EMOCJE GWARANTOWANE
Wyniki, strzelcy - 2018/19

Przed nami wiele interesujących pojedynków. Rozgrywki zbliżają się powoli ku końcowi, a dużo zespołów walczy jeszcze o swoje cele. Nie wyjaśniło się jeszcze dużo w kwestii awansów i spadków z poszczególnych lig, dlatego też emocje zapewnione są niemal w każdym meczu bieżącego weekendu. Zapraszamy na trybuny i do śledzenia wyników.
 

GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>


Ekstraklasa Grupa Mistrzowska - 11-12 maja -   35  kolejka      - Tabela

11.05. 20:30 Cracovia Kraków - Lech Poznań 1:0 (1:0)

12.05. 13:00 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 2:1 (1:0)

12.05. 15:30 Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 1:1 (0:1)
Dominik Nagy 55' - Zvonimir Kožulj 4'

12.05. 18:00 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1:1 (0:1)   

Ekstraklasa Grupa Spadkowa - 10-11 maja -   35  kolejka      - Tabela

10.05. 18:00 Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 2:0 (0:0)

10.05. 20:30 Wisła Kraków - Korona Kielce 1:0 (0:0)  

11.05. 15:30 Śląsk Wrocław - Wisła Płock 2:1 (1:1)
Mateusz Cholewiak 9', Marcin Robak 83' - Alen Stevanović 27'

11.05. 18:00 Miedź Legnica - Górnik Zabrze 0:1 (0:0)       


1 liga - 11 maja - 33 kolejka      - Tabela

01.05. 18:00 GKS Tychy - GKS 1962 Jastrzębie 2:1 (1:0)

11.05. 17:45 ŁKS Łódź - Chojniczanka Chojnice 2:0 (1:0)

11.05. 17:45 Sandecja Nowy Sącz - Raków Częstochowa 2:2 (1:0)

11.05. 17:45 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole 3:1 (0:1)

11.05. 17:45 Stal Mielec - Bruk Bet Termalica Nieciecza 5:4 (1:2)

11.05. 17:45 Wigry Suwałki - Puszcza Niepołomice 2:1 (0:0)

11.05. 17:45 Garbarnia Kraków - Stomil Olsztyn 0:2 (0:0)

11.05. 17:45 Warta Poznań - GKS Katowice 0:1 (0:1)

11.05. 17:45 Bytovia Bytów - Chrobry Głogów 1:1 (1:0)


2 liga - 11-12 maja - 33 kolejka      - Tabela

11.05. 17:00 Olimpia Elbląg - Resovia Rzeszów 0:1 (0:0)

11.05. 17:00 Znicz Pruszków - Gryf Wejherowo 1:4 (1:2)
Kacper Smoleń 28' - Krzysztof Wicki 19' (rz.k.), Dawid Rogalski 41', 52', Maciej Koziara 59'

11.05. 17:00 Olimpia Grudziądz - Elana Toruń 2:1 (0:0)

11.05. 17:00 Rozwój Katowice - ROW 1964 Rybnik 2:4 (0:3)

11.05. 17:00 Skra Częstochowa - Pogoń Siedlce 2:1 (2:0)
Dawid Niedbała 10', Piotr Nocoń 37' - Adam Mesjasz 56' (rz.k.)

11.05. 17:00 Stal Stalowa Wola - Górnik Łęczna 2:1 (2:1)

11.05. 17:00 Radomiak Radom - Siarka Tarnobrzeg 5:0 (0:0)
Rafał Makowski 20', 53', samobójczy 68', Jakub Rolinc 88', Patryk Mikita 90'

11.05. 17:00 Ruch Chorzów - Błękitni Stargard 1:1 (0:0)

12.05. 13:00 GKS Bełchatów - Widzew Łódź 3:1 (1:1)  


3 liga - 11-12 maja - 26 kolejka      - Tabela

11.05. 16:00 Lechia Tomaszów - Świt Nowy Dwór 2:1 (0:0)
Kamil Szymczak 75' (rz.k.), Kacper Przedbora 88' - Rafał Maciejewski 85'

11.05. 16:00 Ursus Warszawa - ŁKS 1926 Łomża 2:0 (1:0)
Patryk Kamiński 21', Tomasz Wojcinowicz 76'

11.05. 17:00 Ruch Wysokie Mazowieckie - Olimpia Zambrów 2:3 (2:1)

11.05. 17:00 Unia Skierniewice - Znicz Biała Piska 1:0 (0:0)

11.05. 17:00 Sokół Aleksandrów - Sokół Ostróda 4:0 (2:0)

11.05. 19:00 Victoria Sulejówek - Mazur Ełk 1:2 (1:1)
Rafał Parobczyk 8' - Rafał Kalinowski 21', Bartosz Gużewski 66'

12.05. 12:00 Broń Radom - Pelikan Łowicz 1:4 (0:1)
Przemysław Śliwiński 48' - Michał Wrzesiński 25', Damian Szczepański 68', Piotr Piekarski 81', Damian Kozieł 90'

12.05. 12:00 Legia II Warszawa - Huragan Morąg 1:0 (0:0)
Maciej Rosołek 59'

12.05. 17:00 Legionovia Legionowo - Polonia Warszawa 1:0 (1:0)
Karol Podliński 37' 


4 liga Południowa - 10-12 maja - 24 kolejka      - Tabela

10.05. 15:30 Znicz II Pruszków - Sparta Jazgarzew 1:1

11.05. 16:30 Pogoń Grodzisk Maz. - MKS Piaseczno 6:1

11.05. 17:00 Pilica Białobrzegi - Oskar Przysucha 0:1

11.05. 17:00 Błonianka Błonie - Energia Kozienice 4:2

11.05. 17:00 Wilga Garwolin - LKS Promna 4:0

11.05. 17:30 Perła Złotokłos - KS Raszyn 0:3

12.05. 16:00 Orzeł Unin - Mazur Karczew 1:2

12.05. 17:00 Radomiak II Radom - Mszczonowianka Mszczonów 0:2      

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU.


4 liga Północna - 11-12 maja - 24 kolejka  - Tabela

11.05. 11:00 Drukarz Warszawa - Mazur Gostynin 2:2

11.05. 11:00 Huragan Wołomin - Kasztelan Sierpc 3:0

11.05. 11:00 Hutnik Warszawa - Mławianka Mława 1:1

11.05. 16:00 KS Łomianki - Mazovia Miński Maz. 1:2

11.05. 17:00 Ożarowianka Ożarów - MKS Przasnysz 0:4

11.05. 17:00 Korona Ostrołęka - Wkra Żuromin 1:2

12.05. 11:00 Wisła II Płock - Ząbkovia Ząbki 0:2

12.05. 17:30 Pogoń II Siedlce - MKS Ciechanów 1:0      

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU. 


LO Warszawa Grupa 1 - 11-12 maja - 24 kolejka      - Tabela

11.05. 11:00 Agape Białołęka - Legionovia II Legionowo 4:0

11.05. 11:00 Olimpia Warszawa - Mazur II Karczew 2:1

11.05. 12:00 AP Marcovia Marki - Victoria II Sulejówek 4:1

11.05. 15:00 Mazur Radzymin - Bug Wyszków 2:2

11.05. 17:00 Dąb Wieliszew - Unia Warszawa 1:1

12.05. 11:00 Świt II Nowy Dwór - Burza Pilawa 6:0

12.05. 12:00 Escola Varsovia Warszawa - Sokół Serock 0:0

12.05. 16:00 Amur Wilga - Promnik Łaskarzew 1:0      

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU. 


LO Warszawa Grupa 2 - 11-12 maja - 24 kolejka      - Tabela

11.05. 11:00 Piast Piastów - LKS Chlebnia 3:0

11.05. 11:00 AP Żyrardów - LKS Osuchów 7:0

11.05. 11:00 Przyszłość Włochy - Józefovia Józefów 2:0

11.05. 12:00 Milan Milanówek - KS Teresin 1:0

11.05. 13:00 Grom Warszawa - KS Konstancin 20:0

11.05. 19:00 SEMP Ursynów - Naprzód Stare Babice 4:1

12.05. 11:00 Pogoń II Grodzisk Maz. - Ursus II Warszawa 1:0

12.05. 18:30 MKS II Piaseczno - Laura Chylice 2:0

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU.


LO Płock - 11-12 maja - 21 kolejka      - Tabela

11.05. 11:00 Skrwa Łukomie - Pogoń Słupia 3:1 (0:1)
Mariusz Beksa 79', Mariusz Beksa 81', Kamil Bonisławski 85' - Przemysław Figielski 2'

11.05. 11:00 Skra Drobin - Start Proboszczewice 5:3 (2:1)
Marcin Mielczarski 30'. Bartłomiej Mielczarski 44'. Marcin Kowalski 49',  67', 88' - Przemysław Bońkowski 17', Łukasz Trzciński 73', Dawid Stawicki 89'

11.05. 11:00 Błyskawica Lucień - Unia Iłów 1:3 (0:2)
Piotr Krysztofiak 51' - Kamil Wojciechowski 15', Tomasz Grzywacz 21', 86'

11.05. 14:00 Stegny Wyszogród - Amator Maszewo 0:2 (0:1)
Piotr Mysior 37', Bartłomiej Dębicki 84'

11.05. 16:00 Świt Staroźreby - Delta Słupno 4:2 (0:1)
Maciej Sobiesiak 71', 87', Damian Konwerski 82', Michał Sobczak 90' +3 - Filip Wójcicki 41', Patryk Chmielewski 81'

11.05. 17:00 Stoczniowiec Płock - Zryw Bielsk 8:1 (4:1)
Dariusz Sutkowski 7', Przemysław Kowalczyk 26', 34', 37', 56', Kajetan Dorobek 77', Jakub Kustra 81', Konrad Bagiński 90' - Bartłomiej Lorenc 41'

12.05. 17:30 Unia Czermno - Orzeł Goleszyn 1:2 (0:1)
Kamil Sieciński 90' - Mateusz Biegański 3', 68'



Klasa A Płock - 11-12 maja - 17 kolejka      - Tabela

11.05. 16:00 ULKS Ciółkowo - Błękitni Gąbin 0:2 (0:2)
Adrian Wypyszyński 17', Roman Tkach 27'

11.05. 17:30 Zorza Szczawin - Bzura Chodaków 0:1 (0:0)
Kamil Wojciechowski 73'

11.05. 17:30 Mazowia Słubice - Szopen Sanniki 1:0 (0:0)
Przemysław Felczak 55'

12.05. 11:00 Spójnia Mała Wieś - Wisła Duninów 5:0 (2:0)
Tomasz Górecki 12', Paweł Domański 42', Jakub Sociński 47', Tomasz Mosakowski 84', Norbert Skrzyński 90'

12.05. 11:00 Polonia Radzanowo - GKS Góra 1:2 (1:0)
Piotr Woźniak 38' - Kamil Pietrusiński 74', Jakub Krzemiński 85'

12.05. 16:00 Wicher Cieszewo - Wisła Sobowo 4:0 (2:0)
Kamil Tokarski 26', 75', Bartosz Boguszewski 30', Krzysztof Grotkiewicz 70'


Klasa B Płock - 11-12 maja - 14 kolejka      - Tabela

11.05. 17:00 Orkan Sochaczew - Zjednoczeni Bulkowo 3:0 (2:0)
Adrian Rzeźniczek 25', 37', Przemysław Bardziński 81'

12.05. 15:00 Huragan Bodzanów - Lwówianka Lwówek 3:0 (1:0)
Maciej Chmura 38', Krzysztof Zuchora 46' (rz.k.), 88'

Czarni Rempin - Sparta Mochowo 0:3 v.o.

Relax Miszewo - Unia II Czermno 0:3 v.o.


***


 
 
   

 

 

 

 

 

Admin dnia maj 11 2019 12:48:03 · Drukuj

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

•  SPARINGI - LATO

LIVESCORE
ODWIEDŹ NAS

Lotto Ekstraklasa

•  SEZON 2018/19
• 
Grupa Mistrzowska 18/19
•  Grupa Spadkowa 18/19
•  ARCHIWUM

Fortuna I Liga

•  SEZON 2018/19
•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2018/19

•  ARCHIWUM

III Liga Grupa 1

•  SEZON 2018/19
•  ARCHIWUM

Napisz do nas

46449242
IV Liga Mazowiecka

•  Południowa - 2018/19
• 
Północna - 2018/19
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2018/19

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

LO Warszawa

•  GRUPA 1 - 2018/19
•  GRUPA 2 - 2018/19  
• 
ARCHIWUM

Klasa A Płock

•  SEZON 2018/19

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2018/19

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Ligi Młodzieżowe


I Liga A1 Wiosna '19


II Liga A1 Wiosna '19
 

I Liga B2 Wiosna '19
 

II Liga B2 Wiosna '19


I Liga C1 Wiosna '19
 

I Liga C2 Wiosna '19
 

I Liga D1 2018/19

I Liga D2 Wiosna '19


II Liga D2 Wiosna '19

Płocka Liga E1 Złota

Płocka Liga E1 Srebrna

 

Płocka Liga E1 Brązowa

 

Płocka Liga E2 2018/19

 

Płocka Liga F1 2018/19

Puchar Polski 18/19

PZPN

Warszawa
 

Płock
 

Ciechanów-Ostrołęka
 

Radom
 

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

POLECAMY
REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
54.163.213.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.