1. Kolejka - 22.08.2020 do 23.08.2020
22.08. 09:00 |
Wisła Duninów |
- |
Spójnia Mała Wieś |
1 |
: |
3 |
22.08. 14:00 |
Sparta Mochowo |
- |
Zorza Szczawin |
1 |
: |
3 |
23.08. 09:00 |
Polonia Radzanowo |
- |
Start Proboszczewice |
3 |
: |
2 |
23.08. 11:00 |
Szopen Sanniki |
- |
ULKS Ciółkowo |
3 |
: |
1 |
23.08. 12:00 |
GKS Góra |
- |
Wicher Cieszewo |
3 |
: |
1 |
23.08. 13:00 |
Błyskawica Lucień |
- |
Mazowia Słubice |
1 |
: |
3 |
2. Kolejka - 29.08.2020 do 30.08.2020
29.08. 12:00 |
GKS Góra |
- |
Wisła Duninów |
1 |
: |
1 |
29.08. 13:00 |
Start Proboszczewice |
- |
Mazowia Słubice |
2 |
: |
2 |
29.08. 15:30 |
Zorza Szczawin |
- |
Szopen Sanniki |
4 |
: |
0 |
30.08. 09:00 |
Polonia Radzanowo |
- |
Wicher Cieszewo |
1 |
: |
3 |
30.08. 09:00 |
Spójnia Mała Wieś |
- |
Sparta Mochowo |
1 |
: |
5 |
30.08. 11:00 |
ULKS Ciółkowo |
- |
Błyskawica Lucień |
0 |
: |
5 |
3. Kolejka - 05.09.2020 do 06.09.2020
05.09. 14:00 |
Wisła Duninów |
- |
Polonia Radzanowo |
0 |
: |
2 |
05.09. 14:00 |
Sparta Mochowo |
- |
GKS Góra |
6 |
: |
4 |
06.09. 09:00 |
Mazowia Słubice |
- |
ULKS Ciółkowo |
2 |
: |
2 |
06.09. 13:00 |
Wicher Cieszewo |
- |
Start Proboszczewice |
1 |
: |
5 |
06.09. 13:00 |
Błyskawica Lucień |
- |
Zorza Szczawin |
0 |
: |
4 |
06.09. 14:00 |
Szopen Sanniki |
- |
Spójnia Mała Wieś |
2 |
: |
2 |
4. Kolejka - 12.09.2020 do 13.09.2020
12.09. 13:00 |
Start Proboszczewice |
- |
ULKS Ciółkowo |
9 |
: |
3 |
12.09. 14:30 |
Zorza Szczawin |
- |
Mazowia Słubice |
3 |
: |
3 |
13.09. 09:00 |
Spójnia Mała Wieś |
- |
Błyskawica Lucień |
1 |
: |
4 |
13.09. 09:00 |
Polonia Radzanowo |
- |
Sparta Mochowo |
1 |
: |
4 |
13.09. 11:00 |
GKS Góra |
- |
Szopen Sanniki |
1 |
: |
4 |
13.09. 11:30 |
Wicher Cieszewo |
- |
Wisła Duninów |
4 |
: |
2 |
5. Kolejka - 19.09.2020 do 20.09.2020
19.09. 11:00 |
Wisła Duninów |
- |
Start Proboszczewice |
1 |
: |
4 |
19.09. 14:00 |
Sparta Mochowo |
- |
Wicher Cieszewo |
5 |
: |
1 |
20.09. 09:00 |
ULKS Ciółkowo |
- |
Zorza Szczawin |
0 |
: |
2 |
20.09. 11:00 |
Szopen Sanniki |
- |
Polonia Radzanowo |
3 |
: |
0 |
20.09. 13:00 |
Błyskawica Lucień |
- |
GKS Góra |
8 |
: |
0 |
20.09. 14:00 |
Mazowia Słubice |
- |
Spójnia Mała Wieś |
3 |
: |
1 |
6. Kolejka - 27.09.2020 do 27.09.2020
27.09. 09:00 |
Polonia Radzanowo |
- |
Błyskawica Lucień |
2 |
: |
4 |
27.09. 09:00 |
Spójnia Mała Wieś |
- |
ULKS Ciółkowo |
3 |
: |
4 |
27.09. 12:00 |
Start Proboszczewice |
- |
Zorza Szczawin |
2 |
: |
3 |
27.09. 12:00 |
GKS Góra |
- |
Mazowia Słubice |
0 |
: |
2 |
27.09. 13:00 |
Sparta Mochowo |
- |
Wisła Duninów |
4 |
: |
2 |
27.09. 13:00 |
Wicher Cieszewo |
- |
Szopen Sanniki |
3 |
: |
2 |
7. Kolejka - 03.10.2020 do 04.10.2020
03.10. 13:30 |
Mazowia Słubice |
- |
Polonia Radzanowo |
0 |
: |
4 |
03.10. 13:30 |
Zorza Szczawin |
- |
Spójnia Mała Wieś |
2 |
: |
2 |
04.10. 09:00 |
ULKS Ciółkowo |
- |
GKS Góra |
3 |
: |
2 |
04.10. 10:00 |
Sparta Mochowo |
- |
Start Proboszczewice |
1 |
: |
0 |
04.10. 12:30 |
Szopen Sanniki |
- |
Wisła Duninów |
4 |
: |
1 |
04.10. 13:00 |
Błyskawica Lucień |
- |
Wicher Cieszewo |
2 |
: |
2 |
8. Kolejka - 10.10.2020 do 11.10.2020
10.10. 13:00 |
Start Proboszczewice |
- |
Spójnia Mała Wieś |
4 |
: |
2 |
10.10. 14:00 |
Sparta Mochowo |
- |
Szopen Sanniki |
1 |
: |
0 |
11.10. 09:00 |
Polonia Radzanowo |
- |
ULKS Ciółkowo |
1 |
: |
2 |
11.10. 10:00 |
Wisła Duninów |
- |
Błyskawica Lucień |
1 |
: |
0 |
11.10. 10:00 |
GKS Góra |
- |
Zorza Szczawin |
1 |
: |
2 |
11.10. 13:00 |
Wicher Cieszewo |
- |
Mazowia Słubice |
4 |
: |
2 |
9. Kolejka - 17.10.2020 do 18.10.2020
17.10. 13:00 |
Zorza Szczawin |
- |
Polonia Radzanowo |
3 |
: |
4 |
17.10. 13:00 |
Błyskawica Lucień |
- |
Sparta Mochowo |
0 |
: |
1 |
17.10. 13:00 |
Mazowia Słubice |
- |
Wisła Duninów |
3 |
: |
3 |
18.10. 09:00 |
Spójnia Mała Wieś |
- |
GKS Góra |
3 |
: |
1 |
18.10. 09:00 |
ULKS Ciółkowo |
- |
Wicher Cieszewo |
4 |
: |
3 |
18.10. 11:00 |
Szopen Sanniki |
- |
Start Proboszczewice |
0 |
: |
3 |
10. Kolejka - 24.10.2020 do 25.10.2020
24.10. 13:00 |
Sparta Mochowo |
- |
Mazowia Słubice |
3 |
: |
0 |
24.10. 13:00 |
Start Proboszczewice |
- |
GKS Góra |
8 |
: |
3 |
25.10. 10:00 |
Polonia Radzanowo |
- |
Spójnia Mała Wieś |
2 |
: |
1 |
25.10. 11:00 |
Wisła Duninów |
- |
ULKS Ciółkowo |
1 |
: |
3 |
25.10. 11:30 |
Szopen Sanniki |
- |
Błyskawica Lucień |
2 |
: |
0 |
25.10. 14:00 |
Wicher Cieszewo |
- |
Zorza Szczawin |
3 |
: |
0 |
11. Kolejka - 07.11.2020 do 08.11.2020
07.11. 12:00 |
Mazowia Słubice |
- |
Szopen Sanniki |
1 |
: |
0 |
07.11. 12:00 |
Zorza Szczawin |
- |
Wisła Duninów |
2 |
: |
0 |
07.11. 12:00 |
GKS Góra |
- |
Polonia Radzanowo |
5 |
: |
2 |
07.11. 12:00 |
Błyskawica Lucień |
- |
Start Proboszczewice |
1 |
: |
1 |
08.11. 10:00 |
ULKS Ciółkowo |
- |
Sparta Mochowo |
1 |
: |
4 |
08.11. 10:00 |
Spójnia Mała Wieś |
- |
Wicher Cieszewo |
1 |
: |
7 |
12. Kolejka - 21.04.2021 do 12.05.2021
12.05. 15:00 |
Spójnia Mała Wieś |
- |
Wisła Duninów |
2 |
: |
3 |
12.05. 15:00 |
Wicher Cieszewo |
- |
GKS Góra |
0 |
: |
2 |
12.05. 15:00 |
Zorza Szczawin |
- |
Sparta Mochowo |
3 |
: |
0 |
12.05. 15:00 |
Mazowia Słubice |
- |
Błyskawica Lucień |
1 |
: |
3 |
12.05. 15:00 |
Start Proboszczewice |
- |
Polonia Radzanowo |
3 |
: |
3 |
12.05. 15:00 |
ULKS Ciółkowo |
- |
Szopen Sanniki |
1 |
: |
2 |
13. Kolejka - 19.06.2021 do 20.06.2021
19.06. 14:00 |
Mazowia Słubice |
- |
Start Proboszczewice |
2 |
: |
4 |
19.06. 15:00 |
Szopen Sanniki |
- |
Zorza Szczawin |
1 |
: |
1 |
19.06. 16:00 |
Wisła Duninów |
- |
GKS Góra |
2 |
: |
0 |
20.06. 09:00 |
Wicher Cieszewo |
- |
Polonia Radzanowo |
3 |
: |
2 |
20.06. 11:00 |
Błyskawica Lucień |
- |
ULKS Ciółkowo |
3 |
: |
3 |
20.06. 14:00 |
Sparta Mochowo |
- |
Spójnia Mała Wieś |
2 |
: |
1 |
14. Kolejka - 26.06.2021 do 26.06.2021
26.06. 15:00 |
GKS Góra |
- |
Sparta Mochowo |
1 |
: |
0 |
26.06. 15:00 |
Polonia Radzanowo |
- |
Wisła Duninów |
4 |
: |
1 |
26.06. 15:00 |
Spójnia Mała Wieś |
- |
Szopen Sanniki |
1 |
: |
2 |
26.06. 15:00 |
ULKS Ciółkowo |
- |
Mazowia Słubice |
2 |
: |
0 |
26.06. 15:00 |
Start Proboszczewice |
- |
Wicher Cieszewo |
3 |
: |
2 |
26.06. 15:00 |
Zorza Szczawin |
- |
Błyskawica Lucień |
4 |
: |
0 |
15. Kolejka - 24.04.2021 do 25.04.2021
24.04. 14:00 |
Sparta Mochowo |
- |
Polonia Radzanowo |
4 |
: |
7 |
24.04. 14:00 |
Wisła Duninów |
- |
Wicher Cieszewo |
2 |
: |
1 |
25.04. 09:00 |
ULKS Ciółkowo |
- |
Start Proboszczewice |
2 |
: |
2 |
25.04. 11:00 |
Błyskawica Lucień |
- |
Spójnia Mała Wieś |
3 |
: |
1 |
25.04. 11:00 |
Szopen Sanniki |
- |
GKS Góra |
1 |
: |
4 |
25.04. 13:00 |
Mazowia Słubice |
- |
Zorza Szczawin |
1 |
: |
4 |
16. Kolejka - 01.05.2021 do 01.05.2021
01.05. 09:00 |
Wicher Cieszewo |
- |
Sparta Mochowo |
3 |
: |
1 |
01.05. 09:00 |
Polonia Radzanowo |
- |
Szopen Sanniki |
5 |
: |
3 |
01.05. 09:00 |
Zorza Szczawin |
- |
ULKS Ciółkowo |
0 |
: |
0 |
01.05. 09:00 |
Spójnia Mała Wieś |
- |
Mazowia Słubice |
2 |
: |
1 |
01.05. 10:00 |
GKS Góra |
- |
Błyskawica Lucień |
1 |
: |
1 |
01.05. 13:00 |
Start Proboszczewice |
- |
Wisła Duninów |
2 |
: |
1 |
17. Kolejka - 08.05.2021 do 09.05.2021
08.05. 14:00 |
ULKS Ciółkowo |
- |
Spójnia Mała Wieś |
5 |
: |
3 |
08.05. 15:00 |
Zorza Szczawin |
- |
Start Proboszczewice |
2 |
: |
3 |
08.05. 15:00 |
Mazowia Słubice |
- |
GKS Góra |
1 |
: |
2 |
09.05. 09:00 |
Wisła Duninów |
- |
Sparta Mochowo |
1 |
: |
0 |
09.05. 11:00 |
Szopen Sanniki |
- |
Wicher Cieszewo |
1 |
: |
4 |
09.05. 11:00 |
Błyskawica Lucień |
- |
Polonia Radzanowo |
4 |
: |
1 |
18. Kolejka - 15.05.2021 do 16.05.2021
15.05. 13:00 |
Polonia Radzanowo |
- |
Mazowia Słubice |
3 |
: |
2 |
15.05. 13:00 |
Start Proboszczewice |
- |
Sparta Mochowo |
4 |
: |
4 |
15.05. 15:00 |
Wisła Duninów |
- |
Szopen Sanniki |
1 |
: |
2 |
16.05. 09:00 |
Wicher Cieszewo |
- |
Błyskawica Lucień |
2 |
: |
1 |
16.05. 09:00 |
Spójnia Mała Wieś |
- |
Zorza Szczawin |
1 |
: |
2 |
16.05. 09:00 |
GKS Góra |
- |
ULKS Ciółkowo |
2 |
: |
3 |
19. Kolejka - 22.05.2021 do 25.05.2021
22.05. 09:00 |
Błyskawica Lucień |
- |
Wisła Duninów |
1 |
: |
2 |
22.05. 14:00 |
ULKS Ciółkowo |
- |
Polonia Radzanowo |
2 |
: |
2 |
22.05. 15:00 |
Mazowia Słubice |
- |
Wicher Cieszewo |
1 |
: |
4 |
22.05. 15:00 |
Zorza Szczawin |
- |
GKS Góra |
1 |
: |
1 |
23.05. 09:00 |
Spójnia Mała Wieś |
- |
Start Proboszczewice |
2 |
: |
0 |
25.05. 16:30 |
Szopen Sanniki |
- |
Sparta Mochowo |
1 |
: |
2 |
20. Kolejka - 29.05.2021 do 03.06.2021
29.05. 08:00 |
Sparta Mochowo |
- |
Błyskawica Lucień |
4 |
: |
1 |
29.05. 09:00 |
GKS Góra |
- |
Spójnia Mała Wieś |
3 |
: |
0 |
29.05. 14:00 |
Polonia Radzanowo |
- |
Zorza Szczawin |
0 |
: |
3 |
29.05. 14:00 |
Wisła Duninów |
- |
Mazowia Słubice |
2 |
: |
3 |
30.05. 09:00 |
Wicher Cieszewo |
- |
ULKS Ciółkowo |
1 |
: |
1 |
03.06. 11:00 |
Start Proboszczewice |
- |
Szopen Sanniki |
6 |
: |
2 |
21. Kolejka - 05.06.2021 do 06.06.2021
05.06. 09:00 |
Mazowia Słubice |
- |
Sparta Mochowo |
2 |
: |
5 |
05.06. 11:00 |
Błyskawica Lucień |
- |
Szopen Sanniki |
3 |
: |
0 |
05.06. 11:00 |
GKS Góra |
- |
Start Proboszczewice |
2 |
: |
2 |
05.06. 13:00 |
ULKS Ciółkowo |
- |
Wisła Duninów |
3 |
: |
2 |
06.06. 09:00 |
Spójnia Mała Wieś |
- |
Polonia Radzanowo |
1 |
: |
0 |
06.06. 14:00 |
Zorza Szczawin |
- |
Wicher Cieszewo |
0 |
: |
1 |
22. Kolejka - 12.06.2021 do 13.06.2021
12.06. 14:00 |
Polonia Radzanowo |
- |
GKS Góra |
2 |
: |
4 |
12.06. 16:00 |
Sparta Mochowo |
- |
ULKS Ciółkowo |
3 |
: |
1 |
12.06. 16:00 |
Start Proboszczewice |
- |
Błyskawica Lucień |
6 |
: |
1 |
12.06. 16:00 |
Wisła Duninów |
- |
Zorza Szczawin |
2 |
: |
1 |
13.06. 09:00 |
Wicher Cieszewo |
- |
Spójnia Mała Wieś |
3 |
: |
3 |
13.06. 16:30 |
Szopen Sanniki |
- |
Mazowia Słubice |
0 |
: |
3 |
|