PKO
Ekstraklasa - 5 października - 11 kolejka
- Tabela
04.10. 18:00 Wisła Płock - Arka Gdynia 4:1 (2:0)
Ricardinho 29', Damian Michalski 35', Piotr Tomasik 59', Mikołaj Kwietniewski
90' - Michał Nalepa 74'
04.10. 20:30 Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 1:1 (0:0)
05.10. 15:00 Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa 1:2 (1:2)
05.10. 17:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 4:0 (1:0)
05.10. 20:00 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1:2 (0:1)
06.10. 12:30 ŁKS Łódź - Korona Kielce 4:1 (2:1)
06.10. 15:00 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 1:1 (1:1)
06.10. 17:30 Piast Gliwice - Legia Warszawa 2:0 (0:0)
1 liga - 5 października - 12 kolejka
- Tabela
04.10. 19:00 Miedź Legnica - Puszcza Niepołomice 1:0 (1:0)
04.10. 20:45 Stal Mielec - GKS 1962 Jastrzębie 3:1 (1:1)
05.10. 17:00 Wigry Suwałki - Radomiak Radom 1:4 (0:2)
Robert Bartczak 60' - Leândro 34', 45' (rz.k.), Meik Karwot 72', Patryk Mikita 90'
05.10. 17:45 Chrobry Głogów - Warta Poznań 0:0
05.10. 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz 3:1 (1:0)
05.10. 18:00 Chojniczanka Chojnice - Odra Opole 1:2 (0:2)
05.10. 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Bełchatów 4:0 (0:0)
05.10. 19:00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS Tychy 4:3 (2:3)
06.10. 19:00 Olimpia Grudziądz - Stomil Olsztyn 1:0 (1:0)
2 liga
- 5 października - 12 kolejka
- Tabela
05.10. 15:00 Stal Rzeszów - Gryf Wejherowo 1:2 (1:2)
05.10. 15:00 Garbarnia Kraków - Resovia Rzeszów 0:2 (0:0)
05.10. 15:00 Skra Częstochowa - Bytovia Bytów 3:2 (1:1)
05.10. 15:00 Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg 0:1 (0:1)
Michał Miller 45'
05.10. 16:00 Legionovia Legionowo - Znicz Pruszków 0:0
05.10. 17:00 Górnik Polkowice - GKS Katowice 0:1 (0:0)
06.10. 12:00 Lech II Poznań - Stal Stalowa Wola 2:2 (0:1)
06.10. 13:00 Górnik Łęczna - Błękitni Stargard 1:0 (0:0)
06.10. 13:00 Elana Toruń - Widzew Łódź 0:1 (0:1)
3 liga
- 5 października - 10 kolejka
- Tabela
04.10. 19:30 Świt Nowy Dwór - Broń Radom 2:0 (1:0)
Rafał Maciejewski 29', 83'
05.10. 14:00 Znicz Biała Piska - Legia II Warszawa 5:0 (3:0)
Marcin Fiedorowicz 9', 77', Mateusz Jambrzycki 33', Mateusz Furman 39',
Patryk Gondek 74' (rz.k.)
05.10. 14:00 Olimpia Zambrów - Lechia Tomaszów 2:1 (0:0)
05.10. 15:00 Pogoń Grodzisk - Huragan Morąg 0:1 (0:0)
Rafał Maćkowski 52'
05.10. 15:00 Sokół Aleksandrów - Polonia Warszawa 2:0 (1:0)
Kacper Dziuba 23', Bartłomiej Maćczak 53' (rz.k.)
05.10. 16:00 Concordia Elbląg - Sokół Ostróda 0:0
06.10. 11:15 Pelikan Łowicz - RKS Radomsko 2:3 (0:0)
06.10. 15:00 KS Wasilków - Unia Skierniewice 1:2 (0:0)
06.10. 16:00 Ruch Wysokie Maz. - Ursus Warszawa 1:1 (1:0)
4 liga Południowa
- 5 października - 9 kolejka
- Tabela
05.10. 11:00 Błonianka Błonie - Wilga Garwolin 5:0
05.10. 13:00 Mszczonowianka Mszczonów - Mazur Karczew 2:1
05.10. 14:00 Oskar Przysucha - MKS Piaseczno 2:2
05.10. 15:30 KS Raszyn - Proch Pionki 0:1
05.10. 16:00 Żyrardowianka Żyrardów - Józefovia Józefów 2:2
05.10. 16:00 KS Warka - Radomiak II Radom 1:1
05.10. 16:30 Unia Warszawa - Pilica Białobrzegi 0:3
06.10. 11:45 Znicz II Pruszków - Victoria Sulejówek 1:1
4 liga Północna
- 5 października - 9 kolejka
- Tabela
05.10. 11:00 Huragan Wołomin - KS Łomianki 1:1
05.10. 11:00 Wisła II Płock - Podlasie Sokołów Podl. 3:1
05.10. 15:00 Makowianka Maków Maz. - Nadnarwianka Pułtusk 3:1
05.10. 15:00 MKS Przasnysz - Hutnik Warszawa 4:0
05.10. 15:00 Wkra Żuromin - Ożarowianka Ożarów 5:1
05.10. 15:00 Ząbkovia Ząbki - Korona Ostrołęka 2:0
05.10. 16:00 Świt Staroźreby - Drukarz Warszawa 0:1
06.10. 11:00 Pogoń II Siedlce - Mazovia Mińsk Maz. 2:2
lO Warszawa gr.1
- 5 października - 9 kolejka
- Tabela
04.10. 20:00 Mazur Radzymin - AP Marcovia Marki 1:3
05.10. 11:00 Wicher Kobyłka - Świt II Nowy Dwór 0:3
05.10. 15:00 Bug Wyszków - Polonia II Warszawa 3:2
06.10. 11:00 Legionovia II Legionowo - Olimpia Warszawa 4:2
06.10. 14:00 Mazur II Karczew - Dąb Wieliszew 0:0
06.10. 15:30 Wisła Jabłonna - Wisła Dziecinów 4:5
06.10. 16:00 Victoria II Sulejówek - Agape Białołęka 1:2
06.10. 17:00 Sokół Serock - Escola Varsovia Warszawa 1:5
LO Warszawa gr.2
- 5 października - 9 kolejka
- Tabela
05.10. 11:00 KS Teresin - SEMP Ursynów 5:0
05.10. 11:00 LKS Chlebnia - GLKS Nadarzyn 2:0
05.10. 11:00 Piast Piastów - Przyszłość Włochy 0:5
05.10. 11:00 Laura Chylice - Grom Warszawa 5:1
05.10. 15:00 Ryś Laski - Pogoń II Grodzisk Maz. 1:1
06.10. 11:00 Błonianka II Błonie - Sparta Jazgarzew 0:3
06.10. 11:00 Ursus II Warszawa - Okęcie Warszawa 4:2
06.10. 11:00 Milan Milanówek - Perła Złotokłos 3:0
LO Płock
- 5 października - 8 kolejka
- Tabela
05.10. 11:00 Mazur Gostynin - Skra Drobin 5:4 (2:0)
Eryk Przybylski 4', Bartosz Komorowski 14', 58', 71', Sławomir Podgórski
63' - Marcin Kowalski 57', 75', 86', 87'
05.10. 15:30 Unia Iłów - Amator Maszewo 1:4 (1:2)
Krystian Wawrzyn 29' - Łukasz Kiełbasa 12', 35', Piotr Wachaczyk 57',
Łukasz Mielczarek 38'
05.10. 15:30 Stoczniowiec Płock - Skrwa Łukomie 9:0 (3:0)
Przemysław Kowalczyk 9', 31', 43', 57', 73', Arkadiusz Wróblewski 51',
60', 61', Krystian Skierkowski 66'
05.10. 16:00 Błękitni Gąbin - Orzeł Goleszyn 1:0 (1:0)
Kamil Woliński 22'
06.10. 11:00 Kasztelan Sierpc - Delta Słupno 0:1 (0:0)
Krystian Majchrzak 51'
06.10. 11:00 Pogoń Słupia - Unia Czermno 3:3 (1:1)
Adrian Sawicki 20', Paweł Sadowski 60', Mariusz Sobczak 70' - Damian
Sztendor 41', 61', Marcin Dubielak 88'
06.10. 11:00 Bzura Chodaków - Zryw Bielsk 1:2 (0:0)
Adam Żółtowski 90' +2 - Damian Lewandowski 60', Filip Orłowski 90' +1
Klasa
A
Płock
- 5 października - 7 kolejka
- Tabela
05.10. 15:00 Start Proboszczewice - Sparta Mochowo 3:0 (1:0)
samobójczy 3', Dorian Pilaszewski 61', Marcin Zgorzelski 66'
05.10. 16:00 Spójnia Mała Wieś - Orkan Sochaczew 2:3 (0:1)
Norbert Skrzyński 51', Hubert Kozioł 65' - Adrian Rzeźniczek 35', Cezary
Czarnecki 77', 88'
05.10. 16:00 Zorza Szczawin - Mazowia Słubice 3:1 (3:1)
samobójczy 8', Michał Maciak 11', 35' - Przemysław Felczak 10'
05.10. 16:00 Wicher Cieszewo - Stegny Wyszogród 3:2 (1:2)
Krzysztof Grotkiewicz 11', 57' - Damian Pietrzak 2', Damian Pączek 2'
06.10. 11:00 ULKS Ciółkowo - Błyskawica Lucień 2:1 (0:0)
Mateusz Bogdański 89', Michał Aronowski 90' +2 - Piotr Krysztofiak 55'
06.10. 14:00 Szopen Sanniki - GKS Góra 0:0
Klasa B
Płock - 5 października - 6 ko lejka
- Tabela
05.10. 15:30 Wisła Duninów - Wisła Sobowo 1:1 (0:1)
Konrad Ogrodziński 70' - Patryk Żuchowski 9'
06.10. 13:00 Polonia Radzanowo - Lwówianka Lwówek 3:0 (2:0)
Krzysztof Stoparczyk 4', Piotr Nowak 26', 73'
06.10. 15:00 GKS Jedność - Zryw II Bielsk 2:1 (1:1)
Daniel Bartnikowski 29', Michał Wiśniewski 68' - Przemysław Borowski 9'
06.10. 15:00 Amator II Maszewo - Huragan Bodzanów 2:3 (0:1)
Karol Załuga 76', Bartłomiej Ziółkowski 80' (rz.k.) - Michał Zuchora 15',
Krzysztof Zuchora 54', Paweł Kowalczyk 58'
06.10. 15:00 Zjednoczeni Bulkowo - Unia II Czermno 7:2 (6:0)
Bartosz Kolasiński 6', Adam Mazurkiewicz 14', Marcin Przedpełski 16',
18', 31', 60', Krystian Sufranek 43' - Adam Wróblewski 75', Sebastian Zaleski
89'
***
|