Liga Okręgowa Warszawa Grupa 1
Kolejka 1 - 20-21 sierpnia
Dolcan II Ząbki - Gwardia Warszawa
Bóbr Tłuszcz - Sokół Serock
Legionovia II Legionowo - Legion Warszawa
PKS Radość - Mazur II Karczew
Start II Otwock - Promnik Łaskarzew
Victoria Zerzeń - KS Wesoła
Drukarz Warszawa - Józefovia Józefów
Mazur Radzymin - Wilga Garwolin
Kolejka 2 - 27-28 sierpnia
Gwardia Warszawa - Wilga Garwolin
Józefovia Józefów - Mazur Radzymin
KS Wesoła - Drukarz Warszawa
Promnik Łaskarzew - Victoria Zerzeń
Mazur II Karczew - Start II Otwock
Legion Warszawa - PKS Radość
Sokół Serock - Legionovia II Legionowo
Dolcan II Ząbki - Bóbr Tłuszcz
Kolejka 3 - 3-4 września
Bóbr Tłuszcz - Gwardia Warszawa
Legionovia II Legionowo - Dolcan II Ząbki
PKS Radość - Sokół Serock
Start II Otwock - Legion Warszawa
Victoria Zerzeń - Mazur II Karczew
Drukarz Warszawa - Promnik Łaskarzew
Mazur Radzymin - KS Wesoła
Wilga Garwolin - Józefovia Józefów
Kolejka 4 - 7 września
Gwardia Warszawa - Józefovia Józefów
KS Wesoła - Wilga Garwolin
Promnik Łaskarzew - Mazur Radzymin
Mazur II Karczew - Drukarz Warszawa
Legion Warszawa - Victoria Zerzeń
Sokół Serock - Start II Otwock
Dolcan II Ząbki - PKS Radość
Bóbr Tłuszcz - Legionovia II Legionowo
Kolejka 5 - 10-11 września
Legionovia II Legionowo - Gwardia Warszawa
PKS Radość - Bóbr Tłuszcz
Start II Otwock - Dolcan II Ząbki
Victoria Zerzeń - Sokół Serock
Drukarz Warszawa - Legion Warszawa
Mazur Radzymin - Mazur II Karczew
Wilga Garwolin - Promnik Łaskarzew
Józefovia Józefów - KS Wesoła
Kolejka 6 - 17-18 września
Gwardia Warszawa - KS Wesoła
Promnik Łaskarzew - Józefovia Józefów
Mazur II Karczew - Wilga Garwolin
Legion Warszawa - Mazur Radzymin
Sokół Serock - Drukarz Warszawa
Dolcan II Ząbki - Victoria Zerzeń
Bóbr Tłuszcz - Start II Otwock
Legionovia II Legionowo - PKS Radość
Kolejka 7 - 24-25 września
PKS Radość - Gwardia Warszawa
Start II Otwock - Legionovia II Legionowo
Victoria Zerzeń - Bóbr Tłuszcz
Drukarz Warszawa - Dolcan II Ząbki
Mazur Radzymin - Sokół Serock
Wilga Garwolin - Legion Warszawa
Józefovia Józefów - Mazur II Karczew
KS Wesoła - Promnik Łaskarzew
Kolejka 8 - 28 września
Gwardia Warszawa - Promnik Łaskarzew
Mazur II Karczew - KS Wesoła
Legion Warszawa - Józefovia Józefów
Sokół Serock - Wilga Garwolin
Dolcan II Ząbki - Mazur Radzymin
Bóbr Tłuszcz - Drukarz Warszawa
Legionovia II Legionowo - Victoria Zerzeń
PKS Radość - Start II Otwock
Kolejka 9 - 1-2 października
Start II Otwock - Gwardia Warszawa
Victoria Zerzeń - PKS Radość
Drukarz Warszawa - Legionovia II Legionowo
Mazur Radzymin - Bóbr Tłuszcz
Wilga Garwolin - Dolcan II Ząbki
Józefovia Józefów - Sokół Serock
KS Wesoła - Legion Warszawa
Promnik Łaskarzew - Mazur II Karczew
Kolejka 10 - 8-9 października
Gwardia Warszawa - Mazur II Karczew
Legion Warszawa - Promnik Łaskarzew
Sokół Serock - KS Wesoła
Dolcan II Ząbki - Józefovia Józefów
Bóbr Tłuszcz - Wilga Garwolin
Legionovia II Legionowo - Mazur Radzymin
PKS Radość - Drukarz Warszawa
Start II Otwock - Victoria Zerzeń
Kolejka 11 - 15-16 października
Victoria Zerzeń - Gwardia Warszawa
Drukarz Warszawa - Start II Otwock
Mazur Radzymin - PKS Radość
Wilga Garwolin - Legionovia II Legionowo
Józefovia Józefów - Bóbr Tłuszcz
KS Wesoła - Dolcan II Ząbki
Promnik Łaskarzew - Sokół Serock
Mazur II Karczew - Legion Warszawa
Kolejka 12 - 19 października
Gwardia Warszawa - Legion Warszawa
Sokół Serock - Mazur II Karczew
Dolcan II Ząbki - Promnik Łaskarzew
Bóbr Tłuszcz - KS Wesoła
Legionovia II Legionowo - Józefovia Józefów
PKS Radość - Wilga Garwolin
Start II Otwock - Mazur Radzymin
Victoria Zerzeń - Drukarz Warszawa
Kolejka 13 - 22-23 października
Drukarz Warszawa - Gwardia Warszawa
Mazur Radzymin - Victoria Zerzeń
Wilga Garwolin - Start II Otwock
Józefovia Józefów - PKS Radość
KS Wesoła - Legionovia II Legionowo
Promnik Łaskarzew - Bóbr Tłuszcz
Mazur II Karczew - Dolcan II Ząbki
Legion Warszawa - Sokół Serock
Kolejka 14 - 29-30 października
Gwardia Warszawa - Sokół Serock
Dolcan II Ząbki - Legion Warszawa
Bóbr Tłuszcz - Mazur II Karczew
Legionovia II Legionowo - Promnik Łaskarzew
PKS Radość - KS Wesoła
Start II Otwock - Józefovia Józefów
Victoria Zerzeń - Wilga Garwolin
Drukarz Warszawa - Mazur Radzymin
Kolejka 15 - 5-6 listopada
Mazur Radzymin - Gwardia Warszawa
Wilga Garwolin - Drukarz Warszawa
Józefovia Józefów - Victoria Zerzeń
KS Wesoła - Start II Otwock
Promnik Łaskarzew - PKS Radość
Mazur II Karczew - Legionovia II Legionowo
Legion Warszawa - Bóbr Tłuszcz
Sokół Serock - Dolcan II Ząbki
Kolejka 16 - 12-13 listopada
Gwardia Warszawa - Dolcan II Ząbki
Sokół Serock - Bóbr Tłuszcz
Legion Warszawa - Legionovia II Legionowo
Mazur II Karczew - PKS Radość
Promnik Łaskarzew - Start II Otwock
KS Wesoła - Victoria Zerzeń
Józefovia Józefów - Drukarz Warszawa
Wilga Garwolin - Mazur Radzymin
Kolejka 17 - 19-20 listopada
Wilga Garwolin - Gwardia Warszawa
Mazur Radzymin - Józefovia Józefów
Drukarz Warszawa - KS Wesoła
Victoria Zerzeń - Promnik Łaskarzew
Start II Otwock - Mazur II Karczew
PKS Radość - Legion Warszawa
Legionovia II Legionowo - Sokół Serock
Bóbr Tłuszcz - Dolcan II Ząbki