SPOTKANIA LIGOWE OD 17.04.19 DO 01.05.19

2019 - 1 Liga D2

Kolejka 5 18.04.19 17:00 Pegaz Drobin  -  Start Proboszczewice 2 : 0 #
Kolejka 5 19.04.19 15:00 Królewscy Płock  -  Stoczniowiec Płock 2 : 8 #
Kolejka 5 19.04.19 17:00 Amator Maszewo  -  Świt Staroźreby 4 : 2 #
Kolejka 5 24.04.19 17:00 Orzeł Goleszyn  -  Wisła Płock _ : _ #

2018/19 - 4 Liga Południowa

Kolejka 21 18.04.19 19:00 KS Raszyn  -  Orzeł Unin 5 : 1 #
Kolejka 21 19.04.19 17:00 LKS Promna  -  Perła Złotokłos 4 : 0 #
Kolejka 21 19.04.19 17:00 MKS Piaseczno  -  Energia Kozienice 4 : 0 #
Kolejka 21 19.04.19 17:00 Sparta Jazgarzew  -  Pogoń Grodzisk Maz. 1 : 6 #
Kolejka 21 19.04.19 17:00 Pilica Białobrzegi  -  Znicz II Pruszków 1 : 2 #
Kolejka 21 19.04.19 17:30 Mszczonowianka Mszczonów  -  Błonianka Błonie 3 : 1 #
Kolejka 21 20.04.19 16:30 Radomiak II Radom  -  Oskar Przysucha 1 : 1 #
Kolejka 21 20.04.19 17:00 Mazur Karczew  -  Wilga Garwolin 2 : 1 #

2019 - 1 Liga C1

Kolejka 1 17.04.19 16:30 Unia Czermno  -  Stegny Wyszogród 11 : 2 #

2018/19 - 3 Liga

Kolejka 23 19.04.19 16:00 Huragan Morąg  -  Legionovia Legionowo 1 : 2 #
Kolejka 23 19.04.19 17:00 ŁKS 1926 Łomża  -  Victoria Sulejówek 1 : 3 #
Kolejka 23 19.04.19 18:00 Sokół Ostróda  -  Lechia Tomaszów 2 : 1 #
Kolejka 23 19.04.19 18:00 Broń Radom  -  Ruch Wysokie Mazowieckie 1 : 2 #
Kolejka 23 20.04.19 11:00 Świt Nowy Dwór  -  Mazur Ełk 1 : 3 #
Kolejka 23 20.04.19 14:00 Znicz Biała Piska  -  Legia II Warszawa 0 : 0 #
Kolejka 23 20.04.19 15:00 Olimpia Zambrów  -  Ursus Warszawa 2 : 1 #
Kolejka 23 20.04.19 17:00 Pelikan Łowicz  -  Unia Skierniewice 0 : 2 #
Kolejka 23 20.04.19 17:00 Polonia Warszawa  -  Sokół Aleksandrów 0 : 1 #

2018/19 - Liga Okręgowa W-wa 1

Kolejka 21 19.04.19 15:00 Mazur II Karczew  -  Dąb Wieliszew 1 : 1 #
Kolejka 21 19.04.19 17:00 AP Marcovia Marki  -  Bug Wyszków 1 : 4 #
Kolejka 21 19.04.19 18:30 Legionovia II Legionowo  -  Amur Wilga 2 : 0 #
Kolejka 21 19.04.19 19:00 Unia Warszawa  -  Victoria II Sulejówek 1 : 0 #
Kolejka 21 20.04.19 13:30 Sokół Serock  -  Agape Białołęka 1 : 1 #
Kolejka 21 20.04.19 15:00 Burza Pilawa  -  Olimpia Warszawa 0 : 3 #
Kolejka 21 20.04.19 15:00 Świt II Nowy Dwór  -  Mazur Radzymin 3 : 3 #
Kolejka 21 20.04.19 16:00 Promnik Łaskarzew  -  Escola Varsovia Warszawa 0 : 4 #

2018/19 - 2 Liga

Kolejka 21 17.04.19 16:00 Siarka Tarnobrzeg  -  Olimpia Elbląg 1 : 0 #
Kolejka 29 18.04.19 16:00 Rozwój Katowice  -  Górnik Łęczna 0 : 1 #
Kolejka 29 20.04.19 12:00 Skra Częstochowa  -  Resovia Rzeszów 0 : 2 #
Kolejka 29 20.04.19 13:00 Radomiak Radom  -  Elana Toruń 2 : 0 #
Kolejka 29 20.04.19 13:00 Siarka Tarnobrzeg  -  Widzew Łódź 1 : 1 #
Kolejka 29 20.04.19 13:30 Pogoń Siedlce  -  Błękitni Stargard 4 : 1 #
Kolejka 29 20.04.19 15:00 Olimpia Elbląg  -  Znicz Pruszków 1 : 0 #
Kolejka 29 20.04.19 17:00 GKS Bełchatów  -  Gryf Wejherowo 3 : 1 #
Kolejka 29 20.04.19 18:00 Olimpia Grudziądz  -  Stal Stalowa Wola 2 : 0 #
Kolejka 29 20.04.19 18:00 Ruch Chorzów  -  ROW 1964 Rybnik 3 : 0 #
Kolejka 30 24.04.19 17:00 Górnik Łęczna  -  Pogoń Siedlce _ : _ #
Kolejka 30 24.04.19 17:00 Błękitni Stargard  -  Siarka Tarnobrzeg _ : _ #
Kolejka 30 24.04.19 17:00 Elana Toruń  -  Skra Częstochowa _ : _ #
Kolejka 30 24.04.19 17:00 Resovia Rzeszów  -  Ruch Chorzów _ : _ #
Kolejka 30 24.04.19 17:00 ROW 1964 Rybnik  -  GKS Bełchatów _ : _ #
Kolejka 30 24.04.19 17:00 Gryf Wejherowo  -  Olimpia Grudziądz _ : _ #
Kolejka 30 24.04.19 17:00 Stal Stalowa Wola  -  Olimpia Elbląg _ : _ #
Kolejka 30 24.04.19 19:00 Widzew Łódź  -  Radomiak Radom _ : _ #
Kolejka 30 24.04.19 19:00 Znicz Pruszków  -  Rozwój Katowice _ : _ #

2019 - 1 Liga A1

Kolejka 1 25.04.19 17:00 Amator Maszewo  -  Mazur Gostynin _ : _ #

2018/19 - Liga Okręgowa W-wa 2

Kolejka 21 19.04.19 17:00 LKS Osuchów  -  Milan Milanówek 1 : 5 #
Kolejka 21 19.04.19 17:00 Piast Piastów  -  MKS II Piaseczno 2 : 2 #
Kolejka 21 19.04.19 17:30 Przyszłość Włochy  -  Laura Chylice 3 : 2 #
Kolejka 21 19.04.19 19:00 Ursus II Warszawa  -  AP Żyrardów 1 : 1 #
Kolejka 21 19.04.19 19:00 Naprzód Stare Babice  -  Grom Warszawa 1 : 4 #
Kolejka 21 20.04.19 11:00 Józefovia Józefów  -  KS Konstancin 5 : 1 #
Kolejka 21 20.04.19 11:00 LKS Chlebnia  -  SEMP Ursynów 3 : 1 #
Kolejka 21 20.04.19 12:30 KS Teresin  -  Pogoń II Grodzisk Maz. 3 : 3 #

2019 - 1 Liga B2

Kolejka 2 18.04.19 12:00 Pegaz Drobin  -  Unia Czermno 7 : 2 #
Kolejka 1 30.04.19 17:00 Unia Czermno  -  Orzeł Goleszyn _ : _ #

2018/19 - 1 Liga

Kolejka 29 18.04.19 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała  -  Wigry Suwałki 3 : 3 #
Kolejka 29 18.04.19 18:00 Bytovia Bytów  -  Raków Częstochowa 2 : 2 #
Kolejka 29 18.04.19 19:45 Stomil Olsztyn  -  Chrobry Głogów 0 : 2 #
Kolejka 29 19.04.19 20:30 ŁKS Łódź  -  Sandecja Nowy Sącz 2 : 0 #
Kolejka 29 20.04.19 13:00 Garbarnia Kraków  -  Odra Opole 0 : 0 #
Kolejka 29 20.04.19 16:00 Warta Poznań  -  GKS 1962 Jastrzębie 0 : 0 #
Kolejka 29 20.04.19 16:30 Bruk Bet Termalica Nieciecza  -  GKS Katowice 1 : 1 #
Kolejka 29 20.04.19 17:30 Stal Mielec  -  Chojniczanka Chojnice 4 : 2 #
Kolejka 29 20.04.19 18:00 GKS Tychy  -  Puszcza Niepołomice 3 : 0 #
Kolejka 30 24.04.19 17:00 Wigry Suwałki  -  ŁKS Łódź _ : _ #
Kolejka 30 24.04.19 17:30 Raków Częstochowa  -  Podbeskidzie Bielsko-Biała _ : _ #
Kolejka 30 24.04.19 18:00 Chrobry Głogów  -  Garbarnia Kraków _ : _ #
Kolejka 30 24.04.19 18:00 GKS 1962 Jastrzębie  -  Bytovia Bytów _ : _ #
Kolejka 30 24.04.19 19:00 Puszcza Niepołomice  -  Bruk Bet Termalica Nieciecza _ : _ #
Kolejka 30 24.04.19 19:00 Odra Opole  -  Stal Mielec _ : _ #
Kolejka 30 24.04.19 19:10 Sandecja Nowy Sącz  -  GKS Tychy _ : _ #
Kolejka 30 24.04.19 20:00 GKS Katowice  -  Stomil Olsztyn _ : _ #
Kolejka 30 24.04.19 20:00 Chojniczanka Chojnice  -  Warta Poznań _ : _ #

2018/19 - Liga Okręgowa Płock

Kolejka 18 19.04.19 17:00 Świt Staroźreby  -  Skra Drobin 2 : 1 #
Kolejka 18 19.04.19 17:00 Start Proboszczewice  -  Stegny Wyszogród 7 : 1 #
Kolejka 18 19.04.19 17:30 Unia Iłów  -  Zryw Bielsk 2 : 1 #
Kolejka 18 19.04.19 17:30 Pogoń Słupia  -  Stoczniowiec Płock 0 : 1 #
Kolejka 18 20.04.19 11:00 Orzeł Goleszyn  -  Amator Maszewo 3 : 3 #
Kolejka 18 20.04.19 11:00 Unia Czermno  -  Skrwa Łukomie 6 : 1 #
Kolejka 18 20.04.19 12:00 Delta Słupno  -  Błyskawica Lucień 1 : 1 #

2018/19 - 1 Liga U-13

Kolejka 15 26.04.19 17:30 Zryw Bielsk  -  Mazowia Słubice _ : _ #
Kolejka 15 27.04.19 10:00 Orkan Sochaczew  -  Huragan Bodzanów _ : _ #
Kolejka 15 27.04.19 11:00 Wisła II Płock  -  Soccer Słupno _ : _ #

2018/19 - Klasa B

Kolejka 12 28.04.19 15:00 Lwówianka Lwówek  -  Orkan Sochaczew _ : _ #
Kolejka 12 28.04.19 17:00 Zjednoczeni Bulkowo  -  Sparta Mochowo _ : _ #

2018/19 - 4 Liga Północna

Kolejka 21 19.04.19 16:00 MKS Przasnysz  -  Drukarz Warszawa 1 : 0 #
Kolejka 21 19.04.19 17:00 Mazovia Miński Maz.  -  MKS Ciechanów 4 : 1 #
Kolejka 21 19.04.19 17:00 Mławianka Mława  -  Ożarowianka Ożarów 3 : 0 #
Kolejka 21 19.04.19 17:00 Kasztelan Sierpc  -  KS Łomianki 0 : 0 #
Kolejka 21 19.04.19 17:00 Mazur Gostynin  -  Hutnik Warszawa 2 : 2 #
Kolejka 21 19.04.19 20:00 Ząbkovia Ząbki  -  Pogoń II Siedlce 3 : 1 #
Kolejka 21 20.04.19 11:00 Korona Ostrołęka  -  Huragan Wołomin 0 : 0 #
Kolejka 21 20.04.19 13:00 Wkra Żuromin  -  Wisła II Płock 3 : 1 #
[©]