1. Kolejka - 07.09.2013 do 07.09.2013
07.09. 15:00 |
Wicher Cieszewo |
- |
Kasztelan Białe Błoto |
8 |
: |
1 |
07.09. 15:00 |
Stegny Wyszogród |
- |
Sparta Mochowo |
4 |
: |
0 |
07.09. 15:00 |
Błyskawica Lucień |
- |
Lwówianka Lwówek |
3 |
: |
2 |
Pauza: Wisła Sobowo
2. Kolejka - 14.09.2013 do 14.09.2013
14.09. 14:00 |
Kasztelan Białe Błoto |
- |
Błyskawica Lucień |
3 |
: |
8 |
14.09. 14:00 |
Sparta Mochowo |
- |
Wisła Sobowo |
7 |
: |
3 |
14.09. 14:00 |
Stegny Wyszogród |
- |
Wicher Cieszewo |
6 |
: |
1 |
Pauza: Lwówianka Lwówek
3. Kolejka - 21.09.2013 do 21.09.2013
21.09. 14:00 |
Błyskawica Lucień |
- |
Stegny Wyszogród |
6 |
: |
8 |
21.09. 14:00 |
Wicher Cieszewo |
- |
Sparta Mochowo |
3 |
: |
0 |
21.09. 14:00 |
Wisła Sobowo |
- |
Lwówianka Lwówek |
3 |
: |
2 |
Pauza: Kasztelan Białe Błoto
4. Kolejka - 28.09.2013 do 28.09.2013
28.09. 13:00 |
Kasztelan Białe Błoto |
- |
Wisła Sobowo |
3 |
: |
10 |
28.09. 13:00 |
Sparta Mochowo |
- |
Lwówianka Lwówek |
3 |
: |
0 |
28.09. 13:00 |
Wicher Cieszewo |
- |
Błyskawica Lucień |
3 |
: |
2 |
Pauza: Stegny Wyszogród
5. Kolejka - 05.10.2013 do 05.10.2013
05.10. 13:00 |
Wisła Sobowo |
- |
Stegny Wyszogród |
4 |
: |
4 |
05.10. 13:00 |
Błyskawica Lucień |
- |
Sparta Mochowo |
3 |
: |
3 |
05.10. 13:00 |
Lwówianka Lwówek |
- |
Kasztelan Białe Błoto |
4 |
: |
1 |
Pauza: Wicher Cieszewo
6. Kolejka - 12.10.2013 do 12.10.2013
12.10. 09:00 |
Stegny Wyszogród |
- |
Lwówianka Lwówek |
5 |
: |
0 |
12.10. 13:00 |
Sparta Mochowo |
- |
Kasztelan Białe Błoto |
2 |
: |
2 |
12.10. 13:00 |
Wicher Cieszewo |
- |
Wisła Sobowo |
3 |
: |
4 |
Pauza: Błyskawica Lucień
7. Kolejka - 19.10.2013 do 19.10.2013
19.10. 13:00 |
Lwówianka Lwówek |
- |
Wicher Cieszewo |
2 |
: |
4 |
19.10. 13:00 |
Wisła Sobowo |
- |
Błyskawica Lucień |
4 |
: |
1 |
19.10. 13:00 |
Kasztelan Białe Błoto |
- |
Stegny Wyszogród |
2 |
: |
5 |
Pauza: Sparta Mochowo
8. Kolejka - 26.04.2014 do 26.04.2014
25.04. 15:00 |
Sparta Mochowo |
- |
Stegny Wyszogród |
6 |
: |
3 |
26.04. 13:00 |
Lwówianka Lwówek |
- |
Błyskawica Lucień |
2 |
: |
1 |
27.04. 13:30 |
Kasztelan Białe Błoto |
- |
Wicher Cieszewo |
0 |
: |
4 |
Pauza: Wisła Sobowo
9. Kolejka - 03.05.2014 do 03.05.2014
03.05. 13:00 |
Wicher Cieszewo |
- |
Stegny Wyszogród |
4 |
: |
1 |
03.05. 13:00 |
Błyskawica Lucień |
- |
Kasztelan Białe Błoto |
4 |
: |
1 |
04.05. 11:00 |
Wisła Sobowo |
- |
Sparta Mochowo |
9 |
: |
5 |
Pauza: Lwówianka Lwówek
10. Kolejka - 10.05.2014 do 10.05.2014
10.05. 09:00 |
Sparta Mochowo |
- |
Wicher Cieszewo |
1 |
: |
1 |
10.05. 15:30 |
Stegny Wyszogród |
- |
Błyskawica Lucień |
7 |
: |
2 |
11.05. 13:00 |
Lwówianka Lwówek |
- |
Wisła Sobowo |
2 |
: |
5 |
Pauza: Kasztelan Białe Błoto
11. Kolejka - 17.05.2014 do 17.05.2014
18.05. 11:00 |
Wisła Sobowo |
- |
Kasztelan Białe Błoto |
5 |
: |
1 |
18.05. 13:00 |
Błyskawica Lucień |
- |
Wicher Cieszewo |
2 |
: |
2 |
18.05. 13:00 |
Lwówianka Lwówek |
- |
Sparta Mochowo |
1 |
: |
8 |
Pauza: Stegny Wyszogród
12. Kolejka - 24.05.2014 do 24.05.2014
23.05. 15:30 |
Stegny Wyszogród |
- |
Wisła Sobowo |
0 |
: |
1 |
24.05. 09:00 |
Sparta Mochowo |
- |
Błyskawica Lucień |
8 |
: |
1 |
25.05. 13:30 |
Kasztelan Białe Błoto |
- |
Lwówianka Lwówek |
3 |
: |
7 |
Pauza: Wicher Cieszewo
13. Kolejka - 31.05.2014 do 31.05.2014
31.05. 13:00 |
Wisła Sobowo |
- |
Wicher Cieszewo |
7 |
: |
1 |
31.05. 15:00 |
Lwówianka Lwówek |
- |
Stegny Wyszogród |
4 |
: |
5 |
01.06. 13:30 |
Kasztelan Białe Błoto |
- |
Sparta Mochowo |
3 |
: |
10 |
Pauza: Błyskawica Lucień
14. Kolejka - 07.06.2014 do 07.06.2014
12.04. 15:00 |
Stegny Wyszogród |
- |
Kasztelan Białe Błoto |
5 |
: |
0 |
07.06. 13:00 |
Wicher Cieszewo |
- |
Lwówianka Lwówek |
4 |
: |
2 |
07.06. 13:00 |
Błyskawica Lucień |
- |
Wisła Sobowo |
1 |
: |
8 |
Pauza: Sparta Mochowo |