Mikołajkowy Turniej ŻAK U-9 5.12.2014
GRUPA A
Pegaz Drobin - Królewscy Płock 1:7
FA Gostynin - Wisła Płock 0:1
Delta Miszewko - FA Płock 2:2
Pegaz Drobin - FA Gostynin 0:1
Wisł± Płock - Delta Miszewko 7:0
Królewscy Płock - FA Płock 2:1
Delta Miszewko - Pegaz Drobin 0:3
FA Gostynin - Królewscy Płock 0:1
FA Płock - Wisła Płock 0:3
FA Gostynin - Delta Miszewko 3:0
Pegaz Drobin - FA Płock 1:1
Wisła Płock - Królewscy Płock 1:2
FA Płock - FA Gostynin 0:2
Delta Miszewko - Królewscy Płock 0:5
Wisła Płock - Pegaz Drobin 7:0
1 |
Królewscy Płock |
15 |
|
17-3 |
2 |
Wisła Płock |
12 |
|
19-2 |
3 |
FA Gostynin |
9 |
|
6-2 |
4 |
Pegaz Drobin |
4 |
|
5-16 |
5 |
FA Płock |
2 |
|
4-10 |
6 |
Delta Miszewko |
1 |
|
2-20 |
Mikołajkowy Turniej ORLIK U-11 7.12.2014
GRUPA A
Kasztelan Sierpc - Pogoń Słupia 5:0
Start Proboszczewice - Orkan Sochaczew 3:0
¦wit StaroĽreby - AP Sochaczew 2:1
Wisła Płock - Kasztelan Sierpc 5:1
Pogoń Słupia - Start Proboszczewice 0:3
Orkan Sochaczew - ¦wit StaroĽreby 1:6
Start Proboszczewice - Wisła Płock 0:5
AP Sochaczew - Orkan Sochaczew 1:3
Kasztelan Sierpc - Start Proboszczewice 1:1
Wisła Płock - ¦wit StaroĽreby 2:0
Pogoń Słupia - AP Sochaczew 0:3
Kasztelan Sierpc - ¦wit StaroĽreby 2:0
AP Sochaczew - Wisła Płock 0:8
Orkan Sochaczew - Pogoń Słupia 3:0
Kasztelan Sierpc - AP Sochaczew 6:0
Wisła Płock - Orkan Sochaczew 11:0
Start Proboszczewice - ¦wit StaroĽreby 0:1
Pogoń Słupia - Wisła Płock 0:3
Orkan Sochaczew - Kasztelan Sierpc 0:4
AP Sochaczew - Start Proboszczewice 1:3
¦wit StaroĽreby - Pogoń Słupia 3:0
1 |
Wisła Płock |
15 |
|
23-1 |
2 |
Kasztelan Sierpc |
10 |
|
15-6 |
3 |
¦wit StaroĽreby |
9 |
|
11-6 |
4 |
Start Proboszczewice |
7 |
|
7-6 |
5 |
Orkan Sochaczew |
6 |
|
7-10 |
6 |
AP Sochaczew |
3 |
|
5-19 |
7 |
Pogoń Słupia |
0 |
|
0-20 |
GRUPA B
Pegaz Drobin - Błękitni G±bin 3:2
Mazur Gostynin - Amator Maszewo 4:2
GKS Góra - FA Gostynin 1:2
Pegaz Drobin - Mazur Gostynin 5:2
Amator Maszewo - GKS Góra 1:2
Błękitni G±bin - FA Gostynin 1:2
GKS Góra - Pegaz Drobin 0:3
FA Gostynin - Amator Maszewo 0:1
Mazur Gostynin - Błękitni G±bin 3:0
Pegaz Drobin - FA Gostynin 4:0
Błękitni G±bin - Amator Maszewo 1:6
Mazur Gostynin - GKS Góra 6:0
Amator Maszewo - Pegaz Drobin 1:1
GKS Góra - Błękitni G±bin 0:0
Mazur Gostynin - FA Gostynin 5:0
1 |
Pegaz Drobin |
13 |
16-5 |
2 |
Mazur Gostynin |
12 |
20-7 |
3 |
Amator Maszewo |
7 |
11-8 |
4 |
FA Gostynin |
6 |
4-12 |
5 |
GKS Góra |
4 |
3-9 |
6 |
Błękitni G±bin |
0 |
3-8 |
Faza Pucharowa
1/2 finału
Wisła Płock - Mazur Gostynin 2:0
Kasztelan Sierpc - Pegaz Drobin 1:4
mecz o miejsce XI
AP Sochaczew - Błękitni G±bin 3:0
mecz o miejsce IX
Orkan Sochaczew - GKS Góra 0:5
mecz o miejsce VII
Start Proboszczewice - FA Gostynin 2:2 rz.k. 3:4
mecz o miejsce V
¦wit STaroĽreby - Amator Maszewo 0:5
mecz o miejsce III
Kasztelan Sierpc - Mazur Gostynin 4:1
FINAŁ
Wisła Płock - Pegaz Drobin 3:0
Mikołajkowy Turniej ORLIK U-10 14.12.2014
GRUPA A
09:00 Wisła Płock - AP Sochaczew 7:0
09:20 Pegaz Drobin - FA Gostynin 2:0
09:40 Stoczniowiec Płock - AP Sochaczew 1:3
10:00 Wisła Płock - FA Gostynin 1:0
10:20 Pegaz Drobin - Stoczniowiec Płock 4:0
10:40 FA Gostynin - AP Sochaczew 2:0
11:00 Wisła Płock - Stoczniowiec Płock 4:0
11:20 AP Sochaczew - Pegaz Drobin 0:2
11:40 Stoczniowiec Płock - FA Gostynin 0:3
12:00 Wisła Płock - Pegaz Drobin 3:1
1 |
Pegaz Drobin |
12 |
|
11-1 |
2 |
Wisła Płock |
9 |
|
13-3 |
3 |
FA Gostynin |
6 |
|
5-3 |
4 |
AP Sochaczew |
3 |
|
3-12 |
5 |
Stoczniowiec Płock |
0 |
|
1-14 |
GRUPA B
09:00 Delta Miszewko - Królewscy Płock 0:6
09:20 Wisła Duninów - Zryw Bielsk 6:0
09:40 FA Płock - Królewscy Płock 1:4
10:00 Delta Miszewko - Zryw Bielsk 9:0
10:20 Wisła Duninów - FA Płock 1:0
10:40 Zryw Bielsk - Królewcy Płock 0:11
11:00 Delta Miszewko - FA Płock 0:3
11:20 Królewscy Płock - Wisła Duninów 0:2
11:40 FA Płock - Zryw Bielsk 5:0
12:00 Delta Miszewko - Wisła Duninów 3:0
1 |
Wisła Duninów |
9 |
|
9-3 |
2 |
Królewscy Płock |
9 |
|
21-3 |
3 |
FA Płock |
6 |
|
9-5 |
4 |
Delta Miszewko |
6 |
|
12-9 |
5 |
Zryw Bielsk |
0 |
|
0-31 |
Faza Pucharowa
1/2 finału
12:20 Wisła Płock - Wisła Duninów 3:1
12:20 Pegaz Drobin - Królewscy Płock 4:3
mecz o miejsce IX
12:40 Stoczniowiec Płock - Zryw Bielsk 6:0
mecz o miejsce VII
13:00 AP Sochaczew - Delta Miszewko 2:7
mecz o miejsce V
13:00 FA Gostynin - FA Płock 0:0 rz.k. 2:0
mecz o miejsce III
13:20 Królewscy Płock - Wisła Duninów 3:0
FINAŁ
13:20 Pegaz Drobin - Wisła Płock 4:1
Mikołajkowy Turniej ORLIK U-12 14.12.2014
GRUPA A
14:00 Amator Maszewo - Delta Miszewko 1:2
14:20 Wisła Płock - FA G±bin 2:1
14:40 Amator Maszewo - FA G±bin 0:1
15:00 Delta Miszewko - Wisła Płock 2:2
15:20 Amator Maszewo - Wisła Płock 1:2
15:40 Delta Miszewko - FA G±bin 8:1
1 |
Delta Miszewko |
7 |
|
12-4 |
2 |
Wisła Płock |
7 |
|
6-4 |
3 |
Amator Maszewo |
0 |
|
2-5 |
4 |
FA G±bin |
3 |
|
3-10 |
GRUPA B
14:00 Pegaz Drobin - Kasztelan Sierpc 3:0
14:20 Mazur Gostynin - AP Sochaczew 7:1
14:40 Pegaz Drobin - AP Sochaczew 5:0
15:00 Kasztelan Sierpc - Mazur Gostynin 1:2
15:20 Pegaz Drobin - Mazur Gostynin 2:2
15:40 Kasztelan Sierpc - AP Sochaczew 3:0
1 |
Pegaz Drobin |
7 |
|
10-2 |
2 |
Mazur Gostynin |
7 |
|
11-4 |
3 |
Kasztelan Sierpc |
3 |
|
4-5 |
4 |
AP Sochaczew |
0 |
|
1-15 |
Faza Pucharowa
1/2 finału
16:00 Wisła Płock - Pegaz Drobin 0:2
16:00 Delta Miszewko - Mazur Gostynin 2:1
mecz o miejsce VII
16:20 Amator Maszewo - AP Sochaczew 2:0
mecz o miejsce V
16:20 FA G±bin - Kasztelan Sierpc 0:0 rz.k. 0:2
mecz o miejsce III
16:40 Mazur Gostynin - Wisła Płock 3:2
FINAŁ
16:40 Delta Miszewko - Pegaz Drobin 2:3
Ľródło/pozpn.plo.pl
***
|