NOWY SEZON W PŁOCKIEJ KLASIE A
Wyniki, strzelcy - 2019/20

Podczas bieżącego weekendu będziemy świadkami inauguracji sezonu 2019/20 w Płockiej Klasie A. Grupa silna, wielu faworytów, więc będzie się zapewne wiele działo. Już pierwsze kolejki zweryfikują kto będzie chciał liczyć się w walce o najwyższe lokaty.
W pierwszej kolejce zobaczymy min. pojedynek: Orkan Sochaczew - Stegny Wyszogród oraz konfrontację Wichru Cieszewo z Zorzą Szczawin.
 

GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>


PKO Ekstraklasa - 23-26 sierpnia - 6  kolejka      - Tabela

23.08. 20:30 Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 3:2 (2:1)
 
24.08. 15:00 Cracovia Kraków - Arka Gdynia 3:1 (2:0)

24.08. 17:30 Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 1:1 (0:1)

24.08. 20:00 Raków Częstochowa - Lech Poznań 2:3 (0:2)

25.08. 15:00 Górnik Zabrze - Korona Kielce 3:0 (2:0)

25.08. 17:30 Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 0:3 (0:2)

25.08. 17:30 ŁKS Łódź - Legia Warszawa 2:3 (1:0)
Łukasz Sekulski 4', 60' (rz.k.) - Dominik Nagy 51', Jarosław Niezgoda 72', 81'

26.08. 18:00 Pogoń Szczecin - Wisła Płock 1:2 (1:1)
Srđan Spiridonović 14' - Ricardinho 11', Dominik Furman 48'


1 liga - 24-26 sierpnia - 6 kolejka      - Tabela

24.08. 14:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Olimpia Grudziądz 2:1 (1:0)

24.08. 19:00 Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn 0:0
 

24.08. 19:45 Odra Opole - Radomiak Radom 0:0

25.08. 14:45 Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy 1:2 (0:1)

25.08. 16:00 Warta Poznań - GKS 1962 Jastrzębie 1:1 (0:0)

25.08. 17:00 Sandecja Nowy Sącz - GKS Bełchatów 2:1 (0:1)

25.08. 18:00 Chojniczanka Chojnice - Puszcza Niepołomice 0:1 (0:1)

25.08. 19:00 Wigry Suwałki - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:0 (1:0)

26.08. 19:39 Stal Mielec - Miedź Legnica 1:0 (0:0)


2 liga - 24-25 sierpnia - 6  kolejka      - Tabela

24.08. 17:00 Stal Rzeszów - Elana Toruń 1;0 (0:0)

25.08. 13:00 Górnik Łęczna - GKS Katowice 1:0 (1:0)

25.08. 16:00 Skra Częstochowa - Widzew Łódź 1:0 (0:0)

25.08. 16:00 Błękitni Stargard - Resovia Rzeszów 1:2 (0:0)

25.08. 17:00 Legionovia Legionowo - Górnik Polkowice 1:2 (1:0)
Karol Podliński 31' - Michał Bednarski 64' (rz.k.), Mateusz Magdziak 90'

24.08. 17:30 Garbarnia Kraków - Lech II Poznań 1:0 (0:0)

25.08. 18:00 Bytovia Bytów - Znicz Pruszków 2:2 (2:0)
Przemysław Lech 23', Karol Czubak 27' - Martin Baran 76', Marcin Bochenek 80'

25.08. 19:00 Pogoń Siedlce - Gryf Wejherowo 1:0 (0:0)
Piotr Marciniec 75'

25.08. 19:00 Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola 0:1 (0:1)


3 liga - 24-25 sierpnia - 5  kolejka      - Tabela

24.08. 15:30 Pogoń Grodzisk - Sokół Ostróda 1:2 (1:2)
Michał Strzałkowski 34' - Piotr Okuniewicz 7', Patryk Kubicki 42'

24.08. 16:00 Olimpia Zambrów - RKS Radomsko 4:1

24.08. 17:00 Lechia Tomaszów - Polonia Warszawa 0:0

24.08. 17:00 KS Wasilków - Broń Radom 0:1 (0:0)
Przemysław Śliwiński 66'

24.08. 17:00 Sokół Aleksandrów - Świt Nowy Dwór 2:3 (1:1)
Artur Gieraga 12', Jakub Zagórski 61' - Rafał Maciejewski 26', 90', Kamil Waśniowski 90'

24.08. 17:00 Znicz Biała Piska - Concordia Elbląg 0:0

24.08. 17:00 Huragan Morąg - Ursus Warszawa 3;0 (2:0)
Patryk Burzyński 11', Michał Ressel 32', Mateusz Mętlicki 73'

25.08. 12:00 Legia II Warszawa - Unia Skierniewice 1:2 (1:1)
Kacper Wełniak 6' - Marcin Pieńkowski 25', 57'

25.08. 16:00 Ruch Wysokie Maz. - Pelikan Łowicz 3:4 (1:3)


4 liga Południowa - 23-24 sierpnia - 3  kolejka      - Tabela

23.08. 19:00 KS Raszyn - Mszczonowianka Mszczonów 2:1

24.08. 11:00 Znicz II Pruszków - Mazur Karczew 1:4

24.08. 12:00 Oskar Przysucha - Unia Warszawa 0:0

24.08. 13:00 KS Warka - Pilica Białobrzegi 1:3

24.08. 13:00 MKS Piaseczno - Radomiak II Radom 1:2

24.08. 15:00 Błonianka Błonie - Żyrardowianka Żyrardów 5:0
 
24.08. 17:00 Proch Pionki - Józefovia Józefów 1:1

24.08. 17:00 Victoria Sulejówek - Wilga Garwolin 3:4


4 liga Północna - 23-25 sierpnia - 3  kolejka      - Tabela

23.08. 19:30 Hutnik Warszawa - Drukarz Warszawa 1:1

24.08. 11:00 Korona Ostrołęka - KS Łomianki 1:1

24.08. 12:00 Świt Staroźreby - Ożarowianka Ożarów 2:0

24.08. 16:00 Nadnarwianka Pułtusk - Podlasie Sokołów Podl. 0:0

24.08. 16:00 Makowianka Maków Maz. - Pogoń II Siedlce 1:3

24.08. 16:00 Ząbkovia Ząbki - Mazovia Mińsk Maz. 2:2

24.08. 17:00 MKS Przasnysz - Wkra Żuromin 0:0

25.08. 17:00 Wisła II Płock - Huragan Wołomin 1:1


lO Warszawa gr.1 - 24-25 sierpnia - 3  kolejka      - Tabela

24.08. 17:00 Wicher Kobyłka - Dąb Wieliszew 0:1

25.08. 18:00 Polonia II Warszawa - Olimpia Warszawa 5:2

24.08. 19:00 Bug Wyszków - Mazur II Karczew 3:0

25.08. 11:00 Świt II Nowy Dwór - AP Marcovia Marki 2:1

25.08. 11:00 Legionovia II Legionowo - Mazur Radzymin 5:2

25.08. 14:00 Wisła Dziecinów - Agape Białołęka 0:4

25.08. 17:00 Victoria II Sulejówek - Escola Varsovia Warszawa 2:10

25.08. 17:00 Wisła Jabłonna - Sokół Serock 2:2


LO Warszawa gr.2 - 24-25 sierpnia - 3  kolejka      - Tabela

24.08. 11:00 Sparta Jazgarzew - Przyszłość Włochy 5:1

24.08. 11:00 KS Teresin - Piast Piastów 5:0

24.08. 11:00 LKS Chlebnia - Laura Chylice 1:2

24.08. 11:00 Okęcie Warszawa - Pogoń II Grodzisk Maz. 1:1

24.08. 14:00 GLKS Nadarzyn - SEMP Ursynów 3:0  

25.08. 11:00 Błonianka II Błonie - Grom Warszawa 2:3

25.08. 11:00 Ursus II Warszawa - Milan Milanówek 1:0

25.08. 16:00 Ryś Laski - Perła Złotokłos 3:1


LO Płock - 24-28 sierpnia - 2  kolejka      - Tabela

24.08. 11:00 Delta Słupno - Skrwa Łukomie 3:1 (1:0)
Krystian Majchrzak 39', Krzysztof Machowski 47', Tobiasz Bielak 90' +2 -  Radosław Kowalski 54'

24.08. 17:00 Zryw Bielsk - Kasztelan Sierpc 1:1

25.08. 11:00 Amator Maszewo - Skra Drobin 6:0 (2:0)
Radosław Marszałek 4', Tomasz Sudomir 22', 52', Piotr Wachaczyk 78',  84', Piotr Mysior 82'

25.08. 15:00 Bzura Chodaków - Błękitni Gąbin 2:1 (1:0)
Kamil Kacprzak 44', Hubert Krasoń 80' - Kajetan Jeznach 90' +3

25.08. 17:00 Unia Czermno - Orzeł Goleszyn 0:1 (0:0)
Dawid Ziemczyk 70'

25.08. 17:30 Pogoń Słupia - Mazur Gostynin 2:4 (2:2)
Przemysław Mysielski 3', Artur Piłat 25' - Bartosz Komorowski 29', 42',  Bartłomiej Skonieczny  65', Mateusz Dobieński 87'

28.08. 19:30 Stoczniowiec Płock - Unia Iłów _ : _



Klasa A Płock - 24-25 sierpnia - 1 kolejka      - Tabela

24.08. 15:00 Start Proboszczewice - Spójnia Mała Wieś 9:1 (5:0)
Kamil Jaszczak 4', 10', 27', 45' +2,  54', 68', 90' +3, Dorian Pilaszewski 15',  Przemysław Bońkowski 87' - Paweł Domański 57'

24.08. 16:00 ULKS Ciółkowo - Szopen Sanniki 8:2 (2:1)
Tomasz Racki 14', 31', Sebastian Feliciak 59', Dawid Brzeski 67', 73', Mateusz Bogdański 69', 81', Dariusz Gawiński 87' - Mariusz Trakul 44', 90'

24.08. 17:00 Wicher Cieszewo - Zorza Szczawin 2:2 (0:1)
Krzysztof Grotkiewicz 58', 81' - Mateusz Matusiak 44', Adam Sarzała 85'

25.08. 17:00 Orkan Sochaczew - Stegny Wyszogród 4:3 (0:2)
Sebastian Wójcik 51', Cezary Czarnecki 75', 80', 90' - Piotr Majewski 4',  Michał Szymański 33', Sebastian Szymerski 70'  

25.08. 17:30 Błyskawica Lucień - Mazowia Słubice 2:2 (0:1)
Łukasz Kaczmarek 72', 80' - Jarosław Ambroziak 40', 73'

09.11. 13:30 Sparta Mochowo - GKS Góra _ : _


Klasa B Płock - ,,,      - Tabela

Przerwa

 


***


 
 
   

 

 

 

 

 

Admin dnia sierpień 24 2019 16:25:53 · Drukuj

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

•  SPARINGI - LATO

LIVESCORE
ODWIEDŹ NAS

PKO Ekstraklasa

•  SEZON 2019/20
• 
Grupa Mistrzowska 18/19
•  Grupa Spadkowa 18/19
•  ARCHIWUM

Fortuna I Liga

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM

III Liga Grupa 1

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

Napisz do nas

46449242
IV Liga Mazowiecka

•  Południowa - 2019/20
• 
Północna - 2019/20
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

LO Warszawa

•  GRUPA 1 - 2019/20
•  GRUPA 2 - 2019/20  
• 
ARCHIWUM

Klasa A Płock

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Ligi Młodzieżowe


1 Liga A1 Jesień '19


1 Liga B1 Jesień '19


1 Liga B2 Jesień '19
 

1 Liga C1 Jesień '19
 

1 Liga C2 Jesień '19

 

2 Liga C2 Jesień '19
 

1 Liga D1 Jesień '19

 

2 Liga D1 Jesień '19

 

3 Liga D1 Jesień '19

1 Liga D2 Jesień '19


2 Liga D2 Jesień '19

Płocka Liga E1 Złota

Płocka Liga E1 Srebrna

 

Płocka Liga E1 Brązowa

 

Płocka Liga E2 2018/19

 

Płocka Liga F1 2018/19

Puchar Polski 18/19

PZPN

Warszawa
 

Płock
 

Ciechanów-Ostrołęka
 

Radom
 

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

POLECAMY
REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
157.55.39.xxx @ news.php
34.237.76.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.