Kolejny marcowy weekend zapowiada się bardzo interesująco, tym bardziej że
prognozy meteorologiczne są bardzo obiecujące. W sobotę i niedzielę zainaugurują
wiosenne zmagania piłkarze Płockiej Ligi Okręgowej oraz Płockiej Klasy A.
Początek rozgrywek będzie okazją do przeanalizowania jaką pracę wykonały
poszczególne zespoły w przerwie zimowej. Czy czołowe kluby nadal będą wiodły
prym, a outsiderzy oddawać punkty? Czy może będzie to wiosna pełna
niespodzianek?
Często bywa tak, że spotkania inauguracyjne kończą się wynikami, o których
wcześniej nikt by nie pomyślał. Szczególną uwagę zwrócimy tym razem na pojedynki
beniaminków "okręgówki".
Na a-klasowym froncie ciekawie może być w Proboszczewicach. Pretendujący do
awansu Start ma niesamowitą okazję wspięcia się na drugą pozycję w tabeli.
Dotychczasowy wicelider - Polonia, pauzuje. Piłkarze Startu muszą jednak wygrać,
a rywal - niewygodny. Niby dopiero jedenasta w tabeli Lwówianka - jednak
drużyna, która już nie raz potrafiła płatać figle - chociażby rok temu - na
inaugurację odebrała dwa punkty walczącej o awans Polonii Radzanowo, remisując w
Radzanowie 2:2.
25.03. 11:00 ULKS Ciółkowo -
Pogoń Słupia 1:3 (1:0)
Kamil Jabłoński - Przemysław Mysielski 2, Dawid Piłat
25.03. 15:15 Huragan Bodzanów -
Wisła Sobowo 0:1 (0:1)
Piotr Różanowski
25.03. 11:00 Start
Proboszczewice - Lwówianka Lwówek 3:2 (1:2)
Arkadiusz Majchrzak 3 - Michał Wiśniewski 2
Pozostałe wyniki >>>
T-Mobile Ekstraklasa - 23 kolejka 23 - 26 marca 2012
24.03. 18:00 Legia Warszawa - GKS Bełchatów 1:1 (1:0)
Rafał Wolski 36' - Marcin Żewłakow 57'
26.03. 18:30 Korona Kielce - Polonia Warszawa
3:0 (0:0)
Paweł Golański 48', Maciej Korzym 54', Artur
Lenartowski 59'
23.03. 18:00 Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź 4:1 (2:1)
23.03. 20:30 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 1:3 (0:2)
24.03. 13:30 ŁKS Łódź - Zagłębie Lubin 1:2 (0:0)
24.03. 15:45 Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko Biała 2:3 (2:2)
25.03. 14:30 Lech Poznań - Śląsk Wrocław 2:0 (0:0)
25.03. 17:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1:0 (0:0)
I Liga - 22 kolejka 23 - 25 marca 2012
24.03. 15:00
Olimpia Grudziądz - Wisła Płock 3:3 (3:1)
Adrian Frańczak 23', Maciej Dąbrowski 25', 38' - Ricardinho 40',
Ariel Jakubowski 82' (rz.k.), Kamil Biliński 84'
24.03. 15:00 Dolcan Ząbki - GKS Bogdanka 0:0
23.03. 19:00 Piast Gliwice - Warta Poznań 3:0 (1:0)
24.03. 15:00 Olimpia Elbląg - Arka Gdynia 1:4 (0:1)
24.03. 15:30 Ruch Radzionków - Zawisza Bydgoszcz 4:1 (1:0)
24.03. 16:00 Flota Świnoujście - GKS Katowice 0:0
24.03. 17:00 KS Polkowice - Kolejarz Stróże 1:0 (1:0)
24.03. 19:15 Sandecja Nowy Sącz - Pogoń Szczecin 1:0 (0:0)
25.03. 12:00 Termalica
Bruk-Bet Nieciecza - Polonia Bytom 1:0 (1:0)
II Liga WSCHODNIA - 22 kolejka 24 - 25 marca 2012
24.03. 17:00
Świt Nowy Dwór - Pogoń Siedlce 0:1 (0:0)
Adam Czerkas 69'
25.03. 14:00 Stal
Rzeszów - Znicz Pruszków 0:1 (0:0)
Przemysław Sztybrych 83' (rz.k.)
24.03. 19:00 Wigry Suwałki - Motor Lublin 2:1 (0:0)
25.03. 11:15 Pelikan Łowicz - Puszcza Niepołomice 0:0
25.03. 14:00 OKS 1945 Olsztyn - Jeziorak Iława 1:0 (0:0)
25.03. 16:00 Okocimski KS Brzesko - Resovia Rzeszów 2:0 (0:0)
Garbarnia Kraków - Wisła Puławy _ : _
III Liga Łódzko-Mazowiecka - 19 kolejka 24 - 25 marca 2012
24.03. 11:00 Sokół Aleksandrów -
Warta Sieradz 0:0
24.03. 11:00 Hutnik Warszawa - Omega Kleszczów 1:1 (0:1)
24.03. 14:00 MKS Kutno - Legionovia Legionowo 0:0
24.03. 14:00 Narew Ostrołęka - KP Piaseczno 0:2 (0:0)
24.03. 15:00 Zawisza Rzgów - Ursus Warszawa 1:3 (0:1)
24.03. 15:00 Start Otwock - Orzeł Wierzbica 1:0 (0:0)
24.03. 15:30 Broń Radom - Włókniarz Zelów 6:0 (2:0)
25.03. 15:30 Radomiak Radom - Mazur Karczew 3:1 (3:0)
IV Liga Mazowiecka południe - 19 kolejka 24 - 25 marca 2012
24.03. 11:00 Okęcie Warszawa - UKS
Łady 3:0
24.03. 12:00 Wulkan Windoor Zakrzew - Podlasie Sokołów Podlaski 0:1
24.03. 14:00 Naprzód Zielonki - Znicz II Pruszków 2:2
24.03. 15:00 Skra Konstancin Obory - Energia Kozienice Janików 0:2
24.03. 15:00 Mazowsze Grójec - GLKS Nadarzyn 4:1
24.03. 15:30 Żyrardowianka Żyrardów - Pilica Białobrzegi 0:3
24.03. 18:00 Victoria Sulejówek - Mszczonowianka Mszczonów 1:1
25.03. 15:00 Polonia Iłża - Pogoń Grodzisk 0:2
IV Liga Mazowiecka północ - 19 kolejka 24- 25 marca 2012
24.03. 14:00 Wkra Żuromin - Korona
Szydłowo 1:0
24.03. 14:00 Ostrovia Ostrów Maz. - GKP Targówek 1:2
24.03. 15:30 Tęcza 34 Płońsk - MKS Ciechanów 1:0
24.03. 15:30 Błękitni Gąbin - Bug Wyszków 0:2
24.03. 15:30 Kasztelan Sierpc - Marcovia 2000 Marki 4:0
24.03. 15:30 Huragan Wołomin - MKS Przasnysz 1:2
24.03. 15:30 Nadnarwianka Pułtusk - KS Łomianki 1:1
25.03. 11:00 Wisła II Płock - Mławianka Mława 1:2
Liga Okręgowa Warszawa grupa I - 19 kolejka 24 - 25 marca 2012
24.03. 11:00 Drukarz Warszawa -
Mazur II Karczew 1:0
24.03. 11:00 Mazur Radzymin - Promnik Łaskarzew 2:1
24.03. 12:00 PKS Radość - Dolcan II Ząbki 2:0
24.03. 13:00 Józefovia Józefów - Gwardia Warszawa 2:0
25.03. 14:00 Start II Otwock - Sokół Serock 1:3
25.03. 15:00 Legionovia II Legionowo - Bóbr Tłuszcz 2:5
25.03. 15:30 Wilga Garwolin - KS Wesoła 4:2
Victoria Zerzeń - Legion Warszawa 0:3 v.o.
Liga Okręgowa Warszawa grupa II - 19 kolejka 24 - 25 marca 2012
24.03. 15:30 Błonianka Błonie -
Milan Milanówek 2:1
24.03. 15:30 Błękitni Korytów - Piast Piastów 0:0
24.03. 15:30 Perła Złotokłos - Laura Chylice 3:1
24.03. 15:30 Ryś Laski - Olimpia Warszawa 2:3
24.03. 15:30 Sparta Jazgarzew - Naprzód Brwinów 5:1
25.03. 11:00 LKS Chlebnia - KS Raszyn 0:1
25.03. 15:30 Orkan Sochaczew - Ożarowianka Ożarów 1:1
Liga Okręgowa Płock - 18 kolejka 24 - 25 marca 2012
24.03. 11:00 Orzeł Goleszyn -
Wicher Cieszewo 2:2 (1:1)
Mateusz Biegański, Marek Bolimowski - Andrzej Mielczarek
24.03. 13:30 Kormoran Łąck - Unia Iłów 3:4 (0:2)
Eryk Józwiak 2, Tomasz Uniszkiewicz - Sylwester Ciurzyński 2, Mariusz Kunikowski, Tomasz Grzywacz
(rz.k.)
25.03. 11:00 ULKS Ciółkowo - Pogoń Słupia 1:3 (1:0)
Kamil Jabłoński - Przemysław Mysielski 2, Dawid Piłat
25.03. 11:00 Bzura Chodaków - Zryw Bielsk 10:1 (6:1)
Radosław Stencel 5, Patryk Szewczyk 2, Rafał Walczak, Jarosław
Stencel, Przemysław Kubisz - Dariusz Kosiński
25.03. 11:00 Skrwa Łukomie - Świt Staroźreby 6:3 (2:0)
Mariusz Beksa 3, Piotr Sadowski2, Patryk Karczewski - Mateusz
Ziarko 2
25.03. 13:30 Skra Drobin - Mazur Gostynin 0:1 (0:0)
Mateusz Ziułkowski
25.03. 15:15 Huragan Bodzanów - Wisła Sobowo 0:1 (0:1)
Piotr Różanowski
25.03. 17:00 Stoczniowiec Płock - Wisła Duninów 2:4 (2:1)
Mateusz Truskolaski, Kamil Rzechółko - Dawid Szymański 2, Cezary
Szymański, Damian Tyska
Klasa A Płock - 14 kolejka 25 marca 2012
25.03. 11:00 Start
Proboszczewice - Lwówianka Lwówek 3:2 (1:2)
Arkadiusz Majchrzak 3 - Michał Wiśniewski 2
25.03. 11:00 Czarni Rempin - Victoria Cekanowo 4:1
- Adam Wróblewski
25.03. 11:00 Relax Miszewo - Unia Czermno 1:2 (0:1)
Jacek Modliborski - Damian Sztendor 2
25.03. 11:00 Kasztelan Białe Błoto - Orkan Lelice 2:2 (1:1)
Bartosz Szczepański - Patryk Boguszewski 2
25.03. 11:00 Spójnia Mała Wieś - Zorza Szczawin 3:3 (1:2)
Krzysztof Domeradzki, Dariusz Fabianowicz (rz.k.), Kamil
Dylewski - Kamil Śniecikowski 2, Bartosz Antczak
25.03. 15:00 Stegny Wyszogród - Sparta Mochowo 0:7 (0:6)
Mariusz Chorzewski 3, Arkadiusz Bojanowski, Wiktor Włosiński,
Tomasz Włosiński, Artur Sieciński
-