TERMINARZ ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO II LIGI WSCHODNIEJ SEZON 2011/2012
Termin 1 - 23-24 lipca 2011
Stal Rzeszów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Garbarnia Kraków - ???
Pogoń Siedlce - OKS 1945 Olsztyn
Znicz Pruszków - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Stal Stalowa Wola - Okocimski KS Brzesko
Jeziorak Iława - Pelikan Łowicz
Motor Lublin - Puszcza Niepołomice
Sokół Sokółka - Resovia Rzeszów
Wigry Suwałki - Wisła Puławy
Termin 2 - 30-31 lipca 2011
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Resovia Rzeszów
Puszcza Niepołomice - Sokół Sokółka
Pelikan Łowicz - Motor Lublin
Okocimski KS Brzesko - Jeziorak Iława
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Stal Stalowa Wola
Wigry Suwałki - Znicz Pruszków
OKS 1945 Olsztyn - Wisła Puławy
??? - Pogoń Siedlce
Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków
Termin 3 - 6-7 sierpnia 2011
Garbarnia Kraków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pogoń Siedlce - Stal Rzeszów
Wisła Puławy - ???
Znicz Pruszków - OKS 1945 Olsztyn
Stal Stalowa Wola - Wigry Suwałki
Jeziorak Iława - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Motor Lublin - Okocimski KS Brzesko
Sokół Sokółka - Pelikan Łowicz
Resovia Rzeszów - Puszcza Niepołomice
Termin 4 - 13-14 sierpnia 2011
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Puszcza Niepołomice
Pelikan Łowicz - Resovia Rzeszów
Okocimski KS Brzesko - Sokół Sokółka
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Motor Lublin
OKS 1945 Olsztyn - Stal Stalowa Wola
??? - Znicz Pruszków
Stal Rzeszów - Wisła Puławy
Garbarnia Kraków - Pogoń Siedlce
Jeziorak Iława - Wigry Suwałki
Termin 5 - 20-21 sierpnia 2011
Pogoń Siedlce - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Wisła Puławy - Garbarnia Kraków
Znicz Pruszków - Stal Rzeszów
Stal Stalowa Wola - ???
Jeziorak Iława - OKS 1945 Olsztyn
Motor Lublin - Wigry Suwałki
Sokół Sokółka - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Resovia Rzeszów - Okocimski KS Brzesko
Puszcza Niepołomice - Pelikan Łowicz
Termin 6 - 27-28 sierpnia 2011
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pelikan Łowicz
Okocimski KS Brzesko - Puszcza Niepołomice
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Resovia Rzeszów
OKS 1945 Olsztyn - Motor Lublin
??? - Jeziorak Iława
Stal Rzeszów - Stal Stalowa Wola
Garbarnia Kraków - Znicz Pruszków
Pogoń Siedlce - Wisła Puławy
Sokół Sokółka - Wigry Suwałki
Termin 7 - 3-4 września 2011
Wisła Puławy - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce
Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków
Jeziorak Iława - Stal Rzeszów
Motor Lublin - ???
Sokół Sokółka - OKS 1945 Olsztyn
Resovia Rzeszów - Wigry Suwałki
Puszcza Niepołomice - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Pelikan Łowicz - Okocimski KS Brzesko
Termin 8 - 10-11 września 2011
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Okocimski KS Brzesko
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Pelikan Łowicz
Wigry Suwałki - Puszcza Niepołomice
OKS 1945 Olsztyn - Resovia Rzeszów
??? - Sokół Sokółka
Stal Rzeszów - Motor Lublin
Garbarnia Kraków - Jeziorak Iława
Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola
Wisła Puławy - Znicz Pruszków
Termin 9 - 14 września 2011
Znicz Pruszków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy
Jeziorak Iława - Pogoń Siedlce
Motor Lublin - Garbarnia Kraków
Sokół Sokółka - Stal Rzeszów
Resovia Rzeszów - ???
Puszcza Niepołomice - OKS 1945 Olsztyn
Pelikan Łowicz - Wigry Suwałki
Okocimski KS Brzesko - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Termin 10 - 17-18 września 2011
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Wigry Suwałki - Okocimski KS Brzesko
OKS 1945 Olsztyn - Pelikan Łowicz
??? - Puszcza Niepołomice
Stal Rzeszów - Resovia Rzeszów
Garbarnia Kraków - Sokół Sokółka
Pogoń Siedlce - Motor Lublin
Wisła Puławy - Jeziorak Iława
Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola
Termin 11 - 24-25 września 2011
Stal Stalowa Wola - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Jeziorak Iława - Znicz Pruszków
Motor Lublin - Wisła Puławy
Sokół Sokółka - Pogoń Siedlce
Resovia Rzeszów - Garbarnia Kraków
Puszcza Niepołomice - Stal Rzeszów
Pelikan Łowicz - ???
Okocimski KS Brzesko - OKS 1945 Olsztyn
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Wigry Suwałki
Termin 12 - 1-2 października 2011
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Wigry Suwałki
OKS 1945 Olsztyn - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
??? - Okocimski KS Brzesko
Stal Rzeszów - Pelikan Łowicz
Garbarnia Kraków - Puszcza Niepołomice
Pogoń Siedlce - Resovia Rzeszów
Wisła Puławy - Sokół Sokółka
Znicz Pruszków - Motor Lublin
Stal Stalowa Wola - Jeziorak Iława
Termin 13 - 8-9 października 2011
Jeziorak Iława - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Motor Lublin - Stal Stalowa Wola
Sokół Sokółka - Znicz Pruszków
Resovia Rzeszów - Wisła Puławy
Puszcza Niepołomice - Pogoń Siedlce
Pelikan Łowicz - Garbarnia Kraków
Okocimski KS Brzesko - Stal Rzeszów
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - ???
Wigry Suwałki - OKS 1945 Olsztyn
Termin 14 - 12 października 2011
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - OKS 1945 Olsztyn
??? - Wigry Suwałki
Stal Rzeszów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Garbarnia Kraków - Okocimski KS Brzesko
Pogoń Siedlce - Pelikan Łowicz
Wisła Puławy - Puszcza Niepołomice
Znicz Pruszków - Resovia Rzeszów
Stal Stalowa Wola - Sokół Sokółka
Jeziorak Iława - Motor Lublin
Termin 15 - 15-16 października 2011
Motor Lublin - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Sokół Sokółka - Jeziorak Iława
Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola
Puszcza Niepołomice - Znicz Pruszków
Pelikan Łowicz - Wisła Puławy
Okocimski KS Brzesko - Pogoń Siedlce
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Garbarnia Kraków
Wigry Suwałki - Stal Rzeszów
OKS 1945 Olsztyn - ???
Termin 16 - 22-23 października 2011
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - ???
Stal Rzeszów - OKS 1945 Olsztyn
Garbarnia Kraków - Wigry Suwałki
Pogoń Siedlce - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Wisła Puławy - Okocimski KS Brzesko
Znicz Pruszków - Pelikan Łowicz
Stal Stalowa Wola - Puszcza Niepołomice
Jeziorak Iława - Resovia Rzeszów
Motor Lublin - Sokół Sokółka
Termin 17 - 29-30 października 2011
Sokół Sokółka - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Resovia Rzeszów - Motor Lublin
Puszcza Niepołomice - Jeziorak Iława
Pelikan Łowicz - Stal Stalowa Wola
Okocimski KS Brzesko - Znicz Pruszków
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Wisła Puławy
Wigry Suwałki - Pogoń Siedlce
OKS 1945 Olsztyn - Garbarnia Kraków
??? - Stal Rzeszów
Termin 18 - 5-6 listopada 2011
Wisła Puławy - Wigry Suwałki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Stal Rzeszów
??? - Garbarnia Kraków
OKS 1945 Olsztyn - Pogoń Siedlce
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Znicz Pruszków
Okocimski KS Brzesko - Stal Stalowa Wola
Pelikan Łowicz - Jeziorak Iława
Puszcza Niepołomice - Motor Lublin
Resovia Rzeszów - Sokół Sokółka
Termin 19 - 12-13 listopada 2011
Resovia Rzeszów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Sokół Sokółka - Puszcza Niepołomice
Motor Lublin - Pelikan Łowicz
Jeziorak Iława - Okocimski KS Brzesko
Stal Stalowa Wola - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Znicz Pruszków - Wigry Suwałki
Wisła Puławy - OKS 1945 Olsztyn
Pogoń Siedlce - ???
Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów
Termin 20 - 19-20 listopada 2011
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Garbarnia Kraków
Stal Rzeszów - Pogoń Siedlce
??? - Wisła Puławy
OKS 1945 Olsztyn - Znicz Pruszków
Wigry Suwałki - Stal Stalowa Wola
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Jeziorak Iława
Okocimski KS Brzesko - Motor Lublin
Pelikan Łowicz - Sokół Sokółka
Puszcza Niepołomice - Resovia Rzeszów