Płocka Orlen Arena gościć będzie w dniu 22 grudnia 2013 roku uczestników
Płockiej Ligi Orlik U-11. Tego dnia odbędą się rozgrywki Mikołajkowego Turnieju
POZPN Orlik U-11.
W imprezie weźmie udział 15 zespołów podzielonych na cztery grupy. Pierwsza
składać się będzie z 3 zespołów, a pozostałe liczyć będą po 4 ekipy. Pierwszy
mecz turnieju zaplanowano na godzinę 9:00, natomiast uroczyste zakończenie około
16:30.
W rozwinięciu newsa przedstawiamy podział na grupy, harmonogram oraz regulamin turnieju.
Płocka Orlen Arena gościć będzie w dniu 22 grudnia 2013 roku uczestników
Płockiej Ligi Orlik U-11. Tego dnia odbędą się rozgrywki Mikołajkowego Turnieju
POZPN Orlik U-11.
W imprezie weźmie udział 15 zespołów podzielonych na cztery grupy. Pierwsza
składać się będzie z 3 zespołów, a pozostałe liczyć będą po 4 ekipy. Pierwszy
mecz turnieju zaplanowano na godzinę 9:00, natomiast uroczyste zakończenie około
16:30.
MIKOŁAJKOWY TURNIEJ POZPN Orlik U-11
22.12.2013, ORLEN ARENA , PŁOCK, ul. PLAC CELEBRY 1
ZESPOŁY STARTUJĄCE :
1. FA Gostynin
2. Amator Maszewo
3. SSM Wisła Płock
4. Delta Miszewko Strzałkowskie
5. Start Proboszczewice
6. Pegaz Drobin
7. GKS Góra
8. ULKS Ciółkowo
9. Kasztelan Sierpc
10. AP Sochaczew
11. Mazur Gostynin
12. Błękitni Gąbin
13. Huragan Bodzanów
14. Stoczniowiec Płock
15. Pogoń Słupia
PODZIAŁ NA GRUPY :
GR. I
1. FA Gostynin
2. ULKS Ciółkowo
3. Błękitni Gąbin
GR. II
1. Amator Maszewo
2. Start Proboszczewice
3. Kasztelan Sierpc
4. Huragan Bodzanów
GR. III
1. SSM Wisła Płock I
2. Pegaz Drobin
3. AP Sochaczew
4. Stoczniowiec Płock
GR. IV
1. Delta Miszewko Strzałkowskie
2. GKS Góra
3. Mazur Gostynin
4. Pogoń Słupia
MIKOŁAJKOWY TURNIEJ POZPN Orlik U-11
22.12.2013, ORLEN ARENA , PŁOCK, ul. PLAC CELEBRY 1
REGULAMIN TURNIEJU.
1. Organizatorem Turnieju jest POZPN.
2. W turnieju weźmie udział 15 zespołów PŁOCKIEJ LIGI Orlik U-11 rozstawionych w
grupach wg klasyfikacji po rundzie jesiennej sezonu 2013/2014, zawodnicy
urodzeni w 2003 roku i młodsi.
3. Zespoły składają się z 12 zawodników, a na boisku grają drużyny 5+1.
4. Mecze trwać będą po 10 minut bez zmiany stron, czas zatrzymywany i wznawiany
na sygnał sędziego.
5. W przypadku remisu w fazie pucharowej zespoły wykonają po jednym rzucie
karnym z 7 m, w przypadku meczu finałowego w przypadku remisu po upłynięciu 10
minut regulaminowych, zarządza się dogrywkę „systemem szwedzkim” (co minuta
schodzi z boiska jeden zawodnik, aż do zostania po 2 w każdym zespole)
6. Wrzut z autu wykonywany oburącz zza głowy.
7. Rozpoczęcie gry przez bramkarza po wyjściu piłki za linię bramkową ręką lub
nogą w ramach własnej połowy boiska.
8. Odległość muru od piłki 5 m.
9. Zmiany zawodników „ systemem hokejowym ” przy linii środkowej boiska.
10. Pole karne wyznaczone pole 7 m boiska do piłki ręcznej.
11. Zabrania się wykonywania wślizgów .
12. Organizator przewiduje kary czasowe za brutalne faule w wymiarze 2 min.
13. Zespoły muszą posiadać listę zawodników, ważny dokument ze zdjęciem oraz
aktualne karty zdrowia.
14. Zespoły muszą być ubezpieczone na własny koszt.
15. Wszystkie ewentualne spory regulaminowe rozstrzyga organizator turnieju .
16. POZPN zapewnia sędziów piłkarskich, opiekę medyczną oraz puchary, dyplomy i
nagrody rzeczowe dla najlepszych drużyn i zawodników Turnieju, a także ciepły
posiłek i napoje dla zawodników i trenerów.
17. Drużyny mają obowiązek zostać do końca Turnieju pod rygorem sankcji ze
strony POZPN, udział w Turnieju jest równoznaczny z akceptacją regulaminu.
MIKOŁAJKOWY TURNIEJ POZPN Orlik U-11
22.12.2013, ORLEN ARENA , PŁOCK, ul. PLAC CELEBRY 1
HARMONOGRAM GIER
1. 9.oo ULKS Ciółkowo - Błękitni Gąbin
2. 9.10 Amator Maszewo – Start Proboszczewice
3. 9.20 Kasztelan Sierpc – Huragan Bodzanów
4. 9.30 SSM Wisła Płock – Pegaz Drobin
5. 9.40 AP Sochaczew - Stoczniowiec Płock
6. 9.50 Delta Miszewko Strzałkowskie – GKS Góra
7. 10.00 Mazur Gostynin – Pogoń Słupia
8. 10.10 FA Gostynin – ULKS Ciółkowo
9. 10.20 Amator Maszewo – Kasztelan Sierpc
10. 10.30 Start Proboszczewice – Huragan Bodzanów
11. 10.40 SSM Wisła Płock – AP Sochaczew
12. 10.50 Pegaz Drobin – Stoczniowiec Płock
13. 11.00 Delta Miszewko Strzałkowskie - Mazur Gostynin
14. 11.10 GKS Góra – Pogoń Słupia
15. 11.20 FA Gostynin - Błękitni Gąbin
16. 11.30 Amator Maszewo - Huragan Bodzanów
17. 11.40 Start Proboszczewice - Kasztelan Sierpc
18. 11.50 SSM Wisła Płock - Stoczniowiec Płock
19. 12.00 Pegaz Drobin – AP Sochaczew
20. 12.10 Delta Miszewko Strzałkowskie - Pogoń Słupia
21. 12.20 GKS Góra - Mazur Gostynin
22. 12.30 III miejsce gr. A – IV miejsce gr. B
23. 12.40 III miejsce gr. B - wolny los
24. 12.50 III miejsce gr. C – IV miejsce gr. D
25. 13.00 IV miejsce gr. C – III miejsce gr. D
26. 13.10 II miejsce gr. A – I miejsce gr. B
27. 13.20 I miejsce gr. A – II miejsce gr. B
28. 13.30 II miejsce gr. C – I gr. D
29. 13.40 I miejsce gr. C – II gr. D
30. 13.50 Przegrani meczów nr 22 i 24
31. 14.00 Przegrani meczów nr 23 i 25
32. 14.10 Wygrani meczów nr 22 i 24
33. 14.20 Wygrani meczów nr 23 i 25
34. 14.30 Przegrani meczów nr 26 i 28
35. 14.40 Przegrani meczów nr 27 i 29
36. 14.50 ½ finału wygrani meczów nr 26 i 28
37. 15.00 ½ finału wygrani meczów nr 27 i 29
38. 15.10 o miejsce XV, przegrani meczów nr 30 i 31
39. 15.20 o miejsce XIII, wygrani meczów nr 30 i 31
40. 15.30 o miejsce XI, przegrani meczów nr 32 i 33
41. 15.40 o miejsce IX, wygrani meczów nr 32 i 33
42. 15.50 o miejsce VII, przegrani meczów nr 34 i 35
43. 16.00 o miejsce V, wygrani meczów nr 34 i 35
44. 16.10 o miejsce III, przegrani meczów nr 36 i 37
45. 16.20 FINAŁ wygrani meczów nr 36 i 37
46. 16.30 Uroczyste zakończenie Mikołajkowego Turnieju POZPN Orlik U-11
____________________________
źródło: POZPN