1. Kolejka - 18.08.2018 do 19.08.2018
18.08. 09:00 |
Unia Iłów |
- |
Start Proboszczewice |
9 |
: |
0 |
18.08. 14:00 |
Pogoń Słupia |
- |
Orzeł Goleszyn |
0 |
: |
4 |
18.08. 14:00 |
Stegny Wyszogród |
- |
Skra Drobin |
1 |
: |
1 |
18.08. 15:00 |
Zryw Bielsk |
- |
Unia Czermno |
1 |
: |
0 |
19.08. 15:30 |
Błyskawica Lucień |
- |
Skrwa Łukomie |
2 |
: |
2 |
19.08. 15:30 |
Amator Maszewo |
- |
Delta Słupno |
4 |
: |
1 |
19.08. 15:30 |
Stoczniowiec Płock |
- |
¦wit StaroĽreby |
2 |
: |
3 |
2. Kolejka - 25.08.2018 do 26.08.2018
25.08. 09:00 |
¦wit StaroĽreby |
- |
Stegny Wyszogród |
4 |
: |
0 |
25.08. 09:00 |
Delta Słupno |
- |
Zryw Bielsk |
0 |
: |
0 |
25.08. 14:30 |
Orzeł Goleszyn |
- |
Skrwa Łukomie |
1 |
: |
5 |
26.08. 09:00 |
Skra Drobin |
- |
Błyskawica Lucień |
4 |
: |
0 |
26.08. 13:00 |
Pogoń Słupia |
- |
Unia Iłów |
3 |
: |
4 |
26.08. 13:00 |
Unia Czermno |
- |
Stoczniowiec Płock |
2 |
: |
2 |
26.08. 14:00 |
Start Proboszczewice |
- |
Amator Maszewo |
2 |
: |
3 |
3. Kolejka - 01.09.2018 do 02.09.2018
01.09. 09:00 |
Stegny Wyszogród |
- |
Unia Czermno |
0 |
: |
3 |
01.09. 09:00 |
Amator Maszewo |
- |
Pogoń Słupia |
1 |
: |
3 |
01.09. 12:00 |
Orzeł Goleszyn |
- |
Unia Iłów |
3 |
: |
1 |
01.09. 13:00 |
Błyskawica Lucień |
- |
¦wit StaroĽreby |
1 |
: |
4 |
01.09. 15:00 |
Zryw Bielsk |
- |
Start Proboszczewice |
1 |
: |
2 |
02.09. 09:00 |
Skrwa Łukomie |
- |
Skra Drobin |
0 |
: |
3 |
02.09. 16:30 |
Stoczniowiec Płock |
- |
Delta Słupno |
3 |
: |
1 |
4. Kolejka - 08.09.2018 do 09.09.2018
08.09. 09:00 |
Delta Słupno |
- |
Stegny Wyszogród |
2 |
: |
1 |
08.09. 09:00 |
¦wit StaroĽreby |
- |
Skrwa Łukomie |
2 |
: |
2 |
08.09. 14:00 |
Start Proboszczewice |
- |
Stoczniowiec Płock |
0 |
: |
4 |
08.09. 14:00 |
Orzeł Goleszyn |
- |
Skra Drobin |
1 |
: |
1 |
08.09. 14:30 |
Unia Iłów |
- |
Amator Maszewo |
2 |
: |
2 |
09.09. 09:00 |
Pogoń Słupia |
- |
Zryw Bielsk |
2 |
: |
4 |
09.09. 12:30 |
Unia Czermno |
- |
Błyskawica Lucień |
4 |
: |
4 |
5. Kolejka - 15.09.2018 do 16.09.2018
15.09. 09:00 |
Stegny Wyszogród |
- |
Start Proboszczewice |
1 |
: |
0 |
15.09. 09:00 |
Amator Maszewo |
- |
Orzeł Goleszyn |
1 |
: |
4 |
15.09. 09:00 |
Skra Drobin |
- |
¦wit StaroĽreby |
1 |
: |
1 |
15.09. 09:00 |
Stoczniowiec Płock |
- |
Pogoń Słupia |
2 |
: |
1 |
15.09. 14:30 |
Zryw Bielsk |
- |
Unia Iłów |
5 |
: |
2 |
16.09. 09:00 |
Skrwa Łukomie |
- |
Unia Czermno |
1 |
: |
1 |
16.09. 14:00 |
Błyskawica Lucień |
- |
Delta Słupno |
1 |
: |
2 |
6. Kolejka - 20.09.2018 do 23.09.2018
20.09. 17:30 |
Unia Iłów |
- |
Stoczniowiec Płock |
1 |
: |
5 |
22.09. 09:00 |
Delta Słupno |
- |
Skrwa Łukomie |
6 |
: |
0 |
22.09. 13:30 |
Orzeł Goleszyn |
- |
¦wit StaroĽreby |
0 |
: |
0 |
22.09. 14:00 |
Start Proboszczewice |
- |
Błyskawica Lucień |
1 |
: |
4 |
22.09. 14:30 |
Amator Maszewo |
- |
Zryw Bielsk |
4 |
: |
1 |
23.09. 11:30 |
Unia Czermno |
- |
Skra Drobin |
2 |
: |
3 |
23.09. 13:00 |
Pogoń Słupia |
- |
Stegny Wyszogród |
4 |
: |
0 |
7. Kolejka - 29.09.2018 do 30.09.2018
29.09. 09:00 |
¦wit StaroĽreby |
- |
Unia Czermno |
4 |
: |
2 |
29.09. 09:00 |
Skra Drobin |
- |
Delta Słupno |
6 |
: |
2 |
29.09. 11:00 |
Stoczniowiec Płock |
- |
Amator Maszewo |
3 |
: |
5 |
29.09. 12:00 |
Stegny Wyszogród |
- |
Unia Iłów |
0 |
: |
0 |
29.09. 14:00 |
Zryw Bielsk |
- |
Orzeł Goleszyn |
2 |
: |
1 |
30.09. 14:00 |
Błyskawica Lucień |
- |
Pogoń Słupia |
3 |
: |
1 |
30.09. 14:00 |
Skrwa Łukomie |
- |
Start Proboszczewice |
3 |
: |
5 |
8. Kolejka - 06.10.2018 do 07.10.2018
06.10. 09:00 |
Delta Słupno |
- |
¦wit StaroĽreby |
4 |
: |
3 |
06.10. 10:00 |
Start Proboszczewice |
- |
Skra Drobin |
3 |
: |
5 |
06.10. 12:30 |
Unia Iłów |
- |
Błyskawica Lucień |
6 |
: |
1 |
06.10. 13:00 |
Amator Maszewo |
- |
Stegny Wyszogród |
3 |
: |
0 |
06.10. 13:00 |
Orzeł Goleszyn |
- |
Unia Czermno |
3 |
: |
5 |
06.10. 13:30 |
Zryw Bielsk |
- |
Stoczniowiec Płock |
4 |
: |
2 |
07.10. 11:00 |
Pogoń Słupia |
- |
Skrwa Łukomie |
1 |
: |
0 |
9. Kolejka - 13.10.2018 do 14.10.2018
13.10. 09:00 |
Stegny Wyszogród |
- |
Zryw Bielsk |
2 |
: |
1 |
13.10. 09:00 |
Skra Drobin |
- |
Pogoń Słupia |
3 |
: |
1 |
13.10. 09:00 |
¦wit StaroĽreby |
- |
Start Proboszczewice |
3 |
: |
2 |
13.10. 13:00 |
Błyskawica Lucień |
- |
| |