysucha 2:2 (1:1)
Rafał Maciejewski 11', Przemysław Szabat 58' - Paweł Kowalczyk 4', 54'
4 liga Południowa -
24-25 października - 14 kolejka
- Tabela
24.10. 13:00 KS Warka - Hutnik Warszawa 0:2 (0:0)
Paweł Kowalkowski 80', 84'
24.10. 14:00 Drukarz Warszawa - Błonianka Błonie 0:2 (0:0)
Tomasz Sieński (2)
24.10. 14:00 Szydłowianka Szydłowiec - Wilga Garwolin 2:1 (0:0)
Michał Janik 72' 79' - Arkadiusz Zalewski 70' (rz.k.)
24.10. 14:00 Orzeł Wierzbica - KS Raszyn 5:1 (2:0)
Roman Skowroński 20', 40', 58', 60', Tomasz Bartosiak 54' – Krzysztof
Szczęsny 63' (rz.k)
24.10. 15:00 UKS Łady - Mazur Karczew 0:1 (0:0)
Michał Trzaskowski 58'
24.10. 15:00 Żyrardowianka Żyrardów - KS Konstancin 0:2 (0:0)
Rafał Prażuch 54', Rafał Dębski 90' +3
24.10. 17:00 Victoria Sulejówek - Olimpia Warszawa 2:1 (1:1)
Allyson Silva da luz 16', Filip Hrynkiewicz 65' - Artur Zawadziński 19'
25.10. 11:00 Dolcan II Ząbki - Sparta Jazgarzew 2:3 (1:1)
Daniel Gołębiewski 10', Adrian Ligienza 68' - samobójczy 15', Kamil
Domański 69', Łukasz Krupnik 83'
25.10. 11:45 Znicz II Pruszków - Mszczonowianka Mszczonów 1:2 (1:0)
Paweł Czarnecki 19' (rz.k.) - Przemysław Jakóbiak 50' (rz.k.), Patryk
Pomianowski 73'
_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem
PIŁKA NA MAZOWSZU
4 liga Północna
- 24-31
października
- 14 kolejka
- Tabela
24.10. 11:00 Huragan Wołomin - Wisła II Płock 2:0 (1:0)
Marcin Stańczyk 5', 89'
24.10. 14:00 Mławianka Mława - Czarni Węgrów 1:0 (0:0)
Szymon Masiak 53'
24.10. 14:00 Korona Szydłowo - Bug Wyszków 0:2 (0:1)
Jakub Rejnuś 33', Mateusz Maciak 61'
24.10. 15:00 Wkra Bieżuń - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1:1 (0:0)
Robert Kolk 78' - Jakub Lesiak 76'
24.10. 15:00 Mazovia Mińsk Mazowiecki - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3:0 (0:0)
Daniel Smuga 57', Michał Herman 72', Daniel Smuga 79'
24.10. 15:00 Bzura Chodaków - Błękitni Gąbin 3:0 (0:0)
Kacper Bargieł 74', Robert Szypulski 78', Konrad Cichowski 87' (rz.k.)
25.10. 14:00 Naprzód Skórzec - MKS Przasnysz 0:5 (0:2)
Paweł Olszewski 5', 34', 78', Artur Gawęda 77', 85'
31.10. 12:00 Mazur Gostynin - KS Łomianki _ : _
_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem
PIŁKA NA MAZOWSZU
Liga Okręgowa Warszawa gr.1 -
24-28 października
- 13 kolejka
- Tabela
24.10. 13:00 Józefovia Józefów - Bór Regut 1:0 (1:0)
Bartłomiej Bakuła 45'
24.10. 13:30 Grom Warszawa - Wilga II Garwolin 6:0
24.10. 15:00 PKS Radość - Świt II Nowy Dwór 2:2 (2:2)
Arkadiusz Milewski 8', 33' - Daniel Wierzbicki 16', 30'
24.10. 15:00 Vulcan Wólka Mlądzka - Agape Białołęka 1:4 (0:1)
Marcin Raszka 52' - Mateusz Telakowiec 43', Daniel Ludynia 62', 76',
Grzegorz Siedlecki 83'
24.10. 15:00 Marcovia 2000 Marki - Bóbr Tłuszcz 2:3 (1:2)
Damian Pacuszka 30', 85' - Robert Wygryz 22', Mateusz Bohdziul 45', Adam
Matejak 52'
25.10. 14:00 ŁKS Łochów - Promnik Łaskarzew 2:6
25.10. 15:00 Dąb Wieliszew - Legion Warszawa 5:2
28.10. 20:00 Legionovia II Legionowo - Sokół Serock _ : _
_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem
PIŁKA NA MAZOWSZU
Liga Okręgowa Warszawa gr.2 -
24 października
- 13 kolejka
- Tabela
24.10. 11:00 Zaborowianka Zaborów - Perła Złotokłos 0:3 (0:1)
Konrad Zawadzki 44', 46, Łukasz Grochala 65'
24.10. 11:00 Przyszłość Włochy - Unia Warszawa 1:0
Karol Nowak
24.10. 11:00 LKS Chlebnia - FC Lesznowola 3:4
24.10. 11:00 Naprzód Stare Babice - Naprzód Brwinów 1:4
24.10. 13:30 Milan Milanówek - SEMP Ursynów 1:0 (0:0)
Piotr Michaeli 62'
24.10. 14:00 Laura Chylice - Okęcie Warszawa 2:1
24.10. 14:30 KS Teresin - Korona Góra Kalwaria 3:2 (2:2)
Krystian Wiśniewski 6', Michał Bargieł 19', Michał Gromulski 55' -
Tomasz Folwarski 23', 45'
24.10. 15:00 UMKS Piaseczno - Pogoń II Grodzisk 4:1
_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem
PIŁKA NA MAZOWSZU
FINAŁ PUCHARU POLSKI Płocki OZPN - 21 października
21.10. 15:30 Kasztelan Sierpc - Wisła Płock 1:5 (1:3)
Łukasz Paczkowski 16' - Arkadiusz Majchrzak 10' (rz.k.), Patryk Szczepański
35', Mateusz Kaczyński 44', Kamil Nowicki 83', Kamil Szostak 84'
Liga Okręgowa Płock -
24-25 października
- 12 kolejka
- Tabela
24.10. 14:00 Wisła Duninów - Kasztelan Sierpc 0:1 (0:1)
Łukasz Paczkowski 8'
24.10. 15:00 Zryw Bielsk - Delta Słupno 0:6 (0:3)
Radosław Petera 14', Artur Gołębiowski 18', 90', Paweł Bojaruniec 27',
Maciej Piórkowski 52' (rz.k.), Michał Maliszewski 87'
24.10. 15:00 Orzeł Goleszyn - Świt Staroźreby 0:2 (0:1)
Maciej Sobiesiak, Mariusz Unierzyski (rz.k.)
24.10. 15:00 ULKS Ciółkowo - Błyskawica Lucień 2:0 (0:0)
Przemysław Cieszkowski 64', 84'
24.10. 15:00 Unia Iłów - Spójnia Mała Wieś 5:1 (1:1)
Krystian Piaskowski, Arkadiusz Smagała (4) - Dariusz Fabianowicz 27'
24.10. 15:00 Amator Maszewo - Skrwa Łukomie 5:1 (3:1)
Bartłomiej Sochalewski 3', 30', Radosław Marszałek 13', Mateusz Modliborski
74', Filip
Zych 90' (rz.k.) - Piotr Sadowski 16'
25.10. 14:00 Unia Czermno - Skra Drobin 1:1 (0:0)
Kamil Rychliński - Bartłomiej Mielczarski
KLASA A
Płock -
24-25 października
- 9 kolejka
- Tabela
24.10. 13:00 GKS Góra - Stegny Wyszogród 1:1 (0:0)
Kamil Brzeziński 60' - Dawid Pietrzak 82'
24.10. 15:00 Huragan Bodzanów - Stoczniowiec Płock 2:4 (2:1)
Gabriel Łatka 11', samobójczy 18' - Patryk Gałamaga 45' +1, Igor Kopeć
58', Krystian Skierkowski 81, Michał Kacprzycki 86'
24.10. 15:30 Sparta Mochowo - Pogoń Słupia 2:2 (2:0)
Krzysztof Okonkowski, Maciej Gołębiewski - Mariusz Sobczak 55', Dawid Piłat 70'
25.10. 14:00 Kasztelan Białe Błoto - Start Proboszczewice 0:2 (0:1)
Paweł Kurowski, Adrian Wójcik
25.10. 14:00 Wicher Cieszewo - Wisła Sobowo 4:0 (3:0)
Jakub Jeziak (3), Krystian Sawicki
25.10. 15:00 Zorza Szczawin - Kormoran Łąck 0:4 (0:0)
Tomasz Uniszkiewicz (2), Mateusz Drążewski, Michał Skowron
KLASA B
Płock -
24-25 października
- 8 kolejka
- Tabela
24.10. 15:00 Szopen Sanniki - Czarni Rempin 5:2 (4:0)
Marcin Porębski 12', Dariusz Bujakowski 27', 43', Bartek Krasiński 39',
Mateusz Cieślak 78' - Kamil Kozanecki 60', Roman Swiątecki 80'
24.10. 15:30 Orkan Sochaczew - Mazowia Słubice 3:5 (1:3)
Michał Foks, Robert Wasilewski, Ernest Dzięcioł - Adrian Olkiewicz, Radosław Balcerzak (3), Paweł Duda
25.10. 11:00 Orkan Lelice - Olimpia Gozdowo 3:2
Radosław Buraczyński (2), Dawid Sobczak - Przemysław Borowski, Sebastian
Skrobiszewski
25.10. 13:00 Relax Miszewo - Lwówianka Lwówek 1:0 (0:0)
Piotr Piórkowski 78'
1/2 Finału PUCHARU POLSKI COOZPN - 21 października
21.10. 15:30 Tęcza Łyse - Wkra Bieżuń 3:0 v.o.
Wkra nie przyjechała na mecz
21.10. 15:30 Sona Nowe Miasto - MKS Przasnysz 0:4 (0:2)
Kamil Rutkowski 8', Piotr Piasecki 12', 49', Paweł Olszewski 65'
Finał PUCHARU POLSKI ROZPN - 21 października
21.10. 17:00 Skaryszewianka Skaryszew - Proch Pionki 4:0 (1:0)
Bartłomiej Warchoł 43', Michał Grzeszczyk 53', Bartosz Kozicki 73', Radosław
Deja 86'
1/2 Finału PUCHARU POLSKI SOZPN - 21 października
21.10. 15:30 Wilga Miastków Kościelny - Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:9
Piotr Domański - Michał Bondara (6), Rafał Słowik (2), samobójczy
21.10. 15:30 Hutnik Huta Czechy - Naprzód Skórzec 0:2 (0:0)
Jarosław Kisiel 72', 83'
1/4 Finału PUCHARU POLSKI MZPN - 21 października
21.10. 15:00 UMKS Piaseczno - Huragan Wołomin 2:0 (1:0)
Adrian Szewczyk 7', Damian Filipek 90'
21.10. 18:30 Sokół Serock - Błonianka Błonie 2:2 (0:1) rz.k. 4:3
Bartosz Szydłowski 86', 90' +4 - Tomasz Sieński 4', Michał Feliksiak 74'
21.10. 20:00 Legionovia II Legionowo - Victoria Sulejówek 1:6 (0:1)
80' (rz.k.) - Piotr Bazler 10', 58', 90', Allyson 76', 85', Bartosz Niksiński
89'
Sparta Jazgarzew - wolny los
***
|