Sobota, 16 stycznia:
Sędziowali: Radosław Pawłowski, Piotr Kędzierski, Marek Słabowski
GRUPA A
Błękitni Gąbin - Stoczniowiec Płock 3:0 (2:0)
Piotr Widzyński, Radosław Wiśniewski, Tomasz Niedzielak
Wisła Duninów - Unia Iłów 2:2 (0:0)
Łukasz Stański, samobójcza - Tomasz Grzywacz, Paweł Frankowski
Błękitni Gąbin - Wisła Duninów 4:2 (2:0)
Paweł Knapik 2, Piotr Widzyński 2 - Łukasz Stański, Marcin Wiśniewski
Stoczniowiec Płock - Unia Iłów 3:1 (2:0)
Arkadiusz Raczkowski, Paweł Zandrowicz, Damian Kotkiewicz - Dawid
Skrzynecki
Błękitni Gąbin - Unia Iłów 3:1 (1:1)
Radosław Wiśniewski, Paweł Knapik, Piotr Widzyński - Dawid Skrzynecki
Stoczniowiec Płock - Wisła Duninów 2:1 (0:0)
Wojciech Gapiński, Damian Kotkiewicz - Łukasz Stański
Tabela końcowa:
1. |
Błękitni Gąbin |
9 |
10-3 |
2. |
Stoczniowiec Płock |
6 |
5-5 |
3. |
Wisła Duninów |
1 |
5-8 |
4. |
Unia Iłów |
1 |
4-8 |
GRUPA B
Amator Maszewo - Delta Miszewko 5:1 (2:0)
Tomasz Kędzierski, Damian Lisiecki 2, Łukasz Linowski, (samob.) - Dariusz
Rutkowski
Zryw Bielsk - Bzura Chodaków 3:0 (2:0)
Przemysław Pomorski, Damian Pomorski 2
Amator Maszewo - Zryw Bielsk 5:3 (2:1)
Łukasz Linowski 3, Tomasz Kędzierski, Damian Lisiecki - Dariusz Woźniak,
Piotr Górnicki, Damian Gagat
Delta Miszewko - Bzura Chodaków 1:4 (0:1)
Dariusz Rutkowski - Kamil Celeda 2, Krzysztof Majchrzak, Tomasz Kubiak
Amator Maszewo - Bzura Chodaków 0:2 (0:1)
Patryk Szewczyk 2
Delta Miszewko - Zryw Bielsk 4:2 (1:2)
Kondrad Bagiński, Radosław Wiktorowski 3 - Przemysław Pomorski, Dariusz
Woźniak
Tabela końcowa:
1. |
Bzura Chodaków |
6 |
6-4 |
2. |
Amator Maszewo |
6 |
10-6 |
3. |
Delta Miszewko |
3 |
6-11 |
4. |
Zryw Bielsk |
3 |
8-9 |
GRUPA C
Kormoran Łąck - Mazur Gostynin 0:3 (0:0)
Patryk Matusiak, Michał Kiereś, Mateusz Sławiński
Stegny Wyszogród - Orzeł Goleszyn 2:5 (1:2)
Daniel Nadoliński, Daniel Popiołek - Marek Bolimowski 2, Łukasz
Betlejewski, Tomasz Rączkowski, Mateusz Telesiewicz
Kormoran Łąck - Stegny Wyszogród 2:3 (1:2)
Łukasz Frątczak, Marcin Szymański - Radosław Marszałek, Jakub Adrianczyk,
Daniel Nadoliński
Mazur Gostynin - Orzeł Goleszyn 1:2 (0:1)
Patryk Matusiak - Łukasz Suliński, Marek Bolimowski
Kormoran Łąck - Orzeł Goleszyn 3:4 (1:2)
samob., Łukasz Frątczak, Mariusz Wiśniewski - Mateusz Telesiewicz 2,
Mateusz Biegański, Marcin Szemborski
Mazur Gostynin - Stegny Wyszogród 1:0 (1:0)
Bartosz Komorowski
Tabela końcowa:
1. |
Orzeł Goleszyn |
9 |
11-6 |
2. |
Mazur Gostynin |
6 |
5-2 |
3. |
Stegny Wyszogród |
3 |
5-8 |
4. |
Kormoran Łąck |
0 |
5-10 |
GRUPA D
Kasztelan Sierpc - Świt Staroźreby 1:0 (0:0)
Paweł Sobczak
Skrwa Łukomie - Zorza Szczawin 4:1 (2:1)
Mariusz Beksa, Piotr Sadowski, Jacek Beksa, Mariusz Beksa - Sylwester Józwik
Kasztelan Sierpc - Skrwa Łukomie 2:0 (0:0)
Jarosław Brzemiński, Patryk Gałamaga
Świt Staroźreby - Zorza Szczawin 2:1 (0:0)
Maciej Sobiesiak, Mateusz Ziarko - Radosław Racki
Kasztelan Sierpc - Zorza Szczawin 8:1 (5:0)
Paweł Sobczak 2, Łukasz Paczkowski, Paweł Sławiński, Patryk Gałamaga,
Paweł Gaul, Piotr Dul, Mateusz Pogłud - Tomasz Koguciński
Świt Staroźreby - Skrwa Łukomie 3:3 (2:2)
Maciej Sobiesiak 3 - Paweł Rajkowski, Łukasz Chmielewski 2
Tabela końcowa:
1. |
Kasztelan Sierpc |
9 |
11-1 |
2. |
Skrwa Łukomie |
4 |
7-6 |
3. |
Świt Staroźreby |
4 |
5-5 |
4. |
Zorza Szczwin |
0 |
3-14 |
Do grupy E awansują:
Błękitni Gąbin, Amator Maszewo, Orzeł Goleszyn,
Skrwa Łukomie
Do grupy F awansują:
Stoczniowiec Płock, Bzura Chodaków, Mazur Gostynin,
Kasztelan Sierpc
__________________________
Mecze w grupie E i F rozegrane zostaną w niedzielę
17 stycznia. Początek o godzinie 12.00
GRUPA E:
Amator Maszewo - Błękitni Gąbin 0:3 (0:2)
Tomasz Seklecki, Piotr Widzyński, Przemysław Drozd
Orzeł Goleszyn - Skrwa Łukomie 5:2 (3:1)
Marek Bolimowski 3, Rajmund Koperek 2 - Michał Jagodziński, Mariusz Beksa
Amator Maszewo - Orzeł Goleszyn 1:2 (0:1)
Damian Lisiecki - Marek Bolimowski, Mateusz Telesiewicz
Błękitni Gąbin - Skrwa Łukomie 8:1 (4:0)
Paweł Knapik 2, Damian Sztendor, Piotr Widzyński, Piotr Skierkowski,
Radosław Wiśniewski, Dominik Dudkiewicz samobójcza - Łukasz Chmielewski
Amator Maszewo - Skrwa Łukomie 8:1 (4:1)
Damian Lisiecki 4, Tomasz Kędzierski 2, Tomasz Golatowski, Łukasz
Linowski - Michał Mazurowski
Błękitni Gąbin - Orzeł Goleszyn 5:2 (3:1)
Piotr Widzyński 3, Robert Kłys, Radosław Wiśniewski - Tomasz Rączkowski,
Mateusz Telesiewicz
Tabela końcowa:
1. |
Błękitni Gąbin |
9 |
16-3 |
2. |
Orzeł Goleszyn |
6 |
9-8 |
3. |
Amator Maszewo |
3 |
9-6 |
4. |
Skrwa Łukomie |
0 |
4-21 |
GRUPA F
Bzura Chodaków - Kasztelan Sierpc 3:2 (0:2)
Szymon Skowron 2, Kamil Celeda - Paweł Sobczak, Paweł Gaul
Mazur Gostynin - Stoczniowiec Płock 1:3 (0:2)
Bartosz Komorowski - Arkadiusz Raczkowski, Damian Kotkiewicz, Paweł
Zandrowicz
Bzura Chodaków - Mazur Gostynin 3:0 (1:0)
Szymon Skowron 3
Kasztelan Sierpc - Stoczniowiec Płock 2:1 (2:0)
Piotr Mysior, Paweł Sobczak - Wojciech Gapiński
Bzura Chodaków - Stoczniowiec Płock 4:2 (2:0)
Szymon Skowron 3, Patryk Szewczyk - Paweł Zandrowicz, Arkadiusz
Raczkowski
Kasztelan Sierpc - Mazur Gostynin 3:3 (0:2)
Paweł Sobczak x2, Piotr Mysior - Damian Surmak x3
Tabela końcowa:
1. |
Bzura Chodaków |
9 |
10-4 |
2. |
Kasztelan Sierpc |
4 |
7-7 |
3. |
Stoczniowiec Płock |
3 |
6-7 |
4. |
Mazur Gostynin |
1 |
4-9 |
Do półfinałów awansowały po dwa najlepsze zespoły z
grup E i F
Błekitni Gąbin, Orzeł Goleszyn, Bzura Chodaków i
Kasztelan Sierpc
Półfinał
Błękitni Gąbin - Kasztelan Sierpc 3:3 (2:1) rzuty karne 1:2
Piotr Widzyński 2, Tomasz Niedzielak - Piotr Mysior 2, Paweł Sobczak
Orzeł Goleszyn - Bzura Chodaków 0:1 (0:0)
Kamil Celeda
Finały
o 3 miejsce
Orzeł Goleszyn - Błękitni Gąbin 2:1 (1:1)
Mateusz Telesiewicz, Łukasz Betlejewski - Dominik Dudkiewicz
Finał - o I miejsce
Bzura Chodaków - Kasztelan Sierpc 2:3 (2:0)
Szymon Skowron, Łukasz Kobierecki - Paweł Sławiński, Marcin Nowakowski,
Paweł Gaul
KOŃCOWE KLASYFIKACJE
Nagrody Indywidualne:
Najlepszy strzelec: Piotr Widzyński (Błękitni Gąbin)
Najlepszy piłkarz: Szymon Skowron (Bzura Chodaków)
Najlepszy bramkarz: Michał Orliński (Bzura Chodaków)
________________
Wyniki i statystyki dzięki:
Kormoran Łąck - Oficjalny Serwis Klubu
|