1. Kolejka - 14.08.2013 do 14.08.2013
|
Makowianka Maków |
- |
Tęcza Łyse |
_ |
: |
_ |
|
Iskra Krasne |
- |
Sona Nowe Miasto |
_ |
: |
_ |
|
Kryształ Glinojeck |
- |
Boruta Kuczbork |
_ |
: |
_ |
|
Tęcza Ojrzeń |
- |
Żbik Nasielsk |
_ |
: |
_ |
|
Gladiator Słoszewo |
- |
Korona Szydłowo |
_ |
: |
_ |
|
Wkra Sochocin |
- |
KS CK Troszyn |
_ |
: |
_ |
|
Mazowsze Jednorożec |
- |
Nadnarwianka Pułtusk |
_ |
: |
_ |
|
Wieczfnianka Wieczfnia |
- |
Wkra Bieżuń |
_ |
: |
_ |
2. Kolejka - 17.08.2013 do 18.08.2013
|
Nadnarwianka Pułtusk |
- |
Wieczfnianka Wieczfnia |
_ |
: |
_ |
|
KS CK Troszyn |
- |
Mazowsze Jednorożec |
_ |
: |
_ |
|
Boruta Kuczbork |
- |
Korona Szydłowo |
_ |
: |
_ |
|
Wkra Bieżuń |
- |
Tęcza Ojrzeń |
_ |
: |
_ |
|
Kryształ Glinojeck |
- |
Wkra Sochocin |
_ |
: |
_ |
|
Sona Nowe Miasto |
- |
Gladiator Słoszewo |
_ |
: |
_ |
|
Tęcza Łyse |
- |
Iskra Krasne |
_ |
: |
_ |
|
Żbik Nasielsk |
- |
Makowianka Maków |
_ |
: |
_ |
3. Kolejka - 24.08.2013 do 25.08.2013
|
Gladiator Słoszewo |
- |
Tęcza Łyse |
_ |
: |
_ |
|
Korona Szydłowo |
- |
Sona Nowe Miasto |
_ |
: |
_ |
|
Wkra Sochocin |
- |
Boruta Kuczbork |
_ |
: |
_ |
|
Makowianka Maków |
- |
Wkra Bieżuń |
_ |
: |
_ |
|
Iskra Krasne |
- |
Żbik Nasielsk |
_ |
: |
_ |
|
Mazowsze Jednorożec |
- |
Kryształ Glinojeck |
_ |
: |
_ |
|
Wieczfnianka Wieczfnia |
- |
KS CK Troszyn |
_ |
: |
_ |
|
Tęcza Ojrzeń |
- |
Nadnarwianka Pułtusk |
_ |
: |
_ |
4. Kolejka - 31.08.2013 do 01.09.2013
|
KS CK Troszyn |
- |
Tęcza Ojrzeń |
_ |
: |
_ |
|
Kryształ Glinojeck |
- |
Wieczfnianka Wieczfnia |
_ |
: |
_ |
|
Boruta Kuczbork |
- |
Sona Nowe Miasto |
_ |
: |
_ |
|
Nadnarwianka Pułtusk |
- |
Makowianka Maków |
_ |
: |
_ |
|
Wkra Sochocin |
- |
Mazowsze Jednorożec |
_ |
: |
_ |
|
Tęcza Łyse |
- |
Korona Szydłowo |
_ |
: |
_ |
|
Żbik Nasielsk |
- |
Gladiator Słoszewo |
_ |
: |
_ |
|
Wkra Bieżuń |
- |
Iskra Krasne |
_ |
: |
_ |
5. Kolejka - 04.09.2013 do 04.09.2013
|
Gladiator Słoszewo |
- |
Wkra Bieżuń |
_ |
: |
_ |
|
Korona Szydłowo |
- |
Żbik Nasielsk |
_ |
: |
_ |
|
Mazowsze Jednorożec |
- |
Boruta Kuczbork |
_ |
: |
_ |
|
Iskra Krasne |
- |
Nadnarwianka Pułtusk |
_ |
: |
_ |
|
Sona Nowe Miasto |
- |
Tęcza Łyse |
_ |
: |
_ |
|
Wieczfnianka Wieczfnia |
- |
Wkra Sochocin |
_ |
: |
_ |
|
Tęcza Ojrzeń |
- |
Kryształ Glinojeck |
_ |
: |
_ |
|
Makowianka Maków |
- |
KS CK Troszyn |
_ |
: |
_ |
6. Kolejka - 07.09.2013 do 08.09.2013
|
Kryształ Glinojeck |
- |
Makowianka Maków |
_ |
: |
_ |
|
Wkra Sochocin |
- |
Tęcza Ojrzeń |
_ |
: |
_ |
|
Boruta Kuczbork |
- |
Tęcza Łyse |
_ |
: |
_ |
|
KS CK Troszyn |
- |
Iskra Krasne |
_ |
: |
_ |
|
Mazowsze Jednorożec |
- |
Wieczfnianka Wieczfnia |
_ |
: |
_ |
|
Żbik Nasielsk |
- |
Sona Nowe Miasto |
_ |
: |
_ |
|
Wkra Bieżuń |
- |
Korona Szydłowo |
_ |
: |
_ |
|
Nadnarwianka Pułtusk |
- |
Gladiator Słoszewo |
_ |
: |
_ |
7. Kolejka - 14.09.2013 do 15.09.2013
|
Korona Szydłowo |
- |
Nadnarwianka Pułtusk |
_ |
: |
_ |
|
Sona Nowe Miasto |
- |
Wkra Bieżuń |
_ |
: |
_ |
|
Wieczfnianka Wieczfnia |
- |
Boruta Kuczbork |
_ |
: |
_ |
|
Gladiator Słoszewo |
- |
KS CK Troszyn |
_ |
: |
_ |
|
Tęcza Łyse |
- |
Żbik Nasielsk |
_ |
: |
_ |
|
Tęcza Ojrzeń |
- |
Mazowsze Jednorożec |
_ |
: |
_ |
|
Makowianka Maków |
- |
Wkra Sochocin |
_ |
: |
_ |
|
Iskra Krasne |
- |
Kryształ Glinojeck |
_ |
: |
_ |
8. Kolejka - 21.09.2013 do 22.09.2013
|
Mazowsze Jednorożec |
- |
Makowianka Maków |
_ |
: |
_ |
|
Wieczfnianka Wieczfnia |
- |
Tęcza Ojrzeń |
_ |
: |
_ |
|
Boruta Kuczbork |
- |
Żbik Nasielsk |
_ |
: |
_ |
|
Wkra Sochocin |
- |
Iskra Krasne |
_ |
: |
_ |
|
Kryształ Glinojeck |
- |
Gladiator Słoszewo |
_ |
: |
_ |
|
Wkra Bieżuń |
- |
Tęcza Łyse |
_ |
: |
_ |
|
Nadnarwianka Pułtusk |
- |
Sona Nowe Miasto |
_ |
: |
_ |
|
KS CK Troszyn |
- |
Korona Szydłowo |
_ |
: |
_ |
9. Kolejka - 28.09.2013 do 29.09.2013
|
Sona Nowe Miasto |
- |
KS CK Troszyn |
_ |
: |
_ |
|
Tęcza Łyse |
- |
Nadnarwianka Pułtusk |
_ |
: |
_ |
|
Tęcza Ojrzeń |
- |
Boruta Kuczbork |
_ |
: |
_ |
|
Korona Szydłowo |
- |
Kryształ Glinojeck |
_ |
: |
_ |
|
Żbik Nasielsk |
- |
Wkra Bieżuń |
_ |
: |
_ |
|
Makowianka Maków |
- |
Wieczfnianka Wieczfnia |
_ |
: |
_ |
|
Iskra Krasne |
- |
Mazowsze Jednorożec |
_ |
: |
_ |
|
Gladiator Słoszewo |
- |
Wkra Sochocin |
_ |
: |
_ |
10. Kolejka - 05.10.2013 do 06.10.2013
|
Mazowsze Jednorożec |
- |
Gladiator Słoszewo |
_ |
: |
_ |
|
Wieczfnianka Wieczfnia |
- |
Iskra Krasne |
_ |
: |
_ |
|
Boruta Kuczbork |
- |
Wkra Bieżuń |
_ |
: |
_ |
|
Wkra Sochocin |
- |
Korona Szydłowo |
_ |
: |
_ |
|
Tęcza Ojrzeń |
- |
Makowianka Maków |
_ |
: |
_ |
|
Nadnarwianka Pułtusk |
- |
Żbik Nasielsk |
_ |
: |
_ |
|
KS CK Troszyn |
- |
Tęcza Łyse |
_ |
: |
_ |
|
Kryształ Glinojeck |
- |
Sona Nowe Miasto |
_ |
: |
_ |
11. Kolejka - 12.10.2013 do 13.10.2013
|
Tęcza Łyse |
- |
Kryształ Glinojeck |
_ |
: |
_ |
|
Żbik Nasielsk |
- |
KS CK Troszyn |
_ |
: |
_ |
|
Makowianka Maków |
- |
Boruta Kuczbork |
_ |
: |
_ |
|
Sona Nowe Miasto |
- |
Wkra Sochocin |
_ |
: |
_ |
|
Wkra Bieżuń |
- |
Nadnarwianka Pułtusk |
_ |
: |
_ |
|
Iskra Krasne |
- |
Tęcza Ojrzeń |
_ |
: |
_ |
|
Gladiator Słoszewo |
- |
Wieczfnianka Wieczfnia |
_ |
: |
_ |
|
Korona Szydłowo |
- |
Mazowsze Jednorożec |
_ |
: |
_ |
12. Kolejka - 19.10.2013 do 20.10.2013
|
Wieczfnianka Wieczfnia |
- |
Korona Szydłowo |
_ |
: |
_ |
|
Tęcza Ojrzeń |
- |
Gladiator Słoszewo |
_ |
: |
_ |
|
Boruta Kuczbork |
- |
Nadnarwianka Pułtusk |
_ |
: |
_ |
|
Mazowsze Jednorożec |
- |
Sona Nowe Miasto |
_ |
: |
_ |
|
Makowianka Maków |
- |
Iskra Krasne |
_ |
: |
_ |
|
KS CK Troszyn |
- |
Wkra Bieżuń |
_ |
: |
_ |
|
Kryształ Glinojeck |
- |
Żbik Nasielsk |
_ |
: |
_ |
|
Wkra Sochocin |
- |
Tęcza Łyse |
_ |
: |
_ |
13. Kolejka - 26.10.2013 do 27.10.2013
|
Żbik Nasielsk |
- |
Wkra Sochocin |
_ |
: |
_ |
|
Wkra Bieżuń |
- |
Kryształ Glinojeck |
_ |
: |
_ |
|
Iskra Krasne |
- |
Boruta Kuczbork |
_ |
: |
_ |
|
Tęcza Łyse |
- |
Mazowsze Jednorożec |
_ |
: |
_ |
|
Nadnarwianka Pułtusk |
- |
KS CK Troszyn |
_ |
: |
_ |
|
Gladiator Słoszewo |
- |
Makowianka Maków |
_ |
: |
_ |
|
Korona Szydłowo |
- |
Tęcza Ojrzeń |
_ |
: |
_ |
|
Sona Nowe Miasto |
- |
Wieczfnianka Wieczfnia |
_ |
: |
_ |
14. Kolejka - 31.10.2013 do 31.10.2013
|
Tęcza Ojrzeń |
- |
Sona Nowe Miasto |
_ |
: |
_ |
|
Makowianka Maków |
- |
Korona Szydłowo |
_ |
: |
_ |
|
Boruta Kuczbork |
- |
KS CK Troszyn |
_ |
: |
_ |
|
Wieczfnianka Wieczfnia |
- |
Tęcza Łyse |
_ |
: |
_ |
|
Iskra Krasne |
- |
Gladiator Słoszewo |
_ |
: |
_ |
|
Kryształ Glinojeck |
- |
Nadnarwianka Pułtusk |
_ |
: |
_ |
|
Wkra Sochocin |
- |
Wkra Bieżuń |
_ |
: |
_ |
|
Mazowsze Jednorożec |
- |
Żbik Nasielsk |
_ |
: |
_ |
15. Kolejka - 09.11.2013 do 10.11.2013
|
Wkra Bieżuń |
- |
Mazowsze Jednorożec |
_ |
: |
_ |
|
Nadnarwianka Pułtusk |
- |
Wkra Sochocin |
_ |
: |
_ |
|
Gladiator Słoszewo |
- |
Boruta Kuczbork |
_ |
: |
_ |
|
Żbik Nasielsk |
- |
Wieczfnianka Wieczfnia |
_ |
: |
_ |
|
KS CK Troszyn |
- |
Kryształ Glinojeck |
_ |
: |
_ |
|
Korona Szydłowo |
- |
Iskra Krasne |
_ |
: |
_ |
|
Sona Nowe Miasto |
- |
Makowianka Maków |
_ |
: |
_ |
|
Tęcza Łyse |
- |
Tęcza Ojrzeń |
_ |
: |
_ |
|